Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sun Sep 24, 2017 1:43 pm

Размишљам да л' да поставим у теми за све и свашта или је више за душевну. Елем, јуче пролазим кроз Нови Сад а на петроварадинском мосту заставе Албаније, Хрватске, Македоније, Црне Горе итд.. И то на сваком другом стубу се виоре те заставе. Не знам колико то дуго ту стоји , али ме чуди да још нико то није скинуо. Која је поента?
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Sun Sep 24, 2017 2:59 pm

Bio je neki sajam obrazovanja, tako nesto, prosle nedelje, 2-3 dana trajao, znam da je Brnabicka dolazila u Ns :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Душевна болница

Postby ultra mentalitet » Sun Sep 24, 2017 2:59 pm

Poenta je da je Novi Sad bio domacin Medjunarodnog kongresa o obrazovanju, a zastave na banderama su od predstavnika drzava ucesnica kongresa.
U svakom slucaju odvratno

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sun Sep 24, 2017 3:17 pm

U Bg je to redovna pojava...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Mon Sep 25, 2017 8:13 am

Image

"Hocemo kulturu a ne rijaliti"

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Mon Sep 25, 2017 9:19 am

džile wrote:
Кудрави Гаучос wrote:Удружење председника удружења станара, такозвани УПУС :lol: Зезам се, дани фотељашења су иза мене, повукао сам се, мада сам за мој народ био и остао господин Председник, и то Председник из златних времена зграде :D


Đes ti bio prešjednik stanara, jebem te uglavu, odma da dođem da se uselim i da prospem prošlogodišnji kiseli kupus po hodniku? :mrgreen:


http://www.telegraf.rs/ova-zgrada-je-lider-na-svetskoj-duing-biznis-listi

http://www.blic.rs/ono-sto-je-napravio-ovaj-predsednik-kucnog-saveta-dirnuce-vas-do-suza/v4r7e05

http://www.informer.rs/ima-muda-stanari-mu-to-nece-oprostiti
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Душевна болница

Postby brucelee » Wed Sep 27, 2017 6:45 pm

presao sam iz mts-a u vip, revoltiran mtsom, da li mogu da ne platim prethodni racun? posto sad ne mogu da mi iskljuce telefon, a koliko znam to je jedina sankcija za neplacanje racuna, sad sam u drugoj mrezi, da li mogu ovi iz vipa da me kazne zbog mts-a? mislim tesko, ali da pitam

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Wed Sep 27, 2017 7:19 pm

Могу да ти врате број у мтс

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Fri Sep 29, 2017 5:18 pm

Onaj lik sto je vodja Srbske Casti, sto ga svi sprdaju...stavlja na fejsbuk sliku sa sahrane svoje majke koju je tagovao, pritom je na groblju u duksu srbska cast. Malo mi je glupo sto ovo prenosim ovde ali opet, hiljade ljudi su to tamo videli...lik je izgleda zesce poremecen.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Sep 29, 2017 5:36 pm

na instagram stavio umrlicu
debil

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Fri Sep 29, 2017 5:58 pm

https://www.instagram.com/p/BZQ9HQynknN/

Kakva je ovo uniforma i sta on paradira u njoj? Sta je ta srbska cast uopste i zasto ga je Dodik primio na svecanosti Republike Srpske? Zasto ga toliko ljudi prati i podrzava, sta je taj lik uopste uradio za drustvo. Nacionalizam u Srbiji je sprdnja.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Fri Sep 29, 2017 9:18 pm

brucelee wrote:presao sam iz mts-a u vip, revoltiran mtsom, da li mogu da ne platim prethodni racun? posto sad ne mogu da mi iskljuce telefon, a koliko znam to je jedina sankcija za neplacanje racuna, sad sam u drugoj mrezi, da li mogu ovi iz vipa da me kazne zbog mts-a? mislim tesko, ali da pitam

Ista situacija, bio u tripu kurac cu vam platiti, al su me samo iskljucila govna iz VIP-a dok to ne regulisem, tako da ces morati da platis.Jbg.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Fri Sep 29, 2017 10:24 pm

Xajka, radi upravo ono zbog cega je i postavljen od strane drzave. Da ogadi ljudima samu tu rec, cast . Obradovic ti ogadi obraz, Vacic ideju 1389, Ceda otpor, Kacavenda crkvu, Vulin vojsku, nada macura zdravstvo, nek neko drugi nastavi, primera je koliko hoces... Poenta je da sta god da se pomene sto bi moglo samo i da nasluti na neku stabilnost, vrednost, da ti prvo sto ti padne na pamet bude neki idiot koji je zajasio i upropastio istu.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Душевна болница

Postby Etaoin » Fri Sep 29, 2017 11:21 pm

Не знам где ово да ставим, невероватно ми је било мучно читати наслове из новина.

Мишке, брате, почивај у миру, нека те анђели чувају.


САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ ПОРОДИЦЕ УБИЈЕНОГ ЛУКЕ МИШКОВИЋА

Имајући у виду изузетно некоректно и једнострано извештавање медија у вези трагичне погибије Луке Мишковића, приморани смо да се обратимо јавности, како би се чула и наша страна приче. Све што је до сада објављено о Лукиној погибији су различите верзије критичног догађаја, које су медијима очигледно биле сервиране од стране полиције. Ни један новинар није нашао за сходно да покуша да контактира неког од чланова породице, иако је основно правило новинарства да буде консултована и друга страна.
Интересантно је да су поједини медији прво објавили вест да је Луку усмртио полицијски службеник који је кобне вечери био ван дужности, да би накнадно било објављено да је он лишен живота приликом хапшења. Такође је интересантно то што је прво објављено да је Лука пуцао на власника конобе "Акустик" Јакшу Шћекића, након чега га је убио полицајац који је био ван дужности, да би накнадно било речено да је Лука пуцао на полицију која покушала да га лиши слободе. Овакво нејасно и контрадикторно извештавање изазива оправдану сумњу да је у питању добро познати систем заташкaвања истине, који је оркестриран од стране полиције и њихових медија. Насловима типа "Полицајац у самоодбрани убио криминалца" и "Да га полицајци нису убили, Мишковић би упуцао СВЕ НАС", створена је атмосфера постхумног линча, чија је намера да се Лукино убиство представи као оправдано и пожељно. Он је буквално представљен као бесан пас којег је било неопходно успавати, што је пропраћено великим бројем наручених коментара у којима су непознати "забринути" грађани ликовали због његове смрти.

Истина је да је критичне вечери Лука био физички нападнут и претучен од стране власника и обезбеђења локала, као и још неких лица која су била у њиховом друштву. Истина је да Лука није претио запосленима у кафани да ће их све побити, као и да те вечери није био пијан. Такође је истина да Лука није лишен живота приликом хапшења, већ је на њега пуцао јавности непознат припадник полиције, за кога још увек није утврђено да ли је био припадник обезбеђења, или само обичан гост у кафани. Поставља се питање да ли је тај припадник полиције био под дејством алкохола, ако је тачно де се случајно затекао у кафани у 02,00 часова? Положај смртоносне ране коју је задобио и места где је пао након што је погођен, указују да је Лука највероватније убијен с леђа док је бежао, што доводи у питање херојски чин непознатог полицајца.
Ово су све чињенице које тек треба да буду истражене од стране Вишег јавног тужилаштва у Београду, тако да је сваки коментар да је полицајац убио Луку "по закону", у најмању руку преурањен. Породица покојног Луке Мишковић само тражи да се овај трагични случај не стави ad acta пре него што се утврди истина, каква год она била. У том циљу је ангажовала пуномоћника адвоката, као и приватне вештаке који ће утврдити околности по којима је Лука лишен живота.

Лука Мишковић је био много више од онога што се о њему писало у медијима. Он је био брижан син и унук, нежан брат, одан и пожртвован пријатељ многима који су га познавали. То потврђује и велики број присутних који су се данас на Новом гробљу у Београду послењи пут опростили од Луке.

Овим путем пизивамо све медије да у складу са Кодексом новинара Србије поштују професионалне и етичке стандарде приликом даљег извештавања о овом случају.

У Београду, 28.09.2017.год. Пуномоћник породице
пок.Луке Мишковићa
aдв.Феђа Д. Димовић

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Sat Sep 30, 2017 2:23 am

Bunt wrote:Xajka, radi upravo ono zbog cega je i postavljen od strane drzave. Da ogadi ljudima samu tu rec, cast . Obradovic ti ogadi obraz, Vacic ideju 1389, Ceda otpor, Kacavenda crkvu, Vulin vojsku, nada macura zdravstvo, nek neko drugi nastavi, primera je koliko hoces... Poenta je da sta god da se pomene sto bi moglo samo i da nasluti na neku stabilnost, vrednost, da ti prvo sto ti padne na pamet bude neki idiot koji je zajasio i upropastio istu.

Sent from my D6503 using Tapatalk


Ima smisla.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Душевна болница

Postby brucelee » Sat Sep 30, 2017 11:49 am

жабац wrote:
brucelee wrote:presao sam iz mts-a u vip, revoltiran mtsom, da li mogu da ne platim prethodni racun? posto sad ne mogu da mi iskljuce telefon, a koliko znam to je jedina sankcija za neplacanje racuna, sad sam u drugoj mrezi, da li mogu ovi iz vipa da me kazne zbog mts-a? mislim tesko, ali da pitam

Ista situacija, bio u tripu kurac cu vam platiti, al su me samo iskljucila govna iz VIP-a dok to ne regulisem, tako da ces morati da platis.Jbg.


vamo se trkaju ko ce kog ukrasti da predje, a vamo se drze zajedno, jbg...siptari

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sat Sep 30, 2017 11:50 am

brate sigurno postoji propis o tome, mrzi me sad da gledam

znate koji bi to bio kanal za izbegavanje obaveza da je moguće preneti broj bez izmirivanja dugova prema prethodnom operatoru haha

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Душевна болница

Postby brucelee » Sat Sep 30, 2017 7:44 pm

Rođaci wrote:brate sigurno postoji propis o tome, mrzi me sad da gledam

znate koji bi to bio kanal za izbegavanje obaveza da je moguće preneti broj bez izmirivanja dugova prema prethodnom operatoru haha


Ok, u mom slucaju dakle to je jasno. Posto sam presao ali sam i dalje postpaid

Ali hipoteticki imam ugovor sa operaterom i on mi istekne, naravno ja kupim obicnu pripejd karticu na kiosku i predjem kod drugog operatera, kako mogu da me nateraju da platim taj poslednji racun od 3,4000 dinara? Za taj iznos me nece sigurno tuziti, ne potpadam pod krivicnu odgovornost nikakvu, iznos je manji od 15 soma...ne vidim nacin.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Sat Sep 30, 2017 8:23 pm

Лепо, покрену поступак извршења... Па ти накалеме трошкове извршења и то испадне 200евра, па ако си пријављен крену да скидају са плате, па ћеш да видиш начин :) јбг, тако је

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Душевна болница

Postby džile » Sun Oct 01, 2017 4:29 am

хајка wrote:Onaj lik sto je vodja Srbske Casti, sto ga svi sprdaju...stavlja na fejsbuk sliku sa sahrane svoje majke koju je tagovao, pritom je na groblju u duksu srbska cast. Malo mi je glupo sto ovo prenosim ovde ali opet, hiljade ljudi su to tamo videli...lik je izgleda zesce poremecen.


Počelo je od Vuka Draškovića i Šešelja pa se zahuktava debilizam. Najgore je to što takvi ološi poput njega, Miše Vacića i kojekakvih govana imaju još i neke sledbenike, koji su nažalost i neku robiju možda fasovali. Ne zbog njih, zbog ideala koji su takvi ološi uspeli da iskoriste za ličnu stvar, nažalost. Ali jebem mu mater, uvek ostaje nada da će bar na sat vremena da se ukaže neko lepo vreme pa da se debelo naplati tom ološu sve, ne treba više, samo čuka vremana. Ali opet, kad malo bolje pogledaš, teško, neće sigurno, jebaće takvi i dalje, dok ne nestanemo. I tako, svesni smo sranja u kojem se nalazimo, opet nešto želimo i očekujemo i ubeđeni smo u to kao i u ovo da se ništa neće promeniti, svi smo u šizofreniji najzajebanijoj i jedino šta je najpametnije je to da svi pobegnemo u neke planine, da se izolujemo, gajimo ovce, pečemo rakiju, sušimo meso i apsolutno nikakve veze ni sa kakvim idiotima nemamo, a to je opet najteže.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests