Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Вести

Postby rizzler » Mon May 04, 2020 7:45 pm

жабац wrote:Добро је док се не чује Ђиласе лопове. Мада како ствари стоје, питање је до кад.


cuje se sa krovova preko razglasa i to na melodiju hej hej cibosi koliko sam izvalio. koliki smrad moras da budes, sa bilo koje tribine, da od djuke bizona uzmes pare, penjes se na krov i palis baklje dok ide buka sa razglasa! odvratni ste i jebem vas u mentalitu [vas koji ste to radili a eventualno ovo citate] !
dok slušamo fank lagano praznimo šank

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Mon May 04, 2020 9:31 pm

nemam pojma šta se potresate dok je pola navijačke scene u šemama već 6-7 godina, od fiktivnih radnih mesta u javnim preduzećima, tendera pa do gledanja kroz prste za kriminal. Onog trenutka kad se oni pobune, znajte da pada režim, ne zato što navijači mogu da ga sruše, već što su dobili bolju ponudu. Šta se svi pravimo ludi bre godinama i iščudjavamo, svi manje više znaju iz svog grada i kvarta takve ljude i ćutimo bre, kako ćemo tek onda decu odgajati kad smo sada jajare koje se nisu zauzele. Pa od koga su nabavili silne baklje, nisu sigurno kupili u prodavnici vatrometa.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Mon May 04, 2020 10:36 pm

osim cigana
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue May 05, 2020 11:54 am

Добро јутро шерпаси, што би рекао војвода Момчило, другови другосрбијанци и они који теже тому циљу али хоће да заварају. Ударате ли главом у тефлон да се боље чује? Пробајте, провререно ради. Нарочито ако је цептер посуђе а може и металац, српски квалитет. Можда вас на западу чују, западне шерпе толико не звече у Бруселу јер јбг. боље се чује звук енергетике на Косову и Метохији. Шта да вам кажем, пасији је ово живот још од иб. Чујете ли како жубори струја арбанаса?! Знам, нисте то приметили али зато ни европа неће да помогне када рокате главом у цептера. Сталне грешке у корацима које, рекао бих, нису случајне. Као Леброн да буде већа гледаност.

Знате шта сам приметио, нема нам друга Брђавог, па помислих да га још не требе на граници када је утекао од црвених фењера Берлина. Било је тако лепо али настаде помор у Низоземској па се прели у бившу српску земљу Лужицу, која то више није због Пољака(али то ћу вам причати другом приликом, да вас не преоптеретим, морате ипак да пратите и тв училиште, није то лако), и сви утекоше из просперитета. Али авај, браћо и другови, на граници у шатре на требљење. Тежак је тај живот у лепотама запада.

Него, хтео сам да питам бота Рођака, је л си се кладио на белоруску лигу док ти не крену у Манчестеру хаш и јединство? Јбг. Белоруси играју лопте а енглез мора у рупици због вируса. Гени камени. Или да ти преведем на новоговор енеглеско-српски: фак те манчестер јединство, што би рекао један покојни глумац, бај д веј који сада добије скверове.

Али немојте бринути, фифт авењу ће опет сијати и поново ће се путовати из Белграда код Тифанија и неке друге ресторане. Велика је земља америке, што би рекао Џони Штулић, од Аљаске до Мексика. Само ето немају макси и респиратора па чамотиња настане али углавном међшу црнцима, није толики проблем. Сада ће се цнрци нашприцати па креће и ен-бе-а.
Никад јачи, никад бољи.

Крећу и серије о Џорџу на ејч би о.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Tue May 05, 2020 1:42 pm

:lol: :lol:
Posle što Bil Gejts i ostali buržuji hoće da ubijaju ljude, pročitaš tekst iznad i skapiraš odmah

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue May 05, 2020 2:08 pm

samo da šeta što više, izolacija ga je baš uzdrmala

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue May 05, 2020 2:34 pm

И да га понекад убаци било ђе, ко и ти...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Tue May 05, 2020 2:45 pm

А замисли нексоне колко су јадни српски националисти кад је шерпање „другосрбијанаца" највећа побуна против Вучића. :shock:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue May 05, 2020 3:30 pm

Превише је нервозе у вашим уписима а стварно нема разлога за такве реакције. Могуће да сте незадовољни ште не може да се полети са Николе Тесле и прелетите са Новаком Ђоковићом и слетите на Кенедија са све Ер Србијом па правац фифт авењу Трамп тоувер и брекфаст у Тифанију.
Али док се то не деси, ево једна песма есма,



Идемо, идемо, само весело, весело.

Што се тиче шерпаса, само напред. Али треба јаче главом у металац горњи милановац и тек тада можда вас Ханс Швајнштајгер у Бруселу чује а можда је тамо Брђави а он је трениран на металац. Ја вас потпуно подржавам, тако се другосрбијанац челичи и открива тајне овога света а то је: да никога на западу не боли к за вас јер постоји неко ко боље од вас ради посао за који се залажете. Лоша срећа. Све што ви нудите он нуди два пута више. И то је добро и тако треба и зато напред, брже и боље.

А што се тиче бројности и окупљања, ови што на грантовима набијају дугине боје у задњицу а сада постали шерпаси могу да сањају ово,



И биће опет, како каже чувена песма.
Ви као шерпаси можете да шетате и ударате то никога не занима и можете тако 10 година. Потпуно сте неупотребљиви смарачи и само будала до сада то није видело.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue May 05, 2020 3:47 pm

А, да, идите сада да гледате ситног лопова Кесића и његову дебилну дружину њуза, што они јаче овај јачи. Можда после још 10 година нешто схватите, прошло је ево 8 година на брзака. Шта је још 10?-Ништа.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue May 05, 2020 5:57 pm

Ево мало да се опустиш нексоне

https://youtu.be/_Fq0KUu7EZ4
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue May 05, 2020 6:16 pm

Најјаче је што пвих дана рекламирају кавачане и шкаљаре, који затиру породице за 200кг праха, није то криминал то је брука и срамота... Јебали их и колумбијци и италијани на које су се угледали...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Вести

Postby rizzler » Tue May 05, 2020 7:42 pm

ako pricas za onu seriju definitvno da! pravljena za IDJ retardotron generaciju koja se lozi na kriminal! a eve ga danas birn ili cins opet objavio prestolonaslednik opet u drustvu sa ''navijacma''!

Nexon wrote:А, да, идите сада да гледате ситног лопова Кесића и његову дебилну дружину њуза, што они јаче овај јачи. Можда после још 10 година нешто схватите, прошло је ево 8 година на брзака. Шта је још 10?-Ништа.


a koga da gledamo o presvetli?? sarapu, marica, ozoniranog zeksa?
dok slušamo fank lagano praznimo šank

milutin
Posts: 29
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:51 pm

Re: Вести

Postby milutin » Tue May 05, 2020 9:07 pm

NIsam "presvetli" ali dok se ne javi...realno nikog!
Ista govna samo drugo pakovanje

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue May 05, 2020 9:51 pm

rizzler wrote:ako pricas za onu seriju definitvno da! pravljena za IDJ retardotron generaciju koja se lozi na kriminal! a eve ga danas birn ili cins opet objavio prestolonaslednik opet u drustvu sa ''navijacma''!


Уједно и то наравно, ложење на бугаре клошаре и на црногорску сиротињу, која је од дроге јела хљеб и од дроге и због дроге умире. Дебилни кодекси вендете и тако даље. Класичан примјер људске врсте, ништа нисмо одмакли од мајмуна и хијена. Да нисмо имали пар Тесли и Њутна и Да Винчија били би говна која и дан данас шетају овом прелијепом планетом која нам је дата...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu May 07, 2020 1:12 pm


Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu May 07, 2020 2:54 pm

Лоша представа, члан Левијатана, самим тим и снс-а. Реакција војске непостојећа, удара у ограду, пролази поред њих, они га гледају. Реаговали су тек након што је изашао из кола и то реакција као да је пљунуо на улицу. Тај посед чува војска, он напада то што они чувају, они без реакције, нису потрчали. Реална реакција је да му избуше аутомобил као швајцарски сир. Овако је могао да улети неки Сиријац и побије неке Авганистанце или ко ту већ није добар са ким. Мислим никаква ту штета не би била, али ипак то чува наша војска

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Thu May 07, 2020 3:01 pm

Циљ представе?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu May 07, 2020 3:20 pm

Дебилко...

Циљ представе би био далеко јебенији и порука коју је хтео дебилко да пошаље. Да је улетио као Брјант у Аустралији и почео да суче рафале по говнима. Не би више пало ниједном мигранту напамет да уђе у Србију. А овако је почео да плаче ко пичка због дјевојчице... :lol: а шта се ради брукају нас из дана у дан.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu May 07, 2020 3:40 pm

Циљ представе је да се прикаже као нека реакција народа и блага реакција власти према тој реакцији. Можда и да прикажу присталице снс-а као непријатељски настројене према мигрантима. Можда ћемо циљ тек видети, можда и нећемо. Као да свака њихова представа има неки логичан циљ. За мене је ово један кроз један, превише случајности. Ако грешим, шта е био циљ овог дебила? Да се провоза међу њима јер не жели да му нападају девојку?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests