Izbori decembar 2023

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby друг члан » Mon Oct 30, 2023 7:37 pm

Ne znam sto padas u vatru. Samo sam ti napiso da me ne povezujes sa zutima. Udbaskom forom, nisam nigde reko da si ti udbas. Bec te mantre, ti nisi za ovog ti si za onog.
Pa pola tih zutih je sad kod vucica. Ne vidim da ikom smetaju, a lajao je po njima kako su lopovi kako ovo,ono.. Pa daj procesuiraj nekog. Jel lopov, nek odgovara. Dinkic lopovcina, pokupio pare s kipra i?Sta ti predlazes? Da li ti mislis da treba da se strpimo s ovima dok ne dodje neko ko ce sam da ih oduva i ima apsolutnu vecinu, a pri tome je neokaljan, uspesan,pametan, posten,ugledan u svetu,priznat... Evo konkretno pitanje da li treba ili ne da se menja vlast?
Sto se tice ove spodobe gore s kojom si pokusao da me povezes, imam o njemu i toj klapi identicno misljenje kao i o vucicu. Kao i o svima koji su bili na vlasti od kad pamtim, sto je period od devedesetih i milosevica do dana danasnjeg.
Sto se tice tih organizacija oko promene vlasti ja sam to cito za onog drugog, mislim Popovic da se preziva. Ovaj mi ne deluje da moze organizovati cepanje dva kubika drveta. U vreme otpora 2000 ja imao 15 godina, nikakve veze sa mnom.
Sto se tice tribina, tek te tu nisam prozvao, ne znam sto to uopste spominjes. Razgovaramo normalno ko odrasli ljudi
Choose Life

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Mon Oct 30, 2023 7:46 pm

Moras da mi objasnis kako to izgledaju udbaske fore. Da znam za u buduce da ih ne koristim. Ovo sve ostalo, ne vredi, necu da branim nesto i da se napinjem, nisam placen za to, a vidim u kom licemernom pravcu sve ide. Pa da ne ispadam crna ovca drustva, bukvalno necu vise ni ulaziti u ovu temu, bezveze se nerviram, bice kako bude i to je to. Moze da se pise danima bukvalno bez prestanka, ja sam rekao za sebe sta cu, tacnije sta necu i to je to. Ovo ostalo...niko ne valja, samo je ogromno pitanje ko vise ne valja. Stvarno se necu vise upustati ovde u raspravu u ovoj temi, za mene ne postoji i to je to. Svi su nesto casni satro moralni, a gde treba nema nikog, svi su protiv al niko da kaze, ovo prosli su fasisti ali ipak cu glasati za onog ko ce im dati legitimitet da opet dodju...ja ne umem da pricam tako i da moralisem lazno da se dopadnem ljudima. Pisem sta mislim, ali to danas nema ko da cuje niti ce biti protumaceno kako bhi ja zeleo. Zato mi je lakse za svoje zivce da ni ne ulazim ovde jer sam "povrsan" , "ne znam koliko su 2 i 2", dobro je pa ima ko zna. Strasno kompleksna tema da bi bio samo opusten.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Zalgiris » Mon Oct 30, 2023 9:13 pm

Dobro je Viljuska, odmori malo. Znamo tvoje stavove i citali smo da ti smeta kako su obuceni oni protestanti i da furaju esarpe i starke i da imaju ofarbanu kosu i da se promuvamo malo po tim skupovima da vidimo kakve sve glave mogu tamo da se nadju i da nismo u prici i da ne umemo da sabiramo i da cemo tek videti...pretera ga. Sad si dosao ovde da nam delis etikete i da se brecas na nas. Imas svoj forum, pa tamo nastavi da pretis banovima i padaj u trans...ovde probaj da pricas normalno. Ako ne mozes eno ti navijacke teme, pa tamo pisi...tamo imas sta da napises.
Kacis neke idiotske klipove iz 2000ih, a niko ne zna sta zelis da nam kazes. Proslo je 20+ godina od tada, zasto nam ne okacis neki noviji klip od Tome Mone, Brnabicke, Vulina, Sline, Vazduplohova i ostalih degenerika...koji su nam gle cuda svi redom neki ministri. A bukvalno se ne zna ko je veci retard od tih lobanja. Kako to da ti smeta ovaj kepavi komedijas, a ne smeta ti Marko Djuric koji je bio direktor kancelarije za Kosovo. Dakle to otporasko retardirano govno je tvoj Vucic SRBENDA postavio na to mesto. Vucic, SRBENDA tvoja, dovodi Tonija Blera i Sredera u arenu na miting, koji prenose sve drzavne televizije uzivo, Sredera i Blera....dobro da Tudjman nije ziv, garantujem da bi i njega dovukao. Koji umobolnik, cime ucenjen moras da budes, koje pomracenje mozga treba da imas da pozoves te ljude, nicim izazvan na skup. Napusavali smo onog ustasu Tadica da nema kome se nije izvinio, a onda Aca Srbin ide u Potocare da pusi obrezane kurcine tamo i da im se klanja i izvinjava. Sa Edi Ramom je najjaci ortak, brat, samo se smejulje i kikocu, rukuju i druguju.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby калашњиков » Mon Oct 30, 2023 10:29 pm

Neka nam je Bog u pomoci. Nema nama spasa jos dugo.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Rođaci » Mon Oct 30, 2023 11:26 pm

Sevastopole wrote:Glupo bi bilo da ti kazem da ti je keva udbas i cale, ali ja to necu da kazem jer sam vaspitan covek.



klasična SNS retorika :lol:


1958 wrote:
Rođaci wrote:
1958 wrote:
Tako je, treba glasati sa Dobricu i Branka. Pravi urbani tipovi, razumeju nas i nase potrebe.



bolje nego za Đuku i Orlića


Koja je razlika izmedju djuke bizona i lazovica ili dobrice i orlica? Monstrumi su i jedni i drugi.

Obzirom da si prljava metalika dobricu bi trebao da poznajes sa raznih dogadjaja po gradu. Kako onakav tip postaje prvak opozicije?



metalike slušaju paganske blek metalce, prave Srbe
a tim događajima po gradu se bave dokoličari, bilo da ih organizuju ili da ih razbijaju, pa si sigurno mnogo pozvaniji od mene da diskutuješ o tome

User avatar
1937
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Izbori decembar 2023

Postby 1937 » Tue Oct 31, 2023 12:09 am

Nekad imam utisak da je Kalasnjikov u stvari Sevastopole sa drugog naloga.
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby калашњиков » Tue Oct 31, 2023 6:47 am

1937 wrote:Nekad imam utisak da je Kalasnjikov u stvari Sevastopole sa drugog naloga.


Brat od tetke. Po cemu si sad to zakljucio, nemam ideju.

User avatar
ineks
Posts: 19
Joined: Fri Jun 29, 2018 1:14 pm
Location: Tamerlan

Re: Izbori decembar 2023

Postby ineks » Tue Oct 31, 2023 11:10 am

1937 wrote:Nekad imam utisak da je Kalasnjikov u stvari Sevastopole sa drugog naloga.

Nije slucajno, navijac nije.
Meni lici na onog ultrastita, znaci novinarcic ili strumf. Ako su ultrastito i kalasnjikov navijaci ja zovem lokalnu televiziju da me snime kako skacem sa sprata. :geek:
air to the teddy bear

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby калашњиков » Tue Oct 31, 2023 1:30 pm

ineks wrote:
1937 wrote:Nekad imam utisak da je Kalasnjikov u stvari Sevastopole sa drugog naloga.

Nije slucajno, navijac nije.
Meni lici na onog ultrastita, znaci novinarcic ili strumf. Ako su ultrastito i kalasnjikov navijaci ja zovem lokalnu televiziju da me snime kako skacem sa sprata. :geek:


ale ale aleee
ma kakav navijac... nisam ja kao ovaj 1937 da budem gde treba i kad treba. Vi znate najbolje. Verovatno si i ti s ovim zajedno ruku pod ruku uvek tamo gde treba. Zao mi je sto se ne palim na ultras tifo i kojekakve instagram fejsbuk stranice i te fore i fazone ultras vrld.... stosta bi se moglo reci ali kome? ne znam..... od navijanja u srbiji ostala ljustura, dosli neki novi trendovi.... s tim covekom s kojim me poredite se u nekim stvarima slazem u nekima ne, al cim izgleda vama nesto para usi, ajmo sve u isti kos, ciganska govna. Evo gledam i ovde se raspravljate i svadjate a svi se slazemo da je ova vlast olos belosvetski. Zato i kazem neka nam je svima Bog u pomoci, jos cemo dugo biti jahani kada je nesloga vazda bila medju srbima........

User avatar
1937
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Izbori decembar 2023

Postby 1937 » Tue Oct 31, 2023 3:43 pm

Rekao sam samo da nekad imam utisak. I to je sve! Nisam rekao da je to 100% tako ili da sam ja siguran, kazem jednostavno da mi po upisima i tajmingu nekad to tako deluje. Izvinjavam se zbog greske.
Jbt ovi cigani svi nesto postali uvredljivi i razdrazljivi u pm... :mrgreen:

I Sevastopole se godinama upljuvavao ovde da nam objasni kako Delije nemaju nista sa ekipom na vlasti, da bi nam sad ovde drzao slovo o tome kako nema boljeg od Vucka, kako su jedni ovakvi drugi onakvi, a sns najmanje zlo. Kad se doslo do toga i kako?
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Tue Oct 31, 2023 4:39 pm

Nevezano za sever, ovog, onog, ne upirem prstom, ali nazalost mnogi precutno podrzavaju vucka zbog licne koristi i kombinacija i pre bi se odrekli Kosmeta, Vojvodine i cega hoces nego toga.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby калашњиков » Tue Oct 31, 2023 7:20 pm

1937 wrote:Rekao sam samo da nekad imam utisak. I to je sve! Nisam rekao da je to 100% tako ili da sam ja siguran, kazem jednostavno da mi po upisima i tajmingu nekad to tako deluje. Izvinjavam se zbog greske.
Jbt ovi cigani svi nesto postali uvredljivi i razdrazljivi u pm... :mrgreen:

I Sevastopole se godinama upljuvavao ovde da nam objasni kako Delije nemaju nista sa ekipom na vlasti, da bi nam sad ovde drzao slovo o tome kako nema boljeg od Vucka, kako su jedni ovakvi drugi onakvi, a sns najmanje zlo. Kad se doslo do toga i kako?


nije niko postao uvredljiv ni razdrazljiv u pm nego ovo su komentari koji se konstantno desavaju. jednostavno trazite da dobijete takav odgovor.
ne zelim da coveka branim, niti ga znam, niti sam njegov advokat, ali obracas se meni spominjuci njega, ja ne vidim da je igde lik rekao da nema boljeg od vucka. to mozda neki od vas tako ZELE da vide. ali covek ako oce da vam odgovara nek odgovara, njegova stvar. ja cu samo da kazem da koliki god sam veliki protivnik ove vlasti, koliko god je mrzeo, i koliki god su olos, trenutno nije momenat da se rusi sve i postavlja ovaj sljam koji se predstavlja kao opozicija i kao nesto bolje. od dva ooogromna zla tesko je napraviti izbor, ne trebaju ni jedni niti drugi da budu na vlasti, ali situacija oko nas i u svetu jednostavno nije dobra da bi se sada nesto rusilo, i menjalo. treba se strpiti jos malo. moje licno misljenje je da dovodeci ove nove na vlast je definitivno pucanje u obe noge. nije dobro sada, vidimo svi, sami smo krivi za ovo sto se trenutno desava jer nismo na vreme donosili prave odluke. eto i ta crna gora se uzela kao primer, ja apsolutno nista ne vidim da je tamo bolje, samo je jos veci cirkus a iz iste ambasade se dobijaju naredjenja idalje. nisam iz cg, ali verujem drugarima koji su tamo i koji su godinama protiv mila bili i na izborima, a bogami i na ulici. a ljudi ovde misle sad je bolje.... mi smo u losoj jako poziciji da bi se kockali sada..... trenutno situacija u svetu nije jos povoljna za nas, barem za sada, a mozda i bude uskoro, videcemo. ovo je moj licni stav i misljenje. isto sam tako nekada razmisljao samo rusi, menjaj..... posle, vremenom vidis malo siru sliku i nije nimalo lako pomiriti se s nekim stvarima...... ima jos do izbora, videce se za koga ce se glasati, znamo svi da glasao protiv ili uopste ne glasao nas ce krasiti opet da smo sns vucicevi i slicno. jebe mi se ko sta misli, kada vidim od kakvih osoba dolaze takvi komentari uopste me nedoticu. zato jos jednom neka nam je svima Bog u pomoci i nadam se da ce nam dati snage a najvise pameti da se USKORO nesto promeni na bolje.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Wed Nov 01, 2023 6:55 am

O cemu pricamo covek je uspeo da kupi, posvadja sve nacionalne struje u zemlji. Nazalost i navijace.Kada je nekim bednim Fajtersima nudjeno obezbedjenje splavova po Bgu, onda nema vise o toj temi sta da se pise. Ejjjj.Pisite ljudi, pricajte ne opravdavajte do jucerasnje saborce koju su se prodali nego uperite prstom u njih, dzaba nam sve ako izgubimo drzavu.Licno nisam glasao 15 godina. Ovaj put moram i moj glas ide Milosu "Francuzu". Kako objasnjavate parizer majku nam jebem u prokletu.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Wed Nov 01, 2023 2:08 pm

Trebao si da prihvatis, osetis malo beogradski nocni zivot, mrstis se, spopadas hostese iz provincije koje rade na tim mestima, mozda se ogrebes i za neki sex kod istih, nekad nekog prebijes, kasnije kad te pozovu bijes narod po mitinzima, mozes i ovako da bijes ljude, a da ne snosis posledice. Priznaj da nije lose, a?!

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Wed Nov 01, 2023 7:23 pm

No al calcio moderno wrote:Trebao si da prihvatis, osetis malo beogradski nocni zivot, mrstis se, spopadas hostese iz provincije koje rade na tim mestima, mozda se ogrebes i za neki sex kod istih, nekad nekog prebijes, kasnije kad te pozovu bijes narod po mitinzima, mozes i ovako da bijes ljude, a da ne snosis posledice. Priznaj da nije lose, a?!


Pa ja sam to pricao, ali ovi moji su za mir i stabilnost. Pricam ovako sa random ljudima, konacno se kod " obicnog" naroda oseca nezadovoljstvo. Ono sto je problem su penzioneri i socijalno najugrozeniji, zna pickousti to dobro pa evo slucajno povecanje penzija i socijale neke. Moja tetka kaze ako smene Vucica da ce joj penziju ukinuti. Mnogo ima glupavog naroda upravo medju te dve kategorije, blenu u tv i upijaju kao sundjeri bez da stave prst na celo. Plus ova stoka sendvicarska, plus ovi sto im poslovi i kombinacije zavise od pickoustog i eto opet jebanja u mozak 4 godine.Sve dok "elita" koja je u manjini bude vodila zemlju, nece biti boljitka za nas obicne smrtnike. Iako je 21. vek, mi jos nismo ukapirali sta je drzava i zato nas i jebu, onog momenta kada to budemo naucili imacemo je.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Wed Nov 01, 2023 9:11 pm

Sve si opisao odlicno, bas onako kako jeste,zato ce ovaj opet i da dobije izbore i da nastavi sa istom pricom. Posto si pomenuo parizer (samo to je dovoljno da ne glasas nikad za njega, ja cu da dodam informer i Dragana J. Vucicevica)
P. S. I bolje sto nisi prihvatio obezbeđenje, hostese ionako krese Aca Bosanac i njegova druzina (kupac i vlasnik svega i svacega satro gistro)

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby 1958 » Sat Nov 04, 2023 11:12 am

Cigani pljuju Otpor što bi rekli mladi OMG
Често одем до на село

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby lukabrasi » Sun Nov 05, 2023 11:07 am

Napravite glasanje ovde :)

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Sun Nov 05, 2023 12:21 pm

Драгољупче wrote:O cemu pricamo covek je uspeo da kupi, posvadja sve nacionalne struje u zemlji. Nazalost i navijace.Kada je nekim bednim Fajtersima nudjeno obezbedjenje splavova po Bgu, onda nema vise o toj temi sta da se pise. Ejjjj.Pisite ljudi, pricajte ne opravdavajte do jucerasnje saborce koju su se prodali nego uperite prstom u njih, dzaba nam sve ako izgubimo drzavu.Licno nisam glasao 15 godina. Ovaj put moram i moj glas ide Milosu "Francuzu". Kako objasnjavate parizer majku nam jebem u prokletu.

Izgleda da se ljudima vise svidja vreme kada je po 200/300 navijaca bilo po raznim kazamatima KP domovima, istraznim zatvorima, bekstvima. I to vrlo cesto zbog udara koji ti nadju kuci na pretresu, ili sto si razbio staklo na stadionu lezis 6 meseci istrage itd. Da ne nabrajam sad monstruozne rezone zutih prema navijacima i koje su kazne delili. Pa kad ti sude za razbojnistvo od pre 10 godina, pa pod njihovom vladavinom dobijes umesto godinu, dve, zato sto si "clan navijacke grupe". Nisu oni gasili navijace jer hoce fudbal u zemlji kao u Engleskoj da bude, nego su gasili navijace jer znaju odakle duva.
Ovo sto si ti naveo kao primer, se zove slabost navijackog pokreta. Sta je problem da se kaze neka hvala? Jel probao to neko da uradi? Zato sto su navijaci slabi na "raskos" koji im se nudi, ajde da vratimo zute da nas jebu i jaja da nam ovaj put utrpaju, da bi bili posteni, po stekovima, po zatvorima...onda cemo biti valjda zadovoljni?
Ko je kriv navijackom pokretu sto je CEO se upetljao u nesto u sta nije trebao? Samo je pitanje ko je koliko celu tribinu uvukao u sve sto ne treba. Ja pokusavam da gledam kroz prizmu i obicnog coveka(koji su podpali pod uticaj ovih zlotvora iha haj), ali se trudim i da gledam kroz navijacke oci buducnost. Ni jedni ni drugi izgleda ne vide dobro stvari.
Ja ne mogu da verujem da su ljudi spremni da glasaju za neku nacionalnu opciju, koja sada otvoreno govori da ce ici zajedno sa nekim ko kaze da je Srebrenica genocid, da je gej okej, da Kosovo...ko zna sta i misle o njemu, sa ljudima koji vredjaju Patrijarha, sa ljudima koji ko zna kako ce se postaviti prema Republici Srpskoj prema Crnoj Gori, prema Rusiji(Crna Gora se odcepalia 2006., Republika Srpska valjda ima ovde ljudi koji mogu da uporede danasnje odnose i one od pre 15 godina)...i jos gomilu stvari koje se zanemariju. I da ce davati legitimitet ko zna cemu sve time sto ce napaviti udruzenje koje ce voditi Srbiju svuda samo ne tamo gde bi mi hteli, ali bukvalno u svakoj sferi zivota. Nemoj da racunate da ce za njihovo vreme "pogresno odstampani udzbenik iz biologije" neko da povuce, oni to ne rade, oni hapse onog ko se pobuni protiv toga, nemoj da ocekujete da cemo centimetar jedan napredovati na Kosovu. Mozda ako im gazde kazu, dodjite na vlast povucicemo 3 koraka nazad da se narod malo smiri, pa cemo posle 5 napred kad dodje vreme. Jedino tako, inace za njih se zna ko su i sta su, kakvi su bili prema nama, prema obicnom narodu. O aferama njihovim, ja vidim da ljudi ovde imaju amneziju, ali kad ih niko ne pise necu ni ja, bas me zanima dal iko od ovih 30 ogodisnjaka zna ista iz proslosti ove zemlje.
Jednostavno, vidim da ljudi nisu svesni sta i koga guraju da dodje da vodi drzavu. Tema je da se preskace u sirokom luku, ali nerealno koliko ljudi ne vide i koliko su ostrasceni.

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby enbidzi1 » Sun Nov 05, 2023 3:14 pm

Ispostavice se i da je arno gujon najobicnije govno.

Ovde se prica o navijackoj budućnosti pod eventualnim zutima haha koji su ugl vecinski poodavno u stranci koja je provalila srz navijaca srpskih i drzi ih kombinacijama na udici, zato i sve manje ljudi na stadionu i tako i treba, sto pre da propadne ta trula priča, nema budućnosti običnog coveka sa ovima, kamoli navijaca. Ali dobro, glasajmo za vucica i sns, da vec jednom i sto brze propadnemo svi. Ja cu najozbiljnije za sns da glasam, neka, jebes narod sto nema za leba i sto su ove cene, i sto odlazi kosovo na finjaka, samo da navijac ne robija vise kao pod zutim. Samo da se ne vrate zuti, da ne daju granice kosovu, policiju, institucije sve, pozivni broj, ambasadu u bg kao ovi trenutni i to je ok.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests