Први пут на Трибина форуму

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Први пут на Трибина форуму

Postby Etaoin » Wed Nov 30, 2022 1:32 am

Мислим да смо некада имали нешто слично, али давно беше, па да се поновимо 8-)

Мој први додир са овим форумом је био када сам седео у играоници поред једног од старијих Шумара тада, човек се био свађао са неким Инвалидима :D Покушавам да се сетим које је то године било, рекао бих или 2004 или 2005, знам да сам био у средњој, али нема шансе да се сетим тачне године. Знам да је било хладније време, брдо људи са навијачким шаловима, а мислим да тада и у наредних пар година било нереално лепих шалова свих група.

Ако не грешим, сви су тада овде писали, тј све групе, мени је било потпуно фасцинантно читати уписе и бити део тог света, мада сам почео да пишем много касније.

А било је свега за прочитати, тако нешто се неће опет поновити, барем не на том нивоу. И оно најбитније, упознао сам брдо људи одавде, све људине мада често навијају за погрешан клуб :mrgreen:

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby lukabrasi » Fri Dec 16, 2022 8:56 am

Srednja skola, negde 2005., 2006.
Ostalo mi urezano predstavljanje grupe "Pijanice Glogonj", smejao sam se sam sa sobom kao budala, pa onda PSG lik onaj, naravno cuveni Splica.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Brdja » Fri Dec 16, 2022 9:00 pm

Jbt sad kad izračunam... Pa ja sam 20 godina na ovom forumu... Neki odavde su verovatno toliko stari haha... Vreme leti. Upoznao par ljudi odavde, išli zajedno na reprzentaciju, pili zajedno. Svakako lepo iskustvo. Raznih budala je bilo ali i kvalitetnih ljudi, rasprava, diskusija ali i uvek neko spreman da pomogne. Svakako vreme provedeno ovde nije izgubljeno, šteta što dosta ljudi više ne piše ili čak uopšte više ni ne dolazi, bilo bi lepo čuti za neke ponovo, gde su i šta rade.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Џими Заказака » Mon Dec 19, 2022 8:10 am

Буквално сам могао само да копирам Брђину поруку. Да л' 2002 или 2003... И дан данас, иако маса не пише ни близу толико као некада, кад год седнем за комп оверим и форум, урођени инстинкт.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby ElPadrino » Mon Dec 19, 2022 10:05 am

Ja sam nešto manje na forumu, možda nekih 15ak godina, čak sam imao i nekih problema zbog pisanja ovde u prošlosti. :mrgreen:

Svakako za mene koji sam možda neka među generacija između matorih što ne prate društvene mreže i ove mlađe generacije koja ne zna šta su forumi, ovaj forum je neka vrsta internet ventila.

Neke stvari kojih se sjetim ovako na prvu su naravno MiloradDodik i njegova knjiga (dio imam sačuvan u word fajlu), čuveni obračun između lidera i spliće, kao i neke plemenite stvari kao što je čuvena spomen ploča za momka i Slovačke, i nevjerovatna podrška nakon što je jedan od momaka iz Hordi Zla izboden u Sarajevu, gdje je ta priča prerasla forum i pretvorilo se u SMS poruke podrške i slično, koliko me sjećanje služi.

Bilo bi mi drago kada bi se oživjele teme i probudile glave na temama devojke, žene ; pijanstva i doživljaji ; vicevi i slično. To je nekad bilo suvo zlato foruma.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby несуна реса » Mon Dec 19, 2022 10:27 am

Чет трибина форума на мирцу :mrgreen:


ДРКАО СИ НА МУШКАРЦА БУДАЛО ! :lol:


И онај пол толк како се већ зове :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby MARKER » Mon Dec 19, 2022 10:52 am

Џими Заказака wrote:Буквално сам могао само да копирам Брђину поруку. Да л' 2002 или 2003... И дан данас, иако маса не пише ни близу толико као некада, кад год седнем за комп оверим и форум, урођени инстинкт.


+1

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 19, 2022 12:12 pm

несуна реса wrote:Чет трибина форума на мирцу :mrgreen:


ДРКАО СИ НА МУШКАРЦА БУДАЛО ! :lol:


И онај пол толк како се већ зове :mrgreen:

To je Brdja večito smarao za taj tapa tolk i verovatno jedini on to koristi na celom forumu. :mrgreen:
Ja sam počeo da čitam kada je Splića već polako odlazio za foruma, kada ga je Lider provalio a kada sam počeo pisati nemam pojma. Lider mi je bio omiljeni lik na celom internetu u to doba, jer je jedini snimao i slikao sve grupe i to je bio jedini način da skontaš kako tvoja grupa izgleda a na osnovu toga si mogao i popraviti nešto. Mislim da sam više gledao njegov materijal od Miće pokojnog koji je slikao našu tribinu.
Takodje iako je skoro mrtav forum, svakodnevno iz navike prvo kliknem na forum pa gledam ostale stvari. Tako je verovatno zbog tik toka, instagrama i ostalih kuraca, na temu zanimljivi klipovi retko udjem i kad vidim da je neko nešto novo okačio jer je teško da nisam to već video negde na tim brzim zabavama.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby друг члан » Mon Dec 19, 2022 12:34 pm

Први пут се регистровао 2008-9 а почео читати коју годину раније. Још док је сплића баронисо по форуму, обећаво људима максаре итд. Дневно по више пута улазио јер се баш доста писало. Фале неке старе теме, нпр. најгоре ствари које сте урадили кад сте били пијани
Choose Life

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Brdja » Mon Dec 19, 2022 1:43 pm

Tapatalk se zove :) i dobra je stvar haha. Skoro sam tek obrisao jer nekad radi forum preko te App nekad ne. Mada sada svaki put kad ulazim preko sajta moram da se ulogujem iznova jer ne pamti. Tako da je bilo bolje definitivno preko Tapatalk-a :)

Tribina, Lider, Baklja (jedan od retkih ovde koga niko nikada nije upoznao niti rekao da ga zna), Dzile, Šmajhel,... Ima milion nadimaka,ne mogu se više ni setiti... Pored Psg Bg je bio i onaj, čini mi se, za West Ham, bila je dobra sprdnja sa slikama.
Jedno od najvećih laži i iznenađenja definitivno Splića.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby несуна реса » Mon Dec 19, 2022 1:51 pm

А стара легенда СТРУЈА? :mrgreen: :mrgreen: Чак колко се сећам лик је ваљда папагаја запалио и то снимао и качио на нет, ако ме беше сећање служи лик је из Зрењанина.
Космет је Србија !

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 19, 2022 2:15 pm

Da li neko može da iskopa temu duševna bolnica gde su se spominjali strahovi. Neko je pisao da ima strah od dugmeta, sećam se da sam se tada smejao na sav glas čitajući šta ljudi pišu. Misliš za sebe da si čudan u nekim stvarima dok tu ne pročitaš šta sve ima. Mislim da Struja nije previše pisao na forumu a da je bio najaktivniji na temi vicevi.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby несуна реса » Mon Dec 19, 2022 2:27 pm

Brdja wrote:Tapatalk se zove :) i dobra je stvar haha. Skoro sam tek obrisao jer nekad radi forum preko te App nekad ne. Mada sada svaki put kad ulazim preko sajta moram da se ulogujem iznova jer ne pamti. Tako da je bilo bolje definitivno preko Tapatalk-a :)

Tribina, Lider, Baklja (jedan od retkih ovde koga niko nikada nije upoznao niti rekao da ga zna), Dzile, Šmajhel,... Ima milion nadimaka,ne mogu se više ni setiti... Pored Psg Bg je bio i onaj, čini mi se, za West Ham, bila je dobra sprdnja sa slikama.
Jedno od najvećih laži i iznenađenja definitivno Splića.


Мислим да не причамо исто, ово је била апликација као чет-мирц а где си мого и да причаш, баш мислим да је пал талк, лидер је то ја мислим направио групу па смо пуштали до касних сати у ноћ музику знам да сам тада први пут купио микрофон за комп :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
enbidzi1
Posts: 111
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby enbidzi1 » Mon Dec 19, 2022 3:44 pm

PMC Java.
Registrovao sam se kao maloletnik (i to naivno nadimkom i delom grada odakle sam) 2003 zbog tekme Partizan Marsej, jer je ovde commando nord cini mi se, pisao o njima, pa me interesovalo sve.
Najjace su bile ipak dojave od abekakobe i izrazitomanijakalan, koji je nas lakomislene zavio u crno

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Etaoin » Mon Dec 19, 2022 5:48 pm

Браћо, не знам за вас, али мени је овај форум саставни део живота ево скоро 20 година, а упознао сам заиста огроман број људи, ево брата Swallowa скоро ;)

Знам да се овде не пише као раније, ценим да нас маторана има више него млађарије, али одговорно тврдим да је ово једно од јачих места на интернетском небу, доста добрих ствари је потекло одавде.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby калашњиков » Mon Dec 19, 2022 6:42 pm

Danas sve ode na 3-4 drustvene mreze i sve se tamo vrti, ali po meni najveca mana tamo je sto se nema kontrole nad komentarina i sto moze pisati apsolutno ko hoce i sta hoce, cak nikakve ni anonimnosti nema, ime prezime odakle si sve ti pise na profilu, slika. Pa se krece po majkama i tako dalje i onda 99% komentara je veliko vnogo.
bilo je boga mi i ovde svasta, samo nikako da poredis s ovim danas. jedino sto je proslo godina i godina pa se secas nekih lepsih vremena
mada bilo je pacijenata, svakako boljih pacijenata, kvalitetniji nego ovi danas
steta samo sto se ovde vrti 20-30 istih ljudi otprilike i to je to, mozda jos neko upadne ponekad
trebalo bi dovuci ljude, mladje pre svega, a sigurno ovo citaju ljudi sa svih tribina pa mogu da skrenu paznju mladjima gde da se edukuju, a ne po kojekakvim instagramima, ipak je ovo SRPSKA TRIBINA forum a najmanje se o tribini pise, ili skoro pa nikako ako iskljucimo slike sto postavlja 5 ljudi
prije secam se ode se na neko gostovanje, nebitno, posle dodju ljudi i u par recenica kazu kako je bilo, okace se slike, baci se neki kvalitetan komentar, upita se nesto, covek ti odgovori... a sad eno instagram pa prati svaku grupu
uglavnom, zdravije je vreme svakako bilo nego ovo danas instant vreme

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby 1958 » Mon Dec 19, 2022 7:16 pm

друг члан wrote:Први пут се регистровао 2008-9 а почео читати коју годину раније. Још док је сплића баронисо по форуму, обећаво људима максаре итд. Дневно по више пута улазио јер се баш доста писало. Фале неке старе теме, нпр. најгоре ствари које сте урадили кад сте били пијани


DH raketa je ostao kratak za djonove :mrgreen:
Често одем до на село


Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 19, 2022 9:47 pm

Džiletova žalba na ekonomsku krizu 2009. Živo me zanima kakav bi komentar imao danas. :mrgreen:


Ovako više ne može. NE MOŽE! Došlo je vreme da se ne može čovek napiti za male pare ni pred dragstorom. Pa ako je ekonomska kriza logično je da pivo bude što jeftinije, jer u vremenima krize povećava se broj konzumenata piva i ostalog alkohola, ali ovde sve naopako. Mnogi su Ruse smatrali ludacima, ali ja vam kažem, došlo je i ovde vreme da kršten i pošten Srbin pije špiritus, lož ulje, brion ili šta već, jer se drugačije ne može napiti. Ovo je propast, dalje nema!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Први пут на Трибина форуму

Postby Brdja » Mon Dec 19, 2022 9:54 pm

несуна реса wrote:
Brdja wrote:Tapatalk se zove :) i dobra je stvar haha. Skoro sam tek obrisao jer nekad radi forum preko te App nekad ne. Mada sada svaki put kad ulazim preko sajta moram da se ulogujem iznova jer ne pamti. Tako da je bilo bolje definitivno preko Tapatalk-a :)

Tribina, Lider, Baklja (jedan od retkih ovde koga niko nikada nije upoznao niti rekao da ga zna), Dzile, Šmajhel,... Ima milion nadimaka,ne mogu se više ni setiti... Pored Psg Bg je bio i onaj, čini mi se, za West Ham, bila je dobra sprdnja sa slikama.
Jedno od najvećih laži i iznenađenja definitivno Splića.


Мислим да не причамо исто, ово је била апликација као чет-мирц а где си мого и да причаш, баш мислим да је пал талк, лидер је то ја мислим направио групу па смо пуштали до касних сати у ноћ музику знам да сам тада први пут купио микрофон за комп :mrgreen:


Ja se secam chat-a ali te muzike i toga i ne bas...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Sevastopole and 18 guests