Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Tue Jan 23, 2018 9:54 am

Brat_minli ultraskezualac
Често одем до на село

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Tue Jan 23, 2018 9:20 pm

Мићара wrote:Јебеш ли ти шта онако искрено?

Мићара у фазону. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Tue Jan 23, 2018 11:03 pm

пинк у цг,



Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Fri Jan 26, 2018 4:41 pm

У последњих пар дана сам погледао све ове филмове о борбама на Кошарама...
Нешто нисам раније хтео или могао да гледам, јер ми је ујак био доле са своје 24 године... Наравно да њега нисам ништа питао о томе, нити је он причао било шта...
Што сам више ових емисија и филмова погледао, то ми је све више непојмљива цела ситуација у којој су се та (буквално) деца нашла фоле... Свака им част, ти људи заслужују много...
јебем нам матер свима... шта смо ми дозволили

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Душевна болница

Postby Nikodije » Fri Jan 26, 2018 5:00 pm

Kosare i uopste nasa borba na Kosmetu od 98 do 99 je jos jedna "pobeda" koja se pretvorila u poraz. Dzaba su nam deca dole izginula, dzaba smo se branili od NATO alijanse kada je rezultat svega na kraju ovo sto danas imamo. Nezavisno kosovo, koje cemo morati i mi sami da priznamo ako hocemo u EU. Place mi se od stida i nemoci. Nisu politicari krivi, da se ne zavaravamo, krivi smo mi kolektivno kao narod kome oduzmu teritoriju a on bleji kao ovca. Ja sam se sa ortacima cimao koliko sam mogao svaki jebeni protest,svaka humanitarna akcija, tribine,filmovi, pricanje ljudima na tu temu itd ali sta sam vise mogao? Znam ima masa ljudi ovde koja je radila slicne stvari ali ajde budimo realni nije to mnogo pomoglo. Svaki put kada sam dole isao bilo mi je sve teze i bez smisla i onda sam prestao da idem dole jer sam shvatio da bez puske i bez rata nema price. To je kao kada ti gori stan a ti usisivas susednu sobu umesto da gasis pozar. Dzaba parole,dzaba proekcije filmova, dzaba skupljanje pomoci za manastire i narod dole, za narodne kuhinje itd kada oni nemaju slobodu, nemaju zivot. Ono sto se silom izgubilo jedino se silom i vraca ako hocemo ajde ako ne onda jbg ima da se stidimo dokle god budemo postojali kao narod. Uefa mafija? A vucic ljubi ruku Taciju i nama govori da moramo da budemo realni i priprema nas da nam saopsti da ce Srbija priznati kosovo. Nisu bolji ni jeremic i ostala govna ali ajde vise da se ne lazemo.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sat Jan 27, 2018 9:56 am

И онда одслушаш ово, и почне да ти се ствара кнегла у грлу, али велика...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Jan 30, 2018 10:51 pm

Завршио ја са послом и свраћам у локални макси у Земуну да купим намирнице за вечеру. И сада док пребирам погледом по полицама само изненада иза мене чујем женски глас који ми је однекуда познат и који ме пита: Извините младићу где овде стоје зачини и ливадски мед.
Окренем се да видим ко је у питању када се ни мање ни више нађем лице у лице са Сташом Зајовић из жена у црном јеботе. Људу моји мозак ми је одмах трокирао када сам видео ко стоји испред мене и још се насмејала. Буквално ми је дошло да бацим пеглу по њој од гадости и шока. Буквално довољно је погледати једну секунду пре него што човек добије напад мучнине, панике и беса. А тек њен осмех који је мешавина Кончите Вурст са фацом фреди Кругера. Ја јој некако покажем она ми се захвали и ја се наравно склоним од ње јер не могу да је гледам. Када она као да ме у инат прати јеботе. Али стварно, где ја кренем ту њој треба нешто. Као да сам у јебеном хорор филму. Имаћу трауме од ње. Не могу да је се оканем од мене јер полако ми се ствара нервоза.
Међутим некако сам успео да је се отресем и да станем у реду за касу где је била испред мене и на крају она плати рачун и оде. Људи моји мене је тај осећај мучнине пратио све до куће. На крају сам уместо са дволитром пива изашао са две јер желим што пре да заборавим овај сусрет.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Tue Jan 30, 2018 11:03 pm

Који Макси у Земуну? :)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Jan 30, 2018 11:07 pm

Vinz wrote:Који Макси у Земуну? :)

мухар. Ту у близини радим. :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Tue Jan 30, 2018 11:12 pm

Ја сад пролазим поред КБЦ-а и пандури преко пута испрес неког фастфуда укључили ротацију изашли испред аута и на хауби једу пљескавице :))))) земунноћу.цом

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Tue Jan 30, 2018 11:41 pm

Dve legende na pocetku Caran Dusana u Zemunu stalno sede u kolima i krkaju. Nisam ih video bez hrane nikad.
Често одем до на село

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Jan 30, 2018 11:47 pm

Тај комшилук у околини мог посла је циркус живи. Буквално прекопута мене је лик који ваља ону камагру којом је облепљен читав град. Он и његов буразер. Браћа из Коњица Херцеговци :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Душевна болница

Postby БорацБЛ » Wed Jan 31, 2018 12:02 am

Batke wrote:Завршио ја са послом и свраћам у локални макси у Земуну да купим намирнице за вечеру. И сада док пребирам погледом по полицама само изненада иза мене чујем женски глас који ми је однекуда познат и који ме пита: Извините младићу где овде стоје зачини и ливадски мед.
Окренем се да видим ко је у питању када се ни мање ни више нађем лице у лице са Сташом Зајовић из жена у црном јеботе. Људу моји мозак ми је одмах трокирао када сам видео ко стоји испред мене и још се насмејала. Буквално ми је дошло да бацим пеглу по њој од гадости и шока. Буквално довољно је погледати једну секунду пре него што човек добије напад мучнине, панике и беса. А тек њен осмех који је мешавина Кончите Вурст са фацом фреди Кругера. Ја јој некако покажем она ми се захвали и ја се наравно склоним од ње јер не могу да је гледам. Када она као да ме у инат прати јеботе. Али стварно, где ја кренем ту њој треба нешто. Као да сам у јебеном хорор филму. Имаћу трауме од ње. Не могу да је се оканем од мене јер полако ми се ствара нервоза.
Међутим некако сам успео да је се отресем и да станем у реду за касу где је била испред мене и на крају она плати рачун и оде. Људи моји мене је тај осећај мучнине пратио све до куће. На крају сам уместо са дволитром пива изашао са две јер желим што пре да заборавим овај сусрет.

Није ти лако, како се сада осјећаш :D

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Wed Jan 31, 2018 8:43 am

Батке брате ја вјерујем да си преживио једну од највећих траума у животу, не дао Бог да је неко дијете било са тобом у тренутку кад ти се оно чудо обратило. И у потпуности је јасно што си морао 2 дволитре да стучеш да све заборавиш што прије. Јебо те Албанија па оно је немогуће дефинисати шта је, ниједно страшило јој није равно.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Jan 31, 2018 8:57 am

Batke wrote:свраћам у локални макси у Земуну да купим намирнице за вечеру.



Batke wrote:На крају сам уместо са дволитром пива изашао са две


"Vecera" :mrgreen:

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Џими Заказака » Wed Jan 31, 2018 9:39 am

Au prcko kakva moć zapažanja, sjajno :)

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Jan 31, 2018 1:08 pm

simke! kajo! miki! pandur! zlatko! zivac! mladene! ivane! oce milutine! NEBOJSA IZDRZI!

Image
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Wed Jan 31, 2018 1:25 pm

Ja ne vjerujem u tu vijest... prosto mi je nevjerovatno.

Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Душевна болница

Postby БорацБЛ » Wed Jan 31, 2018 1:30 pm

Шта се десило човјеку?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests