Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 06, 2020 9:37 pm

Al je vama do jaja kad ulazite u diskusiju sa Micarom na bilo koju temu.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Feb 06, 2020 10:49 pm

kocka wrote:https://youtu.be/Kat5aiayk-Y


Језиво мићо мој, јеезииво... :shock:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Fri Feb 07, 2020 2:25 pm

(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Fri Mar 20, 2020 1:34 am

Е овако пошто је на снази вандредно стање ајде да дам пар савета.
1. Многи су данас чули да је неко пустио буву да неће бити горива. НИЈЕ ЈЕБЕНА ИСТИНА! Биће горива али пумпе и то већина њих ће радити од 5 ујутру до 7 поподне. Том некоме коме је пустио ту буву желим да се начеститам миле нове године јер сада живим близу радног места те сам данас морао да одем на посао да би смирио масу јебених лаковерних идиота. Гориво има у свим складиштима у мојој фирми (исто је и за друге нафтне компаније) и увек ће га бити. Пази када се у једном тренутку појавила мурија на пумпи гледала колону аутомобила онако запрепашћено низ и уз улицу да би на крају растерали масу и јебавши им матер успут зато што падају на лажне вести.
2. Забрана кретања после осам не важи и за приватне фирме. Битно је да је фирма забележена у привредном регистру и да ти фирма изда потврду да смеш да користиш јавни градски превоз и све је океј. Јуче сам мало дуже задржао на послу и око 8 и 10 су ме стартовали скоро испред гајбе и када сам им показао документ рекли су да је у реду.
3. Људи много мање купујте у великим ланцима прехрамбрене производе због акција и навале људи. Ако имате неку локалну пиљару боље ту пазарите. Значи зајебите макси, темпо, метро или идеу. У овим малим пиљарама има свега, а није гужва плус што се не гурате са пензионерима и осталим паничарима иако ће вам рачун изаћи бруто 200-300 динара више нећете бити под стресом или под опасношћу јер најчешће у те мале пиљаре пуштају по двоје унутра.
4. Колико год требало натерајте ваше маторце ако су пензионери да не излазе напоље после 10 поподне. Ма у насилан кућни притвор ако треба. Ситуација је најозбиљнија за њих јер они могу да изазову епидемију короне. Ја гледам и не верујем колико само пензионери крше ову забрану кретања за њих. Па то је невероватно. Сви млади чак и преко дана ретко излазе али не они запичили па запичили. Тако да кључ у браву и нема им изласка.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Fri Mar 20, 2020 9:52 am

4) додатак, пензионери нису у карантину зато што они могу да изазову епидемију, то може свако, него што ако се заразе, велике су шансе да неће успети да преживе, поготову ако им је већ нарушено здравље, заузеће место некоме у болници ко је млађи и ко има веће шансе да се извуче. На крају ће доћи у ситуацију да га склоне са апарата да би дали неком другом

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Fri Mar 20, 2020 11:09 am

5) Blanc pivo u univeru 85 dinara, pravite zalihe :)
Choose Life

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Fri Mar 20, 2020 11:50 am

6) Aktivirajte se na temi filmovi/serije, mora ovo nekako da se pregura :D

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Fri Mar 20, 2020 12:28 pm

7) dajte neku pirateriju sa igricama :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Fri Mar 20, 2020 12:38 pm

Aj sad bez zajebancije, ne znam kako drugi funkcionišu ali kod mene u firmi se radi normalno. Građevinska firma je u pitanju. Svi sa kojima sarađujemo, takođe rade. Drugari iz drugih firmi isto. Za sada niko i ne spominje neka skraćenja, obustave itd. Posao je takav da ne može od kuće da se radi. Imam nekih poznanika koji rade IT npr. ili neke druge kancelarijske poslove i oni rade od kuće
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Fri Mar 20, 2020 6:54 pm

Епидемија затварање граница војска полицијски часови а кафићи и кладионице раде пуном паром, кога они спрдају??? Ако има заразе онда је има по кафићима...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Душевна болница

Postby CamoSurprise » Fri Mar 20, 2020 8:19 pm

Privatni sektor radi normalno. Kod nas u firmi od mera pojačana je higijena, češće brišu kvake, dezinfikuju alkoholom...podeljene maske i rukavice ovima koji su u kontaktu sa strankama i dobavljačima...radno vreme, proces rada i sve ostalo je normalno. Izdajemo potvrde ovima koji imaju potrebe posle 20h da budu angažovani ili da stignu od posla do kuće...Domaći poslovni partneri i naši kupci takođe rade, roba ide...

I ja sam mišljenja da treba ograničiti socijalizaciju, kafane, kladionice, diskoteke i slične delatnosti, ali kompletnu privredu ne bi trebalo zaustaviti. Pogubno bi i ekonomski bilo, a pogotovo što privatni sektor nema obavezu da zadrži radnika, isplati platu...Gazde u tim delatnostima koje najviše trpe, lako će da otpuste radnika, ako nemaju posla. Džabe predstava na TV-u kako će se sačuvati radna mesta u javnom sektoru, njih i tako ih ima previše. Privatni sektor je taj iz kog se puni kasa. Posebna priča je što državna uprava i administracija koja je i tako spora i inertna, ovim postaje još usporenija, pa će još teže biti dobiti neki papir, dozvolu, potvrdu koja je potrebna za redovno poslovanje.

Situacija nije za sprdnju, treba poštovati higijenske mere i smanjiti kontakte koliko je moguće, ali isto tako mislim da nije ni za preteranu dramu, paničnu nabavku i da ne treba sve da stane.

Nadam se da je priča o onih 6-8 nedelja bar približno tačna i da se posle toga vraćamo u normalu.
Gilajdza RIP

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Fri Mar 20, 2020 8:38 pm

Bilo bi lepo da je 8 nedelja. Ako je kinezima uz onakvu logistiku trebalo 3 meseca, i pitanje kad će se vratiti u normalu jer se boje drugog talasa...
Mislim da će se ovo završiti probnom vakcinom brže bolje, jer neće moći da prišuti sebi nijedna zemlja da praktično nema ekonomiju 6 meseci.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Fri Mar 20, 2020 9:01 pm

И ја мислим да ће ово бити зајебано и дуго, иако навијам да прође што прије, ипак ситуација није ни мало наивна нити за неозбиљност. Треба испоштовати ту самоизолацију максимално колико је могуће да ово срање прође што боље и брже, у Италији су се спрдали а данас их је рикавела 600 у једном дану, то је забрињавајући податак, није ни чудо што им је онај кинески доктор очитао лекцију да су неозбиљан и безобразан народ јер не поштују ништа што им је речено... Ја чекам да ми се жена породи за који дан и пун гас преко дрине у село, таман занимација и плус изолација милина...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Fri Mar 20, 2020 9:22 pm

Ne znam kako ces granicu da predjes samo

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Fri Mar 20, 2020 9:30 pm

Не знам ни ја, кренућу па ваљда ме пусте ако не враћај се и ћути...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Sat Mar 21, 2020 12:15 pm

Ne znam baš koliko ti je pametno sa novorođenčetom se cimati, plus na selu slabije ima doktora ako zatreba. S druge strane jeste lakša izolacija..Nije ti baš zavidna pozicija
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sun Mar 22, 2020 1:40 pm

Породила се ова моја јутрос у пола 5 све природно као права српкиња и сина родила, зовем као таксисту синоћ који је обећао да ће се јавити у било које вријеме дању и ноћу 10 пута га зовем ништа наравно зовем хитну помоћ 10 пута синоћ у 12 сати ништа јебо ли вам корона мајку у сред пичке. На крају идем до комшије доле неће да отвори говно а глуми кримоса вози мерцедеса и још је плус онај курац у згради. Да би на крају задњи кец у рукаву звао друга из Црне горе и молио бога да није на броду, јавио се брат и створио се са 750ил за 10 минута испред и одвезао брата до мишића горе на дедиње иако над багранзаиставља као да смо са тенком!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sun Mar 22, 2020 1:41 pm

На крају се роди сокол сиви по имену Саво за 2 сата!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Sun Mar 22, 2020 1:47 pm

Нек је жив и здрав, Бог му помогао.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Sun Mar 22, 2020 1:55 pm

Eto lijepa vijest. Samo da ne bude na tebe i neka živi puno ljeta u zdravlju.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno and 32 guests