Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Fri Mar 04, 2022 9:54 pm

Бензин, бензин, дај бензин.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Wed Apr 27, 2022 10:28 pm

ео дан ме сврби тастатура и буквално се ломим ово да напишем али ипак морам. Можда је мало тендециозно и мало онако патетично али ипак мајке је мајка. Нажалост има рак коштане сржи, једина добра ствар је та што је откривен у веома раној фази тако да и да прима цитостатике нису много јаки да од њих оћевали и знам да ћу да се за њу увек борити до краја. Идемо даље борба не престаје.
Е сада шта мене у ствари мучи. Е па мучи ме као што мучи скоро сваког човека. Однос ове државе према мојој мајци! Хладно је ПИО фонд (Место највећег лоповлука у државној управи) мојој мајци која нема ногу изнад колена да ли пензију од 17000 (словима СЕДАМНАЕСТ ХИЉАДА) динара. Кретени су јој рачунали пензију према томе што је примала минималац када је била на боловању због те исте те су јој према минималцу који је примала срачунали пензију, а жена је примала 60000 када је радила као васпитачица ти преко 10 година радног стажа пре него што је настало здравствено стање је само нестало. Тако да вам се 17000 мајки ваших на*ебем мртве оне плус има све налазе да има карцином. Такође одједном су јој рекли да своје лекове које пије морала је овог месеца да купује сама јер јој нешто нису признали РЕЦЕПТ ИЗ БОЛНИЦЕ, СА ТЕРАПИЈЕ, ИЗ КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА у локалном дому здравља! А што је најгоре моја мајка има шансе да се излечи, а они (мислим на државу) једва чекају у гроб да те отерају. Е па ја им то нећу дозволити! Први им то нећу дозволити. Ићи ћу до краја! Ићи дотле да данас сутра ако икада будете читали о мени у новинама, да као моји другови, будете поносни на мене и на оно што сам постигао и оно што сам урадио.
ПС. Да не буде да само нешто мрзим и критикујем свака част радницима са ВМА на пријему, тремтману и тестирању моје мајке на крају свог радног времена, а највише хвала мом брату са трибине и пријатељу Гробару са којима и сам ишао на утакмице који ради као медицински техничар у хитној помоћи и због тога што због њега и његовог колеге нисмо закаснили на тестирања који је барем мојој мајци обезбедио санитет за даље да барем не бацамо паре за такси када иде на терапије! Још један доказ да ће ти пре у овој држави помоћи брат са трибине него апарат који је плаћен за то.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Wed Apr 27, 2022 11:13 pm

Moja oba roditelja su umrla za vreme ove vlasti pod dosta cudnim okolnostima. Majka mi je umrla na soku B Urgentnog centra nakon navodno uspesne operacija tumora na Klinickom centru da bi se dan pre pustanja kuci, bez ikakvih simptona, naglo pogorsala situacija i ona je posle 3 dana umrla a nisam mogao ni da je vidim. Trazio sam objasnjenje od nadredjenih lekara sta i kako, nista nije objasnjeno.
Otac mi se mucio sa leukemijom mesecima, raspao se covek, i pored poseta Hematologiji KC i cekanja mesecima na jedan skener, nakon navodno uspesne operacije njeogvog tumora. Video sam sve strahote ovoga sistema gde se novci daju raznim Milanima Cmaricima da glume ludilo i govore da su Srbi genocidni a onda se nagradjuje i stiti. Nazalost video sam situaciju u dve neuropshihijatriske bolnice i mogu da kazem da je to cist pakao i nevidjeno zlo.
Skener koji ne kosta vise od par miliona evra se zakazuje mesecima unpred jer cela Srbija dolazi na njega.
Kolika je to olos?!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Apr 28, 2022 4:08 pm

batke, jebiga. prošao to sa oba roditelja, za kevu nisu hteli ni sa sudske medicine da mi daju uzrok smrti.
čuvaj energiju za kevu i porodicu, i ne sablažnjavaj se na nepravdu, nerad i nerazumevanje. Toga ćeš dobiti na svakoj stanici od penzionog, doma zdravlja, bolnice pa nadalje. Guraš, ne trošiš živce i energiju jer ti trebaju za porodicu i to je to. Sve najbolje, držite se!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Fri May 20, 2022 9:54 pm

Мацола у главу!

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Душевна болница

Postby несуна реса » Mon May 23, 2022 10:09 am

Не знам у шта се маса претвара, ајде ови монголоиди јутјубери, него што маса иде по тржним центрима и играју за ТИК ТОК, и то масовно се скупе клинци, па дочекују неке барби африке и пизде материне скупи се 4000 клинаца, треба нас што пре бомбардовати
Космет је Србија !

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Mon May 23, 2022 4:28 pm

Мићо мој све креће из куће- породице. Дошло вријеме тиктокера курви задругара, све више и више се моралност сабија у земљу, преовладава шејтан!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Mon Jun 06, 2022 9:32 pm

Ljudi, izvlacite te punjace iz utikaca i ostale gluposti sto vam ne trebaju, produzne kablove i ostale budzarije. Sad smo komsiji jedva ugasili kucu, ode sve u kurac. Djavo ne spava...

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Tue Jun 07, 2022 12:12 pm

Skoro kad sam renovirao stan sam upravo radio struju i resio se produznih i ostalih sranja. Jedino sto i dalje nemam naviku da vadim punjac iz uticnice. Elektricari me ubedjuju da automatski osigurac izbaci cim dodje do nekog opterecenja

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 07, 2022 1:01 pm

Ja sam pre neki dan hteo da usisam auto i razvucem produzni i spojim sa usisivacem. Produzni bio ostecen i nestalo struje u kuci, isto izbacio osigurac. To ti je najbolja varijanta kad je tako, vratis ga i gotovo.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Sat Jun 11, 2022 11:59 am

IMG_20220611_115849_787.jpg
IMG_20220611_115849_787.jpg (203.58 KiB) Viewed 4960 times

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Jun 11, 2022 1:07 pm

Koliki govnar moraš biti da bi ovo uradio, bio vernik ili ne. Treba usrati od batina debilka malog pederskog.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Sat Jun 11, 2022 2:55 pm

Samozvana "antifa" govna
04 X 1945

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Jun 16, 2022 8:01 am

Bruno Sulak wrote:Ljudi, izvlacite te punjace iz utikaca i ostale gluposti sto vam ne trebaju, produzne kablove i ostale budzarije. Sad smo komsiji jedva ugasili kucu, ode sve u kurac. Djavo ne spava...

Jebo te post. Sanjao sam da mi se zapalio produžni u stanu. :mrgreen:

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Thu Jun 16, 2022 9:08 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
Bruno Sulak wrote:Ljudi, izvlacite te punjace iz utikaca i ostale gluposti sto vam ne trebaju, produzne kablove i ostale budzarije. Sad smo komsiji jedva ugasili kucu, ode sve u kurac. Djavo ne spava...

Jebo te post. Sanjao sam da mi se zapalio produžni u stanu. :mrgreen:


Једно десет људи ми је рекло данас да је ноћас лоше спавало и будило се због кошмара (и ја сам исто), ваљда је узрок тога ово:

https://rs.n1info.com/scitech/spektakul ... zi-zemlji/

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Thu Jun 16, 2022 9:54 pm

wtf
ja inače nikad ništa ne sanjam, ali sam noćas sanjao da mi je neko napao brata nožem i da sam uleteo da ga branim, pa se probudio u trenutku kad je sečivo krenulo ka meni

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Thu Jun 16, 2022 10:45 pm

Не знам да ли је то код тебе случај, али ако вариш доста, тешко да можеш ишта сањати. По престанку варења, наредних месец дана долази до појаве прилично живописних снова, што понекад зна бити оптерећујуће. Суплементи који такође могу довести до живописних снова, ако се пију пре спавања, су магнезијум, мелатонин, цинк, вит Б6.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Thu Jun 16, 2022 11:20 pm

ma jok, nikad u životu nisam probao travu
ali malo spavam celog života, ne znam da li ima veze sa tim

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Jun 17, 2022 9:27 am

Zanimljivo je da Rodja koji ne vari, ništa ne sanja a ja koji zavarim svako veče sanjam dosta često, tako da ti je slaba ta teorija Markeru. :mrgreen:
Sad ne znam šta ti znači preterivanje, da li svakodnevno ili po ceo dan. Ja šišnem fusić pred spavanje jer kad mesec krene ovako da jebava, nema trika zaspati a preko dana ne varim.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Fri Jun 17, 2022 4:18 pm

Синоћ сам сањао, у трипу сам, најдужи сан у задњих неколико година.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests