Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Tue Jun 08, 2021 9:55 am

Или кад сат ипо чекаш код лекара да те прими да прегледа бебу (ОРЛ) и онда доктор се жали мени како и он има своје обавезе (које то обавезе имаш у сред радног времена док те чека камара пацијената?)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Jun 08, 2021 5:29 pm

idemoo wrote:Или кад сат ипо чекаш код лекара да те прими да прегледа бебу (ОРЛ) и онда доктор се жали мени како и он има своје обавезе (које то обавезе имаш у сред радног времена док те чека камара пацијената?)

Кафа ако је женско или јебе сестру ако је мушко
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Tue Aug 03, 2021 4:06 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
3a_Cp6ujy
Posts: 64
Joined: Wed Feb 10, 2016 1:07 pm

Re: Душевна болница

Postby 3a_Cp6ujy » Fri Aug 06, 2021 11:05 pm

Jebalo majku al' ko normalan moze da slusa ovu elektronsku muziku.... zvuci sa jebenog Lovefesta kao da neko konstantno udara velikim cekicem u panj.... i tako satima.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Душевна болница

Postby Etaoin » Sat Aug 07, 2021 1:46 am

Већ сам писао, али не вреди, јаче је од мене. Мајмуни који тако паркирају по тротоару тако да не можеш да идеш истим, већ дете у колицима мораш да гураш коловозом, све најгоре вам желим, маму ли вам јебем ону ненормалну. Сваки пут се искулирам, али недостатак свести и безобразлука је запањујућ.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sun Aug 08, 2021 7:35 pm


prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Mon Aug 09, 2021 7:41 am

3a_Cp6ujy wrote:Jebalo majku al' ko normalan moze da slusa ovu elektronsku muziku.... zvuci sa jebenog Lovefesta kao da neko konstantno udara velikim cekicem u panj.... i tako satima.


Tako zvuci kad si van festivala, trese se cela Banja. Kad si unutra onda je druga prica.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Mon Aug 09, 2021 4:39 pm

Možda je pripadnik starijih generacija. Meni kao nešto mlađem, sad već u 25+ godina jedino gdje bih mogao opet da malo izdensam i odem što se tiče klubova i splavova i slično jesu rejvovi. Čini mi se da je to jedino mjesto gdje stvarno možeš biti kakav god hoćeš i da radiš šta hoćeš i da plešeš kako hoćeš i da te niko ne jebe ni 3%.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Mon Aug 09, 2021 7:26 pm

i metal koncerti :mrgreen:
nigde više ne postoji ovakva žurka :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=anh0Kn9nGV4

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Aug 09, 2021 8:54 pm

Ja posećujem i rejvove i metal koncerte povremeno. I jedno i drugo je odlično, gde čovek može da se opusti i ne razmišlja kako će te neko sa strane gledati. Kući doduše stvarno ni ja ne mogu slušati tehno, mogu neki progressive ili onaj melodic techno, tako da nekom spolja može zvučati stvarno kao ispiranje mozga.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Mon Aug 09, 2021 9:29 pm

Rođaci wrote:i metal koncerti :mrgreen:
nigde više ne postoji ovakva žurka :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=anh0Kn9nGV4

A nastup benda SPASM na istom festivalu? :)
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Aug 10, 2021 1:01 am

Искрен да будем ја сву електронску музику ни не сматрам за музику. Мени је музика када се свира музичким инструментима и када имаш таленат да је компонујеш или свираш неки инструмент. Ајде разумем ја људе који иду на те рејвове чак сам и ја био пар пута на истима али оно није ми било забавно чак се и сморио пошто су сви били урађени око мене.
Сада када гледам себе какве сам песме слушао пре десет година и на каквим свиркама сам био и шта слушам данас могу вам рећи да сам музички сазрео али некако је све то нормално. Као што се човек развија тако и његов музички укус исто тако да ме ти рејвови и остало ппджанрови те музике уопште нису привлачили
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Tue Aug 10, 2021 12:14 pm

Кум Жоржо wrote:
Rođaci wrote:i metal koncerti :mrgreen:
nigde više ne postoji ovakva žurka :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=anh0Kn9nGV4

A nastup benda SPASM na istom festivalu? :)


veliki spektakl :mrgreen:

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Tue Aug 10, 2021 5:32 pm

Ajde sto je elektro smece ali kad vidim nadrogirane kurve i pedere kako se krive i bacaju neke indus spike tipa goa,namaste,mahadeva...dobijem neopisivu zelju za nasiljem

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Aug 10, 2021 7:56 pm

Смех младића wrote:Ajde sto je elektro smece ali kad vidim nadrogirane kurve i pedere kako se krive i bacaju neke indus spike tipa goa,namaste,mahadeva...dobijem neopisivu zelju za nasiljem

Ti bi momče trebao nešto da pojebeš, previše je testesterona u tebi ovih dana. :mrgreen:

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Tue Aug 10, 2021 11:05 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
Смех младића wrote:Ajde sto je elektro smece ali kad vidim nadrogirane kurve i pedere kako se krive i bacaju neke indus spike tipa goa,namaste,mahadeva...dobijem neopisivu zelju za nasiljem

Ti bi momče trebao nešto da pojebeš, previše je testesterona u tebi ovih dana. :mrgreen:


To,to :) Jel imas nesto da mi das na jebanje?Legla bi mi neka sa rejva sve onako sa onim malim rancem i djavolim rogovima sto svetle ;)

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Aug 11, 2021 12:58 pm

Slabo poznajem rejverke, ali možeš pokušati sam. To se ne daje, nije to lizalica, moraš sam prići i pokušati nešto inače ćeš ostati ceo život suve pišice i ovako se iživljavati virtuelno po forumima.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Wed Aug 11, 2021 2:16 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Slabo poznajem rejverke, ali možeš pokušati sam. To se ne daje, nije to lizalica, moraš sam prići i pokušati nešto inače ćeš ostati ceo život suve pišice i ovako se iživljavati virtuelno po forumima.


a pa nista onda,ja mislio imas neku seku ili bisvu ribu da mi namestis posto vidim da brines.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Wed Aug 11, 2021 3:02 pm

https://www.blic.rs/vesti/hronika/sin-l ... vo/pgqthkj

Joj jebote, koliko je ovoga u zadnje vreme u pičku materinu lepu. Više ne mogu ni da čitam. Jedan izgubljen i na desetine sjebanih života iz dana u dan u novinama. Jebem ti državu i naš mentalitet. Ugradio bih u svaki auto u Srbiji alkotest, duvaj pa pali. Država baš ozbiljno treba da se pozabavi ovim problemom. Kakvi autoputevi, uzeo bih milijarde kredita i u svaki auto ugradio alkotest ne vredi drugačije.

https://vesti.mojauto.rs/Testovi/565907 ... anu-voznju
Bukvalno svaki auto u Srbiji bi trebao da ima ovo.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Wed Aug 11, 2021 4:39 pm

савабјан wrote:https://www.blic.rs/vesti/hronika/sin-lokalnog-mocnika-pijan-i-bez-dozvole-pregazio-devojku-milicin-decko-u-soku-prvo/pgqthkj

Joj jebote, koliko je ovoga u zadnje vreme u pičku materinu lepu. Više ne mogu ni da čitam. Jedan izgubljen i na desetine sjebanih života iz dana u dan u novinama. Jebem ti državu i naš mentalitet. Ugradio bih u svaki auto u Srbiji alkotest, duvaj pa pali. Država baš ozbiljno treba da se pozabavi ovim problemom. Kakvi autoputevi, uzeo bih milijarde kredita i u svaki auto ugradio alkotest ne vredi drugačije.

https://vesti.mojauto.rs/Testovi/565907 ... anu-voznju
Bukvalno svaki auto u Srbiji bi trebao da ima ovo.


I onda tu proradi kvantni um Srba. Zoves komsiju koji ne pije da dune i vozi Misko.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests