Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Nov 20, 2018 3:02 pm

ultrastito wrote:ali Dacic...:lol: a sto je najtuznije, u pravu je :lol:


Све у лице... http://mondo.rs/a1146725/Info/Ex-Yu/Crna-Gora-Za-Kosovo-u-Interpolu.html
А овима доле успут да пошаљем поздраве, и да наставе да буду изроди и губитници, јер су се ионако већ испишали и посрали по гробовима својих предака... ПУ јебем вас уста шиптрарска...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Вести

Postby Vicste97 » Tue Nov 20, 2018 4:36 pm

Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed Nov 21, 2018 4:04 pm

Da li neko ovde konta sta se nasi toliko loze na ove siptarske igrice oko podizanja tih taksi? Evo danas podigli na 100%, mislim razumem ja da u prevodu to znaci zabrana srpskih proizvoda na Kosmetu ali brate drkni im i ti zabranu da ne moze ni jedan siptar prodje kroz Srbiju i gotovo ili neku slicnu kontrameru, danas komentari na vestima da ovo znaci poziv na rat i vucko vec sazvo hitnu sednicu?!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Wed Nov 21, 2018 8:55 pm

Ko je za i ko protiv glasao za prijem Kosova u Interpol.

Naime protiv prijema Kosova glasale su: Južnoafrička Republika, Angola, Argentina, Azerbejdžan, Belorusija, Bolivija, BiH, Bocvana, Brazil, Kambodža, Kamerun, Čile, Kina, KIpar, Kongo, Kuba, Eritreja, Španija, Grčka, Grenada, Gvineja, Ekvatorijalna Gvineja, Solomonska ostrva, Indonezija, Irak, Iran, kenija, Kirgistan, Laos, Liban, Malezija, Maroko, Mauricijus, Meksiko, Moldavija, Mongolija, Mozambik, Mjanmar, Namibija, Nepal, Uganda, Peru, Filipini, Dominikanska republika, DR Kongo, Rumunija, Rusija, Srbija, Sudan, Sirija Tunis.

Prema za sada nezvaničnim informacijama uz Prištinu su, između ostalih bili: Crna Gora, Slovenija, Hrvatska, Makedonija i Bugarska. Mađarska je bila uzdržana.

Izvor: Sputnjik
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Nov 21, 2018 9:50 pm

Далтон wrote:
Prema za sada nezvaničnim informacijama uz Prištinu su, između ostalih bili: Crna Gora, Slovenija, Hrvatska, Makedonija i Bugarska. Mađarska je bila uzdržana.

Izvor: Sputnjik


Ово су највећа говна у историји човекове цивилизације, сви они подједнако живе од те исте Србије и од тог истог Косова које је у саставу Србије али само производ једне обичне једначине која је имала извод да умањи Српско становништво у том истом математичком смислу.

А Милогорцима и Црногорцима, и Словенцима а Усташама и Македонцима, јебем уста све од прађеда до ђеда и оца рођеног ја лично Ј.Ј. :D Пу! Јебем ли вам кости ђеце која шетају по Београду да вам јебем, ви сте највећи канцер човечанства тренутно.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Huk
Posts: 13
Joined: Wed Feb 17, 2016 9:32 am
Location: Podgorica

Re: Вести

Postby Huk » Wed Nov 21, 2018 9:55 pm

Aj ne serinjaj.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Nov 21, 2018 10:38 pm

Pa pre neki dan ti isti Crnogorci na utakmici protiv nas nisu hteli da pevaju sa našima Kosovo-Srbija.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Nov 21, 2018 10:45 pm

Huk wrote:Aj ne serinjaj.

Зашто ја серињам? Да ли би икада Србија и Срби радили ово што ради данас "Монтенегро" ?
Brdja wrote:Pa pre neki dan ti isti Crnogorci na utakmici protiv nas nisu hteli da pevaju sa našima Kosovo-Srbija.

То су шиптари то нису Црногорци...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Thu Nov 22, 2018 2:59 am

Mićo, shvatam ja tvoj izliv emocija ali kakve veze ima narod crnogorski sa odlukom vlasti? Njuški poput Đuke i onog njegovog matorog potrčka koji je glasao u Interpolu.

A ti što su i došli u Bg su se vajkada izjašnjavali kao Srbi. Pa i 90% onih dole. Zajebi stvar i smiri glavu.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Nov 22, 2018 10:16 am

Далтон wrote:Mićo, shvatam ja tvoj izliv emocija ali kakve veze ima narod crnogorski sa odlukom vlasti? Njuški poput Đuke i onog njegovog matorog potrčka koji je glasao u Interpolu.

A ti što su i došli u Bg su se vajkada izjašnjavali kao Srbi. Pa i 90% onih dole. Zajebi stvar i smiri glavu.


А у праву си претерао сам га, него мало попио јуче био аранђеловдан па са славе...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Nov 22, 2018 11:10 am

Далтон wrote:Mićo, shvatam ja tvoj izliv emocija ali kakve veze ima narod crnogorski sa odlukom vlasti? Njuški poput Đuke i onog njegovog matorog potrčka koji je glasao u Interpolu.

A ti što su i došli u Bg su se vajkada izjašnjavali kao Srbi. Pa i 90% onih dole. Zajebi stvar i smiri glavu.




Гомила гована су овде Срби тамо црногорци. Па и они што највише пљују по Србији школују се и лече у бг.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Thu Nov 22, 2018 12:58 pm

misa janketic
klasican primer crnogorskog govneta
zdusno bio za nezavisnost,ali ne napusta beograd i platu iz srpskog pozorista
takvih je na hiljade,jebo im pas mater

srbija ih skoluje,leci,hrani i oblaci i srbija onda ne valja
a blesavi srbi su dalje u fazonu,nije to narod to milo,a milo vlada 30 godina,ako nije narod za mila ko onda glasa za njega

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Thu Nov 22, 2018 1:35 pm

Није ни народ овде већински за непоменика, па ће он владати питај Бога докле, треба раздвојити ствари, у балканским земљама на власти су људи који не спроводе вољу народа, него слепо извршавају задатке запада. Најбољи је пример Македонија и дешавања са референдума, народ гласа да се име не мења, ови потплате пар посланика, и раде онако како су замислили, кога брига шта народ мисли.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Thu Nov 22, 2018 1:41 pm

"Nije bitno ko glasa, bitno je ko broji glasove" - Staljin.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Thu Nov 22, 2018 1:49 pm

и наравно она ''Да избори нешто мењају, били би забрањени''

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Nov 22, 2018 2:12 pm

Jel prati neko sastanak sa Srbima sa Kosmeta uzivo sto ide? kakvo je to premestanje rosu i ostalih siptara ka Mitrovici ? ima li ko informacije neke...?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Thu Nov 22, 2018 3:02 pm

Ponovo su uzeli onaj gliser kojim se Tači vozio po Gazivodama. Ili kreću da kontrolišu jezero Gazivode ili žele da kontzrolišu zeleni prelaz


https://www.espreso.rs/vesti/politika/317899/naoruzani-albanci-krenuli-ka-gazivodama-vucic-saopstio-dramaticne-vesti-srbima-sa-kosova

Невероватне ствари се раде, да дозволимо да нас двапут јебу истим глисером, па која је то зајебанција да нисмо могли да избушимо то срање од чамца, курац мој би пливали по овом времену. Бомбардујте јебени глисер и сачувајте Газиводе као што сте их спречили да уђу у Интернет пре неки дан!
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Thu Nov 22, 2018 10:02 pm

Huk wrote:Aj ne serinjaj.


Нисам тог става, на који се одговорио, бар не још у пуној мери. Међутим, како је могуће да Мило толико влада, како је могуће ето ЦГ гласала за шиптарију у интерполу, где је био неки скуп/протест/митинг и то не причам кроз призму странака и опозиције, него напросто народни бунт обичног света? Колико испратих ниђе. И то приде није спорадичан ударац ножем са леђа, него брате, то је секс који траје годинама...Значи све што је могло у последњих 10 година од стране званичне ЦГ да буде против интереса Србије је било и то отворено, јасно, недвосмилено и директно, без чак и увијања. Неко ће рећи чекај ето како у Србији је толико владао овај, онај- немерљиво од почетка до краја, апсолутно немерљиво.

Даље, објашњење Црногораца што навијају као они не одговарају на то Косово је Србија, јер је договор да се не баве политиком, па зар је то политика?

Ако је Косово пука политика, онда је заиста и нормално да политичари се тиме баве и да Мило и остали одлучују шта хоће, а да народ ћути, политика-политичарима!

Наравно, част изузетцима...

User avatar
Солунац
Posts: 55
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:59 am

Re: Вести

Postby Солунац » Fri Nov 23, 2018 1:33 am

Bravo. Sve neki junaci, Srpska Sparta i te fore a jos im fale trake na ruci da nose.... Mozda se ni tada ne bi bunili....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Fri Nov 23, 2018 7:54 am

Sirene u Kosovskoj Mitrovici, bombasticni naslovi u dnevnoj stampi,izgubljena i izdajnicka vlada saziva konferencije, informer najavljuje rat a za to krivi Djilasa i Jeremica, hapse se Srbi,siptari pale jafa keks i smoki....


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest