Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby херц » Mon Feb 20, 2017 1:56 pm

Па ај ти мени реци како би ти решио ове проблеме:
1. педерлук
2. лоповлук
3. издајник (свесно ради против свог народа)
МАЧ БАТО :)

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Mon Feb 20, 2017 2:08 pm

херц wrote:
Мићара wrote:Mogu samo da zamislim Vas par sto ga smatrate za ludim... Sve sto je rekao je manje vise tacno.... I ovde se nakotilo pedera....

Тако је. Школа као институција је дебилана да не може бити већа. Овај централе би му секао удове, ај ми сад реци зашто је он сељачина и зашто би му одсекао удове?


Gde rekoh da bi mu bilo kakvo zlo napravio? Stavise, pomogao bi mu da se leci o trosku drzave u nekoj instituciji, ako ga i takva zelja jednom spopadne. Dok nije fizicki opasan po okolinu, niko nema prava da ga vodi. Nek' prica sta hoce, ovakvi idioti su potpuno bezopasni, sluze za podsmeh i toboze neku zabavu. Evo sad gledam ovaj klip sto je rodjak postavio, tezak kreten. Malopre slusam, kaze "Sustina obrazovanja pocinje od Mojsijevog ucenja..." Koja luda glava, kakav pajser...
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Mon Feb 20, 2017 2:10 pm

lomljeje nogu i ruku je figurativno - stilsko i izrazajno sredstvo koje doprinosi da misli i osecanja izrazimo sto lepse i snaznije ;)
bologna centrale

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Mon Feb 20, 2017 2:18 pm

lik daje primere identicnih kazni i zakona kao sto ima ona islamska drzava,samo sto bi on napravio sebi hriscansku drzavu.
a ovi svi sto ga pordrzavaju,nek uzmu i krenu da kamenuju do smrti svakog koga poznaju da pusi travu,prodaje istu,ili da se kurva,pije,da ne veruje u boga... pa istrebili bi ste 80% stanovinistva srbije... lik je zakasnio,trebao je da se rodi 1245. i sad mu krivo,pa oce da vrati vreme i zakone od pre 1000 godina...ok je da se ismejem malo dok gledam taj snimak,al ko ga shvata ozbiljno i podrzava,treba ozbiljno da preispita svoje mentalno zdravlje.

херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby херц » Mon Feb 20, 2017 2:32 pm

čompika wrote:lik daje primere identicnih kazni i zakona kao sto ima ona islamska drzava,samo sto bi on napravio sebi hriscansku drzavu.
a ovi svi sto ga pordrzavaju,nek uzmu i krenu da kamenuju do smrti svakog koga poznaju da pusi travu,prodaje istu,ili da se kurva,pije,da ne veruje u boga... pa istrebili bi ste 80% stanovinistva srbije... lik je zakasnio,trebao je da se rodi 1245. i sad mu krivo,pa oce da vrati vreme i zakone od pre 1000 godina...ok je da se ismejem malo dok gledam taj snimak,al ko ga shvata ozbiljno i podrzava,treba ozbiljno da preispita svoje mentalno zdravlje.

То си у праву да је закаснио, ал зашто је лоше имплементирати нешто од тога? Ја би први био у стању да одем негде у пичку лепу материну, у неку шуму да живим. Мислим да је једини проблем нас као нације то што живимо у садашњости, из прошлости ништа нисмо научили а у будућност не видимо. Кад се све сабере пут у пропаст.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Mon Feb 20, 2017 2:50 pm

"Mislim da je vrlo vazno da ne zivimo u nekoj virtualnoj realnosti, da ne zivimo u oblacima, kao jedna moja rodjaka koja se bavila okultizmom a kada sam joj ja govorio sta je u pozadini toga, ona je rekla 'kaze Miroljube, nemoj da mi rusis snove'. Ona zivi u oblacima i njoj je lepo, ona zivi u jednoj imaginarnoj realnosti, i kad joj ja iznosim cinjenice ona kaze 'nemoj da mi rusis snove'. Ja sam rekao 'dobro, necu da ti rusim snove'. :mrgreen:
bologna centrale

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Mon Feb 20, 2017 3:10 pm

To sto on navodi neke banalne primere poput mača je samo figurativno... Drugo vecina Vas ovde razmislja kao pojedinac a ne kao porodicna osoba. O tome je sustina njegove price kroz koju citavo vreme govori pustite nas normalne da zivimo u svom dvoristu, jer je njihovo toliko prljavo da sada hoce i nase da isprljaju. Poenta je kako ja da zastitim dete svoje od kocke kurvarluka i droge alkohola kada je to na svakom koraku u ovoj debilnoj drzavi. Na svakih 100m kladionica na svakih 100 kafana na svakom 3 kanalu gole stanije i jebene raste!!! MAČ BATO MAČ!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Hunter_S._Thompson » Mon Feb 20, 2017 3:28 pm

Глупо је расправљати сад о његовим ставовима и шта је рекао кад пројеврејски провокатор свако мало сам себи у уста ускаче. Мени је смешан цео његов наступ код Теше, ало код Теше Тешановића, и сам начин његовог изражавања. Како да се не смејеш? Није лик глупак неки па ај да се смејемо будали, него има духа види се да је фаца али реално то што прича су курчеве приче.
Раднички 1967

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby B.Centrale » Mon Feb 20, 2017 3:29 pm

Мићара wrote: Poenta je kako ja da zastitim dete svoje od kocke kurvarluka i droge alkohola kada je to na svakom koraku u ovoj debilnoj drzavi. Na svakih 100m kladionica na svakih 100 kafana na svakom 3 kanalu gole stanije i jebene raste!!! MAČ BATO MAČ!


Kaze lik koji se pojavljuje na forumu gde se prica o gudriranju, opijanju, kladionici, otvaranju lobanja, kace fotke kurvi i jebacica, vredjanju nacionalnih/verskih/seksualnih/politickih/svih mogucih uverenja.... :?:


Uzgred, evo sad slusam budalu kako prica da je zaljubljivanje pre braka bolesno stanje... I sta zdrav covek da kaze na to?
bologna centrale

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Mon Feb 20, 2017 3:34 pm

I ja sam vristao od smeha na pojedine izvale...
Ali govorim o sustini price. U svakom slucaju svi smo to radili ili jos neki rade. Ali ne bih voleo da moje dete radi ono sto sam ja. To ti govorim.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Druidid » Mon Feb 20, 2017 3:57 pm

Covek je izgleda previse gledao Kuma, pa sad misli da moze jedna porodica da zavodi red u mesnoj zajednici :D

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Mon Feb 20, 2017 4:11 pm

Ma lik je debil, ali ga je zanimljivo slušati.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Влада Паликућа » Mon Feb 20, 2017 4:17 pm

Мирољуб је реакција на либералне лудаке који су екстремни у другом правцу који креирају стварност и уводе све болесније норме понашања. Таман колико је он екстреман толико су и они, бар на 5 година да се уведе његова страховлада стање у земљи би се фино изнивелисало.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кудрави Гаучос » Mon Feb 20, 2017 4:26 pm



Хеј, дебилана, лив дем киц алон! Ај, кицалица ло.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby SickOfItAll » Mon Feb 20, 2017 5:05 pm

После свакодневног лудила којим нас бомбардује пусилипс, Мирољубово лудило дође као еликсир

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Mon Feb 20, 2017 5:53 pm

samo satanizam i renesansa

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Чачак » Mon Feb 20, 2017 6:50 pm

Мирољуб је отишао у лудаке, до јаја. Пре је био колико - толико нормалнији него сад (знају они који су га извалили доста пре овог циркуса код Теше). Не кажем да нема неких добрих идеја, али лик колико је погубљен не може да се определи да ли живи у средњем веку, далекој будућности или негде сад. А и човек није Православан, а протура ту некакве приче о Богу и о учењима Православне цркве..

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Влада Паликућа » Tue Feb 21, 2017 1:09 am

Сви велики умови су у свом времену сматрани лудацима од околине. Пре је био више теоријски секташ, сад је те неке своје замисли преточио у праксу, ту су године и године психичког одметништва, и сад лагано уз лудачки сјај у очима на посебинм фреквенцијама предочава несвеснима пут спасења :geek: Сад кад га родоначелник породице Тешановић позове у следећу емисију то ће бити фешта.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Занемарујем тактику » Tue Feb 21, 2017 1:40 am

Image
Секција за обнову Душановог царства у Питсбургу. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby prcko » Tue Feb 21, 2017 8:02 am



:mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests