Први пут на Трибина форуму

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby ultrastito » Fri Dec 23, 2022 2:13 pm

Seca li se ko onog napisanog dogadjaja gde se lik zverski israo devojci u wcu, pa je rekao da je to njen cale uradio, a ona mu rekla da joj je cale umro pre pet godina?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Brdja » Fri Dec 23, 2022 5:48 pm

Mislim da je ipak bolesnije kad je neko odgrizao deo sise pa pojeo :D
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Кум Жоржо » Fri Dec 23, 2022 7:00 pm

ultrastito wrote:Seca li se ko onog napisanog dogadjaja gde se lik zverski israo devojci u wcu, pa je rekao da je to njen cale uradio, a ona mu rekla da joj je cale umro pre pet godina?

Ahahhahaahahahaha
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
zmijuga
Posts: 1727
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby zmijuga » Thu Dec 29, 2022 7:35 pm

Naleti na ovo, reportaža od prije 15 godina.

West mo ovdje govori u ime svoje grupe


User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby lider » Sun Jan 01, 2023 3:17 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Miće pokojnog koji je slikao našu tribinu.

Брате ко је тај Мића ?
Форум је настао 2002 бар колико се ја сећам. Многи су продефиловали форумом од најбитнијих глава многих трибина до балаваца који не знам да су саставили сезону на стадиону. Било је лепо дружење и убијање досаде а поготову ми је у сећању палток упалиш микрофон нешто трабуњаш а 10 људи као слуша па после неко други и тако у круг :mrgreen: Она игрица Трибал ворс па окупљање у Касини и навијање сата да устанеш у пола ноћи кад ти стиже напад на село је незаборавно. Онда дође неки кинез од 10 година и попали ти село за секунд а ти га градио месецима...
Пар окупљања око репрезентације су исто остала у лепом сећању.
Што се тиче форумаша не спомену нико тезвија.

Ја сам и даље присутан на стадиону само код куће, са гостовањима сам завршио. Од форумаша многе сам упознао а последњег кога сам срео је тизлабор кад се удостојио да се појави на Бањици на Рад - Слобода сад пре можда месец дана.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Jan 01, 2023 4:07 pm

Mića iz Novog Sada je slikao za Partizan foto i kačio na forumu južnog fronta, dok je forum bio u funkciji, sad ne znam ni da li radi, godinama nisam pokušao da se ulogujem. Neko reče da je ovde neiskusno počeo odma da piše bez prethodnog čitanja foruma pa da je fasovao napušavanje jer piše gluposti a ja sam se tamo opekao tako, pa sam ovde prvo godinama čitao pre nego što ću početi pisati.

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby CREW pg » Mon Jan 02, 2023 1:51 am

@bolesni je li se on potpisivao kao NS tim?

Elem, ne mogu da povežem godinu registrovanja, vjerujem da je to bilo oko 2004. . Forum je od početka mnogo značio, posebno nama kojima je svaka utakmica bila gostovanje. U glavi mi se prepliće lista mjesečnih aktivnosti tih godina, jutarnje logovanje na tribinu, nabavka Navijača i NIN-a, CKM i Zgro-ovi dnevnici, obavezan dolazak u Bunker u Sv. Markovića da se potroši zadnja para na fushberry kacket ili neki Hooligan artikal, pa onda stadion, povratak Bg Bar... Lupin, Džile, Ludaja, Lisica, Bts, Baklja, Sarma, Embargo, Semenkar, Cox, Dodik, South east, Pristina, Rodja i mnogi ovdje prisutni na temi (obradovao se iskreno kad vidim ko se sve javio).

Posebno bi bilo ipak spomenuti Tribinu, ako je tu nek baci neku rijec ili neko ko ga zna, sta je sa covjekom? Neko je spomenuo i Penziju, za nas Grobare sada vec legendarni vodja JF-a, onog iz najboljih dana, jako inteligentan i razuman lik...

Mene za forum vezuju etape koje ne mogu hronoloski da poredjam, ali otprilike mi sjecanja sezu do navijackih tema kad su pisale ozb. glave, Lupinovog Bg ili Split, preko teskih dana i stravicnog odlaska Bojana M. Splicino razotkrivanje kao zadnja etapa u ozbiljnijem shvatanju foruma, covjek koje smo mogli svi okriviti, a opet mnogi od nas su pomalo bili bili on, zeleci da budemo veci navijaci/huligani no sto jesmo...
Ipak ne zaboravimo ni akciji Stop represiji nad navijacima, odavde se dosta toga širilo...

Ovaj forum je bio prva masovna promocija subkulture i razmjene prica suparnika, gdje se ipak iskristalisalo mnogo stvari i sirio zlata vrijedan materijal (posebno hvala Lideru!). Murija je i to jednom skapirala i uletela, a tek posle su jacali drugi forumi poput Taurunuma i Hrhb-a...
Imao sam srecu da upoznam par glava odavde i redom su bili vrhunski momci.
Hvala Etaoinu za pokretanje teme, steta sto nema bekapova starijih verzija, mogla bi se lijepa knjiga napisati. Iskrena žal sto novije generacije nemaju ovakav medij za razmjenu mišljenja, gdje se ipak razmisljalo dugo vremena pre upisa i znalo se koga treba citati...

Zadnji blic u glavi koji imam je Tribinin potpis:" ne srami se ti nasih cipela, sa njih kaplju krv i blato predgrađa..."
Drzite se mentalita ultre, mozda ima zivota od sjecanja...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Jan 02, 2023 1:11 pm

Jeste Crew. Forum fronta je pokojni, da ne saranimo čoveka ako je živ. :mrgreen:

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby CREW pg » Tue Jan 03, 2023 9:04 pm

Ziv je i zdrav, provjerio sam sa NS bandom ;)
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby pustinjska lisica » Thu Jan 05, 2023 10:02 am

Да кажем и ја нешто за Дневник.

Форум почео да пратим отприлике средином 2004. године (ЕП у Португалији), а регистровао се крајем исте године (20. и неки децембар колико ме сећање служни). Наравно, то је било златно време форума, јер су тада водећи људи свих екс ЈУ група писали овде и било је милина читати, нарочито догодовштине из доба СФРЈ, нпр. тема Сплит - Београд, истине и лажи, како ли се већ звала.

Једна од тема где је форум експлодирао је била и окршај рукометних клубова партизан - загреб (пролеће 2005. године), када су БББ дошли у Пионир, а после Гробари покушали да узврате гостовање, али их нису пустили у халу.

Исте године, веома посећена тема је било гостовање Делија у Запрешићу, јер је то било прво гостовање Делија у хр након рата.

Нажалост иста година остала је обележена по убиству Бојана Мајића, који је иначе писао на форуму, мислим да му је надимак био Змај или тао нешто.

Од људи са форума које познајем и са којима сам добар, споменуо бих Банат Круа (не пише одавно), Џилета, Несуна ресу, Тизлабора, Рођака, Командо Норда (не пише одавно)... Ако сам неког изоставио, не замерите.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Приштина » Sat Jan 14, 2023 11:48 pm

Каква нам је бројност на трибини такав нам је и форум. Парадоксално је да се жали над судбином форума и како је замро а кроз целу тему доминира жал за зезањима, вицевима и осталим дешавањима са овог подфорума. Нико овде није првобитно долазио (ни регистровани ни ови други што су само читали) због тога већ због навијачког дела и како је он утихнуо тако се и форум полако угасио.

Друго, без млађих нема ништа. Једино студентарија и млади без посла имају времена да постављају слике, пишу извештаје, догађаје, свађају се, покрећу теме а то онда прате старији и тако тема/подфорум дишу и развијају се даље. Ја верујем да нико млађи од 30 година не пише овде, а они млађи од 25 и не знају да форум постоји.

Ја сам уживао у Лидеровим извештајима са разних навијачких гостовања и то је било право злато, јединствена прилика да се из првог лица види како ствари изгледају на другим трибинама. И даље је најбољи снимак са грчких трибина (а нагледао сам их се иха-ха) његов видео извештај са дербија ПАОК-Оли са све оном лудницом испред стадиона пре утакмице. То ме је и навело да пре 12-13 година одем у Софију на дерби Левског и ЦСКА и напишем први извештај овде.

Поздрав за вас све овде. Овај форум, као и свима вама, ми је најдраже место на интернету (иако свратим пар пута годишње) и као што неко написа осећај је као да си упао у неку биртију или кладионицу у крају. Ја већ неколико година живим у Београду и после толико времена имам прилику да омиљени клуб гледам сваку утакмицу.

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby lukabrasi » Sun Jan 15, 2023 10:48 pm

Alal vera za postove, koliko je forum postao arhaicno mesto mislim da je to bas "fora" i da ce opstati.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Kockalone » Tue Jan 17, 2023 8:48 pm

Навијачке теме почео да пратим 2005-06. На само опуштено почео да залазим пар година касније, а први пут се регистровао 22 септембра 2009.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests