Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Mon Aug 10, 2020 1:18 pm

Posle kad se vrati kući bez dinara biće "Govna beogradska, ništa mi platili nisu, jedva me kum zaustavio da ih ne pobijem sve. Dajrakije"

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Mon Aug 10, 2020 7:28 pm

Срби стари коцкари и наркомани, Обилић се пуцао у вену пре Косовске битке, а Бранковић играо рулет :D

Срби нити воле да се кладе нити не воле да се кладе, срби раде шта им се понуди.

Док се ријалити програми нису емитовали, то ниједна баба није гледала, када је то кренуло да се емитује, пола државе је кренуло да их прати.

Значи ради се о томе каквo понашања друштво хоће да промовише. Ако промовишеш кладионице, добићеш нацију коцкара. И то је тако са сваком нацијом на планети.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Mon Aug 10, 2020 7:57 pm


User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Mon Aug 10, 2020 10:58 pm

pertla wrote:jadni dobri i posteni srbi, procvetala bi drzava za mesec dana, ali im zle kladionice ne daju, uvalili nam pacolovku, inace bi svi svirali klavir i mirisali cvece.

ne znam samo gde vi zivite i sa kim zivite pa pisete ovakve gluposti.

@ElPadrino

pomesao si me sa nekim

Jadni jesmo, a dobri i pošteni smo koliko i svako drugi.
Iako misliš da je lako naći spoljne uzroke zašto smo ovakvi kakvi smo, i zašto nam je ovako kako nam je, ja mislim da je još lakše reći da smo samo stoka i krivo nasadjeni.
Nijedna velika promena neke nacije ili skupine ljudi nije počinjala od menjanja individue ma koliko to lepo zvučalo, već sistemski i sistematski.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Tue Aug 11, 2020 7:40 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Душевна болница

Postby нуклеарни удар » Tue Aug 11, 2020 8:45 pm

kocka wrote:Срби стари коцкари и наркомани, Обилић се пуцао у вену пре Косовске битке, а Бранковић играо рулет :D

Срби нити воле да се кладе нити не воле да се кладе, срби раде шта им се понуди.

Док се ријалити програми нису емитовали, то ниједна баба није гледала, када је то кренуло да се емитује, пола државе је кренуло да их прати.

Значи ради се о томе каквo понашања друштво хоће да промовише. Ако промовишеш кладионице, добићеш нацију коцкара. И то је тако са сваком нацијом на планети.

Јел толико тешко мислити својом главом и одјебат та срања, угасиле би се клаџе и нестали говнолити шовови да сви престану то дмеће да гледају и да коцкају

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Tue Aug 11, 2020 8:48 pm

Питај неког коцкара колико је тешко, свако ће ти рећи да је готово немогуће...Док је света биће и коцкара, па самим тим и коцкарница, да су паметни па да лупе неки лудачки порез на те коцкарнице и кладионице, где год погледаш има их неколико, бар неке вајде да буде од њих.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Душевна болница

Postby нуклеарни удар » Wed Aug 12, 2020 3:53 pm

Висио на клаџи неколико година, мало се навукао, остао у минусу око 5 иљада еврића,помирио се са губитком и баталио то ђубре,научио лекцију, већ безмало 10 година нисам тикет видео. Коцка је тешко срање да не кажем исконско зло..

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Fri Aug 14, 2020 8:33 am

Jel se desava nesto kurir, blic, mup, informer? 150 gostiju na forumu u 8 ujutru... :?
Често одем до на село

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Fri Aug 14, 2020 10:21 am

ma to imas one neke kurce sto idu po sajtovima i vataju neke informacije, od gugla itd...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Tue Aug 18, 2020 1:02 am

Pomislio sam da je micara ponovo okacio vic :?
Често одем до на село

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Душевна болница

Postby chester1984 » Sat Aug 22, 2020 1:12 am

Ne znam u koju temu da stavim od 26.5. ove godine pa do pre neki dan imam gusenja, nesvestice, sve mislim da cu umreti, 6x sam do utorka zvao hitnu pomoc i kazu da su panicni napadi.Prosle godine mi je stric umro od infrakta,baba pre 10g a cale mi je preziveo infrakt a pre 2 godine mi je drug umro od srca, bio sam kod svih mogucih doktora i otkrili su mi i heliko bakteriju.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Sat Aug 22, 2020 1:36 am

Покушао бих, да сам на твом месту, са магнезијумом, глоговим капима и валеријаном. Све то делује опуштајуће на срце и цнс, природно је и генерално нема нуспојава, све укупно кошта 700-800 дин. Ако цепаш доста кафе, тј. кофеина у било ком облику, смањи на минимум, или најбоље избаци скроз.

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Душевна болница

Postby chester1984 » Sat Aug 22, 2020 1:50 am

Izbacio sam i kafu i energetska pica a i smanjio sam brzu hranu jer sam imao i previse triglecirida u krvi

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Душевна болница

Postby shark23 » Sat Aug 22, 2020 7:13 am

Brate, slican problem imam. Meni od marta krenulo, tih par napada sam resio sa bromazepanom. Bas ove nedelje sam radio analize neke pa cu videti sta ce naci. Imace preterujem sa alkoholom bas, nerviram se vise nego inace u zadnje vreme i malo me deprica jebe. Samo se nadam da mi nece naci nesto sto je usko povezano sa alkoholom, posto mi je trenutno on najbolji lek za tu depricu :D

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Sat Aug 22, 2020 9:17 am

6 meseci nema utakmica i opsti haos :D

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Aug 22, 2020 12:10 pm

Kad se već jadamo. Ja sam pre nekoliko dana imao paralizu sna po drugi put u životu. Jebena agonija. Koprcam se na ivici kreveta, pokušavam da padnem na pod ne bi li se probudio od udarca o pod, ali ne uspevam. Govno umrlo u meni.

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Душевна болница

Postby chester1984 » Sun Aug 23, 2020 2:13 pm

Fudbalerima koji podizu sortseve da bi pokazali butine i tetovaze zabraniti pristup stadionu :!:

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Fri Aug 28, 2020 7:31 pm

Јеботе пре неки дан гледам другарицине слике са Златибора и буквално дође ми да се исповраћам. Ладно направили градић из дивљег запада на Златибору. Као Ел Пасо Златибор. Какве везе имају Златибор и дивљи запад. Значи буквално од најлепше српске планине су направили Будву, ма курац Будву и она је почела да се сређује. Онолико кича одавно нисам видео и пази ти сад неког нашег бизона који направи дивљи запад поред онаквог Сирогојна, онако лепих вајата, онакве хране он ту нуди бургере ,стејкове и остала говна. Па јеботе тотално и у том неком етнолошком смислу полако нестајемо као нација.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Fri Aug 28, 2020 8:04 pm

Batke wrote:Јеботе пре неки дан гледам другарицине слике са Златибора и буквално дође ми да се исповраћам. Ладно направили градић из дивљег запада на Златибору. Као Ел Пасо Златибор. Какве везе имају Златибор и дивљи запад. Значи буквално од најлепше српске планине су направили Будву, ма курац Будву и она је почела да се сређује. Онолико кича одавно нисам видео и пази ти сад неког нашег бизона који направи дивљи запад поред онаквог Сирогојна, онако лепих вајата, онакве хране он ту нуди бургере ,стејкове и остала говна. Па јеботе тотално и у том неком етнолошком смислу полако нестајемо као нација.


+ ова сотона у њему

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests