Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Fri Apr 13, 2018 12:07 pm

Secam se kako je Misa Janketic drzao neki mocni patriotski govor na pocetku bombardovanja. Pamtim jednu njegovu recenicu, "drznuli su nas gde smo najjaci, drznuli su nas u inat". Jebiga, ni prvi ni poslednji konvertit u drzavi Srbiji. Sta tek reci za Mimu Karadzica. I dalje srpski hleb jede a tamo snima reklame za NATO.

Ali najjadnije mi je od svega to iseravanje kada pokusavaju da racionalizuju svoje odluke koje dovode do gadjenja jednog dela stanovnistva. Secam se kada su Voju Brajovica i Mimu Karadzica u nekoj emisiji pitali za odnose Srbije i Crne Gore, samo nekoliko meseci nakon sto je CG proglasila nezavisnost. Odgovor, pa ono je takva kolicina nekih nebuloza i izbegavanja direktnog odgovora da je to strasno.

Otprilike sto je Mima rekao bilo je: "Ma pusti to, kakve to veze ima. Kazem ja mom (pa lupi neko ime) vidis ovu igracku, ona se pravi u (pa neka zapadna zemlja tipa Danska). E to je vazno, ucinit nesto da djeca budu sretna, a pusti ovo". A onda se ubacio Voja Brajevic sa jos nekim tako metaforicnim recenicama kao da su navareni, kao da su otkrili smisao zivota pa je sada pitanje odvajanja CG od Srbije nebitno. Naravno odgovori su bili takvi da slucajno ne dodju pod udar javnosti i tako uskrate sebi poslove koje dobijaju u Srbiji.

Zaista vise cenim nekog ko te otvoreno mrzi, nego ove prikrivene ljudske pomiije.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Fri Apr 13, 2018 12:31 pm

Је л' прати неко оног Трампа шта по твитеру беседи? Врло утицајан твитераш је у питању. Има можда и јаче уписе од Маћићке тамо, а стално има да пријави нешто
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Fri Apr 13, 2018 12:37 pm

malopre videh ovog
https://twitter.com/saidkg/status/978995700376723456

vrlo zabrinut građanin

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Fri Apr 13, 2018 12:52 pm

Kudravi i meni pade na pamet, Tramp je ispunio ocekivanja onih koji smatraju da je ludak koji ce poceti treci svetski rat. Iako je tokom kampanje bio susta suprotnost dosadasnje americke psiho/spoljne politike, on je brzo upao u sablon. On je uspeo da tvitovima skoro zapocne rat sa Severnom Korejom, a sada to isto cini u Siriji. A koliko mu je malo potrebno da se nalozi da krene to je zastrasujuce.

Ja stvarno nisam od onih koji je ocekivao da ce SAD sa Trampom biti nesto meksa prema Srbiji, ali sam mislio da on nece juriti i izmisljati ratove. A sada je spreman da maltene zapocne treci svetski rat.

I jebao ga tviter, njegovo predsednikovanje se svodi na tviter prepucavanja sa svima koji su protiv njega. Ono bas maksimalno kaubojska spoljna politika gde je amerika ponovo laka na obaracu.

Ili sto bi nas drugar Pol Dzozef Votson izvanredno rekao u sledecem video klipu:

https://www.youtube.com/watch?v=k-WuPFlMThw&t=7s

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Душевна болница

Postby pustinjska lisica » Fri Apr 13, 2018 2:25 pm

Што се тиче Мише Јанкетића, могу само да парафразирам оно гробарско скандирање за Зеку од пре неких 12 година, а то је:

Кеву су ти клали четници :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Fri Apr 13, 2018 2:48 pm

Кудрави Гаучос wrote:Је л' прати неко оног Трампа шта по твитеру беседи? Врло утицајан твитераш је у питању. Има можда и јаче уписе од Маћићке тамо, а стално има да пријави нешто


Batalila Macicka twiter, ima par meseci. :mrgreen:

Tramp juce napise: Rusijo spremi se, stizu nove, lepe i pametne rakete! Posle pola sata novi twit, u fazonu: Sto se bre svadjamo kad mozemo da budemo prijatelji. :mrgreen:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Sat Apr 14, 2018 2:59 pm

Blic na pocetnoj strani objavio 6 (sest) vesti o Natasi Bekvalac. Bem te zivote...

Sto kaze onaj decko na temi Vesti, kad pogledam danasnje naslove zao mi je sto ne zivim u nekoj supi sa travkom u ustima i rakijicom u ruci.

User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Душевна болница

Postby Jason Fly » Sat Apr 14, 2018 5:25 pm

Сад видех на блицу, ау људи која параноја, у великом смо к*р*у. :D

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Душевна болница

Postby axkontra » Sat Apr 14, 2018 7:29 pm

cemu frka ipak je ona kraljica novih ljubavi

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Sat Apr 14, 2018 8:05 pm

Mužu Nataše Bekvalac mogu samo da poručim: Ožež' :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Tue Apr 17, 2018 1:11 pm

Та скрна има своје новинаре, уредно нас годинама извештавају шта је лепо јела, где је лепо била, како се лепо обукла, не би ме уопште изненадило да сама пише оне кретенске текстове типа "лепа Ната блиста на Малдивима, а тек кад видите шта је крмљала"
Једини извор информација о овом нечувеном харасменту је такође она, потпуно је надреално да је овај лик (појма се нема ни ко је ни да ли је стварно макљао) буквално јавно разапет, на основу текстова које пишу разни њени лични новинари, по еминентној штампи типа бљуц, ало, курир.. Али то је светски тренд, жемскиње више нису достојне статуса селебритија ако бар једном нису харасоване па макар се сетиле од пре 20 година нечега, типа звао ме продуцент у собу, ја дошла скинула се а он ми махно курцем увредљиво
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Душевна болница

Postby Kibiców » Tue Apr 17, 2018 11:46 pm

Batke wrote:To je bio treći kanal. Kviz se zvao Hoćeš Nećeš. Voditeljke su bile Ana Mihajlovski i Marijana Mićić. Marijana za PMC temu dušu dalo. Skoro mi natočila gorivo na pumpi, uživo je još lepša, a ovako je totalno otkačena riba.
Zar nije hoces-neces radio Inspektor Blaza i jedna riba (plavusa, dobra, ne secam se imena)?
Kad smo kod svadbi, ja sam isao za Tursku. Mlada nasa a mladozenja Turcin. Leb ti jebem knjigu mogu o tom putovanju napisat. Kad nekad imam vremena i ne bude me mrzelo napusacu neke stvari.
Obicaja ima brdo, sto kazu sto sela sto obicaja. Mada kako vreme prolazi sve vise se svodi osnova na isto.

Tamo devedesetih, kad su bila sranja po Bosni, na jednom ispracaju lik (sa ratista doso na veselje) ode iza satora i da baci bombu. Skupilo se tu nesto ljudi, on je baci dosta daleko. Neka psenica bila, polegali svi, a mrak je, prodje 10-15 sekundi nista. Minut nista. I sad niko ne sme da ode da vidi sta je bilo, niko muriju ne sme da zove, odkud bomba, a ima male dece, sutra neko nadje to.....ludnica je bila danima. Jebem li ga kako se zavrsilo.

Nego, kako se kod vas zovu ljudi koji nepozvani dodju na veselje? Kod mene KOKCINARI a cuo sam i PALOCIJA. Verujem da tu ima brdo naziva.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Tue Apr 17, 2018 11:52 pm

Ne zovu se, nego sami dodju

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Apr 18, 2018 8:30 am

Kibiców wrote:Nego, kako se kod vas zovu ljudi koji nepozvani dodju na veselje? Kod mene KOKCINARI a cuo sam i PALOCIJA. Verujem da tu ima brdo naziva.


Padobranci.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Душевна болница

Postby detelinara83 » Wed Apr 18, 2018 10:11 am

prcko wrote:
Kibiców wrote:Nego, kako se kod vas zovu ljudi koji nepozvani dodju na veselje? Kod mene KOKCINARI a cuo sam i PALOCIJA. Verujem da tu ima brdo naziva.


Padobranci.

На Детелинари се зовемо шакали!

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Душевна болница

Postby Nikodije » Wed Apr 18, 2018 10:47 am


Plakanje :lol:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Wed Apr 18, 2018 5:22 pm

Све је постало релативно. Руси су исти као Амери, исти ми ко ме тукао и онај ко ме није одбранио како сам замислио. Исти су и злочинац и жртва, све је то интерес, јачи јебе слабијег. То се све баш добро сконтало, само немој да испаднеш глуп па да се ложиш. Правда, част, морал, то су све измислили да нас додатно јебу, кад те силују да нећеш да се намажеш по рчу.

Чиме су нас тако напрскали да постанемо таква говна? Увек смо били говнари, да се не лажемо, али сад смо баш цареви : )))

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu Apr 19, 2018 1:58 pm

Image


Spoiler:
Image

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Душевна болница

Postby fedayn82 » Thu Apr 19, 2018 4:53 pm

Ako bi neko mogao da u kratkim crtama opise sta se tacno desilo izmedju ovo dvoje, posto se stice utisak da co'ek ne moz' otic medj narod, a bez da barem poznaje osnove.
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Душевна болница

Postby Hunter_S._Thompson » Thu Apr 19, 2018 4:58 pm

лаже курва! шоња је није туко..
Јуче, ја мислим, на хепију код Марића тема насиље над женама, гледају моји... укључује се нека прскотина од жене и сад је питају шта јој је био муж, ЈЕДНА БЕКРИЈЕТИНА! каже она.
Па да ли вас је тукао?
ТУКО МЕ КО МАЈМУНА!
Раднички 1967


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: NorthSide024 and 17 guests