Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Tue Sep 17, 2019 11:45 pm

U poslednje vreme sam se opasno zaludeo ćubom gledajući one klipove o svemiru, letelicama, objašnjenjima i ostalim pizdarijama. Koliko smo mi (ljudi) kao kolonija ustvari ni k..cem mrdnuli od zemlje.
I ako je za verovati da je NASA poslala Vojadžer još 70ih godina u duboki svemir i da i dan danas putuje je jedini veliki (čitaj veći) poduhvat koje je čovečanstvo učinilo.
U suštini nismo mrdnuli dalje od Meseca. Jeste i to veoma značajno za napredak civilizacije ali opet premalo u odnosu kada se sagleda samo naš sunčev sistem.
Koliko veliki napredak civiliz. je bio samo u razdoblju od 1900 do danas toliko je malo u galaktičkom smislu.

Mozgovi u NASI su planirali sve i svašta. Da se ubrza putovanje letelice od zemlje do određene planete, nuklearni reaktori, neka jonska sagorevanja pi..ke materine. A mi se i dan danas grejemo na čokanje i drva.

Baš otojuč sam nabasao na informaciju da sa nekim Helijumom-3 i laserskim sagorevanjem bi letelice dostizale oko 15/20% svetlosne brzine ali tog helijuma ima samo na marsu ili jupiteru pa prvo treba da nađu način da naprave letelicu koja bi išla na taj jupiter da pokupi taj helijum ali im je problem kako sleteti na jupiter zbog njegove atmosfere i magnetnog polja a da se ne raspadnu/rastope letelice... Užassss koliko zaludi mozak.A danas sa gorivom (resursima) koje koriste rakete razvijaju oko 0.000001% svetlosne brzine iliti nekih 40.000 km/h. Pa da bi stigle do sledeće galaksije bi trebalo oko 170.000 godina a ako bi napravili na taj helijum koji sam pomenuo stizale bi za nekih 30-40 godina.
Koja je to daljina i tri lepe p materine.

Ne preporučujem da se udubljujete u takve klipove i tematiku. Smorićete se i sjebati psihički.
(Street Force / Curva Orientale)

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 18, 2019 1:22 am

Ali kakva dva upisa jedan za drugim. Pa ja plačem! Hahahaahaha
Jebo te jedan priča o nekakvoj prodaji lanaca i onda dodje drugi i raspizdi te sa ovom temom. Ahahahah urlam!

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Thu Oct 17, 2019 11:35 am



kud nisi umro pre 20 godina, sebi bi ucinio uslugu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Thu Oct 17, 2019 12:07 pm

jebo mu pas mater
da je umro posle "Pišanja uz vetar", eventualno onog "Ovde", ostao bi čovek

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Thu Oct 17, 2019 7:30 pm

pertla wrote:

kud nisi umro pre 20 godina, sebi bi ucinio uslugu



:mrgreen:

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Wed Oct 30, 2019 9:11 pm

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Fri Nov 01, 2019 8:04 am

Што би се рекло није болест све што боли. https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1611066

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Sun Nov 03, 2019 5:27 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Sun Nov 03, 2019 9:36 pm

Posao kao i svaki drugi, pogotovo kad uzmeš u obzir kako oni gledaju na to koji su u toj branši.
Onaj deda što je nedavno sam sebi iskopao raku i kupio kovčeg, njemu svaka čast, nabijem na kurac svako pogrebno preduzeće. Jedna od najbanditskijih profesija, koja gleda da ožalošćenima iskamči svaki dinar.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Sun Nov 03, 2019 9:42 pm

Obrnuli su igricu kad su poceli da nude klime u sanduke :lol:
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Sun Nov 03, 2019 10:18 pm

Najjaci je onaj brat iz nigerije,iskopao rupetinu,kupio bmv x5 i zakopao caleta sa sve dzipom
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Mon Nov 04, 2019 12:01 am

:shock: :lol:
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Nov 04, 2019 5:43 pm

Тек да видите какве су гробнице ромских и влашких Гастербајтера...
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Mon Nov 04, 2019 11:49 pm

Batke wrote:Тек да видите какве су гробнице ромских и влашких Гастербајтера...


Da bre, tamo komotno mozes da se uselis kao u luksuznu gajbu. Gledao sam jednom ugradjuju u grobnicu TV, DVD i slicna sranja. A ono grobnica ako nema nekih 20 kvadrata nema nista. Brate kao faraon da ce tu da pociva.

Inace taman kada pomilsim da smo kao narod evoluirali i da smo u nekim stvarima ispred poremecenog i izopacenog zapada setim se raznih obicaja pre svega na sahranama i to me vrati u realnost kakvi smo. Pre par nedelja kada sam prolazio pored centralnog groblja, na grobnici blizu ograde u sred dana neki lik srednjih godina i dve babe stoje kod groba a on peva, ne peva, nego zavija, neku kukumavku. Ljudi gledaju ne veruju. Ili ono zdranje na grobovima i slicno. U nekim selima Istocne Srbije igraju se kola.

A nema da neko od nas nijie bio na sahrani gde je samo mala graniica izmedju sahrane i veselja. Ono nekoliko desetina potresene rodbine i prijatelja, dobro pijani, vec par sati na gajbi "tuguju". Da je neko pustio muziku zapevali bi.

Da ne govorim kada mi je cale umro, sta znaju ljudi da naprave, cirkus.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Nov 05, 2019 1:32 am

Сећам се неке приче овде на форуму да је неко залутао на, пази сад, пробу влашке сахране. Буквално сахрана само што је "покојник" био жив. Кадар невера.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Душевна болница

Postby Swallow » Wed Nov 06, 2019 4:47 pm


User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Wed Nov 06, 2019 8:35 pm

Swallow wrote:https://www.facebook.com/watch/?v=1009751306053538

Jebo te...

Вучић

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Nov 07, 2019 12:39 am

Ja sam vam vec govorio. Imaju takvu hijerarhiju i disciplinu da ce biti paralelna drzava cak i kada ih sruse jer ce imati pare.
Samo sto se ovakav fanatizam i militantnost javljao i kod desnih i levih ideoloskih pokreta, iz neke ideologije i stava ma kakav god on bio.
Ovo ljudi rade za jebene poslove na odredjeno za plate od po 40 hiljada dinara. Jebem vam mater da vam jebem mater.
Van konteksta sam pogledao klip Bjelogrlica gde kaze zajebali ste, malo je i moja zemlja. Bilo je lepo cuti, a priznajem i u svoje ime a i mislim da je ova grozna apatija za koju smo delom sami krivi a delom sto im je to i cilj i rade na tome da se tako osecamo. Ej pa jebote, pa ovo je nasa zemlja koliko i njihova mamu im jebem.
A Seselj, za ovo mu sto majki jebem, da mu jebem. Dzaba ti sto si inteligentan, dzaba ti i sto si usro ove iz Haga kad si pedercina najobicnija. Sve ce vas samleti istorija i svi cete biti zapamceni kao kofa govana. Manja ili veca, ali ste svi na kraju govna.
https://www.021.rs/story/Info/Srbija/22 ... -suda.html

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Thu Nov 07, 2019 1:22 am

Dobar je vojo vojvoda,pravi srbin, cetnik.

Misa hobit vacic,lav izdrkotina pajkic,radikali,zavetnici,casni boki srbin...gospode,ovi se ladno predstavljaju kao desnica u srbiji,a ne zna se ko je veci mufljuz,spijun i izdajnik.nema nam spasa,realno
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests