Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Wed Jun 07, 2017 1:50 pm

Убеђен сам да немаш ни појма о чему причаш и шта се ради у тим забавиштима, него видиш доста непознатих и нових ствари за тебе, а оно што је непознато у старту вас плаши и одмах одбацујете, јер немат интелигенције нити воље у животу ка новим стварима. Запад, исток, будизам, ватикан, завере преко Јелене Ђоковић, ајде само погледајте се какве глупости пишете. Притом да имате још 20 живота не би сте урадили што је Ђоковић урадио до сад.

Замисли, деца треба да се воле и грле, а не да малтретирају слабије и да се боду ножевима.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Wed Jun 07, 2017 1:53 pm

Добро турбосрб је ако славиш славу и знаш оче наш, е јбг све у курац зато и јесмо ту гдје јесмо. Пази не волим ни ја та срања што дебил Јелена пропагира јер је дебил, али присуствовао сам једној од таквих вјежбица и није толико страшно... Ја роки мој нећу нигде да одлепршам, јер ме не познајеш, а био сам и на западу много пута до своје 24 год па нисам остао нити желим да тамо стварам породицу заједно са шиптаром и кроатише дечкима и да се молим богу у хали која је данас џамија а сутра црква.
Мени су ђедови славили славу и били верни своме роду и својој вјери старој такав сам и ја и такво ће бити и моје покољење!
Last edited by Мићара on Wed Jun 07, 2017 1:55 pm, edited 1 time in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Wed Jun 07, 2017 1:54 pm

хајка wrote: и да се боду ножевима.

Заударају свињци, блато је до колена и сељаци се боду ножевима. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Душевна болница

Postby bojan23 » Wed Jun 07, 2017 1:54 pm

Мићара wrote:
bojan23 wrote:

Ево ја никада нисам иашо у цркву, не славим славу, не знам оче наш, па сам благоугоднији човек него велика већина људи која се изјашњава као "православци".


Благоугоднији :D , зато и јесмо ту где јесмо и ускоро ћемо и нестати што тебе није срамота да то кажеш и напишеш.

Неможеш да причаш да си нешто када то никада ниси ни покушао да будеш...

Живим више у складу са хришћанским принципима (а чак и нисам верник), него многи који се издају за велике вернике, шта није јасно?!
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Wed Jun 07, 2017 2:01 pm

1000 пута исто причамо... и тај запад је све лепо споља а изнутра труо и рђав. Може се и без пара живјети и уживати.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Jun 07, 2017 2:04 pm

Занемарујем тактику wrote:@prcko
Јел преко веронауке, или је то програм обданишта?


Izadju napolje onako coporativno kada je lepo vreme. Nekad se samo prosetaju po gradu, nekad svrate u biblioteku, muzej, pozoriste a vise puta su bili i u crkvi. Za dan svetog Save su naucili pesmicu i crtali ga onako u stilu ikona, posle to izloze u hodniku.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jun 07, 2017 2:05 pm

хајка wrote:Убеђен сам да немаш ни појма о чему причаш и шта се ради у тим забавиштима, него видиш доста непознатих и нових ствари за тебе, а оно што је непознато у старту вас плаши и одмах одбацујете, јер немат интелигенције нити воље у животу ка новим стварима. Запад, исток, будизам, ватикан, завере преко Јелене Ђоковић, ајде само погледајте се какве глупости пишете. Притом да имате још 20 живота не би сте урадили што је Ђоковић урадио до сад.

Замисли, деца треба да се воле и грле, а не да малтретирају слабије и да се боду ножевима.


Срећа је па постоје људи као ти да нам скрену пажњу на наш недостатак интелигенције и отворености ка новим стварима. Срећа је такође да постоји и брачни пар Ђоковић који је врхунски квалификован за пројекте у домену васпитања деце предшколског узраста. За деценију колико читам овај форум нисам читао уписе особе која је више пуна себе, а притом гистро пропагираш неку отвореност, културу, морал. И још нешто, колико видим једини си који у овој расправи спомиње реч "завера." Иди измедитирај и покушај да кроз 4ту чакру примиш мало стварне толеранције према нама глупим примитивчинама који вичу псовке са трибина. Срдачан поздрав и хагић.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Wed Jun 07, 2017 2:14 pm

bojan23 wrote:Живим више у складу са хришћанским принципима (а чак и нисам верник), него многи који се издају за велике вернике, шта није јасно?!


Поштујем, не мора се ићи у цркву да би био велики србин наравно нити слично, ја не вјерујем у цркву нити у спц , него у Творца неба и земље.

И наравно неће те питати Бог шта су теби људи чинили него шта си ти њима чинио. А васкрсења без смрти не бива.

Али саветујем ти да почнеш да славиш славу и видећеш и осјетићеш бољитак у својој кући и свим животу веруј ми.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Wed Jun 07, 2017 2:17 pm

A Mićo da se opismenimo prvo malo, a? Kad se već sve kopira od Đokovića, bilo bi super kada bi ljudi, za početak, počeli da se kupaju.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Wed Jun 07, 2017 2:44 pm

Могло би се да отвори неко гласање па да поштовани форумаши изгласају ко је највећи србин. Пошто се сваких пар дана отвара дискусија не ту тему. Предлажем и пар кандидата :

- брђо из немачке
- мићара, теро кола из украјине
- хајка просветитељ
- рођаци музички писмена металика
- нехон кју клукс клан
- нуклеарни удар, џихадиста

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Wed Jun 07, 2017 2:57 pm

Ne, ja ne bih nikad pobedio jer ne volim srpsku svetinju NolA
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Jun 07, 2017 3:00 pm

neka, nije mi cilj da budem veliki Srbin u životu

kad god neko kaže da je veliki Srbin treba ga pitati: "Dobro i šta sad s tim?"
nikad nemaju odgovor

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Wed Jun 07, 2017 7:59 pm

bojan23 wrote:
Мићара wrote:
bojan23 wrote:

Ево ја никада нисам иашо у цркву, не славим славу, не знам оче наш, па сам благоугоднији човек него велика већина људи која се изјашњава као "православци".


Благоугоднији :D , зато и јесмо ту где јесмо и ускоро ћемо и нестати што тебе није срамота да то кажеш и напишеш.

Неможеш да причаш да си нешто када то никада ниси ни покушао да будеш...

Живим више у складу са хришћанским принципима (а чак и нисам верник), него многи који се издају за велике вернике, шта није јасно?!


Koji su ti to principi? Ne jebes nista?

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Wed Jun 07, 2017 8:02 pm

kocka wrote:Могло би се да отвори неко гласање па да поштовани форумаши изгласају ко је највећи србин. Пошто се сваких пар дана отвара дискусија не ту тему. Предлажем и пар кандидата :

- брђо из немачке
- мићара, теро кола из украјине
- хајка просветитељ
- рођаци музички писмена металика
- нехон кју клукс клан
- нуклеарни удар, џихадиста


Гласајте за нехона!

Image

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby Bunt » Wed Jun 07, 2017 10:09 pm

kocka wrote:Могло би се да отвори неко гласање па да поштовани форумаши изгласају ко је највећи србин. Пошто се сваких пар дана отвара дискусија не ту тему. Предлажем и пар кандидата :

- брђо из немачке
- мићара, теро кола из украјине
- хајка просветитељ
- рођаци музички писмена металика
- нехон кју клукс клан
- нуклеарни удар, џихадиста


U tom slučaju nagrada ide publici.

1989

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Fri Jun 16, 2017 3:55 pm

Screenshot_2017-06-16-15-36-10.png
Screenshot_2017-06-16-15-36-10.png (238.64 KiB) Viewed 9428 times

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Jun 16, 2017 8:17 pm

danas mi na nekom sastanku kaže riba na visokom položaju u jednom sekretarijatu Grada Beograda: "pošaljite mi to, ali na privatni mejl, molim Vas, službeni ni ne otvaram, verujte tamo stalno nešto stiže, imam preko hiljadu nepročitanih"

ne-re-al-no

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Fri Jun 16, 2017 9:27 pm

Pa muva te covece.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Jun 16, 2017 9:36 pm

sigurno će je moj mejl o izmeni građevinske dozvole raspametiti

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Sat Jun 17, 2017 5:42 am

Rođaci wrote:danas mi na nekom sastanku kaže riba na visokom položaju u jednom sekretarijatu Grada Beograda: "pošaljite mi to, ali na privatni mejl, molim Vas, službeni ni ne otvaram, verujte tamo stalno nešto stiže, imam preko hiljadu nepročitanih"

ne-re-al-no


hahahaha :lol: :lol:
au jbt, Srbijo, majko..


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests