Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Tue Feb 06, 2018 7:38 pm


Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Feb 06, 2018 7:44 pm

Много читаш н1.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Feb 06, 2018 9:26 pm

Угљанин: Српска држава је за Бошњаке геноцидна творевина


Зато Србија гради аутопу кроз њихове области у Рашкој обасти док су Србе у Прибоју и Новој Вароши оставили да полако одумру.
Страшно је то шта се дешава у овој држави. Невероватно слепило.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Feb 06, 2018 9:31 pm

Jel istina da je neki Bulevar u Bg kod Novog mosta kod Ade dobio ime po srpskim junacima sa Košara?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Вести

Postby Krajisnik » Tue Feb 06, 2018 9:55 pm

Brdja wrote:Jel istina da je neki Bulevar u Bg kod Novog mosta kod Ade dobio ime po srpskim junacima sa Košara?


Јесте истина је.
https://www.planplus.rs/novi-beograd/ul ... /992010001

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Feb 06, 2018 10:11 pm

Momci i zaslužuju to, ali prvenstveno zaslužuju da se zemlja njima oduži na pravi način. U poslednje vreme ih non stop zovu u emisije, daju im imena ulica, i sve to momci zaslužuju. Ali mislim da ih jednostavno eksploatišu kako televizija tako i političari. Mnogi preživeli već skoro 20 godina žive u jako lošim uslovima, bez posla...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Feb 06, 2018 10:29 pm


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Feb 06, 2018 10:38 pm

Lepo je da se neko konačno setio. Pročitao sam na Instagramu pa rekoh da proverim da li je tačno.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Франц Горјанц
Posts: 27
Joined: Wed Oct 18, 2017 11:51 pm

Re: Вести

Postby Франц Горјанц » Tue Feb 06, 2018 11:07 pm

Мазање чиода..
Хостел, место народног кунта!

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Tue Feb 06, 2018 11:14 pm

uvek se setim ovog... :oops: :oops: :oops:

Жандармерија уклонила споменик полицајцима на југу Србије
Подсетимо, приликом натезања око уклањања споменика припадницима ОВПБМ-а у центру Прешева, албански представници су поручили да су спремни да споменик припадницима ОВПБМ-а однесу на друго место, под условом да се уклони или сруши споменик који је подигнут српским полицајцима који су погинули на југу Србије у обрачунима с албанским терористима. Из Владе Србије су тада поручивали да споменик изгинулим припадницима МУП-а Србије неће бити уклоњен ни под којим условима.
04 X 1945

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Вести

Postby vojnik_revolucije » Wed Feb 07, 2018 7:30 am

Nexon wrote:
Угљанин: Српска држава је за Бошњаке геноцидна творевина


Зато Србија гради аутопу кроз њихове области у Рашкој обасти док су Србе у Прибоју и Новој Вароши оставили да полако одумру.
Страшно је то шта се дешава у овој држави. Невероватно слепило.


sta hoces da kazes da ce taj autoput da koriste samo oni.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Wed Feb 07, 2018 8:21 am

ne radi se o putu nego o tome gde ce da prolazi. Opste je poznato da se krajevi blizu autoputa brze razvijaju

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Вести

Postby vojnik_revolucije » Wed Feb 07, 2018 8:36 am

a sta je problem u tome gde ce on da prodje, nije mi jasno stvarno....

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Wed Feb 07, 2018 9:48 am

Prodji Ibarskom preko Rudnika pa ces videti.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 07, 2018 11:03 am

Ја лично би волео када би комунисти на локалним изборима направили изненађење,па као онда 1920 освојили власт у Београду.Подсетићу да је КПЈ поред тога тада победила у 37 градова и општина,да би министар унутрашњих послова суспендовао на крају локалну власт.Е то вам је та демократија.Јебига изгледа да се поредак руши само револуцијом,нема од поштења човек ништа.Међутим мале су шансе данас за тако нешто,али ипак постоји мали,мали трачак наде да би људи из револта,тоталне зајебанције или нечега сличног заокружили НКПЈ данас и попишали се по лицу актуелним политичарима.

НАЈАВЉЕН ПОЧЕТАК ПРЕДИЗБОРНЕ КАМПАЊЕ НКПЈ-СКОЈ

Image

Делегација Нове комунистичке партије Југославије (НКПЈ) и Савеза комунистичке омладине Југославије (СКОЈ) прогласила је, у уторак 30. јануара, званичан почетак предизборне кампање за Београдксеизборе 2018.

Евоцирајући велики изборни успех комуниста у Београду из 1920. године, када је на изборима за градоначелника изабран Генрални секретар КПЈ Филип Филиповић, почетак кампање је најављен испред плоче на којој је сачуван до данашњих дана графит „Галасајте за Филипа Филиповића“.

Краће излагање испред плоче је одржао Генерални секретар НКПЈ друг Александар Бањанац, који је објаснио да је партијско руководство као најсврсиходније решење, после бројних разовора с нама блиским организацијама, донело одлуку да на изборе излазимо самостално. Бањанац је такође истакао да ће се водити позитивна кампања с истицањем у први план ЗА а не против, све оно за шта су комунисти који ће на изборима бити аутентична и јединствена снага, која ће искључиво заступати интересе радника, незапослених, угрожених и социјално обесправљених слојева. На крају је друг Бањанац констатовао да се надамо солидном резултату, јер сви споменути за које ћемо се на овим изборима борити представљају већину у нашем главном граду, као и у читавој Србији.

О даљим активностима и плановима у кампањи ћемо редовно извештавати, а очекује се да ће се с прикупљањем потписати отпочети идуће недеље о чему ће чланство и јавност бити благовремено обавештени.

Комунисти за Београд.

За наступ на градским изборима у Београду НКПЈ и СКОЈ су донели Програм у 12. тачака:

1. Нова комунистичка партија Југославије (НКПЈ) и Савез комунистичке омладине Југославије (СКОЈ) се залажу за стварање широког Народног фронта који би сачињавале све истински прогресивне снаге које се боре за социјалну правду и против империјалзма. У Народни фронт би требало да ступе све прогресивне организације које се залажу за социјалистичку алтернативу експлоататорском капиталистичком систему као и оне које се залажу за обнову наше социјалистичке домовине Југославије.

2. НКПЈ и СКОЈ се изричито противе приватизацији предузећа попут ПКБ-а, Ласте и свих осталих предузећа у државном власништву чијом би својинском трансформацијом грађани Београда изгубили оно што су генерацијама пре њих стварали њихови очеви и дедови. Такође, Партија и СКОЈ су против бесмислених субвенција из државне и градске касе и поклањања градског грађевинског земљишта страном капиталу, пре свега трговинским ланцима попут Икее и Лидла. НКПЈ се залаже за деприватизацију свих предузећа, како на територији Града Београда тако и на територији читаве Србије.

3. НКПЈ и СКОЈ се залажу за поништавања стечајева у свим предузећима у реструктурирању како на територији Града Београда тако и у читавој Србији. Град и Влада Србије су дужни да у тим предузећима поставе професионалан и радан менаџмент уместо неспособних намештеника буржоаских партија.

4. НКПЈ и СКОЈ се залажу за моментално укидање Бус плус система, раскид уговора са приватном компанијом која врши продају и контролу карата у возилима Градског саобраћајног предузећа. НКПЈ и СКОЈ се залажу да градски превоз у Београду буде бесплатан и да се финансира из пореза које би плаћале стране компаније и приватне фирме екстрапрофитери. НКПЈ и СКОЈ се залажу да се раскине уговор са свим приватним компанијама које учествују у градском превозу и да ту функцију једино може да обавља ГСП. Сви запослени у приватним компанијама које се баве јавним превозом би Град био дужан да запосли у ГСП „Београд“.

5. НКПЈ и СКОЈ се залажу за заустављање такозване изградње „Београда на води“, односно стварање луксузне богаташке четврти у Београду и захтевају да Савамала остане оно што је и била радничка четврт у којој живе Београђани а не белосветски профитери који су се обогатили на грбачи народа.

6. НКПЈ и СКОЈ се залажу за укидање комуналне полиције чији је једини задатак да помаже приватном капиталу да оствари профит. Радни народ Београда нема никакву заштиту ни корист од постојања комуналне полиције, већ само трошкове и ниједан разлог за њено постојање апсолутно не постоји.

7. НКПЈ и СКОЈ се противе истеривању на улицу породица из станова на основу пријава судских извршитеља. Судски извршитељи су бирократски орган у служби приватног капитала, радни народ од те службе нема никакву корист и зато је треба укинути како на територији Београда тако и на територији читаве Србије. Нико ко нема решено стамбено питање не сме бити избачен на улицу зарад издавања пословног и стамбеног простора експлоататорском приватном капиталу.

8. НКПЈ СКОЈ се противе такозваном јавно-приватном партнерству којем се комуналне услуге предају експлоататорском приватном сектору чиме услоге које плаћају грађани бивају скупље а људи запослени у градским комуналним службама остају без посла.

9. НКПЈ и СКОЈ траже да се врате имена улица и симбола из периода Социјалистичке Федеративне Републике Југославије.

10. НКПЈ и СКОЈ траже да услуге коришћења вртића буду субвенционисане од стране Града и на најнижем могућем нивоу.

11. НКПЈ и СКОЈ траже да се моментално национализује сав пословни и стамбени простор у власништву рентијерског приватног капитала и стави на располагање Граду Београду и држави Србији.

12. НКПЈ и СКОЈ се залажу да се за све градске инвестиције које прелазе пет милиона динара распишу јавне расправе и гласања, а по могућству и референдуми.

НКПЈ и СКОЈ позивају раднике, сеоски пролетаријат, студенте, омладину, незапослене, пензионере, поштену интелигенцију и југословенске родољубе да на изборима за Скупштину града Београда подрже нашу листу.

За црвени Београд, за социјализам!

Радни народ гласа „Комунисте за Београд“!

Секретаријат Нове комунистичке партије Југославије ,

Секретаријат Савеза комунистичке омладине Југославије,

Београд,

28. јануар 2018. године

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Вести

Postby Hunter_S._Thompson » Wed Feb 07, 2018 11:06 am

Хвала богу на дртинама југословенским па можда и пређу четвороцифрен број гласова, можда... овако са нео СКОЈевцима.. хехеехехехехе
Раднички 1967

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Wed Feb 07, 2018 12:29 pm

Evo ja cu da glasam za tebe gigo, koji si na listi?
Често одем до на село

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Feb 07, 2018 1:52 pm

poznajem ribu jednog od glavnih likova u tom NKPJ, presmešna ekipa
eno ih sad u Moskvi, stalno idu u Rusiju na neke konvencije i sranja
imaju i nešto u Koreji ove godine

totalne budaletine

ovaj program je neverovatno idiotski haha

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 07, 2018 1:53 pm

1958 wrote:Evo ja cu da glasam za tebe gigo, koji si na listi?


Ја на жалост или на срећу ових СКОЈ-еваца не учествујем.Некако сам сувише агресиван за ту њихову причу тако бар кажу.Зна се како би ја решио проблеме у држави по кратком поступку.Додуше сарађивао сам у прошлости давно,давно са њима.Имали су они добра здања на локалу.Рецимо Зрењанинци ће се сетити дал је беше 1990 год или мало касније НКПЈ освојио у том граду 10 000 гласова имао неке одборнике.Морам да вам испричам и једну анегдоту.Пре неких десетак година у просторије Партије долази Велибор Миљковић алијас Тони Монтано,старија гарда га зна са Звездиног севера и довео Антонија Пушића познатијег као Рамбо Амадеус.Рекао му на фору:
''Е има једна милитантна група комуниста,ајде да се учланимо'',пошто јелте сви знају за Тонијево опредељење то и ''Ultras''-и,''Zullu Warriors''-и и ''Red Devils''-и итд... могу да потврде.Међутим Рамбо је био у фазону да узме неки кеш па се прикључио Г17 плус код Динкића,где да он узме паре овде од дрпанаца пролетера.Ајде мало и да вас насмејем.Не знам колико вам је познато да се 90-их одржао и ревијални бокс меч Тони Монтано против Рамба Амадеуса организовао га Јуса Булић кад је Железник ушао у Прву лигу.Шоу бре! :D


User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 07, 2018 2:12 pm

Rođaci wrote:poznajem ribu jednog od glavnih likova u tom NKPJ, presmešna ekipa
eno ih sad u Moskvi, stalno idu u Rusiju na neke konvencije i sranja
imaju i nešto u Koreji ove godine

totalne budaletine

ovaj program je neverovatno idiotski haha


Знам га и ја...Лудак из Луднице Радовац са нашег форума је имао проблема са њим.Венди ће да потврди...напао тог лика и његову рибу,овај га залепио и било суђење... :D Него Венди шта је са Лудаком из Луднице и шта би са тим претњама.Мени више кад се скурчило,ја му реко,ајде пошто залазиш у мој крај појави се ту и ту...и пази сад фору...он се прави луд као нема појма где шта...итд....а ја бре нисам хтео да га пипнем поготово што је цео крај покривен камерама не можеш да прднеш.Кад не прође 5-6 месеци Лудак из Луднице код Ђуке и емисији на Копреникусу,ови неки цигани моји на фору ...
''Дај бре батали то....'' :roll: Зна чика Градски Боем све.Блок 11 ишаран графитима ''United Force'' и ''Србска Акција''.Дао ја по 20 евра клинцима Делијама из краја за лак и после да поједу пљескавицу и купе кока колу да то преправе и на једном ографита како су ови радовци шарали пише ''Србска акција''...а испод име и презиме овог хулигана и реченица ''Главоњо (Лудак из Луднице пуно име и презиме) зашто стално бежиш?'' :D Не зајебавам се могу и да вам сликам графит...ово је ужас од Вендија и његових другара не може да се живи,комарци крвопије.



Иначе овом Ђуки сам престао да се јављам,почео је да лупета тешке глупости у овим својим емисијама.Јес да смо коректно причали и стадион све...али мислим стварно шта је у последње време изјављивао.Овде је било људи који су га пљували и ја на фору се заузуимам за њега...
''Немојте ок је лик иде на текме,наш брат са стадиона''...итд...Кад ето ти Ђуке баљезга о Недићу српској мајци,довео овог Љотићевца,нек доведе и Вендија и још пар ових клинаца па нек праве групни секс у студију што се мене тиче.Последњи пут га зачудило кад смо срели кад је био са женом кад сам му окренуо главу.Дај бре доста више пријатељу.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests