Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Sun May 14, 2017 8:44 pm

Isto kao i cela Srbija i ceo svet - tipkaju svi.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Душевна болница

Postby Ђексара » Tue May 16, 2017 7:57 pm

Krv ti..

Image

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Душевна болница

Postby zizou » Wed May 17, 2017 12:53 am

Post #1155
Moze li ko da mi objasni sliku koja nema veze s tekstom hahahahahah

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Душевна болница

Postby Blackadder » Wed May 17, 2017 1:10 am

zizou wrote:Post #1155
Moze li ko da mi objasni sliku koja nema veze s tekstom hahahahahah


thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Душевна болница

Postby thug4life » Sat May 20, 2017 5:07 pm

Jebeni plavi kit, i gubljenje ljudi oko toga, nevjerovatno :oops: :shock: :(

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Sat May 20, 2017 6:50 pm

Produkcija zabavno humorističkog programa "Parovi", došla je do saznanja da se Zorana Đokić pre ulaska u rijaliti podrugljivo ponašala prema srpskim nacionalnim obeležjima, tačnije, srpskoj zastavi.

Iz tog razloga je produkcija "Parova" diskvalifikovala ovu učesnicu iz daljeg takmičenja, jer je Hepi nacionalna televizija koja neguje patriotizam.

Ovim potezom, produkcija rijalitija još jednom je pokazala da program ide u pravom pravcu, sa mnogo humora, tradicije i zabave naroda, te da neće tolerisati agresiju, uvrede nacionalne i ništa ružno u svom sadržaju.

:shock: :shock: :shock:

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Sat May 20, 2017 9:14 pm

thug4life wrote:Jebeni plavi kit, i gubljenje ljudi oko toga, nevjerovatno :oops: :shock: :(

?


User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Sun May 21, 2017 12:07 pm

Dajte link
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Душевна болница

Postby niko » Sun May 21, 2017 12:19 pm

promovisali su mediji tog kita nekih metar dana i evo stiglo i kod nas, deca ko deca, mozga nemaju a sve bi da probaju.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Душевна болница

Postby UltrasDoras » Sun May 21, 2017 4:00 pm

a u stvari ne postoji, izmišljotina spam i klikbejt sajtova, toliko se proširila i toliko su ljudi "zagrizli" da policija i kod nas upozorava roditelje saopštenjima itd. donesi klikove (čak su i jutjuberi iskoristili 'viralnost' igre pa možete pronaći masu klipova "Igram Plavog kita, 9. dan"; "Dobio sam strašno naređenje od admina Plavog kita, blabla itd.) i samo se širi vijest na vijest bolesnih portala, a ne postoji ni jedna stvarna žrtva (osim neke djevojčice koja je patile od šizofrenije u rusiji pa je utripovala kojekakva sranja da joj se naređuju, a ovi brže bolje od toga naprave nove anonimuse) niti podatak o tolikoj djeci (govori se o stotinama - slično ko što ste postavljali ovdje o brojkama poginulih motorista, pa pročitaš, pređeš preko toga i ne skontaš da je brojka notorna glupost, tako i u ovom slučaju, ej zamisli na stotine djece se masovno ubija, a čujemo o tome tek sad preko espreso portala i niko ništa ne radi), niti neka organizacija iza Plavog kita što tjera i nagovara djecu da se ponašaju suicidalno. neki momčić što je uhapšen u rusiji, uhapšen je zbog osnivanja javnog četa čija je tema bila Plavi kit i prikupljanje slika i snimaka navodne igre, intervju gdje on kokano kaže da je napravio sa namjerom da očisti društvo i da cilja na nestabilnu djecu je izmišljen

ogromna moć portala
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Душевна болница

Postby thug4life » Sun May 21, 2017 10:42 pm

[quote="UltrasDoras"[b]]a u stvari ne postoji, izmišljotina spam i klikbejt sajtova, toliko se proširila i toliko su ljudi "zagrizli" da policija i kod nas upozorava roditelje saopštenjima itd. donesi klikove[/b] (čak su i jutjuberi iskoristili 'viralnost' igre pa možete pronaći masu klipova "Igram Plavog kita, 9. dan"; "Dobio sam strašno naređenje od admina Plavog kita, blabla itd.) i samo se širi vijest na vijest bolesnih portala, a ne postoji ni jedna stvarna žrtva (osim neke djevojčice koja je patile od šizofrenije u rusiji pa je utripovala kojekakva sranja da joj se naređuju, a ovi brže bolje od toga naprave nove anonimuse) niti podatak o tolikoj djeci (govori se o stotinama - slično ko što ste postavljali ovdje o brojkama poginulih motorista, pa pročitaš, pređeš preko toga i ne skontaš da je brojka notorna glupost, tako i u ovom slučaju, ej zamisli na stotine djece se masovno ubija, a čujemo o tome tek sad preko espreso portala i niko ništa ne radi), niti neka organizacija iza Plavog kita što tjera i nagovara djecu da se ponašaju suicidalno. neki momčić što je uhapšen u rusiji, uhapšen je zbog osnivanja javnog četa čija je tema bila Plavi kit i prikupljanje slika i snimaka navodne igre, intervju gdje on kokano kaže da je napravio sa namjerom da očisti društvo i da cilja na nestabilnu djecu je izmišljen

ogromna moć portala[/quote]
O tome Vam i govori, rodica mala mi isla na eskurziju nastavnici ispricali roditeljima kako su djeca to instalirala i igrala i kako su oni mozda u poslednjem casu skontali i spasili djecu, znaci nevjerovatno dokle ide ljudska glupost.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Душевна болница

Postby Пери » Wed May 24, 2017 12:39 am

Image

Jebo ih onaj ko ih sastavi

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Thu May 25, 2017 8:16 pm

Ima kod mene u kraju drvo tresnje koje smo mi kao mladji opsedali. Cim krenu tresnje komsije nisu mogle da nas oteraju. Penjali smo se na vrh i jeli nocu kad ovi spavaju. Prolazim malopre pored tog drveta, puno drvo tresanja, dece nigde... koji bedak jbt, bas sam se nesto smorio. A pritom deca tj. unuci od tih komsija sa tresnjom koji su bili klinci kad i ja su svi otisli negde. Puno ljudi iz kraja je pobeglo iz Srbije i to ne iz puke zajebancije i jer im je dosadno. Dosta kvalitetnih "klinaca" se odselilo u inostranstvo. Ne samo kvalitetni po nekom strucnom znanju vec kvalitetni kao ljudi.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Thu May 25, 2017 11:24 pm


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Fri May 26, 2017 9:54 am

Која је то била лепота живота, трешње па онда вишње па кајсије, тачно знаш које двориште шта има, па после воће обреда, иду пичвајзи. Гледам то што брђа каже туга када видиш неке улице пусте, и нема деце да видиш себе у њима да те подсете сликом на то време, кажем ја малом рођаку он дође код мене па директно на комп игра онај лол, иди у пичку материну ради нешто , пољевај људе водом са терасе, цимај 10 марака са концем иди направи срање неко јебем вас неспособне у главу. Јбт и ја сам имао комп и сегу у курац па нисам никада блејао у говна по читав дан.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed May 31, 2017 8:42 am

Image

top secret

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Wed May 31, 2017 8:53 am

Sprema nam se neko opasno sranje u narednim danima/nedeljama. Aktivirane su i Ceca i Jeca. Mazanje ociju i govnima moze da pocne.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed May 31, 2017 10:13 am

Kad ih pomenu, secam se da je ta prica bila aktuelna neposredno pred bombardovanje. Pokojni Minimax je rekao nesto tipa, dok nam ceo svet preti bombama, nama je tema broj 1 sukob izmedju Jece i Cece.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Wed May 31, 2017 11:17 pm



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno, svuda.prisutan and 34 guests