Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Apr 21, 2017 5:44 pm

reprezentacija?

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Душевна болница

Postby scampia » Fri Apr 21, 2017 6:10 pm

kocka wrote:
Rođaci wrote:au kakav klip haha
jedna pobeda protiv neke velike ekipe, iščupana uz mnogo sreće i odma kurčenje

било је ту победа више од једне :

https://www.youtube.com/watch?v=q7wYwXWjtqQ ливерпул

https://www.youtube.com/watch?v=SDQXv9QSkZQ арсенал

https://www.youtube.com/watch?v=EsLW7iJXGsI бајерн

https://www.youtube.com/watch?v=JNgl1eUJCQA рома

https://www.youtube.com/watch?v=GuNauodGAFA ренџерс

https://www.youtube.com/watch?v=3mx0CIvlI38 реал мадрид

ево и једна победа против мале екипе

https://www.youtube.com/watch?v=P83i31iWgaE партизан


Au matori al si se iscimao, a fora bila za reprezentaciju. :D

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Fri Apr 21, 2017 6:58 pm

:lol: :lol: :lol:

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Fri Apr 21, 2017 7:00 pm

Rođaci wrote:reprezentacija?

звезда србија !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Apr 21, 2017 7:03 pm

hahahaahaha

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Sat Apr 22, 2017 4:01 am

04 X 1945

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Душевна болница

Postby Nikada Agencija » Sat Apr 22, 2017 12:10 pm

njasvi wrote:

Kasnis brate,bio je citav niz spotova sa raznoraznim ljigama iz Cg.. Jebao ih nato
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Душевна болница

Postby underground » Sat Apr 22, 2017 7:48 pm

Ladno dolaze lik i riba sa belim kucetom marke kovrdzavi bishon na sahranu!?kakvo je ovo vreme doslo...
Jos malo pa se nece ni ici na sahrane nego livestream ima da bude
zapad je desno

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby zizou » Sat Apr 22, 2017 8:40 pm

underground wrote:Ladno dolaze lik i riba sa belim kucetom marke kovrdzavi bishon na sahranu!?kakvo je ovo vreme doslo...
Jos malo pa se nece ni ici na sahrane nego livestream ima da bude

Pa dobro sto fali to je dzepno kuče

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sat Apr 22, 2017 9:39 pm

malte-zer gra-dom neće šetati, neće šetati

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Sat Apr 22, 2017 11:06 pm

underground wrote:Ladno dolaze lik i riba sa belim kucetom marke kovrdzavi bishon na sahranu!?kakvo je ovo vreme doslo...
Jos malo pa se nece ni ici na sahrane nego livestream ima da bude

Боље куче него да мора да јој купи мајмуна :lol:

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Wed Apr 26, 2017 1:02 am

Можда је сахрана неког кучетовог ортака, па га ови довели да испоштује.Не уме сам да дође, а ни да се врати.

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Душевна болница

Postby dennycrane » Wed Apr 26, 2017 9:05 am

samo da se ne vrati kasnije samo da iskopa koske...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Wed Apr 26, 2017 10:41 am

Ja znam jednog što je iz drona snimao sahranu. Ne svoju.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Душевна болница

Postby suburban rebel » Wed Apr 26, 2017 9:35 pm

Serbon AB wrote:Nema teme o ljubimcima al moram podijeliti vijest sa clanstvom tribine foruma. Najveci brat macak Garfild nakon pet godina zajednickog zivota napusti ovaj svijet.. sjebalo me totalno velika je to legendica bila. Mater krila od mene jedva se usudila da mi kaze.. najgore od svega komsija ga nasao na cesti udario ga neko autom sve najgore mu zelim a ostace sjecanje na najveceg macora Bojinog brda. Pazite se ljudi, jebena stvar izgubiti nekog s kim si toliko vremena proveo zajedno.. tacno jebena.
Ostaje da nadjem ovu macku i odma uzmem zuto mace , od ove sezone je slika.

Image

:?: :mrgreen:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Apr 27, 2017 8:27 am

Uzeo da gledam pesme za Evroviziju, u kancelariji se klade ko će da pobedi pa da vidim da li mogu da uzmem neku kintu :mrgreen:
Jebote, svaki muškarac je isti, nežna pahuljica, peva poluženskim glasom neku glupost. Spotovi sve ko iz Vip reklame, vozimo se nekim džipom, zalazak sunca, svi srećni.
Nikad nije Evrovizija bila neki kvalitet, zadnji put sam je i gledao kada su naši imali neke šanse, ima toma godina preko nekoliko... Ali ovo sada je neka dimenzija X

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Apr 27, 2017 12:33 pm

КРВ ТИ ЈЕБЕМ ЂЕ ЈА ЖИВИМ... Какво арлаукање! :( Погле ти само те лобање, контам када би видео негде овог цобија морао би да пљунем у по фаце.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Thu Apr 27, 2017 12:51 pm

Dobar si mi uvod dao, hteo sam jos davno da napisem nesto o ranim radovima ovog idiota Relje koji ovde mozda nisu sire poznati. Iskreno nisam ni ja znao dok nisam malo proguglao.

Dakle pre neka dva do tri meseca na drugom programu RTSa u nekom popodnevnom terminu ide neki film. Opisacu vam scenu, jer sam se na njoj zadrzao samo da vidim koliko ce da traje jer je debilna do iznemoglosti.

Dakle u krugu kasarne stoji neki vojnik koji se przi na suncu. Cas gleda u sunce, cas negde neodredjeno i sve vreme cuti. Nisam odmah izvalio koji je film u pitanju, tacnije ciji je film. Po licu glumca sto glumi vojnika nekako mi je delovao malo ruski, ali po debilnosti scene, definitivno nase smece. Ta scena traje jedno pet do sedam minuta. Dakle samo biljenje u sunce i skretanje pogleda. Ne mogu vam opisati taj nivo retardiranosti.

Ali onda dolazi naredna scena gde se konacno potvrdjuje da je to u stvari nas film. Neki vojnici vode neke zarobljenike u krugu kasarne i tu ih streljaju. Medju njima je i taj mladjani i zamisljeni vojnik sa pocetka filma. Kao sto verovatno pogadjate, vojnici su Srbi, streljani civili su mislimani.

Naravno, nije mi palo na pamet da gledam ostatak, ali bas me je interesovalo kako se film zove, ko je rezirao to smece, ko su ti glumci. Dakle film je „Obicni ljudi“, a glavnu ulogu glumi upravo Nikolijin muz Relja a.k.a Elitni odredi debila. Za nadahnutu ulogu debiloida u antisrpskom filmu Relja i citav film, dobili su nagradu „Srce Sarajeva“. Naravno film je prikazan u Kanu, pokupio je neke nagrade sa tih fegetskih medjunarodnih festivala. U Srbiji, hvala Bogu, mnogi i ne znaju da se prikazivao, jer je film, od teme do realizacije, totalno smece.

Film je rezirao neki Vladimir Perisic. Decko je iz Beograda, ali je francuska skola. Ukupno u njegovom plodnom opusu ima pet filmova, sto kratkih sto igranih. Poslednji je 2014. godine „Mostovi Sarajeva“, tema mozete da zamislite koja. Ali imajuci u vidu da je 1976. godiste i da je tema rata u Bosni malo zamarajuca, covek vise jednostavno nema prostora da sprovede svoju viziju kenjanja po sopstvenom narodu kroz film.

Dakle Relja Popovic je uz svu antipaticnost koju je stekao kroz pokusaj da se predstavi kao muzicar, svoju ogavnost podigao glumom u ovih smetlarskim ostvarenjima. Naravno, imao je Relja i svoju rolu u filmu Parada (nisam gledao, samo sam prelistao njegovu stranicu na Vikipediji). Dakle to je taj mladi nadahnuti umetnik nove generacije, koji je imao 4 godine kada je besneo rat u Bosni, ali to mu nije smetalo da izigrava degenerika.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Apr 27, 2017 1:17 pm

Мени је у ствари невероватно колико су ти типови некреативни у тој својој посраној пропаганди. Кад гурнеш у страну идеолошку позадину, остане проста чињеница да су ти мувији голо говно, изгледа као да се нимало и не труде да направе неку причу, неке ликове, једноставно развале по стрељањима и силовањима и шибај. Нема никаквог драмског сукоба, приче, никаквог развоја ликова, апсолутно ништа не направе. Све што су у стању је да сниме такве мудре тишине које као све говоре, и "шокантне" сцене убијања цивила и силовања Мирјане Карановић, као да није довољно шокантна сама помисао да се та наказа јебе с другим хомо сапиенсом.

А замисли рецимо причу о хашком оптуженику који бежи по европи са измењеним личним описом, а прогони га агент Интерпола или тако неког дебеа који не зна како он сад изгледа али му проналази трагове, и онда га незнајући да је то он сретне негде у Европи и смувају се као два педерска голупчића. Оптуженик Цветковић, агент Хага Сегеј Трифуновић. Оскар ко један и један. Ал' мрзи их да се цимају и смишљају, лакше им да јебу Мирјану и гледају у сунце.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Душевна болница

Postby bojan23 » Thu Apr 27, 2017 3:46 pm

Sve sve, al RTS prikazuje anti-srpsku propagandu, tu bi otkazi morali da padaju.
З В Е З Д А Л Е !


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests