Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Fri Jun 08, 2018 5:52 pm

Dobro, stane njih 5 na početak ulice, raskrsnice... Ostatak mora da stoji hteo ne hteo
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Fri Jun 08, 2018 5:54 pm

Brdja wrote:Dobro, stane njih 5 na početak ulice, raskrsnice... Ostatak mora da stoji hteo ne hteo
pa neka stoji ,kontam sta kazes....bitno da ih niko ne dira,ni te prve ni poslednje,iza ovoga pred vladu

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Fri Jun 08, 2018 6:00 pm

fejszbuk je pun slika iz svih gradova, gde ljudi stoje u kruznim tokovima na raskrsnicama i niko se ne svadja, naslonjeni na svoja kola i caskaju...to ne moze da se kontrolise lovom i kontrolisanim medijima....ti ljudi su uvredjeni izjavom da ce budale da protestuju tako sto ce da stanu i ugroze neciji zivot. malo se vodja zajebo i zaneo....da su nislije pametne da se pobune a i svi mi,povodom smene direktora aerodrUma,jer smo u Evropu odatle mogli gde pozelis za 60-80 evra. ljudi su ogorceni i postaje im jasnije da sa platom od 30 000 ne moze vise da se prezivi,pa taman i izgubli i to toliko..

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Fri Jun 08, 2018 6:13 pm

na svim kontrolisanim medijima,prica je ova kao i ovde sto se pokrenula..znas nije u redu da neko protestuje a da ispasta neko drugi..tako su izjeve pustali od ljudi u koloni,ali ono sto je zajebano,kolona se desila,a samim tim ce se probuditi i svest kod ljudi,bar bi trebalo...malinari su bili na magistrali, veliki deo ljudi u srbiji nije prolazio tuda i pucao im ona stvar sto su oni tu.....pricali ovi smradovi iz drzave danima,da cenu odredjuje trziste,a posle prekida kada su ih umolili cena sa 100 skocila na 130...sta je sa trzistem????/

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Nikodije » Fri Jun 08, 2018 6:33 pm

Pocelo je. Maline,gorivo...Sta je sledece? Nije bitno toliko, vazno je da je od Subotice i okolnih sela u citavoj Backoj, sela u Sremu, ceo NS,mesta u Banatu, Beograd sa okolinom,Pancevo,Uzice,Valjevo,Kraljevo,Novi Pazar,Nis itd...SVE JE BLOKIRANO! Posle mnogo godina ponovo sam ponosan na moj narod.

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby MARKER » Fri Jun 08, 2018 6:37 pm

Nikodije wrote:Pocelo je. Maline,gorivo...Sta je sledece?


Месо, већ је најављено.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bruno Sulak » Fri Jun 08, 2018 7:40 pm

Brdja wrote:Dobro, stane njih 5 na početak ulice, raskrsnice... Ostatak mora da stoji hteo ne hteo


Sta pricas ti? To sam primetio i po fejsu, ovi sto su protiv protesta valjda glume neke burzuje ili sta, kao ne dotice ih sto je gorivo poskupelo, nemam pojma koji je to fazon. Jos baja kaze imali ste izbore :lol: ovo je prava satnica kad treba da se napravi protest, sta treba kad ljudi idu na posao pa da pola njih dobije otkaze sto ne moze da stigne.

Pa na kruznom toku izmedju Zrenjanina i NS kod Zablja gde mozes proci okolo koliko ti dusa zeli ljudi su namerno stajali, ugasili auto i izasli da caskaju.

Sto kaze ovaj maline, pa gorivo, pocinje polako, samo tako nastaviti. Mislim da je na starom forumu bila tema Protesti (virtuelni i ovi ulicni). Trebalo bi i ovde otvoriti temu za ubuduce.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Fri Jun 08, 2018 7:53 pm

Nisam ja protiv protesta. Nisam se priključio ali nisam za to ni da odmažem. Da sam se zatekao na putu koji je blokiran, ne bih pravio problem oko toga
Da me dotiče cena goriva, i ne baš. Više mi smeta loše zdravstvo npr.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Fri Jun 08, 2018 10:09 pm

Brdja wrote:Nisam ja protiv protesta. Nisam se priključio ali nisam za to ni da odmažem. Da sam se zatekao na putu koji je blokiran, ne bih pravio problem oko toga
Da me dotiče cena goriva, i ne baš. Više mi smeta loše zdravstvo npr.
ne doticete se cena goriva? koga to jos ne dotice cena goriva,pa ovi sto imaju para,njih bre vise boli ovo poskupljenje goriva,sem ovih sto voze drzavna kola o drzavnom trosku,tim se jebe za cenu goriva,cim slete sa pozicije i budu morali na pumpu,ici ce samo u hitnim slucajevima,zapamti sta sam ti rekao. Ja radim u zdravstvu i uskoro cu ako Bog da da napustim to ranje,ako oces sa mnom,evo upucujem ti javni poziv,ajde sa mnom pred koju oces zdravstvenu ustanovu da starjkujemo gladju,ili sedimo na stiroporu ili sta god hoces jer ni ja ne zavisim od plate od 28 000 kao vozaca u Domu zdravlja. Ako tebe ne interesuje cena goriva,mene ne interesuje stanje u zdravstvu,kuda ide ova drzava bre i ljudi kao ljudi uopste. Bezosecajnost za drugacije zivotne price,sudbine, tipa bitno da meni bude dobro,jebe mi se za druge,dovela nas je tu gde jesmo. Necu da diskutujem vise,nema smisla,ovo je otislo sve u kurac,celo drustvo u celini. naravno ne mislim o brdji nista lose,ali se nadam da ovi upisi njegovi imaju drugaciju konotaciju i mislim da se nije lepo izrazio,a i ako jeste isto tako ne mislim nista lose.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Fri Jun 08, 2018 10:50 pm

Brate, ne znam kako ne možeš da shvatiš moju poentu. Nisam protiv protesta ali smatram da je bilo milion drugih prilika i razloga za proteste od poskupljenja goriva. Pogotovo što mu cena stalno varira. Dalje, kažem da je moglo da se nađe bolje vreme tj satnica jer će ovako izgubiti podršku dobrog dela građana jer se ljudi vraćaju sa posla, umorni, gladni... Nije im do toga, vidiš i na slikama a viđao sam i uživo, jednostavno ljudi neće da stoje ako mogu da prođu, traže mesto da se proguraju, itd. Deca se leče od sms-ova, ne možeš da odeš kod državnog lekara da bilo šta uradiš bez da planiraš mesecima unapred, ljudi rade za male plate ako i nađu posao, sve se više i više odvaja Kosovo, školstvo je srozano, ljudi beže iz Srbije... Ma ima dosta toga šta je preče od poskupljenja goriva
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Fri Jun 08, 2018 11:23 pm

Brdja wrote:Brate, ne znam kako ne možeš da shvatiš moju poentu. Nisam protiv protesta ali smatram da je bilo milion drugih prilika i razloga za proteste od poskupljenja goriva. Pogotovo što mu cena stalno varira. Dalje, kažem da je moglo da se nađe bolje vreme tj satnica jer će ovako izgubiti podršku dobrog dela građana jer se ljudi vraćaju sa posla, umorni, gladni... Nije im do toga, vidiš i na slikama a viđao sam i uživo, jednostavno ljudi neće da stoje ako mogu da prođu, traže mesto da se proguraju, itd. Deca se leče od sms-ova, ne možeš da odeš kod državnog lekara da bilo šta uradiš bez da planiraš mesecima unapred, ljudi rade za male plate ako i nađu posao, sve se više i više odvaja Kosovo, školstvo je srozano, ljudi beže iz Srbije... Ma ima dosta toga šta je preče od poskupljenja goriva

shvatio sam poentu zato sam i napisao da se nisi izrazio dobro...ima druga tema,od necega se mora poceti,narodu je prekipelo i to dobro,lazi,obmane,prevare,kadriranje sto nesposobnijih na odgovrna mesta. trebalo je podrzati penzionere pri smanjenu penzija ,trebalo je podrzati i malinare..trebalo je ali nije.....od necega se mora poceti..neka je od cene goriva,neka je i sa drustvenih mreza,bitno da zdrava logika postoji. meni ovo uliva nadu da moze,mada je zapad jak sa novcem koji pumpa u ove,ali ovo je bio cist gradjanski bunt..znaci da ima nade...novosti nisu ni preneli da ima blokada,sajtovi koji prate kamere po bg su bili ugaseni u to vreme . znaci da se boje......da je vlast lopovska, dovoljno je skontati da su danima pricali da nece da pricaju sa malinarima u prijepolju,da trziste odredjuju cenu,da oko cene vlada i drzava nema nista a kad su malinari malo vise zapenili,kada su pripretili da blokada ide dalje,cena sa 100 kinti raste na 130. pa da li vlada ima uticaja na cenu,ili se tziste poremetilo zbog sacice protestanata? i ne mislim samo na ovu vlast,na svaku narednu,kada zajebu nesto,bilo sta,treba im jebati kevu na ova ili onaj nacin. i svavko da treba da se ima u vidu,da obicni gradjani ne trpe glad i da zure sa posla kuci,kao kod kuce ih ceka pecenje,ali tamo neki protestuju oko cene goriva,a verujem radili su za ogormne novce,pa mogu svaki dan da sipaju pun rezervoar. Da im je gazda rekao da moraju sat vremena duze da rade,zbog straha bi ostali da rade i bili bi jos gladni. a strah imaju jer su ovi napravili da ljudi imaju strah za egzitenciju svoje porodice. Opet,evo javni poziv,pun si ko brod cim te nj interesuje cena,evo prizanjem ne treba mi sa dvoje dece na faksu tih bednih 28000 od doma zdravlja,to ne moze ni osnovne potrebe u bg da pokrije za jednog studenta,ajmo brate da sednemo ispred Domka Zdravlja i strajkujemo gladju. Ja sam spreman a dok strajkujemo mogu ti obajsniti milion primera sto je zdravstvo takvo kakvo jeste ,dati i podatke i dokaze da bar pet direktora treba da ode iz mog zdravstvenog centra, i to ne da ode sa pozoicije,nego na robiju sta rade....verujem da ce pola tribine foruma doci da nas podrzi,mada neke i ne interseuje stanje u zdravstvu,kao tebe cena goriva,ali doci ce,jer je stanje lose...od necega se mora poceti....

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Sat Jun 09, 2018 12:11 am

Sve mi je jasno koji je glavni narativ vlasti kada dođem gajbi a keva krene da priča. A šta sa ljudima koji idu na posao, pa ne možeš drugog da ugrožavaš...
I treba, mora se pritisak vršiti. Dokle god budemo gledali malinare, učitelje i ostale kao strano telo kada protestuju, ne može se ništa promeniti.
Ovde je bilo možda najlakše iskazati neposlušnost. Ovo dotiče sve, i to je valjda svima jasno, nije to do tebe koji ćeš morati da sipaš sada više od crvene na 100km, ode cena svega gore...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Sat Jun 09, 2018 12:12 am

Nazovi to sebičlukom ali život je previše kratak da bih ja kao pojedinac ispravljao krive Drine u zemlji kakva je Srbija. Mogao bih sad naširoko da objašnjavam zašto tako mislim ali me iskreno mrzi. Isto tako bih mogao da kažem, ajmo, idemo da štrajkujemo, da pričam prazne priče ali to nisam ja. Ne teram nikoga da deli moje mišljenje niti da me podržava ali nisam od onih koji pričaju jedno a misle drugo da se ne bi izdvajali i da ne bi bili na meti kritika okoline.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Sat Jun 09, 2018 12:27 am

Razumem te, ali ako planiraš ovde da odgajaš decu... jebiga, trebao bi, po mom mišljenju. Tj svi bismo trebali.

nscrew
Posts: 36
Joined: Tue Mar 22, 2016 3:09 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby nscrew » Sat Jun 09, 2018 12:42 am

Od necega se moralo krenuti,makar to bilo i gorivo.nama ocigledno ne smeta toliko stranacko zaposljavanje,zdravstvo,korupcija...pokrenulo nas je gorivo,verovatno bi i pljuge.cinjenice su da ovako nesto nismo imali skoro,protest bez politicke pozadine i bilo kakve stranacke organizacije.ne treba traziti dlake u jajima,organizovano je preko drustvenih mreza gde hiljade ljudi iznosi svoje ideje,hiljade se slazu,hiljade se ne slazu...i sigurno nije bilo lako organizovati blokade u isto vreme u vise gradova.po meni ispalo je najbolje moguce.da ne pravimo poredjenja kako bi grcka zbog ovoga gorela,ovo je za nas kao narod koji je emotivno,psihicki,nacionalno demoliran ipak neki uspeh.mozda se dignemo protiv vlasti a mozda cemo sve ovo zaboraviti za 5 dana ali je sigurno da je picousti prvi put naisao na problem koji ne moze da kontrolise i sakrije.gubi se polako u moci,i kada nema kontrolu nad necim,dolazi do izrazaja koji je psihicki bolesnik

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby čompika » Sat Jun 09, 2018 1:14 am

fora je što ovo lako može da se spinuje, hitne sporije prolaze, ostale hitne službe sporije rade i tako dalje...
Ali daleko je ovo od rušenja, tj ja mislim da oni ne mogu da se sruše. Jer ne postoji fizički način, kao uđe se u parlament pa se otera bagra.
Može samo da se toliko potkopa kredibilitet ove vlasti u očima onih koji njih kontrolišu, a to su gazde sa zapada i jako malim delom glasači. I pritom da bude neko spreman da preuzme vlast.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Sat Jun 09, 2018 1:23 am

Протести ће трајати максимално до првих летовања, а после тога следи блокада Паралије

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Swallow » Sat Jun 09, 2018 1:25 am

Ljudi bitno je da je nešto počelo da se dešava, opasna letargija je zahvatila srpski narod, uspeli su da ubiju onaj poslednji buntovnički atom u Srbima, ovo danas....Delić naroda protiv cele države, medija, spontano, čaršijski, snalaženje preko svih mogućih metoda i eto može se reći da je Srbija delimično stala! Ni ja nisam zadovoljan danas odzivom ljudi konrektno u Užicu, ali sa druge strane bilo je sasvim dovoljno s` obzirom koliko se o tome pričalo i što je najbitnije blokirane su odlične lokacije put ka Zlatiboru i CG gde su se stvorila abnormalne kilometraže, blokada je bila gotovo od Užica do Zlatibora 20ak km, nije malo za početak.Sada više nema nazad, jer ukoliko ne bi istrajali kao narod u ovome samo bi dali legitimitet ovom psihopati da nas satire još više, generalno kako je sve preko noći organizovano bez i jednog jedinog medija, dobro je, ovako sa malim stvarima sve počinje, kuva u vazduhu bar sam to danas osetio posle ko zna koliko godina.Maline pa gorivo, polako stićiće se i do skupštine sa bagerom!

User avatar
sorab
Posts: 130
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:42 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby sorab » Sat Jun 09, 2018 7:28 am

Шта Загребчани мисле о шунду? :))

https://www.facebook.com/NewsBarTV/vide ... zoNfN_rWKg

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кудрави Гаучос » Sat Jun 09, 2018 8:57 am

sorab wrote:Шта Загребчани мисле о шунду? :))

https://www.facebook.com/NewsBarTV/vide ... zoNfN_rWKg


:lol:

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests