Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Mon Apr 08, 2019 3:14 pm

Reklu su negde dal tv ili internet da su morali toliko da ispuste jer treba da prave struju koju su pozajmili ne znam kada, otprilike tako nesto.
Често одем до на село

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Душевна болница

Postby Swallow » Mon Apr 08, 2019 11:42 pm

1958 wrote:Reklu su negde dal tv ili internet da su morali toliko da ispuste jer treba da prave struju koju su pozajmili ne znam kada, otprilike tako nesto.


To je svojevremeno i milošević pričao, majku im jebem svi su podešeni na isti kalup.Danas sam opet išao na Taru i imao sam vremena više da šetam ono je zaista strašno jezero se malo podiglo nekih 1,5m visinski što je ništa ali bar neka krene ka gore, ali porodične grobnice koje su izlomljene, pomerene, izvaljene zaista strašan prizor. Ne znam do kada će ta nepravda da puca po nedužnom narodu, zašto nije poginuo neki govnar koji je umešan u i koji ladi jaja u nekoj luksuznoij vili i pravi ove smicalice, evo na primer zašto mu nije auto proklizao i zašto nije podleteo pod šleper i ostao na mestu mrtav majku mu jebem nego ljudima porodične grobnice rasute na 5 strana...Baš sam besam, žao mi je tog naroda jer to je onaj pošteni deo Srbije koji sve to stekao teškom mukom i svojim mukotrpnim radom.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Apr 09, 2019 7:03 pm

Опет видео Сташу Зајовић из жена у црном. Овога пута иде мухаром и прича сама са собом, мрмља себи нешто у браду. Опет трауме, опет вињак.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Душевна болница

Postby Desnoruki levak » Tue Apr 09, 2019 7:10 pm

Ja ne bih prepoznao na ulici nijednu osobu iz žena u crnom, lgbt lobija i sličnih spodoba...ne znam što ljudi imaju tu mazohističku crtu da gledaju/slušaju takve profesionalne provokatore. Meni kad se nešto gadi, ne želim da znam da postoji.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Apr 09, 2019 7:15 pm

Како да је не знаш када им искачу спонзорисање објаве на интернету. Сад их хвала богу и нема толико у медијима али их је за време претходне власти било као блата. Боље је и знати своје непријатеље него се правити да не постоје
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Душевна болница

Postby Grobar do groba » Wed Apr 10, 2019 12:03 am

Batke wrote:Како да је не знаш када им искачу спонзорисање објаве на интернету. Сад их хвала богу и нема толико у медијима али их је за време претходне власти било као блата. Боље је и знати своје непријатеље него се правити да не постоје


Koji smo mi tezak kurton postali kada su nam takve njuske neprijatelji.Sto naravno ne menja nazalost cinjenicu da si u pravu.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Душевна болница

Postby Swallow » Mon Apr 15, 2019 10:06 pm

Ovaj više ne preza, ne libi se ničega ide do kraja, definitivno za ludaru.


User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Tue Apr 16, 2019 12:18 pm

O marketingu pojma nemam, ali utisak mi je da im je samo vazno da se o njima prica, makar i u kontekstu idiotizma ovog spota. Fazon i antireklama je reklama
Choose Life

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Tue Apr 16, 2019 1:18 pm

Upravo. Nekoliko puta u proslosti sam se i sam sjebao i slao drugarima, u fazonu gledajte koja govna. A u stvari kad pogledas, to im samo daje na popularnosti i znacaju, tako da apelujem da ne kacite sledeci put na forum ako vidite nesto tog tipa.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Tue Apr 16, 2019 1:29 pm

Čorba će da svira na mitingu gamadi
e Boro, što nisi umro pre 20 godina kao gospodin?

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Tue Apr 16, 2019 2:16 pm

Ne seeeeeer? Šta je ostalo toj starudiji još da uradi a da nije?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Душевна болница

Postby Swallow » Tue Apr 16, 2019 7:54 pm

Rođaci wrote:Čorba će da svira na mitingu gamadi
e Boro, što nisi umro pre 20 godina kao gospodin?



Jebem ga bas u usta senilna...A, kad sam pre neki dan video u Novom Sadu onu govnjivu fekaliju tj Garavi Sokak zgadilo mi se sve, pozeleo sam da nas neko bombarduje ponovo, a ponajvise sto su mi svojim slihtanjem picoustom zgadili fintu iz lepa sela lepo gore...

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Душевна болница

Postby santamarija » Tue Apr 16, 2019 8:12 pm

Rođaci wrote:Čorba će da svira na mitingu gamadi
e Boro, što nisi umro pre 20 godina kao gospodin?


A Uuuuuuuu

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Душевна болница

Postby underground » Tue Apr 16, 2019 9:52 pm

imaju hit dana pogledaj dom svoj andjele
zapad je desno

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Душевна болница

Postby santamarija » Tue Apr 16, 2019 11:14 pm

napisao sam sto postova i prebrisao,jednostvno mi ovo ne ulazi u glavu. za nekoga ko je napisao ovo



jednostavno ne ide......."U ovom vremenu imam status stoke

traže da budem onaj koji kleči
i da, u stvari, pevam karaoke
tudju muziku i tudje reči ....jbt...je li realno......Djavo sa crveno-crnim plastom, slobodno seta rajskom bastom... ej....ovaj pravi takvu atmosferu u drustvu da ce da potpise priznanje...on ide da peva pristalicama kojima ova pesma nikada i ne moze da udje u glavu.......jbt...ne verujem

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Душевна болница

Postby Druidid » Wed Apr 17, 2019 12:02 am

Jebote zivot, nemam pojma sta da napisem. Corbu slusam odkad znam za sebe, bio sam na preko 20 njihovih koncerata, Dzindzer je jedan od ljudi zbog kojeg sam poceo da sviram gitaru, sa Borom sam se cak i sretao nekoliko puta u zivotu. Covek koji je bez ikakvog oklevanja ucestvovao u mnogim patriotskim i humanitarnim akcijama, pa jebote secam se na faksu kad se u domu 4. april na Vozdovcu organizovalo duhovno vece povodom obelezavanja necega, stvarno se ne secam sta je bilo, bila je prica koga da zovemo od gostiju i neko predlozi aj da zovnemo Boru ionako je tu na Banjici, kontaktiramo coveka i on pristane iz prve bez bilo kakvih uslova, dosao nesto otpevao nesto izrecitovao (prezir izmedju ostalog), popricao i slikao se sa svima koji su hteli i otisao kuci.

Znam dosta primera i da je pomagao mladim neafirmisanim bendovima, gostovao im na albumima itd. Jednostavno mi ne ide slika u glavu da ce taj covek da peva na mitingu u petak. Jebote dal je moguce da neko ko napise pesmu "Dusa nije na prodaju" moze da uradi tako nesto. Nisam pametan.
Jebem li ga i dalje se nekako nadam da se Riblja Corba nece pojaviti na biti u petak, ako se pojavi jebi ga... Izgleda lepo rece Bora na pocetku jedne pesme sa novog albuma, od greske do greske u buducnost crnju...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Apr 17, 2019 12:18 am

eno na sajtu im stoji da nastupaju na mitingu "Stop nasilju - za budućnost Srbije"

jebo mu ja mater
slušam ga od sedme godine, fale mi 3 albuma da kompletiram sve na originalima, neke imam i na kasetama
napisao Baba Julu i Diktatora u ono najcrnje vreme, spevao Al Kaponea, Dvorsku ludu, Pogledaj dom svoj, anđele, Tamna je noć, Kako je lepo biti glup, Pacove, Oko mene, Srbin je lud, Danas nema mleka, Ja ću da pevam...

i šta ostade od takvog čoveka?
bruka i sramota

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Душевна болница

Postby 1748 » Wed Apr 17, 2019 12:30 am

Kako je lepo biti glup.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Wed Apr 17, 2019 12:36 am

Човек већ годинама учествује по пинковима са Вики, Мики, Сики и наравно Џеј.
Пре неку годину је отишао да живи у Љубљану које је називао Бечким коњушарима.
Пукао је тотално и одавно се продао.

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Wed Apr 17, 2019 12:42 am

Изгубио човек везу са реалношћу, стар човек... Зато бих ја и одузео право гласа свакоме ко има 60+ година...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests