Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby thug4life » Wed Jan 15, 2020 8:53 pm

Ako la haine odslikava Paris ovaj spot odslikava Bograd , ajd ako osporovata pjesmu, ne mozete reci da je nije boogie napravio remek delo

Kalabrcna
Posts: 10
Joined: Mon May 27, 2019 11:56 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Kalabrcna » Thu Jan 16, 2020 12:38 am

подвала wrote:
Kalabrcna wrote:Ti pre 15 godina nisi mogao ni snimiti ovakvu pesmu,ne bi ni pomislio da je snimis,ali sad ce biti prihvacena kao normalna stvar..


A pre 30-40 bi te hapsili ako slavis pravoslavnu novu godinu. I to bi te hapsile tvoje komsije, Srbi. A pravoslavaca u drzavi je bilo mozda pet posto, a i to je mnogo sto sam rekao. Sto bi se reklo, svi junaci nikom ponikose. Mnogo brzo ljudi zaboravljaju sve, ispade da su ovde pre 20, 30 godina bili neki pravoslavni vitezovi koji su ziveli po nebeskim nacelima. Verovatno 90% oceva od ovih sto su im sad tako tanana verska osecanja, nije proslo kroz crkvu i na istu su gledali sa zgrazavanjem. I sad kao, dosli neki zli zapadnjaci, da uniste veru u ovom ljutom pravoslavnom narodu. A isti taj narod do juce nije znao da se prekrsti, odjebao pravoslavlje kao da ga nikad nije ni bilo. Cudne neke logike.


Послато са moto x4 помоћу Тапатока


Tu vec dolazimo do toga da se nas narod vec decenijama unazad ponasa kao sundjer koji besomucno upija sve sto mu se plasira..
A istina je da su na red dosli potomci tih koji su zabranjivali pravoslavlje,oni sada vladaju i njihova su deca ta koja se debilisu,koji snimaju kretensku muziku i njihova deca ce praviti cirkus od ove drzave.
A kad je neko voljan da pravi cirkus od drzave onda uzima sablone sa zapada,jer od koga ce drugo,nece od japanaca sigurno.Mora da mu se prica,kad i kako ce da izvede pedere da setaju,kako ce da proda deo zemlje,kako ce da plasira gudru na ulice itd..
Sto se tice pravoslavlja danas ,nista posebno,i dalje smo povrsni po pitanju vere,premalo duhovnosti i dubine..
Jadan narod seta zbog svetinja a ne seta zato sto radi za 300 e..da odes da uradis anketu prosek plate kod svih ljudi koji trenutno setaju za svetinje i u cg i u srbiji ,bice 300 e,minimalac..najsiromasniji setaju,a to su oni ciji su matori bili obicni sljakeri za vreme komunizma,fazon nista se ne brinite puska je zakocena.zbunjena klasa,tako bi je nazvao.tim zbunjenim ljudima koji su 90 ih osnivali porodice ,u onoj bedi ,i kasnije se cimali za nas u nista boljoj situaciji vec 20 godina,treba ordene deliti,ili mnogo para..survival ceo zivot.
I veliki problem imamo jer nas ovako zzbunjene huškaju na rat ,raznorazni agenti iz politike i crkve.u haosu smo.
Donekle ce nas odrzati pozitiva za koju vazda nalazimo snage,neki ludi optimizam i misljenje da smo posebni.jer kad masa ljudi tako razmislja ,takvu energiju i privlaci.
Hitler,tj ljudi oko njega ko zna koje organizacije su na tu foru digli nemce..kao mi smo uzvisena rasa,najbolji smo svi drugi su indijanci.non stop su im punili glave na taj nacin,i narod stvarno pocne da veruje da su oni najjaci,uzviseni,posebni..zato su tako uspesni bili na pocetku rata,a i posle rata je ostala ta ideologija,sto se vidi po tome koliko su jaki danas.
Resenje i jeste pozitivna energija,zdrava svest i zdrav uticaj na zajednicu.
Sto b rekao jedan mudri čova,sve je onako kako treba da bude:)

User avatar
drugi_kolosek
Posts: 204
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:34 pm
Location: Beograd

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby drugi_kolosek » Thu Jan 16, 2020 1:46 am

thug4life wrote:Ako la haine odslikava Paris ovaj spot odslikava Bograd , ajd ako osporovata pjesmu, ne mozete reci da je nije boogie napravio remek delo


Brate, uz dužno poštovanje tebi kao članu foruma, ali ako ovaj spot bilo šta pokazuje beogradski, onda nek ide sve đavolu...
Kakav crni Beograd sa ovim jazavičkim forama i kadrovima sa udaljenosti, gde se tripuju gangsterske USA i zapadnjačke fore, gde se sanja preko bare i prodaju jeftine rime za decu, koja ne znaju gde biju. Pritom ne zna se ko je od njih više online i ko više posećuje popularističke medije... jedna ogromna tuga. Da li je to napad na crkvu ili sutra nešto drugo gotovo da je nebitno, na duže staze dobićeš jako loše rezultate i ljude degene.

U Beogradu postoje ljudi kojima to ne sluša uži krug, koji vode računa gde se i kako kreću, ako treba neki će se povući od ljudi, ali će ostati dosledni. Postoje još takvi, opstanak im je ugrožen ali postoje. Uglavnom se ljudi muče i bore, ali i dalje ima jako dobrih primera. A vreme je teško, posebno jer ti protivnik na tacni konstantno nudi slatko i verujem da bi ti svi takvi koji lepo sabiraju 2 i 2, a briga ih za lajk šer i tviter komunu potvrdili da ovo nije Beograd, ni muzika ni spot. Mene ovo podseća na scene kada neka ''stanija'' stil riba obuče majicu pank benda...

uporedi uostalom

Voz je stvorio čoveka, džip je stvorio govnara.
forza belgrado.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Thu Jan 16, 2020 11:54 am

Aли Сурил има поучне текстове :lol:

Сурил не једе мек, него једе стејк .... тарататира :lol:

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby bojan23 » Thu Jan 16, 2020 12:17 pm

kocka wrote:Aли Сурил има поучне текстове :lol:

Сурил не једе мек, него једе стејк .... тарататира :lol:


Буквално "реп" за ментално заостале... :lol:
З В Е З Д А Л Е !

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Zalgiris » Thu Jan 16, 2020 12:56 pm

Stanije u Metalika majicama bukvalno...ne moze bolje poredjenje. Bez da se iko uvredi sad, ali pisati kako je ovo tvrd rep, pravi, da ovo oslikava Beograd, ovaj jos vadi rime i objasnjava nam kako su duboke...a rime bukvalno kao da su pisali vuk mob i jos neki zajebani istetovirani reperi iz zadruge.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby suburban rebel » Thu Jan 16, 2020 1:07 pm

Jesu ovo pouke ili navijački forum?
Navijaci, definitivno najlicemernija subkultura i socijalna grupa u istoriji covecanstva.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby DRINK » Thu Jan 16, 2020 1:35 pm

kocka wrote:Aли Сурил има поучне текстове
Сурил не једе мек, него једе стејк .... тарататира :lol:



:lol:


Šta izjavi čovek..... :shock:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Thu Jan 16, 2020 3:33 pm

Zalgiris wrote:Stanije u Metalika majicama bukvalno...


jebene američke poznate kurve su krenule s tim sranjem
ova obukla majicu Slejera, a Geri Holt iz tog benda joj uzvratio

Image

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Thu Jan 16, 2020 3:58 pm

suburban rebel wrote:Jesu ovo pouke ili navijački forum?
Navijaci, definitivno najlicemernija subkultura i socijalna grupa u istoriji covecanstva.


Не него јел ово форум геј ехо или у92 или навијачки форум?

Навијачи су какви год да су има и ових и оних и онаквих и оваквих али...

1. Кад је густо ти исти навијачи се не либе да дају живот у одбрани свог народа (безброј примера)
2. Увек ће препознати виши интерес у том неком национално патриотском триупу
3. Знају да се не треба шегачити и шалити са Богом и сопственом вером

Причам о правим навијачима, не убаченим елементима, не онима којима је смисао одласка на текму што могу да пурњају вутру на трибини, не онима који не знају ни ко су ни шта су.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Swallow » Thu Jan 16, 2020 11:28 pm

thug4life wrote:Ako la haine odslikava Paris ovaj spot odslikava Bograd , ajd ako osporovata pjesmu, ne mozete reci da je nije boogie napravio remek delo



Dokle god u našim glavama TO bude "oslikavalo" Beograd, bićemo tu gde jesmo, a dok je npr ovako nešto https://www.youtube.com/watch?v=tfZNvpWtiI4

oslikavalo Beograd, tada je naš glavni grad sijao od Atine do Štokholma! Eto ti, to ti kaže jedan provincijaner.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby ElPadrino » Fri Jan 17, 2020 2:48 pm

Nisam htio nikog da branim, pogotovo ne surila, niti sam htio ikog da prozivam, vec sam samo htio reci da ste bezveze i bez nekog pretjeranog povoda popljuvali covjeka.

Uzmite procitajte jos jednom tekst, zar je grijeh sto je reko da mu je Jovan Krstitelj zastitnik (ako mu to stvarno jeste slava) ?

Zar je grijeh u istom tekstu spomenuti Isusa i klitoris, cak i klitoris nije neka vrsta psovke i slicno ?

Zar je grijeh sto je u nekom uglu gledanja propaganda da se vise upraznjava seks a manje gudra, sto donekle i jeste apsolutno dobra poenta, pogotovo u danasnje vrijeme bijele kuge koje vlada medju nama ?

Zalosno je, ali vjerujem da ce vise ova pjesma uticati na klince vezano za samo pravoslavlje, nego Crkva sve zajedno u 15 godina, izuzev ovih svjezih desavanja. Nazalost, ali tako je.

Sad, ajmo reci da je 'drugi par opanaka' ova interpretacija. Prije nego sto pocnete da pljujete, trebate znati da je ovo neka vrsta rep 'reprezenta' gdje se uvecava svaka povezanost sa realnoscu, gdje je standardna prica 'ja imam 1000000e a ti imas 0' , pogotovo u trepu je izrazen taj momenat 'ja j* 100 cura a ti nijednu' i slicne fore. To je jednostavno tako, tako je u americi gdje je nastao i rep i trep, tako je doslo i kod nas. Nigdje se to ne pljuje u smislu sta on prica, sisa iz kraja i te fore, nego samo kod nas.

Recimo, po meni, daleko goru poruku ima ova pjesma



Ali ona meni uopste ne rusi imidz BS-a, cak mi je i simpaticna ova fora, naravno kada bi je gledali sa naocalama kao recimo brus li - to bi ispao skandal. Kada gledas ovu pjesmu kao neku vrstu zajebancije i nekog fazona tada je ova pjesma onako neki tip pjesme koju pustis u pozadini, nikakva nekakva uzasna poruka i slicno.
I naravno tu je uvijek to rep kurcenje, dosta ljudi to kod nas ne shvata. Najcesce to rep kurcenje nema skoro nikakve ili jako male veze sa realnoscu.

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby CREW pg » Fri Jan 17, 2020 3:49 pm

Za ovoga Surila su Sale Tru i Sha bogovi repa... A i Sha ima zajebaniji spot :mrgreen:



Klinci vec odavno slusaju Rastu, Cobija, mandarinice - surilo ce im biti limunada...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby njasvi » Fri Jan 17, 2020 4:14 pm

secam se kad smo mi bili klinci, pa nam stariji govorili sta slusate te pedere, sminkere, komane....
vrv ce tako za 15 - 20 godina sadanji klinci govoriti nekim tadasnjim klincima eee kakve su pesme bile fox, suril, odredi a ne ove pi*ke sto vi danas slusate

jbg vremena se menjaju
04 X 1945

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby ultrastito » Fri Jan 17, 2020 4:16 pm



a moze i ovako :D
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby несуна реса » Fri Jan 17, 2020 4:17 pm

Имате тему о музици па тамо можете наставити , кварите овако добру тему :mrgreen:

пс што се репа тиче као клинац слушао сам вип,сиу,груа,ђуса били су ок , могу и дан данас да их слушам.
Космет је Србија !

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby ultrastito » Fri Jan 17, 2020 4:27 pm

Sto se repa tice i cele hip hop kulture, tu muziku slusam od neke 95. godine cini mi se. Omatorilo se pa sam i zaboravio kad sam krenuo da se lozim na tu celu pricu. Rimovao, pravio muziku i brejkovao znao nisam, pa sam se drzao zidova (amaterski naravno).

Nemam ja nista protiv novih trendova muzike, svakom svoje, al mi je malo trulo kad se proglasavas delom kulture gde je ocigledno da nisi deo toga, nego ne mozes da se nadjes ni u jednom muzickom pravcu, ni u jednoj subkulturi, pa kao ajd...to je hip hop.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Fri Jan 17, 2020 9:55 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Fri Jan 17, 2020 11:20 pm

ElPadrino wrote:Nisam htio nikog da branim, pogotovo ne surila, niti sam htio ikog da prozivam, vec sam samo htio reci da ste bezveze i bez nekog pretjeranog povoda popljuvali covjeka.

Uzmite procitajte jos jednom tekst, zar je grijeh sto je reko da mu je Jovan Krstitelj zastitnik (ako mu to stvarno jeste slava) ?

Zar je grijeh u istom tekstu spomenuti Isusa i klitoris, cak i klitoris nije neka vrsta psovke i slicno ?

Zar je grijeh sto je u nekom uglu gledanja propaganda da se vise upraznjava seks a manje gudra, sto donekle i jeste apsolutno dobra poenta, pogotovo u danasnje vrijeme bijele kuge koje vlada medju nama ?

Zalosno je, ali vjerujem da ce vise ova pjesma uticati na klince vezano za samo pravoslavlje, nego Crkva sve zajedno u 15 godina, izuzev ovih svjezih desavanja. Nazalost, ali tako je.

Sad, ajmo reci da je 'drugi par opanaka' ova interpretacija. Prije nego sto pocnete da pljujete, trebate znati da je ovo neka vrsta rep 'reprezenta' gdje se uvecava svaka povezanost sa realnoscu, gdje je standardna prica 'ja imam 1000000e a ti imas 0' , pogotovo u trepu je izrazen taj momenat 'ja j* 100 cura a ti nijednu' i slicne fore. To je jednostavno tako, tako je u americi gdje je nastao i rep i trep, tako je doslo i kod nas. Nigdje se to ne pljuje u smislu sta on prica, sisa iz kraja i te fore, nego samo kod nas.

Recimo, po meni, daleko goru poruku ima ova pjesma



Ali ona meni uopste ne rusi imidz BS-a, cak mi je i simpaticna ova fora, naravno kada bi je gledali sa naocalama kao recimo brus li - to bi ispao skandal. Kada gledas ovu pjesmu kao neku vrstu zajebancije i nekog fazona tada je ova pjesma onako neki tip pjesme koju pustis u pozadini, nikakva nekakva uzasna poruka i slicno.
I naravno tu je uvijek to rep kurcenje, dosta ljudi to kod nas ne shvata. Najcesce to rep kurcenje nema skoro nikakve ili jako male veze sa realnoscu.


Испадам дебил сад што ћу ти на ово одговорити...али ок покушаћу.

Ако је имао трип да каже хеј тражим Бога, православац сам, онда се то не ради на тај начин.

Није проблем што му је заштитник св. Јован Крститељ, него зато што каже да му је он заштитник и да онда му клече и пуше клинке, не знам како не конташ да то не иде...

То је као да кажеш еј добар сам, много сам добар човек, ево јуче сам дао хероин за џабака клинцу о 12 година, пази колико сам добар лик. И онда да имаш неког ретарда који ће рећи брате који је он цар, еј тај клинац није имао сома дингера и овај му је дао, а онда ће неко да каже па није цар због тога, он је дао дрогу детету, али ће овај први да каже јесте али за џ, који цар...

Ова песма може утицати, али на скроз погрешан начин, скроз погрешну перцепцију, као што муслимани имају погрешну перцепцију своје вере па мисле да је смисао те вере истребљење не-муслимана, тако и ово, могуће да ће некога заинтересовати за православље, али тај ће само урадити тетоважу св. Василија, Острога или Богородице и знати да покаже три прста, а за то време ће сматрати да је смисао живота у јебању, да је смисао живота и битноћа живота само у парама, да је битно да ли је мек или стејк, да је битно да ли има пара за бифтек.

Реп музика има сасвим други смисао, реално наравно има претеривања, али претеривање не треба да буде једнакост са том музиком. Ту требаш да описујеш неки свој живот, нешто што си видео, нешто што си прошао, а не да из песме у песму се гасираш и објашњаваш да си оно што ниси.

И не можеш да поредиш БС никако, јер прво трају 21 годину, друго на једну такву надолази 15 песама са поентом и смислом, а овде је потпуни бесмисао.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby друг члан » Sat Jan 18, 2020 9:33 am

Ал' је вама добро
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: ултра бг and 27 guests