Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вести

Postby kocka » Fri Feb 07, 2020 3:20 pm

riper wrote:
kocka wrote:Мигрант хоће на запад, али што би запад хтео тог мигранта ?

Да би му плаћао социјалу док седи на клупи у неком Берлину ?


Pa brate upravo zato hoce zapad a ne Srbiju. Zato sto od socijale na zapadu moze da zivi kao car, imajuci u vidu odakle je potekao, dok ce u Srbiji u ziveti isto kao sto je ziveo u svojoj postojbini. Da li neko moze realno da pretpostavi da ce neki covek iz bilo kojeg kutka sveta preci sedam mora i sedam gora, da prezivi svasta na tom putu samo da bi dosao u Srbiju da se nastani.

А запад једва чека да му даје социјалу :D

Наравно да мигранти неће хтети да се населе овде, а даље неће моћи. У међувремену док они покушавају да прођу за еу, шта ће се дешавати у Србији ?

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:21 pm

навијај wrote:https://www.kurir.rs/crna-hronika/3407065/naocigled-svih-upao-u-kafic-i-prestravljenoj-devojci-oteo-tasnu-uhapsen-18-godisnji-migrant-na-zvezdari-zbog-pljacke


Машала, ево сада ће да крене на запад.
Само да скупи новца и хране у Србији. Можда нешто појебе на силу.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 3:21 pm

kocka wrote:
савабјан wrote:
kocka wrote:Мигрант хоће на запад, али што би запад хтео тог мигранта ?

Да би му плаћао социјалу док седи на клупи у неком Берлину ?
Koga boli ona stvar zasto zapad hoce ili nece iste, ocigledno da se tamo nastanjuju, i da oni nece Srbiju.
Koja je racionalna mogucnost u procentima da ce migrant ostati u Srbiji? I na osnovu cega si to zakljucio?

Тамо се настањују мигранти који западу одговарају у бројевима који западу одговарају. Логично је да ће оне школоване са факултетима, оне што знају језик или што знају нешто да раде задржати. А остале да ће послати напоље. Који ће им неки неписмени из тунгузије ?

Сигурно неће малолетни мигрант одлучити где ће да живи. И наравно да ће он да покушава и покушава да оде тамо и биће враћен сваки пут. У осталом таквих случајева је било и биће брдо, људи који су масу пута покушали прећи преко и враћени су. Наравно цветаће шверц људима, неки ће отићи тамо, вртиће се нека пара међу Србима од тог шверца итд, биће зараде.

Али главни део миграната неће отићи на запад. Питање је где ће остати и чиме ће се бавити ту где остану. Јел нешто се мора јести. А ти погоди где то све води.

И то није нешто што ће стати.

Али небитно, уживај у ренесанси :lol:
Nasa misljenja se ne slazu, sem u vezi sverca ljudi i slicnih radnji. To se i sad radi, i treba ljudi da zive od toga, tako su drugi na nama ziveli 90ih.
Drago mi je da imas neko misljenje koje si sam kreirao. Jedino sto mogu da ti kazem na sve ovo, posto vidim da strahujes od migranata je da je minimalac u Rumuniji veci nego prosecna plata u Srbiji, pretpostavljam da je tako u svim okolnim drzavama clanicama EU. Vreme ce pokazati da li ce ostati u Srbiji, a sve cinjenice ukazuju na to da nece nikad, i da li je su litije sirom svih srpskih zemalja gde smo i mislili da Srbi vise ne postoje, renesansa nase nacije. Pozdrav.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:24 pm

То када се крене у овако нешто,

Projekti za saradnju migranata i lokalnog stanovništva
Pozivom je predviđeno da posebnu vrednost imaju predlozi projekata koji se realizuju u ruralnim sredinama, stvaraju prostor za zajedničke aktivnosti migranata i lokalnog stanovništva, u realizaciju uključuju veliki broj ljudi i koji stvaraju najveći benefit za lokalnu zajednicu u oblasti kulture, obrazovanja, zdravlja, sporta, bezbednosti, ekologije i drugog. Fondacija će podržati inicijative neformalnih grupa i lokalnih organizacija na teritoriji opština.
Podrška stanovništvu u zajednicama pogođenim izbegličkom krizom u Srbiji” koji finansira Fondacija za otvoreno društvo (Open Society Foundations).


„Tokom moje ministarske odgovornosti došlo je i do ugovora sa Srbijom, gde ljude koji su u Austriji dobili negativan odgovor (na zahtev za azil, prim. DW) i moraju da napuste zemlju – ali njihove države ne žele da ih prime nazad – šaljemo u jednu drugu zemlju, naime Srbiju, kako bi se uspostavila razlika da li neko ovde (u Austriji, prim. DW) može biti legalno ili ne.“


То је крај.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:25 pm

савабјан wrote:Nasa misljenja se ne slazu, sem u vezi sverca ljudi i slicnih radnji. To se i sad radi, i treba ljudi da zive od toga, tako su drugi na nama ziveli 90ih.
Drago mi je da imas neko misljenje koje si sam kreirao. Jedino sto mogu da ti kazem na sve ovo, posto vidim da strahujes od migranata je da je minimalac u Rumuniji veci nego prosecna plata u Srbiji, pretpostavljam da je tako u svim okolnim drzavama clanicama EU. Vreme ce pokazati da li ce ostati u Srbiji, a sve cinjenice ukazuju na to da nece nikad, i da li je su litije sirom svih srpskih zemalja gde smo i mislili da Srbi vise ne postoje, renesansa nase nacije. Pozdrav.


Зато ће у твојој ренесанси да примимо још миграната који ће да раде за 200 евра, можда, па ће цена рада и плата бити никада већи.
Прими их на кућу, савјебан, покажи се.
Ја предлажем Дедиње.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 3:27 pm

Nexon wrote:
навијај wrote:https://www.kurir.rs/crna-hronika/3407065/naocigled-svih-upao-u-kafic-i-prestravljenoj-devojci-oteo-tasnu-uhapsen-18-godisnji-migrant-na-zvezdari-zbog-pljacke


Машала, ево сада ће да крене на запад.
Само да скупи новца и хране у Србији. Можда нешто појебе на силу.

Izadji brani ljude, postavi jedan mitraljez na podnozju Avale, odbrani Beograd i Srbe od najezde istih. Ili cemo put Predejana da idemo???? Batali forum, i pravac u boj sa milionima ljutih migranata, vidis da si ti jedini svestan sta nam se desava, a da smo mi gomila placenika koji su placeni da troluju na tribina forumu.
Peksone, mi ne vidimo da je to potpisano, samo ti vidis, zastiti nas od ljutih mudzosa opasanih ekspolozivom.

Necu, ne zelim da zadrzavam ljude kad su vec krenuli dalje svojim putem. To mozes ti, posto konstantno predlazes gde da se nastane Peksone. Ja to nisam nikad predlozio, ja predlazem mitrlajez i Predejane, a posle da pocistimo ti i ja ono sto je ostalo u Srbiji.
Last edited by савабјан on Fri Feb 07, 2020 3:28 pm, edited 1 time in total.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Feb 07, 2020 3:27 pm

Nexon wrote:
riper wrote:
Nexon wrote:Чак и да пређу њих 10 од 400, у јуришу на митраљезе, нахватаће их и вратити у Србију, па макар то било у Бечу.
Неће мудри Србин победити Швабу, Амера и Енглеза.
То је само виц.


Hajde da to uzmemo kao istinu. Navatali ih, vratili ih u Srbiju iz nekog razloga (verovatno zbog nekog izdajnickog potpisa) i taj migrant u Srbiji se pomiri sa sudbinom i ostaje kod nas. Ili ce uciniti ono sto nasi domaci koji su nelegalno na zapadu, pokusa ponovoo i ponovo i ponovo dok ne ostane tamo.


Када ће поново да крене на запад са сазнањем да ће да добије метак?


Krenuce cim ga vrate (ako ga uopste neko vrati kod nas). Jer ako je neki migrant preziveo metak odakle je pobegao, pa razne razbojnike koji su ga svercovali od granice do granice, prezivece valjda i madjare koji pucaju u vazduh. Stavise madjaroni su jos i mila majka kada vec stignu do njih.

Inace evropa je koliko znam odavno zatvorila granice za masovnu migraciju, pa ne vidim milione migranata koji su trenutno zaglavljeni u Srbiji. Na kraju svako predje i prodje. Ovde ne ostaju, niti ih bilo ko vraca, bez obzira na paranoju koja vlada.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:28 pm

Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Хоће ли оробити пекару, продавницу у Србији?
Шта ако му се појебе?
Хоће ли силовати?

У Србију из неког разлога и даље пристижу или их враћају са запада.
Чудо једно.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Feb 07, 2020 3:30 pm

Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Шта ако му се појебе?


Isto sto i ako mu se prisere, onda krade. Tu jeste nas problem, oni koji jos nisu otisli. Ali tu dolazimo do drugog problema, kada za takve otvoris neki centar, da im das da pojedu, popiju, da se iseru, KAKO NE BI MORALI DA KRADU I OTIMAJU, onda je to dokaz da mi u stvari zelimo da se njih miilion nastani ovde.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:31 pm

riper wrote:
Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Шта ако му се појебе?


Isto sto i ako mu se prisere, onda krade. Tu jeste nas problem, oni koji jos nisu otisli. Ali tu dolazimo do drugog problema, kada za takve otvoris neki centar, da im das da pojedu, popiju, da se iseru, KAKO NE BI MORALI DA KRADU I OTIMAJU, onda je to dokaz da mi u stvari zelimo da se njih miilion nastani ovde.


Е, лепо што си коначно признао да имамо проблем. Имамо велики проблем.
А то када му понудиш, можда и остане знајући за метак ако крене у ЕУ без хране.
Уосталом, зашто се по општинама Србије праве програми за мигранте?
Ко је то одобрио и зашто?
Који је план?
Last edited by Nexon on Fri Feb 07, 2020 3:33 pm, edited 2 times in total.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Feb 07, 2020 3:32 pm

Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Хоће ли оробити пекару, продавницу у Србији?
Шта ако му се појебе?
Хоће ли силовати?

У Србију из неког разлога и даље пристижу или их враћају са запада.
Чудо једно.


U Srbiju pristizu jer nam je jebana geografijia. Mora preko Srbije kako bi stigli do zapada. Kamo srece da ne moraju, ali eto, na putu smo im, kao sto smo uvek bilii nekom na putu. Samo da se sada ne zajebavamo da stitimo evropu ni od turaka ni od ovih i onih, nego da ih lepo ispratimo do izlazne granice i da im mahnemo. Osim ako nemas bas preveliku zelju da branis evropu od njih.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:33 pm

riper wrote:
Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Хоће ли оробити пекару, продавницу у Србији?
Шта ако му се појебе?
Хоће ли силовати?

У Србију из неког разлога и даље пристижу или их враћају са запада.
Чудо једно.


U Srbiju pristizu jer nam je jebana geografijia. Mora preko Srbije kako bi stigli do zapada. Kamo srece da ne moraju, ali eto, na putu smo im, kao sto smo uvek bilii nekom na putu. Samo da se sada ne zajebavamo da stitimo evropu ni od turaka ni od ovih i onih, nego da ih lepo ispratimo do izlazne granice i da im mahnemo. Osim ako nemas bas preveliku zelju da branis evropu od njih.


А Мађарима није географија?

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 3:34 pm

Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Хоће ли оробити пекару, продавницу у Србији?
Шта ако му се појебе?
Хоће ли силовати?

:lol: :lol: :lol:
Koji si ti caric. HOce silovati, i hoce opljackati, kao sto radi svaki normalan covek kad mu dodje do iste stvari. Ili to ne rade normalni ljudi? Ali dobro posto medju migrantima ne postoji ni jedan normalan covek, ocekujem u narednih par dana masovni spermni egzodus mudzahedinskog semena u krugu dvojke, Sidu i gde si ono jos rekao, Kelebijama? Meterolozu kazu da je to sneg, ali je to ustvari muslimanska sperma. DIT(dverjanski istrazivacki tim) u kom kao strucni konsultant radi Branka Stamenkovic je utvrdio metodom prelaska jezika preko "snega" da je ustvari sve vodi poreklo od obrezane kite, sto dalje inplicira da je poreklo iste sa bliskog istoka.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Feb 07, 2020 3:37 pm

Nexon wrote:
riper wrote:
Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Шта ако му се појебе?


Isto sto i ako mu se prisere, onda krade. Tu jeste nas problem, oni koji jos nisu otisli. Ali tu dolazimo do drugog problema, kada za takve otvoris neki centar, da im das da pojedu, popiju, da se iseru, KAKO NE BI MORALI DA KRADU I OTIMAJU, onda je to dokaz da mi u stvari zelimo da se njih miilion nastani ovde.


Е, лешо што си коначно признао да имамо проблем. Имамо велики проблем.
А то када му понудиш, можда и остане знајући за метак ако крене у ЕУ и без хране.
Уосталом, зашто се по општинама Србије праве програми за мигранте?
Ко је то одобрио и зашто?
Који је план?


Pa nije da sam konacno priznao, ja sam odavno rekao da postoji problem sa migrantima koji su trenutno ovde, samo ti ne zelis da citas sto je napisano, vec sam interpretiras. Samo sto to nije onaj problem koji se tebi prividja da ih je ovde milion ili da ce ih biti milion. Ovde je problem onih koji su jos tu a nisu otisli. Ali na kraju svako ode. Bukvalno svako nadje neku kombinaciju. U prevodu, dok su ovde obezbedi im hranu i vodu da ne bi morao da krade i otima. A kada izadje vise nije nas problem.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Feb 07, 2020 3:39 pm

Nexon wrote:
riper wrote:
Nexon wrote:Одмах.
А шта ако нема хране да иде даље?
Хоће ли оробити пекару, продавницу у Србији?
Шта ако му се појебе?
Хоће ли силовати?

У Србију из неког разлога и даље пристижу или их враћају са запада.
Чудо једно.


U Srbiju pristizu jer nam je jebana geografijia. Mora preko Srbije kako bi stigli do zapada. Kamo srece da ne moraju, ali eto, na putu smo im, kao sto smo uvek bilii nekom na putu. Samo da se sada ne zajebavamo da stitimo evropu ni od turaka ni od ovih i onih, nego da ih lepo ispratimo do izlazne granice i da im mahnemo. Osim ako nemas bas preveliku zelju da branis evropu od njih.


А Мађарима није географија?


Da kazemo ovako, sve to sto je za medije, ta madjarska nepokolebljivost i zid za migrante, sto je Orban sada novi neki branilac evrope, na kraju su svi ti migranti preko madjarske otisli tamo gde su zeleli. Samo madjarska glumi tvrdu, nacionalnu liniju, mi glumimo neku humanost, za DNEVNU POLITIKU, a i da se pokazemo pred svetom.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 3:40 pm

Peksone, moras da shvatis jedno, kada je covek izmoren od puta, kada hoda ulicama kao klosar, smrazava se, ne jede, mozda i poslednja stvar o kojoj misli je jebanje. Ajde da ukrade nesto, da pojede, pa i ajde. Ali nemoj da se brines, nece morati da siluje, imamo mi saosecajnih zena koliko hoce, nacice se tu rado neke koje ce same davati mucenicima, da im pomognu. Pa ko bude mogao od njih onako razjebanih od zivota da jebe, jebace. A da siluju mozda mogu neku babu od 97 godina, posto kad ih vidim na ulicama, povrati mi se na sta ljudi lice. Anoreksija svetskih razmera 70% njih. Izadji na ulice, pogledaj ih na sta lice pametnjakovicu nas, prosvetitelju, dok nisu krenuli litre obrezane muhamedovske sperme da preplavljuju nase ulice i pune picke srpskih nevinih devojaka, koje kurac ustvari nisu videle pre muhamedovskog sirijskog.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 07, 2020 3:42 pm

Одлазе па долазе.
Сви ви треба да примите те исте што одлазе и никакав проблем а не да нападају људе по Србији који по ничему нису то заслужили, што неко хоће да трпа новце у џепове и заболе га за државу и народ.

Погледати шта кажу људи који су имали свакодневно искуство са мигрантима,


савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 3:48 pm

Nexon wrote:Одлазе па долазе.
Сви ви треба да примите те исте што одлазе и никакав проблем а не да нападају људе по Србији који по ничему нису то заслужили, што неко хоће да трпа новце у џепове и заболе га за државу и народ.

Погледати шта кажу људи који су имали свакодневно искуство са мигрантима,


Druze, niko nije osporio da oni nekad naprave neki problem, niko ih ne brani sto se tice toga. ZNACI TREBA SE BRANITI OD MENTOLA KOJI PRAVE SRANJA, POGOTOVO AKO SU MIGRANTI!
Ja ti samo kaze da oni nece ostati ovde, da to niko nije potpisao, i da se koristi u dnevno politicke svhre, sto bi rekao riper. To nije stvarni problem.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Fri Feb 07, 2020 4:02 pm

"Па једноставно ми се свиђа да прикоље другог пса или мачку, драго ми је да то гледам. И кер буде радостан после тога. Дпк је био мали, учио сам га чим види другог кера да напада. Пуштао сам га пар пута и са азијатима да се похрве, али никад није успео да прикоље ниједног, због дебеле.коже на врату, ... "

18 godina gajim staforde i mogu da izjavim da ovo gore moze napise neko ko : 1)  ima do 13 godina starosti 2) laze i glumi idiota 3) ne laze i stvarno je idiot.

Ne znam kako neko udje u raspravu sa nekim iz gore nabrojanih kategorija.

Evo kako se sprema jedan patriotski zakon za malobrojne migrante.

Gospodja sa snimka takodje izgleda da spada u neke od nabrojanih kategorija.

[youtube] http://youtu.be/Bl74hoVgU50 [/youtube]

Tako da savabjane, brate napaceni, vodi kera da se "poHrve" sa nekim migrantom ako smes, al pazi ne verujem da su vakcinisani.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Feb 07, 2020 4:10 pm

blatnjavi wrote:"Па једноставно ми се свиђа да прикоље другог пса или мачку, драго ми је да то гледам. И кер буде радостан после тога. Дпк је био мали, учио сам га чим види другог кера да напада. Пуштао сам га пар пута и са азијатима да се похрве, али никад није успео да прикоље ниједног, због дебеле.коже на врату, ... "

18 godina gajim staforde i mogu da izjavim da ovo gore moze napise neko ko : 1)  ima do 13 godina starosti 2) laze i glumi idiota 3) ne laze i je stvarno idiot.

Ne znam kako neko udje u raspravu sa nekim iz gore nabrojanih kategorija.

Evo kako se sprema jedan patriotski zakon za malobrojne migrante.

Gospodja sa snimka takodje izgleda da spada u neke od nabrojanih kategorija.

[youtube]http://youtu.be/Bl74hoVgU50[/youtube]

Tako da savabjane, brate napaceni, vodi kera da se "poHrve" sa nekim migrantom ako smes, al pazi ne verujem da su vakcinisani.
Ne mogu snimak da gledam, mrzi me, ali tacan odgovor je pod 2. Nisam se dugo ismejao kao dok sam to pisao, dok neko nije provalio da se sprdam. :lol:
Mislio sam da je to sa starog foruma prepiska. Psa inace nemam, niti sam ikad imao, ogradjujem se od toga, ali od ove price za migrante nikad!
Inace blatnjavi i ti se jedan od tih koji se lozi na kilometre obrezane sperme, ima jos takvih.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests