Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Mon Sep 14, 2020 11:51 am

idemoo wrote:
Смех младића wrote:треба га сместити у колица на дуже време, не знам чему сукоб мишљења око овог догађаја


Управо оно што сам рекао у претходном посту. Ево да сад изађе снимак како и ти овог насилника смешташ у колица, а да не знамо контекст, тј само ти знаш зашто га смешташ у колица, каква би реакција јавности била? Сви би се колективно згражавали, жалили насилника а онда би неки други форумаш рекао како би теби требало одсећи обе руке.
Значи ти би њега изломио исто као што је овај изломио своју жртву, то је суштина. Не знамо целу причу.
И то не значи да ја браним овог мандрила


Брате мени је довољно само то што је лик милогорска пичкетина (видео сам фотографије где позира са оним штољпи-латинично л поздравом) и само то је довољно да га мрзим у старту.Овде ради посао,ломи руке неком НАЈВЕРОВАТНИЈЕ због пара и после оде у ЦГ и пљује по Србији јебо му пас матер усташку.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Mon Sep 14, 2020 12:43 pm

Ne znam ljudi i vi kao da zivite u Adelajdu u Australiji pa se svi nesto cudite, kao da nam okruzenje nije vec toliko bolesno koliko ustvari jeste. Evo ja u malo daljem okruzenju (poznanik) imam situaciju koja je i gora od ove i koja se jos gore moze zavrsiti..

Prvo, vjerujem da smo svi ljepse zivjeli dok ovakvi klipovi nisu dolazili do nasih ociju, ja ga nisam ni gledao bas iz razloga jer utice na svakog od nas, da l direktno kao kod mladica koji vec razvija mrznju, ili indirektno kao kod nekog ko nije bas toliko agresivan ali izrazava cudjenje I zgrozavanje. Mislim da je ovakav video nesto pogubno za sve mozgove koji ga pogledaju.

Drugo, mislim da se treba usporiti sa osudjivanjem. Po nekim vasim pricama cini se da je ipak nekakva drkadzija kome definitivno treba dobro hladjenje u kenjari, ali ne treba tek tako olako donositi zakljucak.

Tu dolazimo do treceg i po meni glavnog problema kojeg niko ne spominje a to su NADLEZNI ORGANI.
Kao sto sam vec pisao vezano za onaj parking, do ovakvih stvari vjerovatno ne bi doslo da recimo ta policija radi u interesu zastite gradjana a ne jednog covjeka. Ja vjerujem da 90% nas bi uvijek prije odabralo neki zakonski put nego uzimati 'pravdu u svoje ruke', ali si onda postavis logicno pitanje - koji kurcev zakon?

Mozda je jedan od ove dvojice vec obavjestio policiju, mozda je mislio i shvatio da to samo moze pogorsati stvari, mozda je mislio a razmisljao na slican nacin o zakonu i policiji.. Koliko vam se puta desavalo da ispadate (ili neki vas poznanik) budale pred policijom zbog kradje bicikla, telefona itd gdje im se ne da ni prstom maknuti jer eto oni imaju 'vecih problema'.. Pa koliko je samo zena, majki, sestara, maltretirano i preklinjalo te nadlezne organe da im pomognu a za uzvrat su dobili jedno veliko nista.

Mislim da je to glavni, goruci i problem o kojem se prvenstveno treba pisati. Jer ja vjerujem i da ce ovaj baja da se izvuce sa nekim mizernim kaznama, a sta ce od ovog citavog slucaja ostati ? Horda zacudjenih tviterasa koji sjedaju i ne nasjedaju!

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Mon Sep 14, 2020 3:55 pm

U zemlji srbiji nadjes novcanik pa si u potencijalnom problemu, plus izjave zapisnici cimanje u muriji... Da ne idemo dalje
I posle se nesto cudimo stepenu agresije koji je u nama a realno svi smo potencijalni lik koji lomi ruke
(bez ikakve namere da branim lika, jos kad sam cuo da je crnogorac znaci govno na kub)
A neki su potencijalni lik kome se lome, jbg sve zavisi od trenutka, srece, dela...

User avatar
1937
Posts: 69
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Душевна болница

Postby 1937 » Mon Sep 14, 2020 5:02 pm

Cisto da ne duzite previse i ne razbijate glavu, napadac je sef obezbedjenja max beta, max protekta, u sustini ovlascena krimi prica od strane firme i registrovana u APR, bukvalno. Lik koji je unakazen je glavni menadzer max betova i gazdin brat, rod neki u svakom slucaju. Razlog je to sto je ovaj sef obezbedjenja u fazonu da je uhvatio boga za muda vec duze vreme, i odnosi se prema tom lokalu ispred kog se desilo kao da je njegov. I sami znate kako moze Crnogorac, koji je pre toga grad kao grad video samo Niksic sa okolnog brda, da se ponasa kad mu das malo vlasti i para. Menadzer mu dao otkaz, ovaj ga unakazio. Po sredi su jos neke price oko razlicitih stranackih struja unutar kockarnice, ali mislim da je to samo opoziciona prica za malu decu.


E sad, svi vi koji kazete da mora da je bilo nekog velikog razloga, iskreno bi zeleo da vidim sta bi rekli da se ovo desi nekom bliskom ili ne daj Boze samom tebi. Da li bi tvoja majka rekla tad, a jbg pogresio je moj sin mnogo, zasuzio je?!?! Ili kako bi vec to gledali, da li bi trazili razloge i opravdanja?!?!... Dvostruki arsini, isti ste postali ko ovi krug dvojke tviterasi, piskarate ovde, a da ste se nasli pored retko ko bi odreagovao. Voleo bi da gresim, ali svi znamo da je tako.
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Mon Sep 14, 2020 5:29 pm

Mene iskreno boli uvo i za prebijenog i za tog idiota sto ga je prebio. Svi vi koji se ponasate u fazonu da ovde ljudi seru kao na tviteru, a vi ste sa ulice. Buraz, svi smo rasli na ulici ko je u navijackoj prici bio, jel ovde niko ne vidi da u Srbiji nema ulice vec godinama? Znaci ima samo osiljenih idiota koji imaju dozvolu da rade sta hoce, i nece im se nista desiti. Da su oni svi jedno, ta drzava, Brnabickina riba koja je na jahti i cuva je jebena zandarmerija u camcima, partija, tajkuni, navijaci, dileri od onog iz kvarta do njegove prve ruke. Svi su jebeno jedno, i svi imaju jednog gazdu. Koza nostra je mala maca za ovo

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Душевна болница

Postby rodney » Mon Sep 14, 2020 6:17 pm

Opet smo zagrizli udicu,samim tim sto se ovakve gluposti komentarisu. Postoji sablon da nakon nekog neuspeha vlasti ili kad treba da se popuni medijski prostor,mediji forsiraju crnu hroniku i slicne teme (godine pisanja o ubistvu one pevaljke,malcanski berberin,ova sad eksplozija itd) da bi se narod zaplasio.Ovakve stvari se desavaju svaki dan i svuda u nasoj zemlji samo je pitanje trenutka kad se nesto izbacuje.Zvalavi ili ko god mu je zaduzen za medije to radi mnogo dobro mislim da cak negde ima i slika kako cita ovu knjigu https://i.gr-assets.com/images/S/compre ... SX318_.jpg ,dosta stvari radi upravo po sablonima iz nje, imoze se reci da mu vrlo dobro ide,jer i sam upadnem nekad u tu propagandnu masineriju.Nije bitno da li ste za ili protiv njega,cim krenete da citate,komentarisete, ma samo i da razmisljate o ovakvim vestima ,on je pobedio.Najveci nus produkt toga svega je tviter omladina koja je protiv zvalavog,ali bi da dize ustanke pod parolom "sedi dole",i koja bi kao pokretacka snaga svih promena u ovoj zemlji trebala da bude mnogo svesnija,nego sto misle da jesu.

User avatar
Kockalone
Posts: 285
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Душевна болница

Postby Kockalone » Mon Sep 14, 2020 6:36 pm

Смех младића wrote:
idemoo wrote:
Смех младића wrote:треба га сместити у колица на дуже време, не знам чему сукоб мишљења око овог догађаја


Управо оно што сам рекао у претходном посту. Ево да сад изађе снимак како и ти овог насилника смешташ у колица, а да не знамо контекст, тј само ти знаш зашто га смешташ у колица, каква би реакција јавности била? Сви би се колективно згражавали, жалили насилника а онда би неки други форумаш рекао како би теби требало одсећи обе руке.
Значи ти би њега изломио исто као што је овај изломио своју жртву, то је суштина. Не знамо целу причу.
И то не значи да ја браним овог мандрила


Брате мени је довољно само то што је лик милогорска пичкетина (видео сам фотографије где позира са оним штољпи-латинично л поздравом) и само то је довољно да га мрзим у старту.Овде ради посао,ломи руке неком НАЈВЕРОВАТНИЈЕ због пара и после оде у ЦГ и пљује по Србији јебо му пас матер усташку.


Кад си видио ту фотографију како позира са та 2 прстића, могао си је упоредити са првом сликом која је изашла у јавности и сконтати да се не ради о истом момку.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Душевна болница

Postby Смех младића » Mon Sep 14, 2020 11:32 pm

Kockalone wrote:
Смех младића wrote:
idemoo wrote:
Управо оно што сам рекао у претходном посту. Ево да сад изађе снимак како и ти овог насилника смешташ у колица, а да не знамо контекст, тј само ти знаш зашто га смешташ у колица, каква би реакција јавности била? Сви би се колективно згражавали, жалили насилника а онда би неки други форумаш рекао како би теби требало одсећи обе руке.
Значи ти би њега изломио исто као што је овај изломио своју жртву, то је суштина. Не знамо целу причу.
И то не значи да ја браним овог мандрила


Брате мени је довољно само то што је лик милогорска пичкетина (видео сам фотографије где позира са оним штољпи-латинично л поздравом) и само то је довољно да га мрзим у старту.Овде ради посао,ломи руке неком НАЈВЕРОВАТНИЈЕ због пара и после оде у ЦГ и пљује по Србији јебо му пас матер усташку.


Кад си видио ту фотографију како позира са та 2 прстића, могао си је упоредити са првом сликом која је изашла у јавности и сконтати да се не ради о истом момку.


Видиш,могао сам али нисам,јер ме мржња према милогорским евива усташким смрадовима спречава понекад да расуђујем исправно.Ето,био сам искрен.А сад ти реци да ли сам погрешио нешто у вези тог смећара ако сам већ погрешио у вези фотографије.Реци да није усташки смрад ако га знаш из града ил нешто?

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Синдикат » Tue Sep 15, 2020 12:50 am

Овај момак што су медији објавили његове слике, није уопште тај Иван Контић. Објављене су слике дечка који се исто тако зове и исто је из Никшића, али није то тај. Само она прва слика што се појавила јесте, вероватно је та слика коју мурија има. Овај што су га после објавили наводно никад није био у Србији и он по сликама јесте милогорац. Овај што се траже, ко зна да ли је милогорац или није, у овој причи и није толико битно. Дечко је већ имао сличних ситуација кад је радио у Парадизу, а и прошле године у Спенсу на неким рејвовима, радио га гас да бије људе под утицајем психоактивних супстанци. Имао је своју фирму за обезбеђење, која је била ћерка фирма Максбета, што значи да је био у добрим односима са газдом. Овде су позадина вероватно паре, тако да се тај мајмун никако не може оправдати. Буквално би већи мангуп био да је упуцао лика. За њега свакако није затвор, у задње време сваки такав идиот је добио своје

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Tue Sep 15, 2020 2:12 pm

Ne znam da li ste natrcali na vest ovih dana, da li po novinama ili po portalima, o onom dizanju u vazduh u BGu pre koji dan.

Ja stvarno ne znam razlog postojanja UNSa, NUNSa, REMa i ostalih agencija/sekretarijata/udruzenja novinara, obzirom da je bila objavljenja fotografija sa lica mesta, gde se vidi covek kako lezi, bez nogu koje su verovatno raznesene u eksploziji...najludje od svega, deo fotografije gde su noge je (ne)vesto skremblovan pa kao da i nema skrembla. Ne shvatam poentu te fotografije zaista, sem da ti bude muka.

Ako se secate, slicna bolestina je osvanula na naslovnoj strani Kurira pre dosta godina kada je neki momak na Kalemegdanu pao u kavez sa medvedima, ovi ga rastrgli (u redu, ima elemenata za vest) i onda BAM! Naslovna strana novina fotografija masakriranog tela momka! Tad su se digla ta novinarska udruzenja na noge da se takav sadrzaj ne objavljuje vise. Naravno, to je sve bilo kratkog daha...secam se i neke saobracajke u kojoj su ucestvovali clanovi SRSa, auto je upao u potok/reku, pa su vadili povredjene i nema da fali fotografija zene kako lezi nepomicna sa zadignutom suknjom, pocepanim carapama...horor sve u svemu.

Znam da u tim tabloidima ne rade obrazovani novinari, jer da rade, sigurno ne bi jurili za ovakvim senzacionalistickim fotografijama i snimcima (recimo ovo lomljenje ruku dok je covek u nesvesti), al opet...ima li tu ko bilo kakve ljudskosti? Malo empatije, etike, necega, pa ko god da je zrtva...apsolutno je nebitno cime se bavio, sta je radio i slicno. To izivljavanje nazovi medija nad zrtvama je uzasno i toliko novinarsko neeticki. Kao sto rekoh tu i nema obrazovanih novanara, mislim da trenutno na medijskom nebu na prste dve ruke (mozda) mozes da nabrojis novinare, ovo ostalo su klikbejt-daj sto bolesnije da se vidi i da se cuje-"novinari".
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Tue Sep 15, 2020 2:29 pm

Kad se setim kako su danima ispred zgrade vijali bolesnog Glogovca da ga uslikaju, pa kad su ga konacno snimili na terasi, odmah izbacili na naslovne strane kao ultra mega eksluzivu. Novinari, advokati i politicari...to je neka posebna sorta ljudskog sljama. Cast izuzecima. Da je nekog reda i pravde pa da za svaku takvu fotografiju, porodice zrtava mogu da ih na sudu oderu za milione.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Tue Sep 15, 2020 3:22 pm

prcko wrote:Novinari, advokati to je neka posebna sorta ljudskog sljama. Cast izuzecima.


kakve su ovo gluposti i generalizacije, strasno. koliko si novinara i advokata upoznao? oni su govna, a taksisti, mesari, zidari, doktori i profesori nisu?

cale mi je advokat u novom sadu 43 pune godine, idi pitaj bilo kog sudiju, od privrednog do osnovnog i bilo kog jebenog suda, da li imaju jednu ruznu rec da kazu? nadji jednu stranku koju je prevario ili zakinuo?ili nekog od kolega. a naci ces ih bezbroj kojima je pomogao, radio bez kinte dinara, spasao ih muke i izbavio iz raznih nevolja.

keva mi je bila novinar u novosadskom dnevniku preko 30 godina, skoro celu karijeru u kulturnoj rubrici. nebrojeno sagovornika, tekstova, intervjua, od nekoliko nobelovaca do svih relevantnih domacih pisaca, pesnika, profesora... da ne duzim previse. uvek za bednu platu, a cesto i bez plate.

zanimanja kao i svaka druga, ili si castan i radis svoj posao posteno, ili nisi. a to sto mi zivimo gde zivimo, i sto se advokati posmatraju kroz prizmu ovih sto vole da se slikaju i vise po tabloidima, a novinarima se smatraju splacine sa pinka i iz informera, je neka druga tema.

malo me sramota sto sam morao ovako da reagujem, i nisam hteo tebe licno da uzmem na zub, ali mi je bas muka da citam uvek iste predrasude koje nemaju veze sa zivotom
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Tue Sep 15, 2020 3:23 pm

Zaboravio si pandure

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Tue Sep 15, 2020 4:04 pm

A portiri?

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Tue Sep 15, 2020 4:08 pm

Ма и они што пакују намирнице у супермаркетима, стоје иза касирке, и стално ћуте, ништа не проговарају, само узимају оне намирнице и трпају их у кесу, бацају буквално, ко да су они купили а не ти. Е од њих нема већих гомана, потписујем.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Tue Sep 15, 2020 4:39 pm

А тек ове женетине што раде на штандовима за пљеске, ти наручиш урнебес и мајонез а она ти онако само мало обрише кашиком да би уштедела на прилозима, то треба у логор.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Tue Sep 15, 2020 5:17 pm

Ko da je donela priloge od kuce!

Cekaj kako bre majonez i urnebes!!!???
Често одем до на село

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Tue Sep 15, 2020 5:42 pm

banujte ga odma

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Tue Sep 15, 2020 6:32 pm

Pertla, rekao sam čast izuzecima i nisam mislio na neka prošla vremena kad smo imali državu, već na današnje izdanice tih profesija. Advokati - javni izvršitelji - sudstvo, jedna od jače organizovanih mafija u državi. Novinari su ljudske splačine i šljam sa odsustvom bilo kakvog morala, uključujući i sportske. Za političare se vidim niko ne buni. Da ne generalizujem, jel? Pa ovo je crno bela zemlja, ovde nema sredine već decenijama. Portiri, kasirke, fast food radnice...to je sve pošten narod, ne znam kako vas nije sramota da ih stavljate u isti koš sa gore pomenutim ološem. Svašta.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Tue Sep 15, 2020 8:45 pm

prcko wrote:Pa ovo je crno bela zemlja


*crveno-bela, o čemu njeno stanje dovoljno svedoči :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno and 17 guests