Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sat Sep 12, 2020 3:28 pm


User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Sat Sep 12, 2020 3:54 pm

i sve jajare koje sa rukama u dzepovima gledaju kako onesvescenom liku lomi jebeno ruke

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Sat Sep 12, 2020 5:06 pm

Nemam pojma o cemu se radi ali sam siguran da ovolike batine bez nekog jakog razloga ne padaju

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Sat Sep 12, 2020 5:52 pm

E jebiga sad

majasno
Posts: 51
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: mongolija

Re: Душевна болница

Postby majasno » Sat Sep 12, 2020 8:39 pm

Ne bi mi se nanosio glave posle ovoga, samo cu to reci... Moja porodica je imala problem sa krvnom osvetom na Sinjajevini, djed koji je bio miran kao bubica je odlezao dvojicu ljudi jer su mu ubili bracu, iako nisam konfliktna licnost postupio bi isto prema ovom ljudskom otpadu, dva metra ispod geometra...
dan posle spida

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Sat Sep 12, 2020 9:01 pm

Јебем ли га, ово нормална глава не може да уради. Толика количина беса и суровости или долази од белог праха или од стероида, или од оба.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Sat Sep 12, 2020 9:03 pm

to je bilo pre dve nedelje, ima drugi snimak gde se vidi datum sa sigurnosnih kamera.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Sat Sep 12, 2020 9:08 pm

24.08.2020.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Sat Sep 12, 2020 9:56 pm

samo mrvicu opravdanja mogu da nadjem ako mu je ovaj kukavac dirao zenu, decu, majku... mada je i to veoma upitno. ovo mi je 10 puta gore nego da je istresao sarzer u njega.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Sat Sep 12, 2020 10:48 pm

a koji kurac radi obezbedjenje i te kamere, pa da ne prijave ovako nesto muriji, jebene kladionice. Mislim lik je i sam obezbedjenje, i mudo crnogorsko, nego eto pitam sam sebe. Otkud znam, mozda je ovaj stvarno nesto uradio sacuvaj boze, ali pre mi je prica da mu je ovaj obecao polomiti obe ruke, pa eto da ispostuje. A i vidim murija je sigurno vodila istragu kad je videla lika u urgentnom da mu se ruke savijaju u kontru i natecenu facu...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Sun Sep 13, 2020 12:01 am

Au jebote al polemišete šta kenjate jebote, da ovo neko uradi ne nekom mom drugu nego liku iz kraja sa kojim sam dobar, našao bih ga i jebao bih ga u dupe ali bukvalno.

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Sun Sep 13, 2020 11:30 am

Koliko sam pročitao, on je direktor firme koja je osnivač kladionice. Jezivo u svakom slucaju, ovaj nije za ludaru, vise je za pod zemlju.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sun Sep 13, 2020 1:38 pm

Ма није ово џаба, на снимку се види када после неког времена прилази момак и пршће му бибер спреј значи са је дошао са другом са намјером, ово је класична прича, што улазиш у фрку кад си слабији... А ово не може да ти се деси из чиста мира, може да те накаут покупи, али да ти после тога поломи и рукице тешко а и знали су се они то је сигурно...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Sun Sep 13, 2020 3:50 pm

Stvarno je neverovatno da neko dodje i napiše nije za dzabe. Kakvi majmuni žive u ovoj državi, nije ni čudo kako nam je. Da čovek na snimak dok nekome lome ruke kaže nije za dzabe. Pa nije ovo doba turaka debilu jedan, ili ratova kad su se ljudi medjusobno sakatili, sta god da je u pitanju nema opravdanja da nekome lomiš podlakticu jel si toliko zaostao lik jebote život?

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Sun Sep 13, 2020 5:19 pm

Ако га је већ бацио у несвест, требао је да се стане са даљим физичким нападима. Ако је баш хтео да га ултимативно понизи, могао је да извади курац и да се попиша по њему, мада ни то није превише нормално, али свакако је мање зло од оног сакаћења.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Mon Sep 14, 2020 9:23 am

савабјан wrote:Stvarno je neverovatno da neko dodje i napiše nije za dzabe. Kakvi majmuni žive u ovoj državi, nije ni čudo kako nam je. Da čovek na snimak dok nekome lome ruke kaže nije za dzabe. Pa nije ovo doba turaka debilu jedan, ili ratova kad su se ljudi medjusobno sakatili, sta god da je u pitanju nema opravdanja da nekome lomiš podlakticu jel si toliko zaostao lik jebote život?


Ајде, не глуматај ми ту добру душицу...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Mon Sep 14, 2020 10:48 am

Оваква животињска суровост је за озбиљну психоанализу и дугогодишњи затвор, али као што колеге форумаши написаше изнад, не долази оваква количина беса сама од себе. Не знамо целу причу.

Овако нешто бих могао само да разумем уколико је овај што је добио батине дирао ћерку, педофилисао, или нешто слично. Мислим да смо сви у неком тренутку макар у афекту рекли да би поломили руке неком, обесили, одсекли јаја и слично. Е па овај је то пренео на практичан пример. Али пошто је прича око кладионице, жртва је био неки директор, брат власника, шта ли је већ, вероватно је нека прича око пара, сукоба интереса и слично. А можда је и почело све од оног чувеног балканског ”шта ме гледаш”

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Mon Sep 14, 2020 11:21 am

Лик је милогорска пичкетина серем му у уста мајмунска,треба га сместити у колица на дуже време, не знам чему сукоб мишљења око овог догађаја?Вероватно је у питању дуг неки,углавном паре су мотив.Да је нека педофилија или слично вероватно би га лик преклао или јебао бејзбол палицом...

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Душевна болница

Postby Zalgiris » Mon Sep 14, 2020 11:39 am

Samo se analizira, nije ovo slucajno moooozda mu je pipkao pa zaklao nerodjeno dete i ispisao mu se na pradjedov grob bla bla bla. Veci smeker bi ispao 300x da ga je iznabadao i izupucavao dok lezi nepomican, nego sto mu je radio sta je radio. Plasi me samo sto mlade usijane glave, koje drkaju kurac na MMA do 5 ujutru, pocinju da prave idola od ovog covekolikog smeca. Crkotina smrdljiva, nadam se da ce mu se vratiti istom merom

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Mon Sep 14, 2020 11:42 am

Смех младића wrote:треба га сместити у колица на дуже време, не знам чему сукоб мишљења око овог догађаја


Управо оно што сам рекао у претходном посту. Ево да сад изађе снимак како и ти овог насилника смешташ у колица, а да не знамо контекст, тј само ти знаш зашто га смешташ у колица, каква би реакција јавности била? Сви би се колективно згражавали, жалили насилника а онда би неки други форумаш рекао како би теби требало одсећи обе руке.
Значи ти би њега изломио исто као што је овај изломио своју жртву, то је суштина. Не знамо целу причу.
И то не значи да ја браним овог мандрила


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests