Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Wed Jan 31, 2018 1:32 pm

БорацБЛ wrote:Шта се десило човјеку?

JEDAN od najpriznatijih glumaca srednje generacije Nebojša Glogovac (48) započeo je lečenje na Institutu za onkologiju i radiologiju Srbije, zbog teške bolesti koja mu je nedavno otkrivena, saznaju "Novosti"
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Душевна болница

Postby БорацБЛ » Wed Jan 31, 2018 1:34 pm

Кум Жоржо wrote:
БорацБЛ wrote:Шта се десило човјеку?

JEDAN od najpriznatijih glumaca srednje generacije Nebojša Glogovac (48) započeo je lečenje na Institutu za onkologiju i radiologiju Srbije, zbog teške bolesti koja mu je nedavno otkrivena, saznaju "Novosti"

Живац издржи :( , нека га Бог чува.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Wed Jan 31, 2018 1:55 pm

Глоговац је вероватно једини из своје генерације, а да не помињем млађе генерације, који може да стане уз оне истинске глумачке легенде. Надам се да га то срање неће зауставити у походу на сам врх српског глумачког неба. Издржи Небојша.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Jan 31, 2018 2:19 pm

Image

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Wed Jan 31, 2018 2:41 pm

Otkazane sve predstave gde igra Glogovac. Deluje kao da će svaki čas da izgovore - borimo mu se za život.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Трипко
Posts: 44
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:46 pm

Re: Душевна болница

Postby Трипко » Wed Jan 31, 2018 4:19 pm

Какво је стање сад по Бг-у са шверцовањем по градском превозу? Јел ударају ови казне ако те нахватају или излазиш на следећу станицу кад их видиш? :mrgreen:

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Wed Jan 31, 2018 5:05 pm

Ја се не шверцујем, али видим да се народ много не потреса кад се појаве.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Очајник » Wed Jan 31, 2018 5:25 pm

Kaд идем на дужу релацију и кад ми се седи, кад могу да закуцам или да се забуљим у фон, онда откуцам карту. Тада ме мрзи да се цимам. Кад је нешто краће, онда никада не откуцам, ал увек имам при себи па откуцам кад их видим, кад уђу, приђу итд. Нису више толико напорни кад им кажеш да немаш карту, лк, паре да им платиш и кад им кажеш да излазиш на следећој станици.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Wed Jan 31, 2018 6:42 pm

Image

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Wed Jan 31, 2018 6:59 pm

Трипко wrote:Какво је стање сад по Бг-у са шверцовањем по градском превозу? Јел ударају ови казне ако те нахватају или излазиш на следећу станицу кад их видиш? :mrgreen:


zavisi na koga naletis, ako imas srece pa naidjes bas na neke baksuze koji hoce da te dave jbg, u sustini oni tebi ne mogu nista, kazes nemam dokumenta silazim na sledecoj i gotovo... mada bila je neka prica da ce sa njima ici i komunalci al ja sam to video jednom - dvaput kao i da ce im dati neko zvanje il sta vec da samim kontrolorima daju veca ovlascenja, jbm li ga dokle je to stiglo i dal ce biti nesto od toga

sto neko rece ako ides neku duzu relaciju ponisti ako imas neki dinar... najbolje je da kupis oni neperonalizovanu plasticnu uplatis 2-3 karte da imas, sedi uvek na pocetak busa maltene tamo kod vozaca ako mozes, nekad mozes da ih primetis jos dok se bus priblizava stanici, bilo je do jaja kad su imali one zute markere tad si mogo sa meseca da ih vidis al sad jbg jos i kriju one aparate po torbicama ne vide se vise kao pre... jedino kad vidis da njih dvoje troje stoje zajedno na stanici pa se razdvoje kako dolazi autobus da bi usli na razlicita vrata - to je siguran znak tad il sidji il ponisti ako neces da se natezes sa njima
04 X 1945

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Wed Jan 31, 2018 8:10 pm

Tribina saveti:"Kako se svercovati u gradskom" (FOTO+VIDEO)
Choose Life

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Wed Jan 31, 2018 9:56 pm

Kontrolori bus plusa...
Pa da si iole normalan pripadnik muškog roda naći ćeš pošteniju šljaku. Žene su posebna priča. One obožavaju takva zanimanja. Kod većine dolazi do manifestacija ponašanja koja su obradjena u čuvenim eksperimentima Stanfordski zatvor i Milgremov eksperiment. Pokazivanje moći u dominantnoj ulozi, kao i odsustvo osećaja odgovornosti verujući da izvršavaju naloge od nadredjenih. Bez zezanja.

Bila jednom situacija gde likovi (kontrolori) odu na zadnja vrata, povuku se, a ona šef jbt zaustavlja autobus, zove interventnu jbt. I dosta puta momci ne prave problem, ali žene brate sve po pe esu, molim lepo. Doduše opservacija se odnosi na period od pre 5-6 godina. Ne znam da li se nešto promenilo.

Takođe, žene u parking servisu... Samo s njima imam problem. Piše mi kaznu minut nakon isteka parkinga. Bednica. Druga kao nije videla kartu za parking i kad sam je napušio još kurva zvala kao stornirala... Naravno uredno došla kazna na firmu.
To je previše da bi bilo slučajno :)

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Душевна болница

Postby Grobar do groba » Thu Feb 01, 2018 12:16 am

Трипко wrote:Какво је стање сад по Бг-у са шверцовањем по градском превозу? Јел ударају ови казне ако те нахватају или излазиш на следећу станицу кад их видиш? :mrgreen:

Nema ama bas nikakvih pravila po tom pitanju,sve zavisi od situacije i njih samih.Ja od juna prosle godine sam poceo da radim,pa putujem redovno,i vec sam imao 3,4 nezgodne situacije sa njima.Bio me je ujeo njihov mentol jedan za ruku,i to jos romuljaga smrdljiva,pakao scena,dok sam drugi put njihovog mentola jednog zalepio za staklo.Doduse ja ih mrzim iz dna duse i ne mogu sa njima nikako lepo,vec u startu bahato i drsko odmah.Al da ne gresim dusu,ima ih 5-10 posto koji su ok,ali ono ko im jebe mater,to i komunalna murija po meni dva najogavnija zanimanja ikad koja su postojala.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Thu Feb 01, 2018 7:37 am

Grobar do groba wrote:Bio me je ujeo njihov mentol jedan za ruku,i to jos romuljaga smrdljiva,pakao scena.

Gotovo je sada njihov :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Душевна болница

Postby Grobar do groba » Thu Feb 01, 2018 11:50 pm

Batke wrote:
Grobar do groba wrote:Bio me je ujeo njihov mentol jedan za ruku,i to jos romuljaga smrdljiva,pakao scena.

Gotovo je sada njihov :mrgreen:

Hahahahaha to je i meni palo na pamet bilo :D :D :D
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Sat Feb 03, 2018 7:32 pm

na sta lice vesti na studiju b!!! :shock: :shock: :shock:

jebem ti oblak, ovo je informer u televizijskom izdanju! :shock:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Sun Feb 04, 2018 2:30 am

nesto me muci vec dva dana pa moram negde da napisem, a vi se sprdajte ako mislite da treba.

kad sam bio klinac imao sam par losih iskustava sa mackama, grebale su me, napadale, i trudio sam se da ih izbegavam.mogu reci da volim zivotinje, iako sam od kucnih ljubimaca imao kanarinca i ribice, a kod mojih na selu retrivera.

pre godinu i po sam se preselio u kucu, i planirao da uzmem kera.proslog proleca, kada mi je bio bas tezak i sjeban period u zivotu, na prozor pocne da dolazi mlada macka, koja se uopste nije obazirala na to sto su je svi ukucani terali i vikali, vec je prilazila da se mazi i trazi hranu.malo po malo se uvukla i pocela da dolazi svaki dan po vise puta.ubrzo je dobila i 5 macica, pa sam ih jedva podelio nekoj rodbini, jedan je nestao pa sam ga nasao zadavljenog...da ne duzim previse, ja i zena smo se strasno vezali za tu macketinu, ne mozemo da je izbacimo iz kuce, a iskreno i ne zelimo.pola dana je napolju, ali kad smo mi kuci uglavnom je i ona, jedino ne spava sa nama.po meni savrsen kucni ljubimac, nuzdu obavlja kod komsije, od nas samo trazi hranu i mazenje.

problem je sto je nema vec dva dana, i bas sam se sjebao zbog toga.proteklih 6-7 dana macori mi opsedaju kucu, kontam da je februar i to pa su poludeli, ali opet mi nije jasno da se uopste ne pojavljuje, inace je obicaj da cim cuje kapiju dotrcava do ulaznih vrata, i nikad se nesto puno nije udaljavala, a pogotovo ne da nestane na duze od par sati.iskreno bojim se i da idem da je potrazim po komsiluku, ne znam kako bih podneo da je vidim zgazenu ili izmrcvarenu.nadam se jos uvek da ce se vratiti ali ozbiljno mislim da joj se nesto dogodilo.ne mogu sebe da shvatim da sam toliko sjeban i da sam se toliko vezao za macku.

jebem ti dan kad sam je pustio u kucu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Sun Feb 04, 2018 4:58 am

pertla wrote:nesto me muci vec dva dana pa moram negde da napisem, a vi se sprdajte ako mislite da treba.

kad sam bio klinac imao sam par losih iskustava sa mackama, grebale su me, napadale, i trudio sam se da ih izbegavam.mogu reci da volim zivotinje, iako sam od kucnih ljubimaca imao kanarinca i ribice, a kod mojih na selu retrivera.

pre godinu i po sam se preselio u kucu, i planirao da uzmem kera.proslog proleca, kada mi je bio bas tezak i sjeban period u zivotu, na prozor pocne da dolazi mlada macka, koja se uopste nije obazirala na to sto su je svi ukucani terali i vikali, vec je prilazila da se mazi i trazi hranu.malo po malo se uvukla i pocela da dolazi svaki dan po vise puta.ubrzo je dobila i 5 macica, pa sam ih jedva podelio nekoj rodbini, jedan je nestao pa sam ga nasao zadavljenog...da ne duzim previse, ja i zena smo se strasno vezali za tu macketinu, ne mozemo da je izbacimo iz kuce, a iskreno i ne zelimo.pola dana je napolju, ali kad smo mi kuci uglavnom je i ona, jedino ne spava sa nama.po meni savrsen kucni ljubimac, nuzdu obavlja kod komsije, od nas samo trazi hranu i mazenje.

problem je sto je nema vec dva dana, i bas sam se sjebao zbog toga.proteklih 6-7 dana macori mi opsedaju kucu, kontam da je februar i to pa su poludeli, ali opet mi nije jasno da se uopste ne pojavljuje, inace je obicaj da cim cuje kapiju dotrcava do ulaznih vrata, i nikad se nesto puno nije udaljavala, a pogotovo ne da nestane na duze od par sati.iskreno bojim se i da idem da je potrazim po komsiluku, ne znam kako bih podneo da je vidim zgazenu ili izmrcvarenu.nadam se jos uvek da ce se vratiti ali ozbiljno mislim da joj se nesto dogodilo.ne mogu sebe da shvatim da sam toliko sjeban i da sam se toliko vezao za macku.

jebem ti dan kad sam je pustio u kucu
Dovatio je neki mačor i ne pusta je. bez zezanja, desava se to. A mozda se stekovala dok je ne prodju ti dani. Vidi pa je sterilisi, kad vec imas problem da udomis macice. Ima fora da se odradi za dž.

Sent from my D6503 using Tapatalk

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Sun Feb 04, 2018 9:32 am

Сезона парења, ништа чудно. Мој пас је прошле седмице из истог разлога прескочио ограду и три дана и три ноћи га нигде није било. Жао ми је да га кастрирам, али је то изгледа неминовност, не могу више да размишљам да ли ће да га ударе кола или ће појести нешто

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sun Feb 04, 2018 11:16 am

Mozda je ovo sto je Bunt napisao a mozda hoce i da rikne ako je matorija. Macke inace kada osete da im je kraj samo nestanu, negde se zavuku i odapnu. A mozda je i kod komsije kenja.
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 34 guests