Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Tue Mar 09, 2021 9:46 pm

Slazem se,samnom i caletom je odrastao sa nama i uginuo,jedino je malo potresno sto smo ga ujutru nasli tako. Stalo mu je srce

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Tue Mar 09, 2021 10:04 pm

Moj je mator 8 godina, a vec razmisljam jos koliko moze da pozivi. Vecina ih gleda kao clanove porodice, verujem da je osecaj ocajan.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Tue Mar 09, 2021 10:29 pm

Исти случај, још је моја куја нешто болесна, сваки дан буквално мозгам, одбројавам, кренула ми анксиозност од свега у п.м. Ал не бих мењао ништа, живи као цар, улепшала нам је добар део живота док смо ми њој њен цео.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Wed Mar 10, 2021 2:01 pm


User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Wed Mar 10, 2021 4:02 pm

жабац wrote:Исти случај, још је моја куја нешто болесна, сваки дан буквално мозгам, одбројавам, кренула ми анксиозност од свега у п.м. Ал не бих мењао ништа, живи као цар, улепшала нам је добар део живота док смо ми њој њен цео.
E bas to,ziveo je moj Zika kao Bog. Sve je imao,od kvalitetne hrane,paznje,ljubavi,tretmana,vrhunske veterinarke bukvalno sve. I da nije bilo tako ne bi ziveo 13 godina. Nemam za cim da zalim osim sto vise nije tu

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Душевна болница

Postby Swallow » Thu Mar 11, 2021 10:53 pm

Najboljem ortaku je pre nekoliko meseci uginuo pas posle 18. godina, nasao ga je ispred zgrade dok smo se vracali iz osnovne, jos se nije dozvao...
Ja imam zenkicu labradora mesansa, koju sam takodje pokupio na ulici i udomio, evo sad ce 5. maja da joj slavimo jubilarni 5. rodjendan, to joj vodim kao datum rodjena, ali imala je mozdaaa mesec dana max kada sam je nasao i bas skoro tacnije cesto razmisljam o tome, mislim da mi je to najlepsa i najradosnija stvar koja mi se desila pa mozda i u celom jebenom zivotu i tako gledam drugara i zamisljam sebe, preispitujem se, ne smem ni da pomislim, ne znam kako bih podneo to.Ali jebi ga po tom principu onda ne treba ni voleti nikada, treba samo koristiti maksimalno svaki tren, jer kao i sve u zivotu veoma brzo prodje i nema nazad.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Fri Mar 12, 2021 8:18 pm


фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Sun Mar 14, 2021 10:02 am

Kad smo kod ljubimaca
Sterilizacija muzjaka da ili ne
Imam mladog psa, a nije mi cilj da ga pustam na lutalice i da mrzimo portire
a poceo je da ne podnosi druge pse muzjake zenke za portire jos ne znam

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Sun Mar 14, 2021 11:43 am

Ne znaci da ce poceti da gotivi druge pse ako se sterilise.
Neka preporuka je da se pre sterilizacije pari barem jednom, a sterilizacijom se smanjuje razvijanje raznih bolesti koje dolaze sa godinama.
Често одем до на село

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Sun Mar 14, 2021 11:59 am

Hvala, dusa me boli da mu odsecem jaja
Nacuo sam da moze neki tretman obuka gore kod zandara na bezaniji
Ne mora da otkriva eksploziv i da ulece kroz staklo od kola samo da se socijalizuje koliko toliko

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Sun Mar 14, 2021 11:30 pm

фикрета wrote:Hvala, dusa me boli da mu odsecem jaja
Nacuo sam da moze neki tretman obuka gore kod zandara na bezaniji
Ne mora da otkriva eksploziv i da ulece kroz staklo od kola samo da se socijalizuje koliko toliko
Koji pas? Generalno, svaki pas zavisi od tebe, tacnije tvoje volje da radis sa njim. Moze da postane potpuno socijalizovan pas, a moze i totalno suprotno.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Mar 22, 2021 11:35 pm

Гига Моравац упао на Њу Ејџ Четник групу и кренуо по старом. Експресно банован :D
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Fri Apr 02, 2021 6:06 pm

Pa daj link :D
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Fri Apr 02, 2021 10:06 pm

Далтон wrote:Pa daj link :D

Телеграм група њу Ејџ четници
Имаћеш у пп ако хоће још неко нека ми се јави у исти. Добар је чет воде се људске дискусије између различитих идеологија сем комунизма и либерализма. Увек је ту неко од админа па нема неких опасних препирки већ доста расправа. Ноћу зна да буде звучни чет, а било је и пар добрих подкастова.
Елем нисам извалио нити сам стигао да се укључим у расправу када се појавио Гига него су ми само рекли да је неки лик под Ником Заппа почео да сере о Крцуну и да зове људе на фер на земунском кеју. Није ми требало пуно да сконтам о коме се ради. После када су укључили звучни разговор објаснио сам о коме се ради где ме доста њих смиривало и питали што сам се толико успалио због обичне комуњаре ахахахаха
Елем 70% лета су млађи нараштаји али су океј у пристојни су за комуникацију тако да не би било лоше ни ми старији да се прикључимо. Има свега од админа мим страница до скинхедса у фазону крв и част.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sat Apr 03, 2021 4:08 pm

него су ми само рекли да је неки лик под Ником Заппа почео да сере о Крцуну и да зове људе на фер на земунском кеју
:lol: :lol: Onomad je i ovde čuveni giga, ovaj vendi, ovaj fedayn pozivao na kej. Pitam se šta to toliko privlačno ima na tom zemunskom keju :lol:
Uzgred prelisto sam grupu. Interesantna :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sat Apr 03, 2021 4:41 pm

Koja sprdačina od grupe :lol: :lol: :lol:

Image

Image
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Thu May 13, 2021 9:10 am

Jebem ti život, na poslu, kolega sedi iza mene u kancelariji, stariji ćovek 62-63 godine,mašinski inženjer. Samo u jednom trenutku zakašlja se i spusti glavu. Kolega mlađi skonta,dečko mislio da je zaspo. I veče ga,drma, mi poskakali ispolivali ga vodom i povrati se. Došla hitna...preseko sam se ko nikad
Choose Life

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Душевна болница

Postby Etaoin » Sat May 15, 2021 3:01 am

Могу ли се додати дежурни педијатри на листу за кофу гована? Мали добио високу температуру, дежурна докторка се изнервирала јер је морала да се пробуди. Мрш багро

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Jun 02, 2021 9:53 pm

Nadjem pre nekih 2 meseca malu vranu ispala iz gnezda, pokušam da je vratim na drvo, ali ne uspevam i ona padne opet dole kod mene. U međuvremenu naidje neki pas i hoće da je pojede, pa sam je ipak poveo sa mnom kući dok se ne oporavi i ne nauči da se hrani i leti. Vrana sada odrasla i odomaćila se kod mojih, ode na drugu kuću i kad je keva zovne ova dodje i sleti joj na ruku. Pa ode i vrati se posle 2 dana kada ogladni, prespava tu kod mojih opet par dana i opet ode. Tako se par puta vraćala i odlazila i sada je nema već nekoliko dana kada je naučila sama da se hrani, proleti pored kuće nisko, grakne da se javi i ode. Neverovatno kako čovek može da se veže za neko jebeno stvorenje posle 2 meseca "druženja" i da mu fali toliko kada ga nema.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu Jun 03, 2021 8:09 am

Etaoin wrote:Могу ли се додати дежурни педијатри на листу за кофу гована? Мали добио високу температуру, дежурна докторка се изнервирала јер је морала да се пробуди. Мрш багро


Cuti kad nije nesto gore, dobro si prosao. Ne bih ih stavljao sve u kofu govana, ali ima kvalitetnih olosa i u toj profesiji, definitivno.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: ElPadrino and 21 guests