Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Душевна болница

Postby reziser » Tue Jul 17, 2018 9:20 pm

Хипотетички,удаљено село у Хомољским планинама.Породица живи,тешким,мучним,животом од пољопривреде.Од одласка Турака ништа у селу није урађено а сви све обећавали.Снс им обећа урадити макадам и они се учлане у снс.Да ли су они део система,колаборанти са влашћу,или обићни људи који за себе и своју породицу желе само трунку цивилизације,макар у виду макадама?Где је граница када се губи слобода и интегритет,где је црта кад надвлада интерес,и како се градира тај интерес?Пријатељу,тешке си ствари рекао,размисли.

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Душевна болница

Postby reziser » Tue Jul 17, 2018 9:23 pm

нема лека wrote:Није исто бити активан члан странке који живи од тога што је члан странке и неко ко подржава неку политичку опцију. Ове познате личности што си набројане су само симпатизери странака, нису од чланства у странци ништа добили, никакву корист, осим Грбовића.

Не само су добили станове(маса њих за време спо-а 97-98-99)чланства у управним одборима,вођење министарстава без дана искуства,напаковане филмске и серијске улоге,разне синекуре преко странки,и сви одреда децу у јаким фирмама.Иначе,ништа нису добили,само то,и ништа више.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Wed Jul 18, 2018 4:08 am

SAO_Zeljin wrote:Ma pazi kad nisu, Dal jos neko veruje da te poznate licnosti nemaju nikakve koristi od javnog podrzavanja politickih stranaka

Па они те познате личности узимају баш зато што имају већ изграђено име. Нико неће непознатог, па да се после блати по њему.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Fri Jul 20, 2018 1:44 pm

Image



Član 343

(1) Ko iznošenjem ili pronošenjem lažnih vesti ili tvrđenja izazove paniku, ili teže narušavanje javnog reda ili mira ili osujeti ili značajnije omete sprovođenje odluka i mera državnih organa ili organizacija koje vrše javna ovlašćenja,
kazniće se zatvorom od tri meseca do tri godine i novčanom kaznom.

(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno putem sredstava javnog informisanja ili sličnih sredstava ili na javnom skupu,
učinilac će se kazniti zatvorom od šest meseci do pet godina.

User avatar
sorab
Posts: 130
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:42 am

Re: Душевна болница

Postby sorab » Sat Jul 21, 2018 12:21 pm

Одлична колумна Бориса Дежуловића:

"Kad na poziv hrvatskog selektora Zlatka Dalića i kapetana Luke Modrića u autobus ulazi šlager-pevač, remake Šijanovog filma dalje se snima sam, sa sve čuvenim Kovačevićevim replikama, koje već gotovo četrdeset godina funkcioniraju kao narodne poslovice i ortopedska pomagala živog urbanog jezika"

https://www.portalnovosti.com/ko-to-tamo-peva-1

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Sat Jul 21, 2018 2:50 pm

Од љубитеља Туђмана до Ферала је танка линија.
Ту је био негде и вољени Фрањо, мало погубљен да ли је комуниста или усташа.

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Tue Jul 24, 2018 10:21 pm

Екипа Српске деснице је јуче победила на традиционалном такмичењу у кувању пасуља на Фонтани у блоку 1

3000 za gospodina !
Image
04 X 1945

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Wed Jul 25, 2018 3:45 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 25, 2018 4:41 pm

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Wed Jul 25, 2018 5:09 pm

Izdrod pogani !!!
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Wed Jul 25, 2018 10:19 pm

Ali stvarno je za dusevnu bolnicu!!! Ako ne damo Vranje, bice rata... Kroz 10 godina ce neko ko ce ga zameniti reci, ako ne damo Nis i Kraljevo, ginuce nam deca..i tako ce Beograd da postane San Marino u Italiji. Dace sve, Vojvodinu, Istocni deo, malo Bugarima, malo Rumunima i tako svaki deo. Jer u suprotnom, bice rata. A mi moramo kao oni najgori mekusci, kao oni sitni, mali mrsavi tinejdzeri da trpimo maltretiranje sa svake strane, gde god da se okrenemo.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Jul 25, 2018 11:44 pm

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu Jul 26, 2018 7:14 am


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Jul 26, 2018 8:07 am

Особа А је највеће зло које је погодило Србију у њеној историји. Волео бих да неко ко се разуме у историју направи паралелу с осталим историјским личностима, али ја стварно не видим горег. Лопов грандиозних размера, лажовчина, тешка кукавица, и велеиздајник. Као такав успео је да нас постави на позицију робовске примитивне радне снаге, да за премијера постави Хрватицу хомосексуалку, да изгура закон о томе да нас продаје у делове, да преда свевер Космета који смо де факто контролисали, сада се спрема да призна читаво Косово минус 4 општине и да нас уведе у НАТО. Такође се спрема да прода ЕПС, и Телеком. Притом се служи невероватним, поганим, буквално дијаболичним методама. Народу прети олујама, погромима, губицима Врања, Ниша, у сврху застрашивања и замајавања је искреирао и контролише готово читаву опозицију. Не престаје да лаже, глумата и спроводи најгоре могуће упропаштавање народа и државе.

Дуго сам успевао да се смејем насловницама, и да некако са стране с иронијом посматрам целу ту фарсу, али то ми све теже полази за руком. Јутрос купујем пљуге, испред мене људи у реду чекају да купе јебени Информер, не сећам се да ме дуго нешто тако изнервирало.

Сад ће расписати референдум, покренути макину, референдуме добијају они који их распишу. Поделиће противнике на оне који су за бојкот и оне који су за излазак и гласање против, у ту сврху ће референдум бити тако формулисан да буде неуставан.

Ово зло се не може на миран начин послати тамо где му је место. Јебем ли му и семе и племе и покољење.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Thu Jul 26, 2018 8:31 am

nas kao najveceg naroda na ovim prostorima plase jednim usranim plemenom
ako im ne damo,uzece nam
staso sin za vojsku pa vise generalnom sekretaru radikala nije do ogulin karlobag virovitica

ko nas vodi,dokle smo dosli,samovoljno,uzas

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Thu Jul 26, 2018 8:34 am

To je zato što nećete da glasate za Šekija, nego neke Boškiće, Bele, Milice, Patke itd ...
(Street Force / Curva Orientale)

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Thu Jul 26, 2018 8:41 am

Jeb'o te Šeki i njegov pomoćnik sto mu nosi gajbe. Cirkuzant obican. Ne postoji covek na politickoj sceni koji bi se zauzeo za Srbiju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Thu Jul 26, 2018 8:54 am

Кудрави Гаучос wrote:
Сад ће расписати референдум, покренути макину, референдуме добијају они који их распишу. Поделиће противнике на оне који су за бојкот и оне који су за излазак и гласање против, у ту сврху ће референдум бити тако формулисан да буде неуставан.


bojkot naravno.

ja da ucestvujem u njegovim mahinacijama i cirkuskim predstavama? pa nisam sa kruske pao.

i potpis na sve sto si napisao pre ovoga
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Jul 26, 2018 8:58 am

Ја не кажем ни једно ни друго, само да ће доћи до поделе, а то је том луциферу и циљ. Бошко Обрадовић ти је на пример за изалазак.

Идеалан сценарио је спречавање референдума, превртање кутија, блокирање изборних места, али ја не видим ко то може да уради.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Thu Jul 26, 2018 10:10 am

Kako god okrenuli njemu ce proci referendum. Prvo ce staviti neko pitanje koje nema veze sa Kosovom, nego ce biti referendum za promenu ustava, gde ce se prosipati prica o smanjenju poslanika itd... a ustvari izbacice se preambula o Kosmetu i ostale stvari uraditi kako bi mogli uspesno da damo Presevo. Jos jednom da ponovim, od nas niko ne trazi da priznamo Kosovo ko nezavisnu drzavu, to je podmetnuta prica kako bi na kraju ispalo da smo i mi nesto dobili tj da nismo priznali. Od nas se trazi tacno da omogucimo punopravno clanstvo Kosova u UN, a posle toga koga ce biti briga priznaje li Srbija nesto ili ne... Referendum ne moze da bude uspesan ako ne izadje 50% biraca i najbolja opcija je bojkot. Problem je sto veleizdajnik i njegovi satelti uz manipulacije i kradje u kojima su majstori mogu da prebace tih 50%. Ako se bude izaslo i glasalo protiv, opet ce na isti nacin on imati vecinu.
Vucicev kompromis je sledeci, mi dajemo stolicu u UN, Presevo, gazivode i bukvalno sve da ne nabrajam sad sto ce zaokruziti njihovu drzavnost, sa druge strane necemo priznati Kosovo i dobicemo sever tj tih 4 opstine... On vec duze priprema teren za tako nesto i na kraju ce uspeti u nameri, a da smo mi normalni pravili bi nove bandere po bg-u jer postojece ne bi bile dovoljne...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests