Izbori decembar 2023

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby друг члан » Fri Dec 15, 2023 10:23 am

Choose Life

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Izbori decembar 2023

Postby Bruno Sulak » Mon Dec 18, 2023 11:30 am

Spasa nam nema, propasti necemo.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 18, 2023 4:02 pm

Ovo sam hteo napisati, ali vidim da si me preduhitrio. Nismo za bolje stvarno. Stvarno ispadne da jeste tako da svaki narod zaslužuje vlast kakvu ima. Ja iskreno živim dobro i snalaziću se i sa ovima i sa onima na vlasti i glasam protiv ovih a čovek za koga znam da živi kao pas i muku muči tešku sa svojom zdravljem i finansijama i ima 100 razloga da glasa protiv ovih, kaže ja sam glasao za SNS jer sam obećao nekoj ženi... Ne znam šta reći, to je to. Što ja sad da se nerviram i pokušavam njemu pomoći kad on sam sebi neće da pomogne.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Tue Dec 19, 2023 2:34 pm

Ocekivano sve. Spasa nam svejedno nema.
Zao mi je samo sto su braca preko Drine iskoristena u svrhe glasanja za Sns i sto se pravi razdor medju Srbima i na toj liniji.

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby Moltisanti » Wed Dec 20, 2023 4:53 pm

Ja ne znam da li sam ja lud ili sta ali ovi izbori su bukvalno bili referendum za priznanje secesije Kosova sto prihvatanje fra-nem sporazuma defakto znaci. Dakle preko 75% posto su dobile stranke i koalicije koje prihvataju fra-nem sporazum a sa KiM i preko 85% posto. Uopste nije bitno sta je razlog - da li je strah, da li je ucena, da li narod glup, da li se samo laze da to Vucic nece prihvatiti ili da ce da bira sta da sprovede, ovaj narod je upravo prihvatio ultimatum koji trazi da prihvatimo da je Kosovo defakto drzava i to ubedljivo, da ne mozes cak ni da kazes da se nesto navlacilo. A mi ostali smo to prihvatili, sad ce lepo derbi, tu ce da se otpeva po koja pesma Kosovo je srce Srbije dok siptari lagano ulaze i otimaju u kompleks "Rajska banja" u Banjskoj a Petkovic pise saopstenje gde isti osudjuje al ne radi nista. Kakva nemoc, ovo je jezivo.

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby lukabrasi » Thu Dec 21, 2023 9:38 am

Samo sto je narod toliko glup/nezainteresovan/sebican da ih boli uvo da i malo razmisle.
Imam utisak da narodu kazes da biraju pocetak 3.svetskog rata, ali da ce dobiti povecanje od 15% ili jednokratnu pomoc od 100e da bi svi lagano izabrali. Kao da ne postoji sutra, kao da se zivi samo za danas i za sebe.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Dec 26, 2023 6:34 am

Moltisanti wrote:Ja ne znam da li sam ja lud ili sta ali ovi izbori su bukvalno bili referendum za priznanje secesije Kosova sto prihvatanje fra-nem sporazuma defakto znaci. Dakle preko 75% posto su dobile stranke i koalicije koje prihvataju fra-nem sporazum a sa KiM i preko 85% posto. Uopste nije bitno sta je razlog - da li je strah, da li je ucena, da li narod glup, da li se samo laze da to Vucic nece prihvatiti ili da ce da bira sta da sprovede, ovaj narod je upravo prihvatio ultimatum koji trazi da prihvatimo da je Kosovo defakto drzava i to ubedljivo, da ne mozes cak ni da kazes da se nesto navlacilo. A mi ostali smo to prihvatili, sad ce lepo derbi, tu ce da se otpeva po koja pesma Kosovo je srce Srbije dok siptari lagano ulaze i otimaju u kompleks "Rajska banja" u Banjskoj a Petkovic pise saopstenje gde isti osudjuje al ne radi nista. Kakva nemoc, ovo je jezivo.


Ono sto je SNS za sve godine uradila je to da je sistematski unistena desnica. Tj. oni sebe sve ove godine predstavljaju kao patriotsku stranku, a sve odluke protiv nacionalnih interesa sprovode u delo. Evo juce i tablice uz obavezno obrazlozenje kako je to neko ranije potpisao i kako Srbija nikada nece prihvatiti nezavisno Kosovo.A da ne pricamo da su dosli na vlast pricom kako ce ponistiti sve Briselske sporazume. Sa druge strane sns ubedljivo na Kosovu. Danas bukvalno nemas sa kim da izadjes na ulicu, nekako mi je lakse podnosljivo bilo da gledam zutu izdajnicku vlast i da budem u gomili na ulici, nego ovo danas.

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby lukabrasi » Tue Dec 26, 2023 9:08 am

Iskusno su to odradili, videli su da sa zutima ne moze da se zavrsi sve sto treba i da je jak nacionalni naboj u Srba, pa nam podmetnuli ovo cudo od sns...

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby enbidzi1 » Tue Dec 26, 2023 9:38 am

Jos jedna pobeda patriotske vlasti koja sto je vaznije od svega ne kinji navijace(a i zasto bi kad se ne talasa), priznali su kosovske tablice, ali su zuti pretpriznali, tako da se ovo juče ne računa. Idemooo, sve je bliza "crvena linija" kada ce se i SrpskaNavijackaScena drznuti protiv izdajnika

User avatar
Kockalone
Posts: 287
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Kockalone » Tue Dec 26, 2023 6:35 pm

Живјели :)

Image

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Dec 26, 2023 7:17 pm

lukabrasi wrote:Iskusno su to odradili, videli su da sa zutima ne moze da se zavrsi sve sto treba i da je jak nacionalni naboj u Srba, pa nam podmetnuli ovo cudo od sns...


Bukvalno, trojanski konj. Provalili nas daj im malo para, malo bolji zivot i zaboravljaju na sve. Pre neki dan i Komercijalnu banku ugasise. Pre par godina sam citao od Hermana Nojbahera " Specijalni zadatak Balkan", autobiografska knjiga za vreme II svetskog rata. Do slova objasnjeno sta je i tada konkretno komunistima bio najveci problem u Srbiji. To je selo i srpski seljak koga nisu mogli da zaposle i ucenjuju posle toga, coveka koji sam sebi obezbedjuje sve za zivot ne mogu kupiti. Pa su odmah nakon rata sela masovno unistavana, a i posle toga praksa je nastavljena. Sada su presli cak i na nivo vise, a to su gradovi. Otuda ta otudjenost, imam osecaj da se niko ne vidja sa nekim, a da to nije svedeno na posao.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Dec 26, 2023 8:05 pm

enbidzi1 wrote:Jos jedna pobeda patriotske vlasti koja sto je vaznije od svega ne kinji navijace(a i zasto bi kad se ne talasa), priznali su kosovske tablice, ali su zuti pretpriznali, tako da se ovo juče ne računa. Idemooo, sve je bliza "crvena linija" kada ce se i SrpskaNavijackaScena drznuti protiv izdajnika


Ja nerazumem poentu ovakvih upisa. Sta hoces da kazes mi smo manje govno od ovih prekoputa? Ne zna se burazeru ko je vece govno i tu mislim na sve grupe. Ovakve teme treba da su iznad bilo kog rivalstva iznad svake podele. Ako zelis neki boljitak ovako ga sigurno neces podstici. Upravo zbog ovakvih stvari ja nam zelim 99-tu, jer je nas ne moguce okupiti oko neke nacionalne stvari dok nam svima nisu muda u procepu.

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby lukabrasi » Thu Feb 22, 2024 10:45 pm

Ima li bilo ko komentar na ovo cepanje pokreta MI? Ovo je dno dna...

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby MARKER » Thu Feb 22, 2024 11:00 pm

Српска посла

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby SAO_Zeljin » Sat Feb 24, 2024 10:18 am

Onaj ko ih je napravio sada ih je rasturio

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby Moltisanti » Wed Feb 28, 2024 10:32 am

Cela ta prica oko mi je meni neverovatna. Aj da ostavimo po strani to da li ih je neko sastavio ili rastavio, i da pricamo da je sve bilo iskreno(nema dokaza pa necu o tome) ali skupila se grupa ljudi bukvalno upoznali se kod Marica na Hepiju i kao ajde da napravimo pokret ili sta god bez ikakve ideje sta ce posle, bez ikakvog plana rada, pa ako cemo iskreno i bez ikakve politike jer to sto oni pricaju to nije nista novo a nije ni definisano u potpunosti. Pa cak i da su najbolji ljudi na svetu, tako se to ne radi.

A kad pogledas ko su ti ljudi, to sve licnosti koje se uopste ne bave politikom a neki skroz druge profesije, svi u poznim godinama 60+, barem da su mladi pa da kazes buducnost srpske politike. Nestorovic kao prica o nekoj buducnosti pokreta a ima 70 godina. A u Beogradu je tek haos, uspeli su da se podele na 3 grupe nekako i onda kao necemo sa SPN 100% al necemo ni sa rezimom, idemo na nove izbore gde cemo opet doci u istu situaciju.

Tako da, meni je to sve od pocetka izgledalo neozbiljno i neiznenadjuje me sto se ovo desilo ali me iznenadjuje koliko ljudi je glasalo za njih i malo je reci da sam bio iznenadjen kada sam video brojke, sto mi opet govori koliko su i ljudi u politici i narod neozbiljni jer nista od ovoga ne bi bio problem da smo mi Island i da nemamo probleme kakve imamo u drzavi. Dok se oni podele i skupe, ovaj ce sve izdati.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby shark23 » Wed Feb 28, 2024 10:53 am

Vidis, ja sam glasao za novi dss, koji kolko sam ispratio istu pricu furaju nece ni sa rezimom ni sa spn, sto je meni pravi potez. Meni je najvece razocarenje izbora sto 70% ljudi glasa aktuelnu vlast + spn. Ja sam se generalno iskljucio iz te politike, ne pratim toliko, iz iskustva kod nas znam da uvek treba glasati protiv rezima. Ali isto tako u tom spn ima dosta smecara i jako sumnjivih likova tako da sam podjednako razocaran kad vidim da i njih neko podrzava.

Samo zamisljam koliko bi normalnija atmosfera sad bila da je novi dss + taj pokret mi uzeo tih 70% glasova. Ili jos neko sa strane od novijih stranaka..

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Feb 28, 2024 11:05 am

Glup narod brate, lako nas obmanuti + slabo pamtimo i dolazimo do toga da 70% glasova dobiju oni koji te jebu već 30 godina. U prevodu ko te jebo godinama, jebaće te opet a na nama je da dobro namažemo guzicu vazelinom jer ovde tome kraja nema.

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby Moltisanti » Wed Feb 28, 2024 11:24 am

shark23 wrote:Vidis, ja sam glasao za novi dss, koji kolko sam ispratio istu pricu furaju nece ni sa rezimom ni sa spn, sto je meni pravi potez. Meni je najvece razocarenje izbora sto 70% ljudi glasa aktuelnu vlast + spn. Ja sam se generalno iskljucio iz te politike, ne pratim toliko, iz iskustva kod nas znam da uvek treba glasati protiv rezima. Ali isto tako u tom spn ima dosta smecara i jako sumnjivih likova tako da sam podjednako razocaran kad vidim da i njih neko podrzava.

Samo zamisljam koliko bi normalnija atmosfera sad bila da je novi dss + taj pokret mi uzeo tih 70% glasova. Ili jos neko sa strane od novijih stranaka..


Ja sam isto za NDSS ali oni nisu rekli da nece sa SPN, cak naprotiv oni su rekli da gde god mogu na lokalu da ce sa SPN ici a na republici moze samo tehnicka vlada od 3 meseca da se prociste neke stvari i onda da se izadje na izbore. Po meni je to najbolji plan bio kako spreciti dalje sprovodjenje ovog sporazuma i srusiti SNS. Zapravo je to mozda i jedina stranka ili koalicija koja i ima neki plan, pricam za ove patriotske stranke. Sve ostale stranke i pokreti su bile u fazonu hocemo da rusimo SNS al ne po svaku cenu ili necemo DOS opet.

I to je zapravo najveca pobeda VUcica, sto je uspeo da ubedi ljude je on zapravo patriota a da su ovi drugi izdajnici i da ce prodati sve a on se bori i vodi suverenu politiku i ostale gluposti. Nije da nema osnova to sto procia, deo tih stranka koji su u SPN su zlo ali narod ne konta da SPN nikad ne bi mogao da izda ovoliko koliko je Vucic izdao, jer on moze nesmetano to da radi dok ovi ne mogu da budu na vlasti bez neke patriotske koalicije koja bi onda sprecavala sprovodjenje bilo cega.

Recimo da je SPN bio na vlasti i da su prihvatili ovaj sporazum, odmah bi pala vlada ali SNS ne samo da nije pao sa vlasti nego je jos i vise procenata dobio. Zato su nam sada vezane ruke po pitanju sprovodjenja sporazuma, mozemo samo da gledamo kako korak po korak nestaje drzava Srbija sa KiM a za to vreme Zavetnica ulazi u pokret kod Vucica, ovi iz Mi se raspali, Nestorovic i Pavic kod Marica se sprdaju, bacaju fore neke, Dveri ispod cenzusa itd. Mozemo da krivimo koga god ali kao narod smo pali na testu.

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby enbidzi1 » Wed Feb 28, 2024 8:40 pm

Odlican i koristan nastup Drzave na sastanku u Tirani.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests