Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
EvoksPGD
Posts: 119
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:44 pm

Re: Душевна болница

Postby EvoksPGD » Fri Nov 04, 2016 3:32 pm

nek im dovedu i kursadzije na priredbu da im se kompletno useru u zivot
Razmačinji stolove, počinje šiz...

http://crno-bela-nostalgija.blogspot.rs/

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Душевна болница

Postby fedayn82 » Fri Nov 04, 2016 4:28 pm

Ja se samo nadam da postoji poseban krug pakla za ove kreature koji sebe nazivaju "novinarima" bl(ju)ica, posebno za ovog sto se postpisuje P. Vujanac, koji izgleda ima neki poseban fetis prema cituljama, da bog ti sve drago sto imas osvanulo u cituljama i sam pisao vest o tome je6em te u usta raspala!!!

A izgleda da smo dobili novi trend u novinarstvu ove zemlje, sta god da se desi, saobracajka, pucanjava, pljacka, rucak, porodjaj, sahrana, velika nuzda, mala nuzda, sverc u gradskom, diplomirao, pao niz stepenice... obavezno da se navede i za koga je subjekat navijao.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/oprostaj-od-valjevskog-delije-u-lokalnim-novinama-objavljeno-60-citulja-za-ubijenog/dt3dede

http://www.blic.rs/vesti/hronika/kazi-gde-ti-je-sin-sutirali-i-samarali-majku-mladica-osumnjicenog-da-je-ubio-navijaca/2yrlndk

http://www.blic.rs/vesti/hronika/drama-u-valjevu-se-nastavlja-uhapsena-cetiri-mladica-zbog-pretnji-drugu-ubice/6khsvkr

http://www.blic.rs/vesti/hronika/oprostaj-od-valjevskog-delije-u-lokalnim-novinama-objavljeno-60-citulja-za-ubijenog/dt3dede
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Душевна болница

Postby enbidzi1 » Fri Nov 04, 2016 5:29 pm

enbidzi wrote:ДАЈТЕ ЧЕТ НА ФОРУМУ


kradljivče

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby prcko » Fri Nov 04, 2016 7:42 pm

Rođaci wrote:jebo te kurac

Image


Okacili ti koji su visak. Proveren info.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Fri Nov 04, 2016 9:54 pm

Gomorrah wrote:Nista nije iritantnije od fraza koje jedni drugima pisu kvazi fudbalercici na instagramu kad komentarisu slike jedan drugom (ko ima drugare koji treniraju fudbal zna o cemu pricam), tipa: (,,znas me brate moj") , ( ,,ti se pitas'' ), (,,doktore fudbala'') , (,,brate ti mozes kako hoces"), (,,magijo fudbalska")...
To kad vidim pozelenim...


Заборавио си ''лако је теби''. :D

dzonika
Posts: 32
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:41 pm

Re: Душевна болница

Postby dzonika » Sat Nov 05, 2016 11:44 am

А ''лако кад умеш/знаш'' ?

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Душевна болница

Postby ultra mentalitet » Sat Nov 05, 2016 4:50 pm

Ti drzis kljuc magijo, ko je sakrio loptu :mrgreen:

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Sun Nov 06, 2016 1:56 am

За такве клипане је и измишљен ФБ, није то ништа необично. Зато прави шмекери немају профил на том срању 8-)

Било би лепо да се направи анкета на форуму и да се види ко је олд скул а ко је калчо модерно говнар и фејсбукиста :mrgreen:
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Sun Nov 06, 2016 2:11 am

Fb je napravljen za potrebe cia i ostalih zandara. Svako od nas zna barem jednog koji je najebao zbog fb-a.. to je jedinstvena baza podataka koje ljudi naivno dobrovljno daju muriji.. ko se skim koliko druzi, ko je kome prijatelj, ko se gde krece, gde izlazi i sa kim, koliko ko ima para i mogucnosti, ko kome sta pise u privatnim dopisivanjima, rodbinsko i stambeno pitanje, lokacija sa koje se pise, mobilni sa kog se uloguje, gde ko radi, znaci apsolutno sve zandarima na tacnu, a zasta bi im inace trebale nedelje operativnog rada... preko milijardu ljudi ima o kojima sve znaju ovako bez da se imalo pomuce.. i svako ko ucestvuje u tome potpomaze taj zandarski proces.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Sun Nov 06, 2016 3:26 am

Znači u fb-u je problem a ne u ljudima koji to isto ispunjavaju i objavljuju?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Душевна болница

Postby UltrasDoras » Sun Nov 06, 2016 3:55 am

Ultra Sarma wrote:Fb je napravljen za potrebe cia i ostalih zandara. Svako od nas zna barem jednog koji je najebao zbog fb-a.. to je jedinstvena baza podataka koje ljudi naivno dobrovljno daju muriji.. ko se skim koliko druzi, ko je kome prijatelj, ko se gde krece, gde izlazi i sa kim, koliko ko ima para i mogucnosti, ko kome sta pise u privatnim dopisivanjima, rodbinsko i stambeno pitanje, lokacija sa koje se pise, mobilni sa kog se uloguje, gde ko radi, znaci apsolutno sve zandarima na tacnu, a zasta bi im inace trebale nedelje operativnog rada... preko milijardu ljudi ima o kojima sve znaju ovako bez da se imalo pomuce.. i svako ko ucestvuje u tome potpomaze taj zandarski proces.


Najbolji komentar sto sam procitao na ove price, kako cia bia fbi prate fejs, mozda je i ovdje napisan.. U fazonu: e u kurac, sad necu moci da prodajem oruzje sirijcima :lol:

Inace non stop visim na fejsu, mojom visegodisnjom selekcijom prijatelja, stranica i grupa, njuz fid mi prikazuje stvarno samo ono sto me zanima, najvise su to sportske stranice, tako da nemam problem sa raznoraznim motivatorima, fudbalercicima i sl... Uredujes po svome, jbg, ako ti nesto smeta, imas blok i tjt

Tips & tricks probajte da otpratite sve ako uopste pratite sve te informativne portale sto svakodnevno zatrpavaju senzacionalistickim naslovima za preglede i lajkove.. Ja ima vec godinu dana kako sam odjebo blic telegraf 24sata (ostavio samo mondo, po mom misljenju najmanje gadljiv portal) i lakse se cita pocetna a informacija ne fali
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Sun Nov 06, 2016 8:12 am

Кум Жоржо wrote:Znači u fb-u je problem a ne u ljudima koji to isto ispunjavaju i objavljuju?


Problem je u dobrovoljnom davanju svih zivih informacija o sebi(ponesto i o drugima) policiji na uvid i tako doprineti uvecavanju njihove baze podataka. Ja tako gledam na to i zato nemam fb. Znam da sam u manjini zato izbegavam razgovor na tu temu i sad gledam da je skratim sto vise, jer ko nesto lose kaze o fb moze lako da postane ,,sljedeca meta nezadovoljstva".

UltrasDoras wrote:Najbolji komentar sto sam procitao na ove price, kako cia bia fbi prate fejs


Rodjeni oces da kazes da ne prate? da nisu ljudi padali zbog fb-a? da nisu praceni? da nisu analizirane njima interesante licnosti i profili? koliko njih naivnih je palo za gudru? cak i kad nisi kriv i napises nesto na primer protiv pedera budes priveden.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Душевна болница

Postby Antikvaran » Sun Nov 06, 2016 8:38 am

Jутрос на послу, пре 7 сати, 202 ми нешто крчала, па пустим неки Радио Београд. Прича лик колика је где температура, па каже "Лозница 22 степена" . Слушам, гледам, не верујем, рекох мора да је нека реприза емисије. Куку леле.

Не знам какав је чији став по питању глобалног загревања, ја сам искрено био у фазону да је све то само сунчева фаза рада, али Леонардо ми је ипак објаснио. Ко има воље, само нека изволи.


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sun Nov 06, 2016 9:07 am

Имао сам фб до пре око годину и по дана, и могу да кажем да је одлука да се одјебем са тог срања једна од бољих које сам донео у животу, и врло корисна за моје душевно здравље.

Данас тврдим да је добит од друштвених мрежа готово никаква, а штета значајна. Све оно што је корисно на пример на фб, одржавање контакта са удаљеним пријатељима и родбином, може се наћи на другим невоајерским сервисима, као што су Скајп, Вибер итд. Ресто је комбинација егзибиционизам- воајерство и неко виртуелно храњење ега и иживљавање. Где си био, шта си радио, шта си јео, слике деце, слике с мора, шта мислиш, који су ти ставови, и све наравно нашминкано и потпуно лажно, то је додата вредност коју нуде соц. мреже.

Тврдим да би људи да им је неко наредио да све то објављују имали огроман отпор према свему томе, али овде је одиграно на карту ега, на "лајк", лажни осећај одобравања и прихваћености који везе са стварношћу нема. Зато фб нема "палац доле" да људи не би имали негативан фидбек и потпуно се губили у том свету. Био сам запрепашћен како у тим условима неки сасвим "нормални" људи које познајем испољавају своју потпуно дебилну страну без могућности да уопште скапирају шта раде. У стварном животу када се вратиш с мора и почнеш да показујеш 358 смарајућих слика пријатељима који ти дођу у госте, после неког времена ако имаш ишта социјалне интелигенције и обзира, увидиш да их заправо смараш, и да те слике значе само теби. Овде ти другари заваре шаку лајкова, дебилних одобравајућих коментара, и у суштини те охрабре да наставиш да храниш свој его на рачун приватности и здравог разума.

С друге стране, ја уопште не морам да знам ко је где био и шта радио, ко је коме био на рођендану, и такве информације ме само оптерећују и скрећу ми пажњу. Већина људи с којима комуницирам ми често у разговору тако набаце неке информације са ФБ, јер су они тамо, и подсете ме колико сам срећан што о томе појма немам, и што не пратим те фалш ријалитије које људи о себи праве тамо.

Технологија је данас потпуно невероватна, могућности су фантастичне. Имамо кутије у које укуцаш, или чак изговориш питање и добијеш одговор. И од свих тих могућности, људи се окрећу нарцисоидним помагалима као што су селфи стик, фејс, инстаграм. Од свих чудеса, бирамо најобичније огледало са фотошопом у које се гледамо као она баба из бајке, то доста говори о менталном стању у коме се налази свет данас.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Душевна болница

Postby dennycrane » Sun Nov 06, 2016 10:39 am

Ultra Sarma wrote:...koliko njih naivnih je palo za gudru? cak i kad nisi kriv i napises nesto na primer protiv pedera budes priveden.


a da li ti mislis da su pali zato sto ih je drzava uhodila ili zato sto ih je neko od "prijatelja" cinkario?

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Душевна болница

Postby Antikvaran » Sun Nov 06, 2016 1:40 pm

Општи утисак је да сви ви који немате фејсбук очекујете неки орден, тј. поносно истичете тај део ваше личности. Подржавам све оне који не умеју да филтрирају оно што их занима, па се навуку и проведу по сат и ко зна колико времена скролујући глупости, боље немати га, него бити навучен на њега, али са друге стране то је опет неумеће организовање времена... У рангу оних ликова који кукају како на ТВу више нема нормалних филмова, а имају зилионе гигабајта на два клика, па уређуј програм како ти воља.

На фбу одредите шта вас занима и одатле добијате информације, не треба Дневик или штампа посебно. Ако вас неко смара селфирањем 17 пута дневно - само означите да га не пратите и ствар решена.

Наравно да је бесмислено трошити га и користити по цео дан за комуникацију са људима коју су на мање од 2км од вас, али то је одлична ствар за практично сваки посао од куће, само погледајте какве странице имате, као и за организовање друштвених догађаја и акција. Ако ти њега контролишеш - добро је, а ако он управља тобом... Као и све, јин и јанг.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby vinjakboy » Sun Nov 06, 2016 2:03 pm

Antikvaran wrote:Општи утисак је да сви ви који немате фејсбук очекујете неки орден, тј. поносно истичете тај део ваше личности.


Па нормално да је за понос, у времену када ти риба на журки, уместо броја мобилног, даје контакт на Фејсбуку. Што се мене тиче, нека свако ради шта год хоће, али је у данашње време заиста потребно много снаге и воље да се на тај начин самоизолујеш...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sun Nov 06, 2016 3:02 pm

Antikvaran wrote:Општи утисак је да сви ви који немате фејсбук очекујете неки орден, тј. поносно истичете тај део ваше личности.


Бурагере, није у питању понос, него задовољство. Исто тако не мислим да сам ни бољи ни паметнији од оних који га користе, само сам написао своје искуство и мишљење о томе. Никакав напор, баш напротив. Први пут кад у животу кажеш или помислиш, "ајд да одрадим ово због фејса" одма' треба да нађеш дугме за деактивацију. Ако ти, како кажеш, служи за информисање, онда направиш фалш профил под ником, и учланиш се на групе, и то је онда сасвим други пар опанака. Али знаш ти и сам да Фб никоме првенствено не служи за ту сврху, нити му је то поента, иначе би биле довољне мејлинг групе. Моје мишљење, моје искуство, да не смарам више ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Sun Nov 06, 2016 3:08 pm

vinjakboy wrote:Па нормално да је за понос, у времену када ти риба на журки, уместо броја мобилног, даје контакт на Фејсбуку. Што се мене тиче, нека свако ради шта год хоће, али је у данашње време заиста потребно много снаге и воље да се на тај начин самоизолујеш...


У времену кад ти риба на журу даје број фиксног а ти очекујеш адресу за писма. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby vinjakboy » Sun Nov 06, 2016 7:58 pm

Занемарујем тактику wrote:У времену кад ти риба на журу даје број фиксног а ти очекујеш адресу за писма. :mrgreen:


Оно јес', узнапредовала технологија :mrgreen: , али ми стварно понекад фали време и пре мобилних телефона, макар си знао да неће свака будала да те смара кад изађеш из гајбе. Или се једноставно оматорило :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests