Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Sun Feb 04, 2018 1:37 pm

Pojavila se jutros u 6 jebo je konj,taman kad me prvi san uhvatio.

@hajka

Sto si obrisao post? :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Sun Feb 04, 2018 3:35 pm

Nek je sa srecom potomstvo, i da prvog muzjaka nazoves Pufta.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sun Feb 04, 2018 5:45 pm

@Пертла. Имао сам матори практично исту причу од 2013. до почетка 2015. године, маче које ми буквално свраћало на гајбу, кад се враћам с посла викнем је и она слети преко кровова, испод кола, само се појави и каже мјау, и за мном у стан да клопа, мало откуња и паљба. После једно 7-8 месеци таквог дружења ми се омацила на гајби, дошло је до тога да сам живео са њом и 4 мачета у 20 и кусур квадрата, то је био апсолутни шоу шта сам прошао док их нисам удомио. На крају сам имао буве на гајби, е то је тек посебна прича (озбиљан пакао, пази се тога)... У главном да скратим, после Нове године 2015. Мучко Ђубре је једноставно нестала, а нестао је и мачор Драган с којим је блејала(то је ћале 90%), и никад до данас је нисам видео више. И данас ми се деси да је викнем кад се враћам с шљаке, фали ми говно ђубрасто. Али по причи другара, то је најнормалнија ствар с мачкама које живе тако, једноставно само нестану. Бедак. Фале оне често по неколико дана, али кад се састави недеља- две, то је то, више их не видиш.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Sun Feb 04, 2018 8:57 pm

Mislim da crevni paraziti, infekcije, bolesti i kerovi satru oko 90% macica u njihovoj prvoj godini zivota. Pre dve godine usvojili jednu sa ulice, ja je u nekom besu i ludilu izbacim iz stana na pet dana. Zena je nadje i vratimo je nazad... prc, sedam komada omacila... od toga dvoje divljih da divljiji nisu mogli biti, vristali su na dodir jos od prvog dana, dok su slepi bili. Jedva jedva jedva ih se resim, nju na sterilizaciju i ostavim jedno mace, ono koje je bilo najgluplje.

I dalje, posle godinu i po dana tvrdim da gluplja macka ne postoji na ovom svetu.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Sun Feb 04, 2018 11:21 pm

Te macke... Prokleta stvorenja... Sinoc me je napala jedna, a pre toga nisam verovao da to moze da se desi.. Elem, vracam se iz grada odvaljen, oko 3,4 ujutru ulazim u moju ulicu kad ono macka stoji nakostresena i gleda u mene, ja udarim nogom o beton mislim da ce da pobegne, kad ona mrtva ladna se zalete na mene, i zastane na pola metra od mene i ja opet nogom o pod i ona skoci, ciljala lice, oci, da nisam bio onako odvaljen izvukla bi deblji kraj, ovako ja prosao sa ogrebotinama po saci,al sam je zapamtio ;) , bogu hvala pa sam nekako odbranio oci... Zajebana situacija bila skroz :mrgreen:

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Душевна болница

Postby tizlabor » Mon Feb 05, 2018 2:11 am

Meni je pre 5-6 meseci pred gajbom sacekalo mace. Ja hteo da je oteram u tri lepe,medjutim deca najala na zivot...vidi kako je slatka,dusa mala bla bla bla....

Sad nemogu bez nje jebo joj pas majku. Aj recite mi za to sterilisanje da bar nemam problema da udomljavam macice.

svuda.prisutan
Posts: 545
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Mon Feb 05, 2018 10:19 am

Ima gde se to radi besplatno, obidji par veterinarskih ambulanti.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Mon Feb 05, 2018 10:21 am

DRINK wrote:Te macke... Prokleta stvorenja... Sinoc me je napala jedna, a pre toga nisam verovao da to moze da se desi.. Elem, vracam se iz grada odvaljen, oko 3,4 ujutru ulazim u moju ulicu kad ono macka stoji nakostresena i gleda u mene, ja udarim nogom o beton mislim da ce da pobegne, kad ona mrtva ladna se zalete na mene, i zastane na pola metra od mene i ja opet nogom o pod i ona skoci, ciljala lice, oci, da nisam bio onako odvaljen izvukla bi deblji kraj, ovako ja prosao sa ogrebotinama po saci,al sam je zapamtio ;) , bogu hvala pa sam nekako odbranio oci... Zajebana situacija bila skroz :mrgreen:


Tebra tako odvaljenog u 4 ujutru ko zna sta je tebe napalo i izgrebalo. Pre ce biti da si zavrsio u nekom zbunju tako pijan nego da te macke napale. Pitanje je samo sta si tripovo u tom trenutku. :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Mon Feb 05, 2018 12:03 pm


Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Mon Feb 05, 2018 12:31 pm

tizlabor wrote:Meni je pre 5-6 meseci pred gajbom sacekalo mace. Ja hteo da je oteram u tri lepe,medjutim deca najala na zivot...vidi kako je slatka,dusa mala bla bla bla....

Sad nemogu bez nje jebo joj pas majku. Aj recite mi za to sterilisanje da bar nemam problema da udomljavam macice.
Azili i gradske sluzbe, da ne kazem gradska veterina. Prijavis im da si pronasao mace (kao sto jesi) I da hoces da ga udomis (kao sto I hoces). Onda od njih zauzvrat dobijes gratis sterilizaciju a mozda i cipovanje. Ako si bas voljan da je odrzis u zivotu kupi i tabletu protiv crevnih parazita i sipaj joj nesto protiv buva. Imaju neka ulja, za vrat im se nakapa, gde ne mogu da lizu i diraju

Sent from my D6503 using Tapatalk

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Mon Feb 05, 2018 5:43 pm

Sto se tice pasa, ko se ne bavi ozbiljno kinologijom nego pari radi reda i sl. Odma sterilizacija ili kastracija, cipujes i miran si.
Isto bih i sa mackama, bez razmnozavanja i toeto.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Fri Feb 09, 2018 10:21 am

Ode Glogovac

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Sat Feb 17, 2018 5:28 pm

Јебем ти леб ражани! :o :lol: :lol: :lol:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Sat Feb 17, 2018 6:21 pm

Gledam ovaj spot, pa odem na yt, vidim niko ne komentarise, pa odem na fb, sve sami hvalospevi, cackam po profilima simpatizera i naidjem na gospodina:

https://www.facebook.com/stefan.lazic.79025

Vrtim mu fotografije, i posle jedno tridesete naidjem na komentar:

Spoiler:
Stevo brate sta to imas na plafonu kad non stop gledas tamo? Daj da resimo



Ulepsao mi je dan.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Tue Feb 20, 2018 9:40 pm

Gledao malopre neku stranu posvecenu Glogovcu na inst., pa mi se cini da postoji gomila dokonih indijanaca kojima je bila prva pomisao kako ce i on u “kafanu kod besmrtnih”, pa se neki polomise da ga odmah ugrade u ‘ram’. Taj stepen usrane patetike je nenadjebiv. Kad cujem neku asocijaju na “kafanu kod...”, masim se za kurac momentalno. Jebem im mater seljacku, katastrofa.
bologna centrale

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Очајник » Tue Feb 20, 2018 9:50 pm

Prvobitna slika je bila remek delo, a ova najnovija liči na šabački vašar, plus, nabacali su likove pokojnih glumaca kao da su u pejntu radili.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Tue Feb 20, 2018 9:57 pm

Pa da, klasican vasar. Kurta i murta na istom mestu, bez logike, u pozadini mnogo ozbiljnije figure srpskog glumista naspram nekih napred, po svaku cenu da se uglavi svako ko umre. A mnogi od tih ljudi bejahu izuzetni individualci, zasluzuju da se iskljucivo solo nadju tako negde... Odvratno, napravise sprdnju i jeftinu komercijalnu budalastinu. Tuga
bologna centrale

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Tue Feb 20, 2018 10:39 pm

Pa kad počnu sa pričom A đe ga je ovaj a đe ga je onaj.
Stvarno se i meni kenja. Prva je zaista bila sjajna i ideja i fotka.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Душевна болница

Postby Neapoli » Tue Feb 20, 2018 10:52 pm

Negde dan dva posle Nebojsinog odlaska naletim na tu sliku 'nebeske kafane 2.0'. Slika sama po sebi zaista je za izbegavanje bilo kakvih komentara, medjutim vukao me neki djavo da bacim pogled na komentare, a tamo autor slike kako sam ponosno istice zari i pali. Lik je jebeno odgovarao na svaki komentar sa tipa:'da,da,sredicemo u sledecoj slici da ovaj bude tu, a onaj tamo' ili 'previse ih ima dobrih,ne mogu se svakog setiti'...

Ono, da ce nas ostati za 'ispod jedne sljive bez da se guramo' bice na kraju i jedno od pozitivnijih predvidjanja i razmisljanja.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Tue Feb 20, 2018 11:00 pm

“da,da,sredicemo u sledecoj slici da ovaj bude tu, a onaj tamo”

Placem! Pa da, to je to. Kao da ih fotograf pomera levo desno:” ajmo, zbijte se, Tashko idi malo levo, Manda spusti se decko, tek si umro, nisi sam...”
bologna centrale


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests