Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Jan 02, 2023 5:54 pm

chester1984 wrote:Isto se desilo sa splavom "Heaven" 2008g, bio sam prisutan, sreca medju prvima sam izasao, jakne su takođe uzimali, ko koju stigne.. Ne znam sta je u glavama tih sto prodaju karte,valjda znaju, koliko osoba mogu stati.

Ја на сплавове искрено не идем. Мислим на сплавове тог типа. Једино где сам ишао на води су били Шлеп и Запа Барка јер су ипак бродови који искрено не могу да потону на тој дубини али опет сам престао да идем јер не могу више да гледам пијане људе по оном кеју некако као да сам постао матор за такву врсту излазака. Сада сам више у фазону нека свирка или паб пар пива попијем и правац гајби.
А што се тиче карата јеби га профит диктира бројност иако знају да донекле неће одговарати јер се зна да "Елита" долази на те сплавове која има залеђину. Ево Шапић нешто обећава, а и он је виђан на фристајлеру и биће опет појео вук магарца све док неко стварно не погине.
Зато лепо као у САД или Канади обезбеђење броји госте и ако се испуни број гостију нема више улазака и крај приче. Не дао ти Бог да имаш више људи од прописаног јер ти следи затварање, новчана казна и затвор приде.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

lukabrasi
Posts: 258
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Душевна болница

Postby lukabrasi » Wed May 03, 2023 4:51 pm

Ovo danas je mozda nesto najstrasnije sto se desilo od 99 u nasoj zemlji. Krvnik nije bio neprijatelj, nego nase dete...

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Wed May 03, 2023 11:09 pm

Desilo se, razloga je milion. Ali mozda se i nauci nesto iz ove tragedije. Videcemo vremenom.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Душевна болница

Postby несуна реса » Thu May 04, 2023 9:02 am

ukinuti sve zadruge,parove i ostale rijalti programe, ako vec ne mozete da ukinete dajte na poseban kanal uz pretplatu i licnu kartu coveka koji se pretplati da je punoletan umobolnik. Sledeci korak dostupnost reci u "reperskim pesmama", svaka druga je izotvaram ti vugla, picke materine toliko se puta spominje da je svakom klincu to postalo "normalno" . Onda po meni ono najglavnije, a to je INTERNET i tik tokovi, ukinuti u Srbiji tik tok i te celendze sto klinci rade. Ne znam nemam reci, i dalje sam u soku za ovo sto se desilo.


Saucesce prodicama! :!:
Космет је Србија !

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu May 04, 2023 10:01 am

svuda.prisutan wrote:Desilo se, razloga je milion. Ali mozda se i nauci nesto iz ove tragedije. Videcemo vremenom.


Bilo bi sjajno da naucimo nesto, al morali bi da razgovaramo o jako skakljivim temama, a kao narod smo nesposobni da razgovaramo. Jedni ce da guraju zabranu oruzja, drugi ce da krive noc vestica, treci ce da krece Mladicev mural u blizini te skole, cetvrti ce da traze smrtnu kaznu, a svi ce medjusobno da se napusavaju.

U ovih narednih nekoliko dana je verovatno najbolje ostati nem, iskljuciti sve elektronske uredjaje i biti sa svojom decom.

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Thu May 04, 2023 11:04 am

Makar da se nešto promijeni, makar jedan zakon, jedna navika, ali iskreno čisto sumnjam, nažalost.
Postali smo tastatura ratnici, par storija i objava, malo tviter pametovanja, fejsbuk komentara i to je to.
Nekako smo postali lajavci bez ikakvog cilja. Nikakvog organizovanja, nikakve prave reakcije.

Na kraju dana, čini se da je kriv čitav sistem koji je napravio takve porodice koje prave male monstrume i ne mislim na ovog malog. Mislim na stotine i hiljade jadne, zapostavljene dječice, koja u nedostatku ljubavi postaju snagatori koji maltretiraju ostalu djecu. Na sve to imamo i profesore koji su tu došli svim putevima, osim putevima znanja i pedagogije. Psiholozi i pedagozi u školama su nam stranačke pozicije. Direktori su stranački ljudi koji ne smiju ni da pisnu o bilo kakvoj reformi i promjeni dokle god ih stranka kontroliše. Truo nam je sistem odavno, a ovo je samo bljesak koji nam preusmjeri oči da jeste takav. Sutra već imamo 1000 takve dječice na ulici, na koje niko neće ni obratiti pažnju.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Душевна болница

Postby калашњиков » Thu May 04, 2023 2:17 pm

koliko deca nisu ni svesna sta rade, koliko je ovakvih primera juce i danas gde se sprdaju....... molite se za svoje bliznje i uzivajte u svakom momentu s njima. usli smo u bolesnu eru gde se samo mozemo moliti da ne bude gore od ovoga danas sto imamo a na bolje se nista nece promeniti........

https://www.novosti.rs/hronika/hapsenja-i-istraga/1234385/privedeni-obrenovacki-osnovci-koji-imitirali-slucaj-vracaru-izvadili-plasili-drugare-plasticnim-pistoljem

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Thu May 04, 2023 3:02 pm

Pronašao sam nekakav ovakav komentar na internetu, iako je još uvijek bolesno o tome pričati jer je rana previše svježa, ali šta mislite o ovome ? Teorija ide od boldovane rečenice.

Mali je mucao i zajebavali su ga u školi. Ne gleda taj Happy i Baku Prasca, išao je u muzičku. U štreberskim školama djeca obožavaju da nađu zajedničku žrtvu za iživljavanje. Moje vrijeme u gimnaziji mi je ostalo najodvratnije školsko iskustvo. Ne zato što su mene zajebavali, nego sam stalno gledao kako to rade drugima, redovno onima što mucaju, nose cvikere, sviraju violinu i fizički zaostaju. Sad sam odgledao rekonstrukciju ove drame i neke stvari su mi bas nejasne. Otac ga je tri puta poveo u streljanu, ali sve i da ga je vodio svakog dana, talent koji je mali pokazao prevazilazi sve moguće obuke. On je ispucao preko 50 metaka, dakle četiri devetmilimetarska okvira, svo vrijeme se brzo krećući za metama koje su u paničnom trku, a on tri puta prazni i mijenja šaržere ne gubeći preciznost i volju za nastavljanjem odnosno dovršetkom svih sa spiska. Ovo je tipično samo za vrhunske profi ubice, a ne za učenika osnovne škole. Povremeno sam bio na gađanju sa ljudima iz Vojske CG i slobodno mogu da garantujem da u njoj nema starješine koji bi ovo mogli da ponove u situacionom gađanju za tako kratko vrijeme. Drugo, on je nosio još jedan pištolj u ruksaku, a poznato je da profi ubice nose dva pištolja, ako jedan zataji. Fascinira njegova hladnokrvnost i metodičnost. On je prvo uklonio čovjeka iz obezbjeđenja, zatim dežurnog učenika, a onda je tražio i pronalazio lica sa spiska i pogađao ih precizno. Ušao je u kabinet za istoriju, pomlatio sve po spisku i onda izašao u školsko dvorište, odbacio oružje, pozvao policiju i sam se prijavio. Tokom privođenja nije bio naoružan i nije pružao otpor čime se obezbjedio da ostane živ i izbjegne stradanje od policijske vatre. Vjerovatno je bio upoznat sa činjenicom da je zbog godina krivično neodgovoran. Mislim da ga je neko dobro pripremio da odradi posao i da se živ izvuče nakon toga. To sigurno nije bio njegov otac. Mali je u ruksaku imao tri molotov koktela. Dobro, nađe se svuda na internetu receptura, ali on je policiji saopštio da je planirao da ih baci pred ulaz u školu kako bi žrtvama zapriječio izlaz, a policiji onemogućio ulaz. Maloga je definitivno neko treći, jako stručan pripremio na ovo.

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Душевна болница

Postby chester1984 » Fri May 05, 2023 1:41 am

Sad je krenuo i ovaj u okolini Mladenovca da seje smrt..

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Душевна болница

Postby chester1984 » Fri May 05, 2023 4:02 am

chester1984 wrote:Sad je krenuo i ovaj u okolini Mladenovca da seje smrt..


zanimljivo ko je Kosta Kecmanovic - Edwin Hostea


No al calcio moderno
Posts: 198
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Душевна болница

Postby No al calcio moderno » Fri May 05, 2023 8:07 am

Mentalno bolesna nacija kolektivno, ubijeni smo u pojam. Apatija, beznadje, depresija, anksioznost su duboko zastupljeni. Cak i imucni zive bez radosti.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Душевна болница

Postby shark23 » Fri May 05, 2023 9:35 am

Nista sto se vec nije desavalo u Japanu, Danskoj, Francuskoj, Americi (tamo gotovo pa svakodnevno) itd. Pa i kod nas je prosle godine bilo ono na Cetinju, pa isto kod Nisa valjda pre 10ak godina ako se dobro secam. Uzasne stvari, al ne treba ici toliko u krajnost i slabosti/mentalne bolesti pojedinca predstavljati kao bolest cele nacije.
Ali komentari po drustvenim mrezama, objave su mi hit. Ljudi pozivaju na gasenje istih, a to rade upravo na istim tim mrezama. Neko napise necete umreti ako ne objavite story naredna 3 dana, a to objavi na istom tom storiju :D


калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Душевна болница

Postby калашњиков » Fri May 05, 2023 2:27 pm

ogromna razlika izmedju ovih ubistava sto su se dogodila danas i tih ubistava pre je to sto su ovo ucinila deca. jedno dete od 13 godina i drugo od 21. ja samo znam da se jedino ovako neke stvari u americi desavaju, nisam jos cuo da se negde ovako slicno dogodilo da osobe sa ovoliko godina ucine ovakav zlocin, mozda je i bilo negde, ali ja za taj slucaj jos nisam cuo. Boze pomozi. deca nam napravise masakr u srbiji........ samo se najiskrenije plasim da ovo nije poslednje.....

lukabrasi
Posts: 258
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Душевна болница

Postby lukabrasi » Mon May 15, 2023 9:09 am

Tacno sam znao da ce od svega da se napravi rijaliti i politicarenje...dno

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Mon May 15, 2023 1:18 pm

Totalno pomračenje uma. Da čovjek mrtav ladan organizuje kontra miting - za šta ?! Kontra miting da se dokaže šta ? Da je više SNS plaćenika koji su protiv nasilja nego ovih nestranačkih ljudi. I onda naravno ove raznorazne Jelen Stupljanin, sve neki veliki borci za pravu i ispravnu i iskrenu Srbiju. Jadno da jadnije ne može biti. Kada Eko straža hvali protest ovakve vrste, onda znaš šta se ustvari dešava. Kakve veze ima ekološka organizacija sa ovim sada ?! Pri tome, stvarno svaka čast jednoj poštenoj, časnoj Srbiji što je po 100 ti put dokazala da je normalna, da je poslednje galsko selo u Evropi koje se odupire svim mogućim uticajima. Nažalost braćo, sve je otišlo predaleko, a nama treba neki pastir iz naroda, koji nije ukaljan i ne finansira ga niko, a čini mi se da takvog još dugo neće biti. Ne zbog toga što takvih ljudi i dalje nema, nego zbog toga što je prevelika mašinerija i mulj koji bi samljeo svakog ko pokuša da bude jedan od tih.

Meni se čini da nam je samo ostala Crkva, da odemo na liturgiju, zapalimo svijeću i pomolimo se za spas nas i svih ljudi uopšteno. Ne vidim drugi izlaz za sve što se dešava oko nas.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon May 15, 2023 2:00 pm

Ja nisam iz Bg i nisam bio u petak a neću ići ni sad u petak, ali znam da ću doći sigurno kada ovi šupci budi pravili kontra miting.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Tue May 16, 2023 8:20 am

Ne moras, bice njih tad i onako previse kontramitingaša :mrgreen:
Choose Life

lukabrasi
Posts: 258
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Душевна болница

Postby lukabrasi » Tue May 16, 2023 7:04 pm

Secam se jos uvek scena sa mitinga.i kontramitinga '96. Ne daj Boze nikad vise.

lukabrasi
Posts: 258
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Душевна болница

Postby lukabrasi » Wed May 24, 2023 12:49 pm

Ziv nisam do petka i subote :)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests