Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Fri Aug 03, 2018 10:39 pm

Далтон wrote:Na Kosovu je 1.5 milke šiptara ili milionče nebitno. Da se Kosovo vrati u granice Srbije oni bi kao građani Srbije sutra nam birali predsednika. Da budu u parlamentu i da nam biraju predsednika i posle svima kolektivno jebu mamu. Bolje to priznati i marš u pičku materinu. I ovako ono za nas ima istorijsku i religijsku značaj - pored toga nikakvu. Za zapad takođe nema apsolutno nikakvu osim Bondstila i držanja Balkana pod šakom.

А тек то о броју козојеба на Космету али и албанији уопште је посебна прича

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Fri Aug 03, 2018 10:58 pm

Далтон wrote:Treba priznati Kosovo i a u kurac. I ovako nema više nikog tamo od naših.
Никога,али баш никога,сем 130 000 људи,огромне државне имовине,непроцењивих природних ресурса,катастарски несагледиво великог подручја,великог броја културно-историјских споменика од светског значаја.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Fri Aug 03, 2018 11:18 pm

Далтон wrote:Treba priznati Kosovo i a u kurac. I ovako nema više nikog tamo od naših.

tako ce nazalost i biti, zato i jesmo go*na i to najveca, ebo nam pas mater svima !
04 X 1945

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sat Aug 04, 2018 12:55 am

Ne ne njasvi. Meni jebi mater nikom drugom. To i očekujem sada. Ali dobro, diskutujemo svakako.
Uostalom, reziser, baš sam to i napomenuo. Nama je to područje istorijski, ekonomski i religijski veoma bitno. Njima nije a još manje zapadnim glavama. Jebe im se za naše manastire i crkve, nažalost. I za to što je naša država nastala na tim prostorima. Tačno im šište muda.

Što se tiče te državne svojine, rekao bih da to kozojebi uživaju u njoj. Mi im samo plaćamo struju i ostale komunalije. Od moje i tvoje plate.
(Street Force / Curva Orientale)

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Вести

Postby weekend offender » Sat Aug 04, 2018 1:03 am



Zandarmerija im digla 4 zastave navodno zakljucno sa ovom malom udarnom za gostovanja :lol:

Image

Izmenjeno:
Na Dan sećanja na srpske žrtve u Srpskoj Krajini, podforum Samo opušteno biće zaključan. Ova tema će ostati otključana zbog situacije na Kosovu i Metohiji.
admin

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Sat Aug 04, 2018 11:25 am

Navodno od 1. Januara nema granice između Kosmeta i Albanije. A sto se tice Gazivoda, oni mogu sve da uzmu, Srbi se ne pitaju tu nista. Iako znamo da ne mozemo da vratimo Kosmet pod nasom teritorijom, ne smemo ga priznati. Ako iole imamo malo obraza. I da bude 10 srpskih kuca na Kosmetu, ne sme se priznati.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Aug 04, 2018 11:43 am

Јооој сумњив си Далтоне, сумњив си ко пенал на 16 кома 5

:lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sat Aug 04, 2018 2:13 pm

:cry: :twisted:
Viva shqip! :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Sat Aug 04, 2018 3:47 pm


brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Sat Aug 04, 2018 11:45 pm

Далтон wrote:Na Kosovu je 1.5 milke šiptara ili milionče nebitno. Da se Kosovo vrati u granice Srbije oni bi kao građani Srbije sutra nam birali predsednika. Da budu u parlamentu i da nam biraju predsednika i posle svima kolektivno jebu mamu. Bolje to priznati i marš u pičku materinu. I ovako ono za nas ima istorijsku i religijsku značaj - pored toga nikakvu. Za zapad takođe nema apsolutno nikakvu osim Bondstila i držanja Balkana pod šakom.


Јебеш га, ако ово нисам х пута чуо од пензоса испијених мозгова информерима, пинковима и сличним кроз све године, онда ништа...

Прво шиптара је далеко мање на КиМ него што се мисли, огромне су миграције и паљба на запад, чак и више него код нас наравно ту је и део оних који би кад успоставимо контролу над територијом се вратио одакле је и дошао пре 18 година. Мада контам да то знаш, него ај.

Тужно је бити Србин, а призивати тако нешто...тужно... Скоро једнако са тим да нпр неко дође и каже типа, јебеш православље, требамо примити католичку веру/муслиманску итд. боље је и лакше због овога/онога

Штавише по питању Космета ће се заиста правити граница, између Срба и несрба.

И полако све више увиђам да су ови други неприметно постали огромна већина... да ли је то плашимо се рата, да ли је то хоћемо северну митровицу а све остало пуј пике, да ли је то ма мука ми је више од те приче, да ли је то шиптарски неки будући председник, да ли је нешто шеснаесто.

И на крају које смо пичке, Грци усташе и протествоваше милиони Грка, само због имена Македоније, замислите да Србин протествује типа јер је неко декрао име Велика Плана...али не, Србин би дао и постојбину и територију и претке и светитеље и цркву и брата свога, какав протест. Који смо ми дебили...Mи смо бивши народ, бивша нација... Да љубимо претке што нам је историја једино остала,док и она не избледи.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Sun Aug 05, 2018 11:40 am

Image

Neki pukovnik, kurac palac, iz vojske CG, na nacističkoj proslavi komšija.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sun Aug 05, 2018 1:09 pm

Davno je izgleda proslo vreme na forumu kad se banovao andol zbog njegovog pacifistickog razmisljanja... sada je to: forum, diskutujemo, svako ima svoje misljenje. Rip andol oprosti nam
Често одем до на село

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Aug 05, 2018 2:54 pm

1958 wrote:Davno je izgleda proslo vreme na forumu kad se banovao andol zbog njegovog pacifistickog razmisljanja... sada je to: forum, diskutujemo, svako ima svoje misljenje. Rip andol oprosti nam

realno, fali spliconi da strelja :D
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Sun Aug 05, 2018 3:07 pm

1958 wrote:Davno je izgleda proslo vreme na forumu kad se banovao andol zbog njegovog pacifistickog razmisljanja... sada je to: forum, diskutujemo, svako ima svoje misljenje. Rip andol oprosti nam


Као што је некада била истрага потурица тако треба и овде спровести акцију,Мићара за админа да банује чим неко заталаса

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Sun Aug 05, 2018 9:24 pm

Ја би питао само ове којима је Косова преко главе па су за то да га дамо...што прво не кренемо реално од усташа, њима прво да се сагнемо, реално дуже траје агонија и свима нам је преко главе...па балијама...па онда да дамо и косово. И мени је преко главе ова прича око Олује,они славе, ми нешто ту се бунимо, за почетак да почнемо да славимо заједно, ионако је прошло превише година, а да не причам што увек може доћи до рата.

Не контам што унатрашке ићи...

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Вести

Postby Чачак » Mon Aug 06, 2018 3:52 pm

Владика рашко-призренски и косовско-метохијски Теодосије благословио је вандредни пост у трајању од пет дана (од данас до петка), делује као једини рационалан начин у помоћи читавој ситуацији која се доле догађа, кроз пост и појачане молитве.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Aug 06, 2018 6:44 pm

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Mon Aug 06, 2018 9:58 pm

Кум Жоржо wrote:Image

Neki pukovnik, kurac palac, iz vojske CG, na nacističkoj proslavi komšija.




Ја ти ово писмо, пуковниче
Ноћас пишем из малог Шавника
Да те питам, због чега си ишо
У скут, српског да љубиш крвника



Због чега си, ишо пуковниче
Ђе је Србин вјечито лелеко
Због чега си понизио себе
Губало те мајчино млијеко

Мјесто почаст да жртвама одаш
Вјечне снове што у гробу снују
Ти с душманом, православног рода
Вино пијеш, и славиш „ОЛУЈУ“

Кано крило, гладног лешинара
Шаховница над тобом се вије
Леле мајци, твојој мој Иване
Боље да те, ни рађала није

Док род српски, на дан овај клети
Над хумкама своје ђеце плаче
Ти на понос, Српске Спарте пљујеш
И поздрављаш усташке кољаче

Ни Секула Дрљевић се није
Вјеруј тако понизно понаша
Што је силног Ђуришића Павла
Предо жива, у руке усташа

Те године Градишка је Стара
Црногорске ђеце, била рака
Па сам због тог, гледајућ те с њима
Вас дан дуги, од жалости плака

Јасеновац ни помињат нећу
Клете јаме и стратишта многа
Сву ноћ себе, с невјерицом питам
Како с њима, славити си мога

На вратима српског града Книна
Ђе барјаци сад виоре њини
Ти’, пуковник црногорске војске
Пружаш руку Анту Готовини

Ако ти је наређено било
Што не скину, с руку еполете
Да те кано ЖУГИЋ БОЖИДАРА
Вјечно славе, писци и поете

Да се Сердар Јанко спуштит може
Црној земљи, из плавих висина
Кунем ти се у крст и у вјеру
Да се не би, наносио чина

Петар би те Цетињски проклео
И за тебе, посло перјанике
Да те пита, што си полетио
У скут српске, да љубиш крвнике

Зар нијеси у дубини душе
Чуо вапај, јауке и крике
И под ножем усташким ђе плачу
Српска ђеца, с Кордуна и Лике

Вако радећ, никад ући нећеш
У „Примјере чојства и јунаштва“
Нит ће неко за тебе да каже
„Да си родит, имао се рашта“

Јеси л’ имо кога да ти каже
„Чист кроз мјеста прљава пролази
И да на свјет, све се опрат може
Само црни не могу образи“

Славко Перошевић

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Tue Aug 07, 2018 4:12 am




Meni deluje ovo kao uslov za ulazak u Djilasov savez za Srbiju.. mozda gresim... umesto lepo da izadju dss, dveri i stamatovic naprave pravu pricu, oni se tu vuku sa ovim zutim govnarima i evo prvi put nakon toliko godina i izbora necu imati za koga da glasam.. bolesnika treba rusiti za boljima, a ne sa istima ili jos gorima, oni su bili vec i zakopali nas isto ili gore nego on...

Kakvo je vase misljenje o savezu za Srbiju? Ne bi bilo lose da se baci koja na tu temu...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue Aug 07, 2018 7:16 am

Ultra Sarma wrote:Kakvo je vase misljenje o savezu za Srbiju? Ne bi bilo lose da se baci koja na tu temu...


Vidim da Jankovic, Tadic i izgleda Radulovic prave neki svoj savez, sto znaci da ce opet biti vise kolona, sto znaci da nema nista od toga.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests