Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Thu Mar 23, 2017 6:45 pm

[url=https://postimg.org/image/l8g8xqxq5/]Image
04 X 1945

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Wed Mar 29, 2017 8:29 pm

Па ви што слушате панк и метал, погледајте колико је млађарије на концертима. Ево ја се не сећам кад сам видео неког млађег од 16 година, осим ако га татко панкер стари није довео на концерт. Пре пет година на концерту Атеиста на правном у Нишу...
Публика је иста и све старија, најмлађи имају по 20 година у најбољем случају. Погледајте почетну страницу српског јутуба, које све бљувотине излазе

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Mar 29, 2017 10:28 pm

ja zbog toga prebacio YT na UK, da ne gledam kojekakva govna
IDJ bombardovati

a klinaca zaista nema u žanrovima koje slušam najviše
pre svega to vidim po koncertima i forumu koji se bavi metalom
svi su na instagramu, fejsbuku, snepčetu, a događaje ne posećuju

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Душевна болница

Postby Druidid » Wed Mar 29, 2017 11:04 pm

Jebem li ga nije bas ni da nema klinaca, mozda nema bas klinaca od 15-16 godina, al nesto se ne secam ni da sam ja tad nesto isao na koncerte (doduse u mom rodnom gradu nije ni bila neka ponuda) vec sam krenuo tek negde sa oko 17 - 18. Npr sad na keltima za svetog Patrika standardno dosta mladjarije bilo, na goblinima u kst-u pre neki mesec je isto ok situacija bila (pre neki dan u mikseru nisam bio pa ne znam kako je bilo), na brkovima vecina ljudi mladji od recimo 22, hladno pivo u hali sportova prosle godine slicno kao brkovi. Beer garden na adi je isto sasvim solidan bio itd. Sve u svemu verovatno nije kao na nivou iz nekih dvehiljaditih, al opet ima nas.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Morbid » Sat Apr 01, 2017 3:12 pm

Bogami sam ja u petom osnovne prvi put slušao ateiste live, a u 8smom išao prvi put na cert godine.

Večeras su baš Ateisti u našem gradu, cenim da će biti brdo i po mase 82-88 godište i možda petoro srednjoškolaca.
Baš ću da bacim izveštaj posle da vidim koliko sam se zajebao.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Sat Apr 01, 2017 7:57 pm

Prošli vikend na goblinima u ns bas bio sarenolik sastav publike sto se generacija tice
Choose Life

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Apr 01, 2017 9:07 pm

I na koncertu godine je bilo sarenoliko. Gde god da odem njih da slusam bude svakakve mase.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Morbid » Sun Apr 02, 2017 12:24 pm

90% mase od 30 fo 40 godina.
Posto cuvam sve ulaznice sa koncerata na kojima sam bio, a da sam jelte platio, a i kao prepaljeni klinac sam vodio evidenciju ovo mi je bila ili 43 ili 44 svirka ateista na kojoj sam bio. Moza ih je bilo i vise ali ko to zna....

Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Sun Apr 02, 2017 2:28 pm

Прексиноћ су били Референти у Нишу пред цирка 50 људи. А цена скроз коректна, 300 у претпродаји, 400 на улазу. Мислим да сам са својих 26 и по био међу најмлађима. Средњошколци баш баш ретко слушају рокенрол.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Thu Apr 06, 2017 8:15 pm

Не разумем који ми је рац. Што ми се одједном створило ово у току сна пре неки дан и никако да се оканем. Какав отров су нам као деци гурали мајку им јебем да цео живот будемо осакаћени. Да смо бар тад имали нет ко ови клинци где би нам био крај а они опет и поред тога се зраче истим говнима.


Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Душевна болница

Postby Avanti ragazzi » Fri Apr 07, 2017 12:02 am

Нема сада регистрованог брата Пролетера за тему "пет френдли". Сећам се да је он горео за то.
Последње две недеље, потрефило се чешће него иначе, затичем се на овим неким мало, условно речено модернијим местима, фенси кафићима да их назовем.
Делује ми као да је у сваком моменту барем једна особа унутра са кером. Наравно, то је све у рангу оних ситних врста, чупавих, дотераних, више пара уложено у њихов живот него што сам потрошио на себе последњих месец дана.
Природно за пса, неки тумарају по локалу, неки цвиле оним њиховим високим тоновима, док насвиране газдарице не јебу живу силу. Ваљда је то нормално.
Шта би било да дођем негде са догом или бернандинцом, бул - теријером?
Можда сам ја примитиван и пао с Марса, али ми се сере кад видим овај призор.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Душевна болница

Postby Новосадиста » Fri Apr 07, 2017 3:58 am

Avanti ragazzi wrote:Шта би било да дођем негде са догом или бернандинцом, бул - теријером?
Можда сам ја примитиван и пао с Марса, али ми се сере кад видим овај призор.



Где год пише да је локал пет френдли ти пса било које врсте можеш да уведеш унутра, бар овде по НС, што је највећа фора ако немају јасно истакнуту налепницу да нису пет френдли локал ти имаш право опет да уђеш са псом по неком закону потрошача и неких пизда материна. Па сад и све радње и тржни центри дозвољавају псе да водиш са собом тако да не верујем да би ти ико правио проблем за пса био он дога, бернандинац или пит бул ако је он нормалан пас, или како би они стручно рекли социјализован.
стадион-место народног бунта!

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Fri Apr 07, 2017 12:36 pm

Што се тржних центара тиче, мислим да су они јасно дефинисали да улаз имају пси патуљасте врсте, односно до 8 кг.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Fri Apr 07, 2017 4:04 pm

Avanti ragazzi wrote:Можда сам ја примитиван и пао с Марса, али ми се сере кад видим овај призор.

Dobro je da nisam jedini. Relativo skoro u lokalu u koji često idem na pivo,zatičem pit bula.Nikakav problem sa njim,nije se čuo dok nije neka devojka uvela hrta.To ne mozes sedeti unutra od larme.Ispizdeo sam.Svaka čast svakom ko drzi pse,ali mani me zivotinja u kafani.Ako vodis psa u setnju,setaj ga a ne u kafanu,tako je mogao i kuci ostati.
Živo me zanima kako bi reagovali vlasnici takvih lokala da neko potera svinjce ili zmijurinu neku unutra.Jbg miran je piton,nece nikog.
Choose Life

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Sat Apr 08, 2017 4:26 pm

Najvise naravno zavisi od gazde, ja sa mojim gde god da odem nemam problem. Znam za kafic gde imaju nekog gustera kurac palac, nekad ga i puste da proseta po gostima :) ali samo kad je to ekipa od vlasnika i kad su sami. Objekti uglavnom odredjuju da li su pet friendly ili ne, kilazu itd. U Ns bas brdo objekata koji su pf, erste banka u centru je npr pf.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Mon Apr 10, 2017 12:49 am

Avanti ragazzi wrote:док насвиране газдарице не јебу живу силу.


Дете треба одшколовати и све уз то што иде. Мислим разумеш поенту зашто ће нас бити све мање.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Душевна болница

Postby Avanti ragazzi » Mon Apr 10, 2017 10:03 am

Наравно, лакше је кафићарити.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Mon Apr 10, 2017 10:41 am

Image

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Душевна болница

Postby Kockalone » Mon Apr 10, 2017 2:48 pm

На којем принципу функционишу ти пет френдли кафићи? Је ли има неки посебни дио који је за керове, типа неке столице или оно само можеш да га уведеш и пуштиш га да залегне на под. Шта се дешава ако кер почне да лаје или да трза? То код мене нема, и била би фора отворити јер има масу сисача керећих курчева који би сигурно похрлили са својим џукцима јер је то фенси.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Mon Apr 10, 2017 4:31 pm

Сетих се сцене са другаровог рођендана пре неких 6-7 година. У нс пили код њега у стану и кренули у град железничком улицом. Један наш зајечарац нас исцима да свратимо у кафић перо у тој улици јер је једна од две у граду које су у то време имале зајечарско пиво. После неког времена,одвајам се од шанка у намери да одем до вц. Спотичем се о "бадија" који ми је стајао поред ноге,а нисам га конто и једва некако успевам да не паднем. притом сам изгуро неке људе хаос. размишљам, да сам се нагрдио ко што сам мого и завршио у хитној,на моју причу да сам запо за кера у кафани би ме гађали базуком за избацивање лудачких кошуља
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests