Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Jul 25, 2017 2:30 pm

Ма ко је шта изабрао немојте бити смешни људи. Да смо говна, говна смо, али ово је све таква штела да звони. Ко да се избори, за шта, како? Гласањем за кога, протествовањем, опет за кога, за коју личност, за који програм? Зашто никад није расписан референдум ни око једног важнијег питања? Зато што изборима лакше манипулишеш, па на пример наместиш причу тако што медији исфорсирају две опције, од којих један лик отворено каже признаћу Космет и геноцид у Сребреници, а други је Вучић. Томе додаш Белог, војводу од ДБ-а, и још мало распеш гласове, подесиш спискове, што ти фали навучеш класичном крађом и ето ти апсолутне власти, са 20% реалних гласача. А од тих 20% огроман део је купљен, део је снс машине, или је просто егзистенцијално везан за режим. Први сам за критику овог народа, али јебање у мозак које се овде спроводи деценијама за коначни циљ и има да сви констатујемо како смо сами говна и да нисмо за боље. Уосталом овај лудак први форсира ту причу у својим психотичним монтипајтоновским испадима на Пинку, Хепију и где све не. По мом мишљењу, Србија је показни пример како се "демократија" инструментализује у колонизованим државама које имају потенцијал за неки отпор. Код нас се 17 година комплетна политика води мимо већинске воље народа, а сваки пут формално власт има подршку народа да је спроведе, стечену на изборима. Да је само један референдум расписан, уз колико-толико равноправно медијско покривање и поштено формулисано питање, све би се распрсло као мехур од сапунице. На крају крајева, и на изборима 2008. је победио блок који је био за престанак преговора са ЕУ.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Jul 25, 2017 2:53 pm

a i taj referendum je teska prevara, seti se samo referenduma koji je trajao dva dana, gde su zaokruzivali ovi iz komisija, oci im ispale.

nista licno, sad ja ti tu spocitavam, vise je retoricko pitanje. mislis li ti da ovde ista moze da se organizuje bez stelovanja? to naravno ne daje za pravo ljudima da se na tim izborima i refendumima ne pojave, naprotiv, pojavi se i otezaj im posao koliko mozes. to je neka moja logika, koja apsolutno ne mora da bude ispravna.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Jul 25, 2017 4:12 pm

Ма наравно да би се све штелило... Поента моје приче је да ништа нисмо ми одлучили, само имамо неку илузију да се нешто као питамо. Јбг, то је нека моја утопија, да застанемо као народ, ако треба и годину, ако треба две, и да се фер и људски договоримо шта ћемо даље, наравно да се тако нешто никада неће догодити. А стварно верујем да би чак уз минимум фер плеја идеја о евроинтеграцијама отишла у курац. На крају крајева, чак и да победи, и то би било боље, јер би то био легитиман пут и легитимна историјска одлука. Ово је овако обична манипулација у једној намесничкој колонији.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Tue Jul 25, 2017 8:34 pm

Jel postoje neke patriote na politickoj sceni? Sta je sa Boskom Obradovicem, Milicom Djurdjevic? Ja ono sto naletim na netu, pogledam, jedino se oni i zalazu za ovu drzavu, hocu reci pricaju ono sto patriote zele da cuju. Iako ih mnogi blate i na ovom forumu, jel postoji neki treci predstavnik mozda? Ako se vec pojedini pitaju ko bi mogao, i kako....problem je sa ispranim mozgovima koji veruju stvarno u Vucica, i ne vide dalje od svog nosa. A to ne moze da se promeni nikako, ali nikako.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Jul 25, 2017 10:40 pm

схватите како год хоћете, али овде нема ни праве деснице, ни праве левице, нема ниједне политичке опције. нема политичких програма за које можеш да се вежеш, све су то неке утопијске приче које се излижу чим дупе осети столицу у парламенту или на некој функцији. то је неко моје скромно мишљење на основу...па 20 година колико сам свестан политичких дешавања овде.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Wed Jul 26, 2017 4:13 am

Meni ovo do jaja smrdi na stolicu u un za tkz rks.. to je najgore sto moze da se dogodi u ovom nizu izdaja, priznanje nam niko ni ne trazi, koga briga da li mi priznajemo kad smo ih pustili u un. Vucic je dobio podrsku i od Merkelove i od Putina, a za tako nesto je morao da obeca nesto zbog cega mi moramo da se naguzimo, a kad ga izvade i da ga izblajvimo. Za vreme njegovog prvog mandata nece uvodti sankcije Rusiji, ali zato ce Nemcima kao najvecim zagovornicima nezavisnosti Kosmeta, i palici velikog brata za ovaj deo sveta, dati stolicu za Kosmet u un. A on ce biti ovde idalje glavni siledzija ineteligencije i naseg napacenog naroda, koji ce tako idalje izbegavati da robija za izdaju i sve kriminalne radnje kojima se bavi.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Wed Jul 26, 2017 2:52 pm

Проф. Мило Ломпар: "Напредна странка са некадашњим гласачима Радикалне странке сада треба да спроведе политику ЛДП-а."

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jul 31, 2017 10:19 am

EU traži veću cenu hleba Tip 500
30. jul 2017. | 13:57 | Izvor: Tanjug

Ministar trgovine Rasim Ljajić izjavio je da će država u nekom trenutku morati da ukine uredbu o zaštiti cene hleba od brašna Tip-500.

"U nekoliko navrata smo dobili preporuku Evropske komisije da i ovu uredbu ukinemo", rekao je Ljajić za Tanjug i objasnio da je ta uredba jedina preostala uredba kojom se u Srbiji reguliše cena nekog proizvoda.

Ljajić objašnjava da država uredbom o ceni hleba štiti one najsiromašnije, ali i da se ona kosi sa principima slobodnog funkcionisanja tržišta i, u nekom trenutku, moraćemo da je ukinemo.


Нема насловних.
Нема приче.


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jul 31, 2017 12:35 pm

ustaško-masonska propaganda

#звијездасрбија

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вести

Postby јахач магле » Mon Jul 31, 2017 1:40 pm

Баш га брига, имао би друштво легенди малог комшије.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jul 31, 2017 1:58 pm


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Jul 31, 2017 2:18 pm

Čekaj bre, da li to znači da ja ne mogu npr. ženi da uplatim račun za mobilni sa svog e banking-a?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Mon Jul 31, 2017 2:34 pm


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jul 31, 2017 2:41 pm

Brdja wrote:Čekaj bre, da li to znači da ja ne mogu npr. ženi da uplatim račun za mobilni sa svog e banking-a?


Upravo to.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Jul 31, 2017 2:57 pm

Da vidim što će banke da odbiju uplatu a što će oni da proveravaju to. Ionako gledaju po pozivu na broj. Uostalom, iako je moj račun mogu da napišem njeno ime i uplatim. Zinulo im je dupe za proviziju. Da će bar da zaposle više ljudi u poštama jer će biti više uplata pa i ajde...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jul 31, 2017 3:25 pm

maloumnici

a objašnjenje piš-živi, što kaže Georgi Čvarkofi
isto tako mogu ljudi da čekaju za druge i plaćaju njihove račune

jebem im mater maloumnu

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Mon Jul 31, 2017 3:28 pm

a u stvari nije : )

https://www.nbs.rs/internet/cirilica/scripts/showContent.html?id=11693&konverzija=no

"Имајући у виду све изнето, Народна банка Србије још једном истиче да се плаћање преко ових сервиса може несметано, као и до сада, користити за плаћања рачуна, примера ради, за домаћинство у коме живе, својих чланова породице и слично, али се не може користити за плаћање рачуна ради наплате провизије за ту услугу, односно као пословна делатност, уколико за то нису овлашћени."


https://pbs.twimg.com/media/DGDiYQ0XgAAF_-x.jpg

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jul 31, 2017 3:49 pm

pohvalno

isprike NBS

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Mon Jul 31, 2017 11:46 pm

нуклеарни удар wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=31&nav_id=1288209


http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:678425-Gvozdenovic-tvrdi-da-su-njegove-izjave-izvucene-iz-konteksta-Srbin-sam-koji-postuje-Albance


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests