Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Gušterov osmeh
Posts: 219
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:32 am

Re: Душевна болница

Postby Gušterov osmeh » Thu Oct 01, 2020 1:31 am

Red je izuti se ispred ulaza.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Oct 01, 2020 7:57 am

Нормално у чију код кућу, стан улазиш ред је да се изујеш, па тако и у своју, а обућу треба држати у ходнику. А иначе ја сам на 6 спрату задњем, и само 2 стана имају, можда ми је комшо марно тикепа. Ма да је испред стана лудило колица бицикла патике ролере и све од ђеце он има 3 ја имам 2 ....

А жена ће да ми купи нове наравно од мојих пара :D
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Sat Oct 17, 2020 10:43 pm

Pa gde ste braco? :mrgreen:

Opet neki hakleri napadaju forum.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Sat Oct 17, 2020 11:11 pm

Molim psihijatre da ustanove novu vrstu internet bolesti "srpska tribina zavisnost" . :mrgreen: 1000 i 1000 klikova dnevno..

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Sun Oct 18, 2020 11:31 am

Докле ће да трају напади миграната по Србији?
То је баш учестало у последње време, момак тешко рањен хладним оружјем на Зеленом венцу пре пар дана, девојка јуче нападнута итд.

Да ли ће Кесић, њуз, Атнонијевић и троцкистиња мајка Соња, и буљук "нво" и уједињени медији који глуме сукобе од другосрбијанских(н1, нове, данаса, нина, времена итд.) до наводно националних а сви воле мигранте за новце, који сакривај шта се дешава и не пуштају коментарисање да нешто саоште и ураде. Па онда када се неки Срби организују и нападну мигранте јер нико не реагује и све се прикрива док нечије ћерке, девојке и мајке бивају нападнуте, дакако не оних који живе по Дедињу, и поред очајничких покушаја да се све контролише са разним контролисаним леватима у Србији, као у неком експерименту, онда ће да буду лудачке насловне како Срби нападају јадне мигранте што је изгледа и циљ.

User avatar
хектолитар
Posts: 18
Joined: Tue Mar 26, 2019 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Душевна болница

Postby хектолитар » Mon Oct 19, 2020 12:50 am

Nexon wrote:Докле ће да трају напади миграната по Србији?
То је баш учестало у последње време, момак тешко рањен хладним оружјем на Зеленом венцу пре пар дана, девојка јуче нападнута итд.

Да ли ће Кесић, њуз, Атнонијевић и троцкистиња мајка Соња, и буљук "нво" и уједињени медији који глуме сукобе од другосрбијанских(н1, нове, данаса, нина, времена итд.) до наводно националних а сви воле мигранте за новце, који сакривај шта се дешава и не пуштају коментарисање да нешто саоште и ураде. Па онда када се неки Срби организују и нападну мигранте јер нико не реагује и све се прикрива док нечије ћерке, девојке и мајке бивају нападнуте, дакако не оних који живе по Дедињу, и поред очајничких покушаја да се све контролише са разним контролисаним леватима у Србији, као у неком експерименту, онда ће да буду лудачке насловне како Срби нападају јадне мигранте што је изгледа и циљ.



Sinoc jos jedan momak prebijen kod Tosinog bunara. Nazalost ovo ce biti sve ucestalije a dokle ce svi to da gledaju sa strane i da okrecu glavu videcemo... :x

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Oct 20, 2020 11:30 pm

хектолитар wrote:
Nexon wrote:Докле ће да трају напади миграната по Србији?
То је баш учестало у последње време, момак тешко рањен хладним оружјем на Зеленом венцу пре пар дана, девојка јуче нападнута итд.

Да ли ће Кесић, њуз, Атнонијевић и троцкистиња мајка Соња, и буљук "нво" и уједињени медији који глуме сукобе од другосрбијанских(н1, нове, данаса, нина, времена итд.) до наводно националних а сви воле мигранте за новце, који сакривај шта се дешава и не пуштају коментарисање да нешто саоште и ураде. Па онда када се неки Срби организују и нападну мигранте јер нико не реагује и све се прикрива док нечије ћерке, девојке и мајке бивају нападнуте, дакако не оних који живе по Дедињу, и поред очајничких покушаја да се све контролише са разним контролисаним леватима у Србији, као у неком експерименту, онда ће да буду лудачке насловне како Срби нападају јадне мигранте што је изгледа и циљ.



Sinoc jos jedan momak prebijen kod Tosinog bunara. Nazalost ovo ce biti sve ucestalije a dokle ce svi to da gledaju sa strane i da okrecu glavu videcemo... :x

Једна моја другарица је летос исто имала непријатност са њима где ју је групица пратила од степеница на обилићевом венцу и кренула да је пипка пред пуном станицом људи. Што је најгоре од свега већина људи је само окренула главу. Да нису неки таксисти одреаговали ко зна како би се то завршило. Од тада редовно носи сузавац у торбици као да је новчаник.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Wed Oct 21, 2020 12:37 pm

Сузавац и бритва, без тога се ваљда не излази напоље.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Nov 26, 2020 10:28 am

Neverovatan je broj licemernih govnara koji pišu srceparajuće statuse žaleći za Maradonom a žive nekim sasvim drugim načinom života. Da im neko iz porodice živi 10% od njegovog načina života jebali bi mu mamu. Ženina kuma piše neke gluposti o njemu na fejsbuku a sere mužu što zavari jednom nedeljno. Neverovatno koliko govnara izadje kada neko bitan umre, čisto da bi oni sami došli do izražaja i dobili lajkove.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Thu Nov 26, 2020 11:02 am

Да је муж играо у Наполију и Барси, курац би му срала, мого би да вари по цео дан.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Nov 26, 2020 11:17 am

Slažem se. Problem je što ga ona nikada nije gledala kako igra fudbal, nego navodno žali za njim kao kompletnom njegovom ličnošću, uključujući tu i njegovu muzikalnost, kao i gudru.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Thu Nov 26, 2020 11:19 am

Ne bi mogao da vari zbog dopinga. :mrgreen:
Šalu na stranu, čovjek je realno zaslužio sve ovo što se dešava nakon njegove smrti, ali ne mogu da se otmem utisku sveopšte histerije koje se dešava u ovakvim situacijama. Nekako uz sve ove društvene mreže instagram, fejsbuk i šta sve ne, baš dosta stvari djeluje kao pomodarstvo, trend i slično, pa tako i ova stvar, nažalost. Izađi, nacrtaj grafit, kupi dres, okači nekakvu parolu, uradi nešto. Lajkovi, statusi i šerovi su gluposti i ništa ne mogu da promjene i učine osim podizanja ego tripa.
Svaka čast za Napolitance i potez, još jednom su pokazali i dokazali da nisu klasični žabarski smećari, već prava južnjačka krv koja pamti i ne zaboravlja svoje heroje i braću.

A što se tiče ove priče za tu curu i momka i varenje, realno, mnogo je primjera gdje se razumije "onaj tamo" a kada ti kao taj tamo postane neko blizak tad je drama i haos. To je taj naš lažni moral. Meni su još gori ovi kao varim i variću, al j* mater sinu ako to bude radio..

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Thu Nov 26, 2020 1:02 pm

Ili lik iz osnovne koji nije znao sta je fudbal, imao 2 leve krive noge i nije u zivotu bio na fizickom kaci stori kako Maradona daje golove i srceparajuce poruke...Al jebem mu, stara prica, navikli smo, to su drustvene mreze...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Thu Nov 26, 2020 3:27 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Neverovatan je broj licemernih govnara koji pišu srceparajuće statuse žaleći za Maradonom a žive nekim sasvim drugim načinom života. Da im neko iz porodice živi 10% od njegovog načina života jebali bi mu mamu. Ženina kuma piše neke gluposti o njemu na fejsbuku a sere mužu što zavari jednom nedeljno. Neverovatno koliko govnara izadje kada neko bitan umre, čisto da bi oni sami došli do izražaja i dobili lajkove.



Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Dec 30, 2020 1:45 pm

Ne znam da li je za temu vesti ili ovde. Pre bih rekao da je za duševnu.
https://m.sibenik.in/hrvatska/vucic-srb ... 1995.html#

Lip oporavak lipe domovine krasne nam kroacije
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Wed Dec 30, 2020 1:50 pm

Јел се још није појавила Госпа ниђе?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Thu Jan 28, 2021 2:06 pm

Image

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Fri Feb 19, 2021 10:56 pm

"За тим ћу сутра жалити, то ћемо једном залити, у неком туђем сну, у ком ћемо се срести."

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Tue Mar 09, 2021 9:10 pm

Uginuo mi pas,13.godina star,nocas na sred dnevne sobe... koja praznina i bol



Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Душевна болница

Postby Opie » Tue Mar 09, 2021 9:26 pm

To je lep nacin za psa da ugine, veruj mi! Nisi ga vodio da ga uspavaju, nije se mucio. Jebi ga....
ex-Pop Djujic


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests