Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Jun 17, 2022 5:39 pm

Stvarno smo se pretvorili u forum Ana.rs. :mrgreen:
Kod mene je sinoć beba slabo spavala, što znači i cela porodica. Danas sam pročitao ko slabo spava i voleo bi da dremne posle podne a nema dovoljno vremena za to kao na primer ja danas, treba da legne na pod, digne noge na krevet ili kauč i zakunta mnogo lepo. Navodno se više krvi i kiseonika slije u mozak i bolje se odmori tako. Mene su upravo probudili posle 2 minuta takvog sna, ali se opet osećam fino naspavano. :mrgreen:

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Fri Jun 17, 2022 7:44 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Zanimljivo je da Rodja koji ne vari, ništa ne sanja a ja koji zavarim svako veče sanjam dosta često, tako da ti je slaba ta teorija Markeru. :mrgreen:
Sad ne znam šta ti znači preterivanje, da li svakodnevno ili po ceo dan. Ja šišnem fusić pred spavanje jer kad mesec krene ovako da jebava, nema trika zaspati a preko dana ne varim.


Није моја теорија, пун је нет таквих искустава, ја сам се својим примером само пронашао у томе. Ипак верујем да је количина пресудна, неће исти ефекат имати једна или 7-8 буксни дневно.

https://www.vice.com/sr/article/mg9p8v/ ... ada-duvamo

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Sat Jun 18, 2022 11:29 pm

Јел могуће да овај народ оволико вуче лајне док не прокрвари кроз ноздрву или дупе
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Душевна болница

Postby несуна реса » Tue Jun 21, 2022 2:32 pm

зависи лајне чега :mrgreen: лобе је већ скупо, па и не може баш да се претерује :lol:
Космет је Србија !

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jun 21, 2022 3:17 pm

Zato se omladina lupa dsom, ne bojte se, neće ostati praznih nozdrva. :mrgreen:

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Душевна болница

Postby несуна реса » Tue Jun 21, 2022 3:23 pm

Па и реално никад није лакше било набавити, пре си моро на журкама да провалиш ко има, да се пар пута сјебеш питаш лика има шта за продати, блејати испред вц-а да видиш ко излази из клоњаре и чачка нос :mrgreen: Сад ти сами прилазе, као промотери говоре шта имају да ти понуде,само што и ценовник не носе са собом :D
Космет је Србија !

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jun 21, 2022 3:44 pm

Slažem se. Neverovatan je broj klinaca za koje lično znam da valjaju a ko zna koliko ih ima još da ih ne znam. Ja kada sam bio klinac, imao si par starijih likova koji valjaju i to je to a sada svaki drugi klinac valja ili daje na kamatu. Postalo je jednostavno društveno prihvaćeno. Ranije si imao na tehno žurkama likove koji se pucaju a sada u koji god klub da odeš, većina su našopani. Pušila se trava, ali ovoliko praškastog nije bilo ni blizu kao sada.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Tue Jun 21, 2022 3:54 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Slažem se. Neverovatan je broj klinaca za koje lično znam da valjaju a ko zna koliko ih ima još da ih ne znam. Ja kada sam bio klinac, imao si par starijih likova koji valjaju i to je to a sada svaki drugi klinac valja ili daje na kamatu. Postalo je jednostavno društveno prihvaćeno. Ranije si imao na tehno žurkama likove koji se pucaju a sada u koji god klub da odeš, većina su našopani. Pušila se trava, ali ovoliko praškastog nije bilo ni blizu kao sada.


Upravo ovo (a i ostalo sto si napisao). I to je iskreno zabrinjavajuce.

No al calcio moderno
Posts: 194
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Душевна болница

Postby No al calcio moderno » Tue Jun 21, 2022 6:25 pm

Znaci bukvalno od klinaca do penzionera ima konzumenta,roba ide samo tako, ali jebi ga, takva potražnja. Da se npr citaju knjige, trazile bi se knjige, ovako ide samo tako. Na sve to smo dosli i do toga da ozbiljni ljudi sa ozbiljnim poslovima redovno konzumiraju. It strucnjaci prednjace.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Tue Jun 21, 2022 6:54 pm

Извлачење линија је данас нормално малтене као испијање кафе. Не могу рећи да је ствар лоша, али је свакако прецењена, поготово ова што не излази на улицу ако није претходно 17 пута лупљена, минимум. Не знам, мени мд.. заузима врх топ листе од свих тих зајебанција, мада је нисам радио пар година. Проблем је комбајн, јер нисам из већег града :mrgreen: Ако неко оно, пп..

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jun 21, 2022 8:16 pm

Markeru ni ja nisam par godina a jeste najbolja. Poslednji put sam na lovefest pre par godina. To je stvar samo za festivale par puta godišnje, nikako ne ići takav u neki redovan izlazak. :mrgreen:

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Tue Jun 21, 2022 8:21 pm

Ма какви, пар пута годишње у терапеутске сврхе, да се ресетује вугла :mrgreen: С тим што сам ја више за индор варијанту са неком девојчицом ;)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Jun 21, 2022 10:35 pm

lost&found wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Slažem se. Neverovatan je broj klinaca za koje lično znam da valjaju a ko zna koliko ih ima još da ih ne znam. Ja kada sam bio klinac, imao si par starijih likova koji valjaju i to je to a sada svaki drugi klinac valja ili daje na kamatu. Postalo je jednostavno društveno prihvaćeno. Ranije si imao na tehno žurkama likove koji se pucaju a sada u koji god klub da odeš, većina su našopani. Pušila se trava, ali ovoliko praškastog nije bilo ni blizu kao sada.


Upravo ovo (a i ostalo sto si napisao). I to je iskreno zabrinjavajuce.

На то сам и мислио још сви јавно о томе причају да се раде преко друштвених мрежа и то ме само клинци него и матори коњи од 40, 50 година
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Tue Jun 21, 2022 10:55 pm

ситуација у САД

As these numbers show, cocaine use is in decline nationwide in almost every demographic category. Use peaked around 2002 in most categories for both powdered cocaine and crack, but it reached its lowest level roughly between 2012 and 2016. Since then, the numbers have bounced around near the low end of the 30-year range.

While use is down and the numbers for 2022 look promising, there are still a lot of people abusing cocaine. Of course it’s always difficult to project the future course of illegal activity that most people would like to keep private. Even if the numbers go lower and stay there, however, each of the people represented in these dry stats is an avoidable tragedy for themselves and the people who care about them.


што се одражава на ситуацију у остатку света

Today’s analysis shows that the European cocaine market is expanding, driven by unprecedented levels of trafficking leading to historically high availability. High levels of cocaine production in South America have resulted in record quantities seized in Europe. Europe is also a destination and transit zone for cocaine bound for the Middle East and Asia. More production is also now taking place inside Europe, indicating changes in the region’s role in the international cocaine trade. A large variety of individuals and criminal networks shape the complex supply of cocaine to, and within, the EU. The potential for new smokable cocaine products to emerge on the market raises concerns about future health risks.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Wed Jun 22, 2022 1:49 am

Не знам како је било почетком 2000их када је народ овде почео масовно да се дрогира, али чини ми се да никад више људи користи гудру, махом прашкастог типа.

User avatar
1937
Posts: 69
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Душевна болница

Postby 1937 » Wed Jun 22, 2022 2:04 am

Sto kazu ljudi, postalo je drustveno prihvatljivo, lako dostupno, a izmedju svega toga savremeni roditelji koji otvoreno pricaju deci o svemu tome na razne nacine... Pored svega sto ste naveli je to postao statusni simbol droga uopste, nije vise cak ni to kao nekad, duvarosi, smrkarosi, ovo ono, nekad si u klubovima znao, ovi u separeu piju viski ili tako nesto, masa okolo uglavnom pivo... Danas klinci bleje po ulici sibaju belo, ovi drugi idu u klubove naduvaju se pre toga, pa sibaju spid, ima svega... Nije vise ni trava jeftina ako uzmete u obzir da je 10e, a dnevnice su 10e negde i dalje... Da ne pricam na mestima gde je tehno, trens, ili tako neka muzika, tu bolje gledati ko nije drogiran, a ima ih toliko da ih nabrojis na prste jedne ruke i to da ti se posreci.
Sto neko rece IT sektor je najgori, advokati, pa onda klasicna omladina, studenti i tako to...
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Wed Jun 22, 2022 2:12 am

Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Wed Jun 22, 2022 4:04 am

No al calcio moderno wrote:Znaci bukvalno od klinaca do penzionera ima konzumenta,roba ide samo tako, ali jebi ga, takva potražnja. Da se npr citaju knjige, trazile bi se knjige, ovako ide samo tako. Na sve to smo dosli i do toga da ozbiljni ljudi sa ozbiljnim poslovima redovno konzumiraju. It strucnjaci prednjace.

Ово ИТ па сада моји другови који годинама раде у ИТ сектору су већином штребери да се не лажемо и гејмери тако да их то и не занима. Ови из Ен Си Ара ја мислим да је тамо две трећине људи на спиду а и треба им јер цео дан бидље у екран. Па чак колико пута на мом послу и то у тоалету бензинске станице нађем капи крви по лавабоу или сламчицу када бацам ђубре. Поготово за викенд. Био сам у пар ситуација да на неким журкама да сам принуђен то да гледам и најчешће окренем главу на другу страну јер је мени и даље то не прихватљиво. Ајде да рокају само спид него и мешају са алкохолом и енергетским пићима па је било случајева да су неки клинци и умирали ту испред сплава.
Јел могуће да се то толико лако прави да скоро свако са обичним дечијим лабораторијским прибором може да смућка нешто?
Да не буде да кењам дунем и ја данас 1-3 пута месечно и то са зетом који набавља природну траву али то као антистрес терапија због посла.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Wed Jun 22, 2022 7:19 am

Мислио сам да не може бити горе године од 2020. и оног срања са короном али она испаде мала маца наспрам ове. Само црне прогнозе шта год да је у питању, гориво поскупљује свакодневно ко зна из којих разлога, зима ће бити јебена да је упитно како ће народ да је преживи, о цијенама свих производа да не причам. Нико ниједну добру, позитивну вијест да каже, или да има неких иоле назнака да ће ово барем да стане у догледно вријеме, већ само црно, црно, црно. И на крају долазимо до оног сиротињо и Богу си тешка.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Wed Jun 22, 2022 8:34 am

МГП wrote:Мислио сам да не може бити горе године од 2020. и оног срања са короном али она испаде мала маца наспрам ове. Само црне прогнозе шта год да је у питању, гориво поскупљује свакодневно ко зна из којих разлога, зима ће бити јебена да је упитно како ће народ да је преживи, о цијенама свих производа да не причам. Нико ниједну добру, позитивну вијест да каже, или да има неких иоле назнака да ће ово барем да стане у догледно вријеме, већ само црно, црно, црно. И на крају долазимо до оног сиротињо и Богу си тешка.

Брате ово је вештачки изазвана криза, а и сам је западни свет пуцао у ногу санкцијама против Русије, а онда је кренуо домино ефекат. Што се тиче нафте биће је свуда али проблем представљају хемикалије за њену прераду где 80% светске производње држе и продају Руси. Проблем и представља ђубриво као највећи извозни адут Украјине.
Што се тиче црних вести. па намерно се ствара таква слика, тако се и влада масом а то су знали још и стари римљани. Наши су прекопирали слику од америчких медија где је американцима испран мозак кроз црне вести, уливање страха и образца као да је насилничко понашање за остваривање сопствених циљева у овоме свету нормално. "леба без мотике" је нажалост постало модерна девиза савременог света. Све мање клинаца има неки хоби и то мислим на физичке хобије (Вожња Бајса, пецање, камповање...) сви би преко екрана да буду неко и нешто и када то постану девиза садашњег друштва му налаже да неко ко ради конкретан посао је будала коју треба малтретирати, а опет то дође до тога да се људи полако предају па нема дана да неко не скочи са зграде или моста, просвира мозак или пререже себи врат на улици. Једино што нам је остало је вера али када видиш део њих који наше вернике представља....
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests