Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Fri Feb 09, 2018 12:27 am

All we are saying, is give peace a chanceeee!! Dajmo sansu ljubavi ! :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Grobar do groba » Fri Feb 09, 2018 12:39 am

Мићара wrote::lol:

hahahahahahhaha,au brate sta je ovo sad sam gledao i prvi i drugi deo,znaci smejem se vec pola sata,a ovaj voditelj je pobednik covek :D Micara,jbt idi u kurac,sad si me razbudio skroz sa ovim,a ustajem u pola 7 za sljaku :D
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Fri Feb 09, 2018 4:23 pm

Мићара wrote:Могао би и ти да јој шаљеш 100евра сваких 10 дана, када си тако суосећајан :lol: ...
Ал кад рече живо биће кад се не преврну са столице у пм а јесам се исмијао ал баш...


Nisam sentimentalno vezan za ciganku, niti generalno nesto previse saosecajan, vec mi je retardirano da se neko podsmeva mentalno nezdravoj sirotinji, bila ona ciganska, bugarska, eskimska, pakistanska ili srpska. Ovaj cemer ima 19 godina, prostituise se ocigledno otkad zna za sebe, odakle je i od koga verovatno nije imala nista o zivotu da nauci, nikakvu predstavu o zdravim zivotnim parametrima nema, jad i beda... I onda se nadju degenerici kojima je interesantno da pisaju po takvom cemeru, nasladjuju svoje slobodno vreme i zasmejavaju drugare. Mozda da prodje kod nekih pubertetlija, da nekako i razumes mladu glavu koja o zivotu ne zna apsolutno nista i nema izgradjenu svest o tome sta je normalno a sta nije, ali od zrele i odrasle osobe, to je vec za prezir i slajmaru, ni za sta vise. Citam te negde, kenjas o pravoslavlju i veri, sram da te bude. Maloumnice jedan, u usta te jebem nesrecna.
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Fri Feb 09, 2018 4:26 pm

Isto vazi i za ostala goveda koje nije sramota da stave saljive komentare na ovakvu ljudsku nesrecu.
bologna centrale

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Fri Feb 09, 2018 4:32 pm

I onda se pitamo posle zasto su rijaliti programi najgledaniji u Srbiji i zasto narod glasa kako glasa.

Ja mislim da mi nismo ni svesni koliko je narod neobrazovan i primitivan ovde i da se to sistemski namerno radi.

2018 godina je a ja sam ubedjen da smo 1998 bili na vecem nivou u ono doba od 5 TV kanala, ZAM-a i kica i sunda, da je bilo obrazovanijeg i normalnijeg naroda, bar ja koliko se secam.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Fri Feb 09, 2018 4:37 pm

Ти си неки добротворац, имаш осећања за циганку која се карала вероватно са пола фамилије, и поредиш са српском сиротињом.
Разлика између ромске и српске сиротиње је велика.
Подсмевати значи смејати се туђој несрећи када неко кука а ти му се смејеш. Ја колико сам приметио она не плаче док ово прича.
А што се тиче тебе и твог осећања можеш само да ми попушиш курац јер си дебил и јебеш ме у уста због тога што сам поставио снимак са јутујуба који је занимљив, јебем те добра!

И за овог дебила такође, да додам никада нисам гласао нити ћу икада гласати, јер то је продаја магле код нас можда није у напредном друштву ало овде је то чиста спрдачина. Нити сам се икада бавио политиком док овде то чини више од пола трибине пуна су им уста Вучића и суосјећају се са јебеном циганком, није проблем она, очито сам ти ја пао за зуб. Јебем и тебе и њу.

И прије је било опомена али очито да су админи заспали овде...
Last edited by Мићара on Fri Feb 09, 2018 4:41 pm, edited 2 times in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Nikodije » Fri Feb 09, 2018 4:38 pm

B.Centrale wrote:Isto vazi i za ostala goveda koje nije sramota da stave saljive komentare na ovakvu ljudsku nesrecu.

Sta je sa tobom decko? Iskreno boli me dupe za ovu nesrecnicu ima ih par desetina hiljada kod nas i sta sad? Mislim na kurve naravno. Neke se jebu za dzaba a neke za 1000e zavisi. Ali da napadas ovde ljude sto komentarisu video koji meni bas i nije smesan ali da je tako zdusno branis pa ti si prso ili zelis samo da navuces nekoga ovde da udje sa tobom u neku raspravu? Sto se tice roma-cigana oni su uglavnom narod kome je u genima da prose,da lutaju,da se prodaju za koji dinar. To je takav narod prosto. Imas i bogatih cigana i skolovanih ali su u velikoj manjini. Sami su od sebe napravili kroz vekove to sto su danas. Nisu ljudi ovde na forumu krivi sto su od kada postoje radili prljave poslove od Turaka pa do danas i niko ovde nije kriv sto nemaju svoju maticnu zemlju sto su se mesali sa kim su stigli itd...Ako nekom ciganu ili Srbinu u busu kazes da se skloni jer smrdi, ako mu kazes da ne prosi nego da radi i da se bori to nije fasizam. Ajmo svi na terazije na plocnik i da ispruzimo rukicu ili serpicu pa ko sta udeli. Ili ajmo svi da krademo i da skupljamo sekundarne sirovine i da burlamo po smecu i kontejnerima. Daj malo realnosti i pristojnosti.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Fri Feb 09, 2018 4:45 pm

Idem iza zgrade da nadjem cigana kako duva lepak i da mu uguram kameru u glavu i da ga pitam neka pitanja, bice lajkova i subskrbejrza i sherova dok je Micare, leb te jebo, mozda i napravim kanal "CIGANI DO THINGS WHILE SNIFFING GLUE".

Odradimo neki challenge kasnije, npr SHOWER CHALLENGE, bice shega ziva, mozda nas i Amidzi pozove u emisiju.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby БорацБЛ » Fri Feb 09, 2018 4:57 pm

Народ је нажалост све глупљи и глупљи. Људи данас све више гледају којекакве глупости на тв-у, читају разне глупости по нету, и пале се на све то. Живимо у времену гдје се цијене криминалци, старлете и разне пјеваљке. А поштеног човјека јебе к'о како стигне. Данас ће народ радије да пошаље смс, за неку будалу из неког ријалитија, него за неко болесно дијете.
Што је некада било ненормално, и што би и данас требало да буде ненормално, то је данас нормално, а све што је било некада нормално и што би и данас требало да буде нормално, то се данас, нажалост, сматра ненормалним.
И Мићара, пошто си циган, није лијепо да исмијаваш своје.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Fri Feb 09, 2018 5:08 pm

Мићара wrote:Нити сам се икада бавио политиком док овде то чини више од пола трибине пуна су им уста Вучића


A u sustini, da se ne lazemo, taj Vucic bar nesto radi zar ne? Srbin je, radi za nase interese, za razliku od ostalih mrsomuda. Izgovori to vec jednom Micara, sto se krijes :mrgreen:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Fri Feb 09, 2018 6:03 pm

Макар ми је човек дао сендвич... Можда следећи пут буде нека циганка делила... Сендвиче. :D
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Fri Feb 09, 2018 7:00 pm

Nemoj da mi radis zamenu teza nikodije, ne pricam ovde o karakteristima nomadskog zivota i problemu adekvatne integracije istih na ovim prostorima, vec sasvim sedmu stvar. Nije pitanje da l’ je ovo ciganska prica, vec se radi o mentalno nestabilnim, bolesnim ljudima. Da je kurva kao marijana mateus, koja se jebe zarad drustvenog statusa i shoppinga po milanu, dakle osoba s realnim zivotnim predispozijama za zdrav i normalan zivot, ne bi me zanimalo diskutovanje na ovu temu. A posto je u pitanju neko sa socijalne margine, skromnih mogucnosti i sansi za bilo sta iole vredno postovanja, u toj meri nesvesna da ovoj fukari odgovara na pitanja o pusenju kite i jebanju s kamiondzijama, to mi je brate odvratno, zabava jeftinih dusa ljudskom nesrecom.
A ti smradino mala nemoj vise da ti padne na pamet da mi se vise pozivas na moderatore i ta pandurska drukanja da te ne bih nasisavao kurcem gde god stignem. Picko seljacka, jesi razumeo?
bologna centrale

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby lost&found » Fri Feb 09, 2018 8:38 pm

kad se Srbi ne bi pokacili i oko klipa ciganke prostitutke. Jesmo ludi, jebem nas usta blesava.

User avatar
Солунац
Posts: 55
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:59 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Солунац » Fri Feb 09, 2018 10:09 pm

Pravda za cigansku kurvu!

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby SickOfItAll » Fri Feb 09, 2018 10:14 pm

Не бих је јебо ја, курва је циганска...

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Ђексара » Fri Feb 09, 2018 10:40 pm


User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Grobar do groba » Sat Feb 10, 2018 12:15 am

B.Centrale-zastitnik na ciganje,manjine,zivotinje i ostale ugrozene kategorije.A kad vec pominjes ljudske nesrece,sudeci po ovim tvojim komentarima vidim da si ti jedna od njih,i to velika bgm.Mudrujes,pises kilometarske komentare i onda najjaci deo na kraju gde nekome pretis time sto ces ga nasisati na svakom mogucem komentaru i temi,au zivote kakva pretnja :lol: :lol: :lol: :lol: Uzivaj u akademskim i visoko-intelektualnim klipovima koje pretpostavljam gledas svaki dan,a nas ''maloumnike" pusti da uzivamo u ovakvim klipovima gde govore njuske sa socijalne margine.
Sportski pozdrav-ne bi je jebo ja,kurva je ciganska.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby pertla » Sat Feb 10, 2018 12:28 am

Grobar do groba wrote:i to velika bgm


:(

Skupili se svi grobari ispred dzamije,pa se mole svom alahu da im pomogne
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Grobar do groba » Sat Feb 10, 2018 12:31 am

Jbg,neko njemu,a neko i alahu,i vucicu i papi i Slobi,i dos-u,i kome god zatreba.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby pertla » Sat Feb 10, 2018 12:36 am

Jbg nismo avangarda ko zourana i marko bulat.

Sprdam se malo brate,smetaju mi jako te skracenice uzasne
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests