Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby SickOfItAll » Tue Jan 14, 2020 2:05 am

https://youtu.be/kZ5Z5zvCzto

Овде је тај Сурил завршио своју каријеру. Мада не знам како је уопште успео да изгради каријеру на тој смећарској музици. Срећна Нова година, браћо Срби. Догодине у Призрену

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Tue Jan 14, 2020 9:47 am

онда треба пријавити видео јутјубу и тражити да га склоне. Каква дебилчина и даље не верујем, читам Свето Писмо , колико клиториса сам лиз'o и слично..катастрофа.

thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby thug4life » Tue Jan 14, 2020 9:57 pm

Vrhunska je i pjesma i tekst, o spotu da ne govorim. Ne znam sta pametujete. Prejak rep, ali vjerovatno ste navikli na mekse zvukove pa vam nista nije jasno.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Tue Jan 14, 2020 10:24 pm

ovo nije tvrd rep, ovo je jadan rep, jednostavno te je blam.
evo deo teksta.
Spoiler:
Još uvek pronalazim Isusa
Al osećam da mnogo blizu sam
Mnogo žena ja naliz'o sam
Pa mnogo klitorisa liz'o sam
Od kiše metaka kis'o sam
Pa mnogo pesama napis'o sam
Preživeo sve što prič'o sam
Svako jutro ja trč'o sam
Sve droge ja šmrk'o sam
Sam u kući tad drk'o sam
Dan i noć ja pobrk'o sam
Čak i par puta ja ukr'o sam
Al nisam ponosan na grehe
Ali sećanja mi bude smeh
U ženama pronalazim lek sine
Bolje to neko krek sine
Sad imam sef nemam štek sine
I jedem stek a ne mek sine
Ja sam mnogo tvrd ti si mek
Kada dođeš do ovde nema back
Tvoja mala hoće moj sex
Tvoja beba da mi lap dance
Iskoristio sam rep chance
Sada pravim pare trap cash


Znači idemo pravoslavlje, blizu sam Isusa, mnogo sam klitorisa lizao, onda malo deo kako je on opasan pa nam priča svoju priču sa ulice, sada ima sef jer je bogat pa jede stejk a ne u meku, nije običan smrtnik bez para kao ti što slušaš. I tvoja devojka hoće da je baš taj superbaja jebe i da mu igra u krilu.

Da se razumemo, ne smeta mi, smeća ima svuda pa i muzici bilo kog zanra. Ne smeta mi ni što uzima temu ljudi sa margine u borbi za opstanak imaju kao jedini spas veru u nešto veće. Pravoslavlje je i istinski lepo jer je i za gubavca, i grešnika i po meni kao neutralnom posmatraču u odnosu na katolicizam nudi razumevanje ljudskog, grešnog. Ta tema religije ljudi sa margine se provlači kroz boogijeve serije fotografija.
Smeta mi što je lik glup, što mu je glup tekst što je promašio pismeni zadatak skroz. Spot je odličan, ali ga je ukenjao svime ostalim.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Tue Jan 14, 2020 10:41 pm

Dileja. Tekstovi me podsecaju na Panzarama sotonjaru :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Tue Jan 14, 2020 11:24 pm

Ни мени не смета, ја те дебилчине сурил, фокс и остало заиста не слушам, то ми је као нека врста парова и задруге, трудим се да уопште се не обазирем на то, а опет доста ствари нажалост сазнам јер се трпају свуда, али то не слушам, глуп правац, глуп гас, они стварно себе убедили да су неки кримоси и нешто, пар шамара би стварно то решило ствар.

Међутим, кад неко дирне Бога, православље, св. Јована, Св. Илију и светитеље друге, наравно да се пронађем у томе и наравно да ми смета када неко обради црквено духовну мелодију и преко тога баци свој прљави и одвратно дебилни текст, где у истој реченици спомене Исуса и клиторисе које је лизао, где спомене да је као св. Јован јер му курве пуше и остало.

Притом нажалост и такав дебил какав је има прођу код клинаца идиота који то слушају, да је то неки небитан лик па и ајде, али клинци слушају и трипују у коментарима како је то вауууу, православно, читах синоћ један као ууу до јаја за српску пуштамо, еј па да ли су такве ментолчине.

О томе се ради.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Zalgiris » Wed Jan 15, 2020 12:10 am

Tuga sto je ljudima ovo prejak i tvrd rep...ove pickice male se ne mogu nazivati reperima uopste

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby UltrasDoras » Wed Jan 15, 2020 1:35 am

thug4life wrote:Vrhunska je i pjesma i tekst, o spotu da ne govorim. Ne znam sta pametujete. Prejak rep, ali vjerovatno ste navikli na mekse zvukove pa vam nista nije jasno.


:( :? :cry: :roll:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Ultra Sarma » Wed Jan 15, 2020 2:09 am

brucelee wrote:онда треба пријавити видео јутјубу и тражити да га склоне. Каква дебилчина и даље не верујем, читам Свето Писмо , колико клиториса сам лиз'o и слично..катастрофа.



Ranije je bila tema ovde na forumu ,,internet akcije" tako nesto i neko postavi nesto ovako bolesno, neprimereno i to se lepo prijavi, dislajkuje i sta ti ja znam i na kraju se cesto i skloni... ovo je potpuno neverovatno da neko napravi ovako nesto i da izbaci bas u ovim trenucima
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Wed Jan 15, 2020 12:49 pm

Па ајде да се организујемо и пријављујемо видео, скидање овог снимка са јутјуба ће више болети те дебиле него било шта друго. Реално вређа верска осећања...

Притом сазнам да је дебил син писца Владимира Арсенијевића иначе потписника апела где се СПЦ и Србија оптужују за дешавања у ЦГ, кад се надовеже на то она прича да Сорош дебело финансира ту врсту музике идј и те глупости, све постане јасније.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby pertla » Wed Jan 15, 2020 1:38 pm

čompika wrote:sam
sam
sam
sam
sam
sam
sam
sam
sam
sam
sam


al rimujeeeee
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Kalabrcna
Posts: 10
Joined: Mon May 27, 2019 11:56 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Kalabrcna » Wed Jan 15, 2020 2:19 pm

Ovo sa surilom je tek pocetak eksploatisanja nase vere,kroz razne oblike se pravoslavlje polako ali sigurno gura u mejnstrim.To se odavno uradilo sa katolickom verom ,kad su zgrnuli ogromnu lovu na foru ,jedina prava religija isus je nas itd onda im vise nije bilo bitno ko ih gde spominje i u kom kontekstu.
Nego su cak krenuli da finansiraju projekte o njima..
Snimaju se serije o papi o vatikanu,klasican marketing i klasicno praznoverje.
Nasa vera je dublja od njihove,ali smo se previse priblizili i ovo ide ka tome da nasa vera postane kao njihova,sto manje duhovnosti i sto vise praznih prica.
Previse svojih ljudi imaju u nasoj crkvi,a ovo sa dizanjem naroda koji brani svetinje mislim da nece ojacati pravoslavlje vec suprotno.
Ti pre 15 godina nisi mogao ni snimiti ovakvu pesmu,ne bi ni pomislio da je snimis,ali sad ce biti prihvacena kao normalna stvar..

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Wed Jan 15, 2020 2:22 pm

nema šanse da Tjub to skine zbog vređanja verskih osećanja
ima muzike sa milionima pregleda i neuporedivo mračnijim spotovima, nazivima i tekstovima, pa stoji

baš baš zajebane pesme dobiju ovo pre puštanja nakon mnogo prijava - https://pbs.twimg.com/media/D5vaVu-VUAApRsE.jpg:large
i ne mogu da se lajkuju, šeruju i komentarišu, ali stoje

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby prcko » Wed Jan 15, 2020 2:42 pm

Ova stvar iz diskusije je trenutno drugi najgledaniji klip u Srbiji.

Prvi je:



Vidim da klinci masovno slusaju Raste i druga sranja. Deca od 8-9 godina, a roditelji im normalni ljudi, makar na prvi pogled. Pratite sta vam deca gledaju i slusaju i korigujte kad treba. Znaci, do nas je.

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby подвала » Wed Jan 15, 2020 5:41 pm

Kalabrcna wrote:Ti pre 15 godina nisi mogao ni snimiti ovakvu pesmu,ne bi ni pomislio da je snimis,ali sad ce biti prihvacena kao normalna stvar..


A pre 30-40 bi te hapsili ako slavis pravoslavnu novu godinu. I to bi te hapsile tvoje komsije, Srbi. A pravoslavaca u drzavi je bilo mozda pet posto, a i to je mnogo sto sam rekao. Sto bi se reklo, svi junaci nikom ponikose. Mnogo brzo ljudi zaboravljaju sve, ispade da su ovde pre 20, 30 godina bili neki pravoslavni vitezovi koji su ziveli po nebeskim nacelima. Verovatno 90% oceva od ovih sto su im sad tako tanana verska osecanja, nije proslo kroz crkvu i na istu su gledali sa zgrazavanjem. I sad kao, dosli neki zli zapadnjaci, da uniste veru u ovom ljutom pravoslavnom narodu. A isti taj narod do juce nije znao da se prekrsti, odjebao pravoslavlje kao da ga nikad nije ni bilo. Cudne neke logike.


Послато са moto x4 помоћу Тапатока

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby жабац » Wed Jan 15, 2020 6:55 pm

За песму дечко ниси ништа рекао, зајеби народ и све остало.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Wed Jan 15, 2020 7:36 pm

Још Феђа из Београдског синдиката али и још неки људи чији ставови и сазнања имају тежину су причали да је ово око музике ИДЈ, Басивитија и сличних прича нимало случајно, као што је Слоба покушавао преко турбо фолка да сметне са ума чињеницу у каквом лудилу смо се онда налазили, тако и ови имају сав овај простор управо да би код омладине направили таквог дебилка који ће рећи за ову песму да је промоција православне вере и слично.
Исто тако ти исти људи тврде да је Сорош тачније из његових фондова доста тога финансирано и то није демантовано.

Мене то не би чудило.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby ElPadrino » Wed Jan 15, 2020 8:03 pm

Isti taj Feđa kojem je normalno da patrijarh Irinej javno podržava Vučića i Dodika.
Brus li podsjećaš me na ove naše likove kojima je jedini izvor informisanja i obrazovanja televizija..

Koliko ljudi u okruženju imaš koji psuju Boga ? Je l ih opominješ svaki put kada to urade ? A smeta ti što su u "istoj rečenici" klitoris i Isus. Čak nisu ni u istoj rečenici ali dobro.

To je taj naš lažni moral. To što je Surreal iskoristio neku pravoslavnu muziku (da li je i to grijeh ?) i što je u repovanju se dodirnuo pravoslavlja. Uzmite tekst, nigdje nije ništa skrnavljeno, samo vam je omržen lik i preko toga liječite svoje nezadovoljstvo. Pogledajte okruženje, pokrenite malo priču o svemu tome, pa vidite kad se počnu skidati maske. Drug sluša surila, sestra gleda zadrugu, komšija psuje Boga itd itd.
Poenta je da nije problem u tom Surilu, niti je on ništa bolji ili lošiji čovjek od nas, naš problem je u svakom pojedincu. Problem je to lažno moralisanje, eto otkud sad da on ima milion pregleda, ko su ti ljudi ? To su vam drugari, braća, kumovi.

I onda kada dođe neki protest koji za cilj ima da makar promjeni nešto, tada imate 1000000 opravdanja što taj protest nije kako treba. Te ne valja ovaj na čelu kolone, te mrzi me da hodam svake sedmice, te šta ima onaj da radi tu, te šta su ovi donijeli svoje zastave itd itd.
U suštini gomila nekih glupih izgovora samo da bi se išlo u kontru i ništa ne uradilo i moglo srati preko interneta. Nek' se svako pogleda u ogledalo i kaže šta je to uradio da se bilo šta promjeni na bolje, na koliko protesta je bio, koliko akcija je pokrenuo, koliko stvari u svakodnevnom životu popravio.

Što se tiče samog repa, čak ima i neke poučne stihove

U ženama pronalazim lek sine
Bolje to neko krek sine

Ako gledate tehnički, bolje je bacio u ovoj pjesmi nego pola repera u Srbiji, ovo što je pertla naveo kao dobro rimovanje je ustvari jedan od stilova repovanja kada ispred neke riječi koju konstantno ponavljaš rimuješ riječi prije njih.

U ženama pronalazim lek sine
Bolje to neko krek sine
Sad imam sef nemam štek sine
I jedem stek a ne mek sine
Ja sam mnogo tvrd ti si mek

U ovom dijelu ima i multi rime a to je lek-sine krek-sine, zajedno sa ovom šemom rimovanja sa 'I jedem stek a ne Mek sine(misleći na mekdonalds), ja sam mnogo tvrd ti si mek' iskorištavanjem jedne riječi za dvije fore.

Od kiše metaka kis'o sam
Pa mnogo pesama napis'o sam

U ovom dijelu takođe ima šemu rimovanja gdje spominje Kišu Metaka splitsku grupu i sa njom pravim metaforu da je od nje 'kiso' pa zbog toga je napisao mnogo pjesama (pod njihovim uticajem).

Ove stvari koje sam naveo, recimo Smoke Mardeljano kojeg toliko favorizujete ne znam da l ima u čitavom albumu, tako da vam i prozivka za rep ne stoji.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Swallow » Wed Jan 15, 2020 8:05 pm

Ko misli drugačije ili je lud ili ne živi u realnom svetu. Nisam nikakav zagovornik bilo kakve teorije i zavere, ali prosto je strašno kako se nameće taj trend sveukupnog nadolazećeg kancerogenog talasa ne smem da kažem muzičkog jer bi uverio muziku kao umetnost. Ježim se od tih debilskih glavurda, ježim se od njihovog neukusa, evo primera najboljeg baš pre par dana za vreme praznika zove me ortak da idem sa njim do jednog kluba tu da ispoštuje ribu i njenih par drugarica jer su u tom armani abu dabi autotjun gasu kao i veliki deo našeg napaćenog naroda. I ajde da ne budem do koske kontraš rekao sam da idem, ali da ću izdržati max 2 ( mala ) piva, ušao sam, iscedio pivo na eks, nakupio se besa i unutrašnjeg nemira i ispalio sam se odatle brzinom svetlosti. Onda sam zapalio na neko meni drago mesto, sedeo solo i analizirao tih 20ak minuta provedenih tamo. Ne znam iskreno, postavljao sam i sebi pitanje da li možda nešto nije u redu sa mnom, da li sam lud, odakle tolika količina besa i nemira, pa tačno sam bio spreman na problem bez povoda, konstantno misleći da možda nešto nije u redu sa mnom. Ne znam i sada dok pišem ovo preispitujem sebe da li možda preterujem, ali prosto moj mozak ne može to da primi, uopšte te glavurde koje su furaju po takvim mestima u koji god grad da sam došao a da sam se sticajem okolnosti našao na takvom mestu imao sam trip kao da viđam jedne te iste ljude i da je sve isto. Malo sam kroz ovaj post analizirao i ljude i muziku, ali mislim da su ti i takvi ljudi posledica ovog užasa, al` što jednom davno pre 10+ godina ortak jedan reče ; pa šta ti je budalo, uzmi izvuci prosečnog đanija iz kluba i uporedi ga sa bilo kojim drugim čovekom koji ima stav, koji sluša bilo koji drugi muzički žanr i sve će ti biti jasno. I to je to poklapa se, jednostavno zombirani ljudi, bez ideje i bilo čega drugom.


Ova pesma govori o dosta toga :

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby brucelee » Wed Jan 15, 2020 8:10 pm

ElPadrino wrote:Isti taj Feđa kojem je normalno da patrijarh Irinej javno podržava Vučića i Dodika.
Brus li podsjećaš me na ove naše likove kojima je jedini izvor informisanja i obrazovanja televizija..

Koliko ljudi u okruženju imaš koji psuju Boga ? Je l ih opominješ svaki put kada to urade ? A smeta ti što su u "istoj rečenici" klitoris i Isus. Čak nisu ni u istoj rečenici ali dobro.

To je taj naš lažni moral. To što je Surreal iskoristio neku pravoslavnu muziku (da li je i to grijeh ?) i što je u repovanju se dodirnuo pravoslavlja. Uzmite tekst, nigdje nije ništa skrnavljeno, samo vam je omržen lik i preko toga liječite svoje nezadovoljstvo. Pogledajte okruženje, pokrenite malo priču o svemu tome, pa vidite kad se počnu skidati maske. Drug sluša surila, sestra gleda zadrugu, komšija psuje Boga itd itd.
Poenta je da nije problem u tom Surilu, niti je on ništa bolji ili lošiji čovjek od nas, naš problem je u svakom pojedincu. Problem je to lažno moralisanje, eto otkud sad da on ima milion pregleda, ko su ti ljudi ? To su vam drugari, braća, kumovi.

I onda kada dođe neki protest koji za cilj ima da makar promjeni nešto, tada imate 1000000 opravdanja što taj protest nije kako treba. Te ne valja ovaj na čelu kolone, te mrzi me da hodam svake sedmice, te šta ima onaj da radi tu, te šta su ovi donijeli svoje zastave itd itd.
U suštini gomila nekih glupih izgovora samo da bi se išlo u kontru i ništa ne uradilo i moglo srati preko interneta. Nek' se svako pogleda u ogledalo i kaže šta je to uradio da se bilo šta promjeni na bolje, na koliko protesta je bio, koliko akcija je pokrenuo, koliko stvari u svakodnevnom životu popravio.

Što se tiče samog repa, čak ima i neke poučne stihove

U ženama pronalazim lek sine
Bolje to neko krek sine

Ako gledate tehnički, bolje je bacio u ovoj pjesmi nego pola repera u Srbiji, ovo što je pertla naveo kao dobro rimovanje je ustvari jedan od stilova repovanja kada ispred neke riječi koju konstantno ponavljaš rimuješ riječi prije njih.

U ženama pronalazim lek sine
Bolje to neko krek sine
Sad imam sef nemam štek sine
I jedem stek a ne mek sine
Ja sam mnogo tvrd ti si mek

U ovom dijelu ima i multi rime a to je lek-sine krek-sine, zajedno sa ovom šemom rimovanja sa 'I jedem stek a ne Mek sine(misleći na mekdonalds), ja sam mnogo tvrd ti si mek' iskorištavanjem jedne riječi za dvije fore.

Od kiše metaka kis'o sam
Pa mnogo pesama napis'o sam

U ovom dijelu takođe ima šemu rimovanja gdje spominje Kišu Metaka splitsku grupu i sa njom pravim metaforu da je od nje 'kiso' pa zbog toga je napisao mnogo pjesama (pod njihovim uticajem).

Ove stvari koje sam naveo, recimo Smoke Mardeljano kojeg toliko favorizujete ne znam da l ima u čitavom albumu, tako da vam i prozivka za rep ne stoji.



Није никакав лажни морал. Да ја лично опомињем окружење кад чујем да псују Бога, сунце итд, наравно људе које знам, није баш да идем по улици па кад чујем лупам шљаге

Ја Сурила не знам тј лажем знам га од оног извињавања, до ове песме нисам имао појма ко је, тек пошто сам чуо ово сркнављење онда сам се мало упутио ко је, ко му је отац и слично, иначе ме стварно заболе за дебилчине који репују о криминалу, милионима, т боне стековима, а кад мало загребеш испод површине сконташ да је дебилчина која ће се продати за сома динара.

Њему сва та прича о том трепу, крими нечему, пада у воду оног тренутка кад му је Буханац припретио па кад је снимао видео да се извињава што му је нека снимљена песма изашла.

А ово је скрнављење, тај неко кад псује Бога пошто си то правио поређење, ти му не кажеш ауу јеси побожан, промовишеш Православну веру, али су овом ретарду кад је споменуо клиторисе, да га чува свети Јован и да му рибе пуше рекли браво напокон православље, надам се да схваташ разлику.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests