Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Feb 16, 2017 2:20 am

Kada ljudi pisu "y" umjesto "u" ili "w" umjesto "v"... Koji jebeni umnobolnici. Pitam ja ovu jednu sto tako pise, sto ti to tako? Kaze to je u trendu kao zajebancija...
Eeee jebem te nepismena...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Thu Feb 16, 2017 5:15 am

Мићара wrote:Kada ljudi pisu "y" umjesto "u" ili "w" umjesto "v"... Koji jebeni umnobolnici. Pitam ja ovu jednu sto tako pise, sto ti to tako? Kaze to je u trendu kao zajebancija...
Eeee jebem te nepismena...

to je i dalje "u trendu" :lol:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Feb 16, 2017 10:44 am

Znam jednu što je istrajala svih ovih godina i piše i dalje sh za slovo Š, ch za slovo Č...

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Душевна болница

Postby ultra mentalitet » Thu Feb 16, 2017 11:19 am

Imam ja jednog poznanika koji stavlja i dalje w i nulu umesto slova o , a covek ostao u vremenu od pre 10 godina nije mu za zameriti :mrgreen:

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Душевна болница

Postby Hunter_S._Thompson » Thu Feb 16, 2017 5:12 pm

ultra mentalitet wrote:Imam ja jednog poznanika koji stavlja i dalje w i nulu umesto slova o , a covek ostao u vremenu od pre 10 godina nije mu za zameriti :mrgreen:

да није лежао мардељ?
Раднички 1967

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Thu Feb 16, 2017 7:33 pm

Srbija na spidu: Koliko ga uzimate i šta je zaista u njemu

https://www.vice.com/rs/article/srbija- ... ta-u-njemu
04 X 1945

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Душевна болница

Postby weekend offender » Fri Feb 17, 2017 3:22 pm

:lol:


User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Tue Feb 21, 2017 4:11 pm

Kad utihnu majmunski krici, ostaju NACI simboli

"Navijačka grupa 'United Force' je zapravo i nastala kao politička i ideološka, a ne navijačka grupa", kaže u intervjuu za MONDO magistar Zec i razotkriva šta znače simboli koje radovci svakog vikenda ističu na fudbalskim stadionima.

"Nacistički simboli su se prvi put na našim stadionima mogli videti u drugoj polovini 80-ih godina. Tada su u isticanju raznih rasističkih i neonacističkih simbola prednjačili navijači splitskog Hajduka i beogradskog Partizana. Oni su prvi počeli da na utakmice nose južnjačke zastave, mada je opravdanje za iste bilo da one zapravo ne predstavljaju rasistički simbol već nešto potpuno drugo", rekao je Zec.

"Za navijače Hajduka je južnjačka zastava navodno predstavljala simbol juga Hrvatske i južnjačkog mentaliteta, a takođe i simbol pobune protiv Zagreba. Za navijače Partizana je južnjačka zastava bila asocijacija na južnu tribinu stadiona, na kojoj su se okpljale najvatrenije pristalice kluba".


http://mondo.rs/a984270/Sport/Fudbal/Ko ... mboli.html
04 X 1945

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Душевна болница

Postby santamarija » Wed Feb 22, 2017 8:52 pm

Ljudi moji kuda ide ovaj svet ? Okacio na kupujem prodajem kera da prodam od 300 evra ,prodo ga za sat za pare koliko sam trazio nisu se ni cenkali,sad okacio neki aparat sto leba donosi niko se nije javio .

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Feb 23, 2017 10:05 pm

Pa vidi, taj što je kupio kera verovatno već zarađuje dovoljno da bi imao kera od 300e. A onaj ko hoće da radi i zarađuje leba, verovatno nema ni za taj aparat. Druge su ciljne grupe, a i onih što kupuju kerove verovatno ima mnogo više nego onih koji traže tu specifičnu mašinu - ne znam koja je, šta je u pitanju?

Inače - RTS dokazuje još jednom da je prljava kurva režimska, i nije mi žao ni jednog novinara sve i da izbije neko bombardovanje i sravne im sa zemljom zgradu pička im materina. Kao da nije mogla da se snimi njegova izjava i pusti minut nakon završetka priloga.
Iako se desilo pre 6 dana, ja nigde do danas nisam video ovo, ne znam da li je neko postavljao na forumu. Ima nažalost samo FB video link.
https://www.facebook.com/10000949958199 ... 174682520/

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Душевна болница

Postby ZoranKalezic » Thu Feb 23, 2017 10:41 pm

tebra desilo se pre godinu i sest dana...vidi datum :)...i ja sam skoro tek video ovaj klip...strasno sta covek da kaze
Чије овце тога и планина

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Feb 23, 2017 10:44 pm

Ju, koji ofsajd. Ali i dalje stoji sve što sam napisao, jebo im pas mater.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Thu Feb 23, 2017 11:15 pm

njasvi wrote:Kad utihnu majmunski krici, ostaju NACI simboli

"Navijačka grupa 'United Force' je zapravo i nastala kao politička i ideološka, a ne navijačka grupa", kaže u intervjuu za MONDO magistar Zec i razotkriva šta znače simboli koje radovci svakog vikenda ističu na fudbalskim stadionima.

"Nacistički simboli su se prvi put na našim stadionima mogli videti u drugoj polovini 80-ih godina. Tada su u isticanju raznih rasističkih i neonacističkih simbola prednjačili navijači splitskog Hajduka i beogradskog Partizana. Oni su prvi počeli da na utakmice nose južnjačke zastave, mada je opravdanje za iste bilo da one zapravo ne predstavljaju rasistički simbol već nešto potpuno drugo", rekao je Zec.

"Za navijače Hajduka je južnjačka zastava navodno predstavljala simbol juga Hrvatske i južnjačkog mentaliteta, a takođe i simbol pobune protiv Zagreba. Za navijače Partizana je južnjačka zastava bila asocijacija na južnu tribinu stadiona, na kojoj su se okpljale najvatrenije pristalice kluba".


http://mondo.rs/a984270/Sport/Fudbal/Ko ... mboli.html


Каква анализа, какав стручњак. Ја магистра и курца сунце ти љубим богово. Колико је овим људима добро у животу кад се они баве анализом шта значи 18 у "Одред 18", да ли се на пароли Радоваца види СС и због чега су истакли заставу са келтским крстом. Јебо матер у пичку чиме се све људи баве у данашње вријеме.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Fri Feb 24, 2017 4:06 am

čompika wrote:Inače - RTS dokazuje još jednom da je prljava kurva režimska, i nije mi žao ni jednog novinara sve i da izbije neko bombardovanje i sravne im sa zemljom zgradu pička im materina. Kao da nije mogla da se snimi njegova izjava i pusti minut nakon završetka priloga.
Iako se desilo pre 6 dana, ja nigde do danas nisam video ovo, ne znam da li je neko postavljao na forumu. Ima nažalost samo FB video link.
https://www.facebook.com/10000949958199 ... 174682520/



a tadasnje trenutno vreme 13:12 :mrgreen:
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Fri Feb 24, 2017 4:09 pm

Ubiti gada ili gadove ko god da je ovo ucinio. Znaci nema sudjenja, nema zatvora nego odmah u raku ga bacis i zatrpas zemljom.

http://mondo.rs/a985282/Info/Drustvo/Cacak-psu-odsekli-zadnje-noge.html
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Душевна болница

Postby niko » Fri Feb 24, 2017 4:31 pm

ma to im nova/stara taktika za zamajavanje naroda.
secate se kad je Borhan Tadici udomio cuvenu kerusu Milu, isto se desilo i u Bugarskoj.
prosto ne mogu da shvatim da to neko radi iz ciste zabave, a ne znam ni zasto bi nam skretali paznju, kao da cemo da se pobunimo oko necega.
ostaje mogucnost da je to neki sektaski obred.
kako god, meni je najmanje jasno zasto bi se pisao clanak o tome i slicnim gadostima, npr. kao ono od pre neki dan kad je neki ludak izbo nozem svoje dve bebe.
sta ce da se desi posle saznanja sire javnosti o takvim slucajevima? mislim da nista pozitivno ne moze da se desi, ludacima daju nove ideje, a normalne ljude stresiraju bez potrebe...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Feb 24, 2017 4:43 pm

kakav sektaški obred
stoka bre
meni su ubili jednog psa, drugog trovali, trećeg ganjali svim i svačim

narod je stoka, ne dobacuje do sekti

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Душевна болница

Postby niko » Fri Feb 24, 2017 4:52 pm

izvini sto ti diram sekte :mrgreen:

mom komsiji otrovali nedavno retrivera koji je bio miran, neprimetan, jedva da je lajao.
trovanje i "razumem" nekako, ne razumem, ne odobravam, ali ne znam kako drugacije da se izrazim, ali ovo klanje, secenje nogu, to je visi nivo bolesti.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Fri Feb 24, 2017 4:53 pm

Prolazim danas pored dve djevojcice kod Vuka. I sede tako na zidicu i dok prolazim ova jedna govori "ma nije biloo ono smorcina bas znas bre al.... vise je bilo endzojbl" kao enjoy ... I to sve vise i vise slusam. Isto neki dan u piceriji lik izvadio neko pice dr.peper ekstra stvar kao koka kola ali sa visnjom i kakaom kao promocija neka. I lik pored mene uzeo gutljaj i govori " bas je super ima after tejst". Jebem ti krv koliko su ljudi poremeceni... jebo li vam englez majku u picku.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Feb 24, 2017 5:00 pm

niko wrote:izvini sto ti diram sekte :mrgreen:

mom komsiji otrovali nedavno retrivera koji je bio miran, neprimetan, jedva da je lajao.
trovanje i "razumem" nekako, ne razumem, ne odobravam, ali ne znam kako drugacije da se izrazim, ali ovo klanje, secenje nogu, to je visi nivo bolesti.


pa degenerici
kad smo bili klinci, bolidi su vezivali petarde golubovima oko nogu, komšija obesio svog kera... da ne pričam sad


sekte žrtvuju ljude :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests