СП Катар - 2022.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

Резултат Србије на СП?

Испада у групи
23
35%
Пролази групу
28
42%
Пролази у 4-финале
8
12%
Пролази у полуфинале
1
2%
Пролази у финале
0
No votes
Шампиони
6
9%
 
Total votes: 66

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby жабац » Mon Nov 28, 2022 1:02 pm

Ја чекам јбг, ајде да се договоримо, још није касно.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby riper » Mon Nov 28, 2022 1:04 pm

Da u jednoj kratkoj recenici konstatujem ocigledno, da mi samo neko pokaze jos neku reprezentaciju koja ima dva gola prednosti i primi dva gola iz kontranapada u razmaku od par minuta i to na Mundijalu, ne na treningu, pa da ga castim picem.

Sva sreca, pa sam sva ona prethodna razocarenja pretocio u neku poluapatiju. Znao sam kada se plasiramo da je gledanje nase reprezentacije cist mazohizam. Imao sam sve stadijume euforije onomad od 98. pa na dalje. Ali to je umrlo zajedno sa onim poslednjim prvenstvom. Moja prognoza ostaje da ispadamo u grupi.

Na prvenstvu mi ostaje da navijam protivu ustasa, svajcarskih siptara, engleza i jos nekolicine reprezentacija kojih se gadim.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: СП Катар - 2022.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 28, 2022 1:15 pm

Kako moze jedan Maroko, Saudijska Arabija, Japan, Iran, svi nesto urade samo mi nista sa ovim nasim usranim mentalitetom.

Odgledao sam 80% utakmica i nijedna ekipa nije gresila kao mi, mi bukvalno na svaka 3-4 minuta napravimo pogresan pas ili neki od balvana pocne da dribla pa se spetlja, ajde protiv Brazila su bili pod pritiskom jakih igraca ali sta ovde smeta, kao da im neko veze noge.

Mada sam misljenja i da smo pobedili da bi ispusili od Svajcarske, a ovako svakako ispadamo sa ovim nasim kurcevim mentalitetom.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: СП Катар - 2022.

Postby Далтон » Mon Nov 28, 2022 1:37 pm

riper wrote:Da u jednoj kratkoj recenici konstatujem ocigledno, da mi samo neko pokaze jos neku reprezentaciju koja ima dva gola prednosti i primi dva gola iz kontranapada u razmaku od par minuta i to na Mundijalu, ne na treningu, pa da ga castim picem.

Sva sreca, pa sam sva ona prethodna razocarenja pretocio u neku poluapatiju. Znao sam kada se plasiramo da je gledanje nase reprezentacije cist mazohizam. Imao sam sve stadijume euforije onomad od 98. pa na dalje. Ali to je umrlo zajedno sa onim poslednjim prvenstvom. Moja prognoza ostaje da ispadamo u grupi.

Na prvenstvu mi ostaje da navijam protivu ustasa, svajcarskih siptara, engleza i jos nekolicine reprezentacija kojih se gadim.


Дај рецепт.

Приде, ове наше стрпати у авион за кући. Наплатити авио карте дупло и све оне дане у хотелу. Притом банду распустити и саставити нову од играча српске бетон лиге. И дозволити евентуелно лигу нација која би им била макс такмичење.
(Street Force / Curva Orientale)

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: СП Катар - 2022.

Postby несуна реса » Mon Nov 28, 2022 1:57 pm

Грешка Стојковића што је на 3:1 оставио миленковића који је био видно уморан и није могао да прати, и по мени је требо Влаховића уместо Митра... Јбг шта је ту је, да карамо шипусе и идемо даље ! :mrgreen:
Космет је Србија !

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby riper » Mon Nov 28, 2022 2:11 pm

Далтон wrote:
riper wrote:Da u jednoj kratkoj recenici konstatujem ocigledno, da mi samo neko pokaze jos neku reprezentaciju koja ima dva gola prednosti i primi dva gola iz kontranapada u razmaku od par minuta i to na Mundijalu, ne na treningu, pa da ga castim picem.

Sva sreca, pa sam sva ona prethodna razocarenja pretocio u neku poluapatiju. Znao sam kada se plasiramo da je gledanje nase reprezentacije cist mazohizam. Imao sam sve stadijume euforije onomad od 98. pa na dalje. Ali to je umrlo zajedno sa onim poslednjim prvenstvom. Moja prognoza ostaje da ispadamo u grupi.

Na prvenstvu mi ostaje da navijam protivu ustasa, svajcarskih siptara, engleza i jos nekolicine reprezentacija kojih se gadim.


Дај рецепт.

Приде, ове наше стрпати у авион за кући. Наплатити авио карте дупло и све оне дане у хотелу. Притом банду распустити и саставити нову од играча српске бетон лиге. И дозволити евентуелно лигу нација која би им била макс такмичење.


Nema posebnog recepta. Valjda svako od nas ima neku granicu govana koju moze progutati od fudbalske reprezentacije. Moj kum, moje godiste, on morao da pije bensedine danas. Ja sam se opustio skoro kao da nista nije bilo (jer nije bas da me je potpuno boleo kurac).

Plus, da sve ovo zaokruzi nas putujuci cirkus, uspeli smo da pustimo Brazilce da nam strpaju dva komada i sjebali smo Nejmaru nogu pred Svajcarce. Bukvalno se ponasamo kao kamikaze. Ali da kazem da sam iiznenadjen ili razocaran, bas i nisam. Imaju jos tu jednu priliku da mi zapuse usta i ponavljam, rado cu pojesti ono sto sam izasrao sa slascu.

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby Moltisanti » Mon Nov 28, 2022 2:28 pm

Za mene je ovaj "nereseni poraz" jednom za svagda zacementirao da mi fudbal ne znamo, kraj price. Bio sam jedan od onih koji se lozio, pogotovo kad sam video kako Kamerunci igraju protiv Svajcarske, video sam da samo barem za 3 gola bolji po kvalitetu. Kada ti takvu ekipu ne mozes da pobedi sa 3,4 gola razlike a realno si bolji nego jos na kontru pri 3:1 primis dva gol, to je zvanicno kraj. Ozbiljna fudbalska reprezentacija bi ove dobila 4:0. Mi smo nivo Paname, Tunisa i tako nekih reprezentacija, uspeh nam je kvalifikacije na svetsko, prolazak grupe nam je ravno osvjanju i to je to, nije ni to sramota.

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby ElPadrino » Mon Nov 28, 2022 2:40 pm

Možda smo i malo nerealni, šipci su ove crnje jedva uzeli 1:0. Mi smo ih dobro gazili, ali eto desio se taj nerazumljiv pad. Ono što se meni sviđa u ovoj utakmici, pa kako god prošli, jeste što smo igrali ko ljudi. Pa jebiga, nekad uzmeš, nekad izgubiš. Ali nismo bili jajare kao u prvoj utakmici, nego smo muški izašli na teren i igrali fudbal.

Ono što se ponovo osjeti kod naših igrača je taj pritisak. Neočekivane greške, međusobne svađe i rasprave i slične svari ukazuju na to da su pod jakim pritiskom.

Mislim da bi mogli uzeti švajcarce, samo da oni ne vagnu brazil danas.. Ono što je sigurno jeste da Piksi treba ostati selektor.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby shark23 » Mon Nov 28, 2022 3:20 pm

[/quote]

Nema posebnog recepta. Valjda svako od nas ima neku granicu govana koju moze progutati od fudbalske reprezentacije. Moj kum, moje godiste, on morao da pije bensedine danas. Ja sam se opustio skoro kao da nista nije bilo (jer nije bas da me je potpuno boleo kurac).

[/quote]

Nerealni smo kao narod mnogo. Kad pogledas nas tim, mi nemamo nijednog igraca nosioca u nekom top timu, nesto najpribliznije tome su mozda Sergej i Mitar trenutno, ali daleko od toga da su to neke top ekipe u evropskom fudbalu. SK je pre par dana objavio klip gde pita random navijace u Dohi da nabroje 3 igraca iz Srbije, skoro niko nije mogao to da uradi. Pa evo ti u ovom Kamerunu imas igrace iz engleske, francuske, nemacke lige i osecam da retko ko od nas bi mogao da imenuje 3 njihova igraca.
Po meni, dobar tim smo imali 98 i 2010, 98 znamo sta se desilo, a 2010 jeste bio kiks al jbg. U Rusiji i ovde realno nemamo neki narocito dobar tim. Al i pored toga, ja uvek polazim da u nokaut fazi se igra jedan mec i sve je moguce, ali ako cemo realno mi ovde spadamo u losije ekipe na ovom SP.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby UltrasDoras » Mon Nov 28, 2022 3:57 pm

kad čuješ da nekog zovu "MISTER", još sa ponosom, znaš da su glupani i on i oni
pozerčina glumac nek se nosi u, šta bre EVENTUALNU, pičku matarinu

dobro su cigani sve rekli :!:
Last edited by UltrasDoras on Mon Nov 28, 2022 3:59 pm, edited 2 times in total.
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby друг члан » Mon Nov 28, 2022 3:57 pm

Kakvog nosioca u top timu i spominjes mitrovica koji se naigro druge lige ko malo ko na ovom sp
Choose Life

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby svuda.prisutan » Mon Nov 28, 2022 4:11 pm

Svaka cast samo Pavlovicu!!! Decko je pokidao obe utakmice. Ja ne mogu da verujem da smo toliko spori, bas spori. Mitar danas katastrofa, svaka mu cast za sve prethodno, ali on i Sergej nisu imali snage ni da umru. I odigraju skoro celu utakmicu. Pri tom, Sezone pocele pre 4 meseca, svi treba da budu naostreni i u nekoj formi, a oni kao da duvane dve pakle dnevno, i dodju subotom u balon salu na termin. Sto je najgore, kalkulacija ima i dalje, sumnjam da ce Brazil izgubiti veceras, tako da nam ostaje nada da se osvetimo siptarima za prethodno SP ili ce nas onako lepo zakopati.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: СП Катар - 2022.

Postby Кум Жоржо » Mon Nov 28, 2022 4:15 pm

Bolje ovako, da su pobijedili ne bi se moglo živjeti od euforije i onda katastrofa. Ovako 2:0 :)
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby shark23 » Mon Nov 28, 2022 5:25 pm

друг члан wrote:Kakvog nosioca u top timu i spominjes mitrovica koji se naigro druge lige ko malo ko na ovom sp


Pa i rekao sam da su to daleko od top ekipa gde igraju, mislio sam vise zato sto su njih dvojica nosioci u timovima liga petica. Pored njih blizu su jos samo Vlahovic, Tadic i Kostic, svi ostali daleko iza njih. A pogledaj 2010, imao si Kolarova, Vidica, Baneta, Subotica i Stankovica koji su bilo top nivo u tom trenutku i najjacim ligama.
Tako da mi stvarno nije jasno zasto po difoltu polivamo govnima, a realnost je skroz drugacija. Opet kazem ovo je turnir, imamo jos uvek dobre sanse da idemo dalje, posle se igra jedan mec i sve je moguce (setite se kako je prosecna ekipa Grcke osvojila evropsko prvenstvo 2004). Mene u principu samo nervira kad se neosnovano pljuje po nasima :)

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby Moltisanti » Mon Nov 28, 2022 6:37 pm

Pa pljuju zato sto se loze (kao i ja) da smo kvalitet za barem cetvrtfinale, odnosno da smo kvalitet reprezentacije tipa Hrvatske i da ako mogu oni, mozemo i mi a onda kad se to ne desi, pocne pljuvanje. Problem je sto mi nismo taj kvalitet, danas se to dokazalo po ko zna koji put i treba da promenimo razmisljanje i shvatimo da je za nas uspeh to sto smo se kvalifikovali a da na prvenstvno idemo kao sto na njega idu Panama, Tunis, Saudijska Arabija i kompanija i da kad pobedimo neku veliku reprezentaciju u grupi, imamo 3 dana neradna a da o prolasku dalje ne razmisljamo jer ponavljam to je nas nivo, za ovih 20+ godina smo to dokazali gomilu puta. Neki, kao riper su to davno shvatili, neki kao ja su to shvatili danas a neki ce tek da shvate.

No al calcio moderno
Posts: 197
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby No al calcio moderno » Mon Nov 28, 2022 11:04 pm

Problem je sto jedni drugima napadaju(jebu) zene...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: СП Катар - 2022.

Postby pertla » Tue Nov 29, 2022 1:04 am

UltrasDoras wrote:kad čuješ da nekog zovu "MISTER", još sa ponosom, znaš da su glupani i on i oni
pozerčina glumac nek se nosi u, šta bre EVENTUALNU, pičku matarinu

dobro su cigani sve rekli :!:


moram da kazem da i meni ovo strasno ide na kurac.koji je to nivo ega i kompleksa kad trazis da te igraci zovu mister.i kod antica me je isto to nerviralo, ali je on bar imao neku trenersku biografiju da to izgura, za razliku od piksija, cija je trenerska karijera, blago receno, upitna.piksijeve izjave su tragikomicne od kad je pocelo prvenstvo, mislim da niko od ovih poltrona oko njega ne sme da mu sugerise da se ne prosipa toliko.svidelo mi se kako je ulio igracima samopouzdanje nakon debakla protiv skotske, ali mi se cini da je to sada preterano i da postaje kontraproduktivno.protiv portugala je upalilo, realno ubedio ih je da su bolji nego sto jesu, ali neke trikove mozes samo jednom upotrebiti.

onu sprdnju od utakmice protiv brazila tesko je i komentarisati, posto kao da je nismo ni igrali.slicno je uradio krstajic na proslom prvenstvu sveta, kada smo se prakticno pre utakmice predali kao da igramo protiv marsovaca, a ne protiv brazila koji nije senka nekih njihovih ranijih (a ni ovog danas) sastava.tad nam je to bila odlucujuca utakmica za prolaz, ove godine imamo srecom pravo na popravni.

piksi se posle te utakmice pravda bukvalno izjavama koje vredjaju zdrav razum.kaze mister kako smo pali fizicki, a bukvalno 5 dana ranije izjavljuje kako nema potrebe da radimo na fizickoj spremi posto igraci dolaze spremni, pravo iz takmicenja??navodi kako su nam igraci povredjeni, a navodno morao je da ih vodi da ga javnost ne bi rastrgla??pa zasto vodis povredjene igrace, ili zasto ih ne sacuvas bar za naredne utakmice, da bi imao izgovor pred bednim srpskim sportskim novinarima?i ja mislim da on treba da ostane selektor, bar za sledeci ciklus, posto prosto ne vidim ko bi drugi mogao da to radi bolje od njega, ali neko treba da mu skrene paznju da nije toliko pametan koliko misli da jeste, naprotiv.

ovo od juce ne bih stvarno previse duzio, protiv ovih crnih debila tako prosuti...osam poraza za redom su imali na sp do nas.proslo prvenstvo su nesto strajkovali zbog plata, sad opet oterali golmana, uvek neke pizdarije, ali eto mi smo uspeli da ih nekako ne pobedimo.napadaci im se vuku po terenu kad izgube loptu, bez ikakvog presinga i pritiska nam daju dva gola iz kontre, pakao bukvalno.nadam se da ce mister da se najebe majke igracima zbog zajebavanja na 3-1, pogotovo ovima napred, a svakako nam i nije trebala ubedljivija pobeda po svaku cenu, ali mi se cini da ni strucni stab nije imao pojma o tome.

poslednji put sam se iskreno iznervirao i razocarao zbog fudbalske reprezentacije jos davne 2000. godine, prvo protiv spanije pa onda ono brukanje protiv holandije, 16 godina sam imao.gledam i dalje jbg, nerviram se, ali bukvalno sam 15 minuta posle utakmice ladan kao spricer, kakav god da je ishod.premotajte samo film sta nam se desava na najvecoj sceni od mijatove precke pa do danas, mogla bi ozbiljna naucna studija da se napravi o glupostima koje smo pravili, a da ne kazem da nismo uvek bili jaki kao sto smo mislili.jednostavno, odnos srba i srbije prema fudbalu je takav da i ne zasluzujemo bolje, od najmladjih kategorija pa do a reprezentacije.

jebi siptare u petak :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby ElPadrino » Tue Nov 29, 2022 8:36 am

Problem je baš ovo, što mi nikada osim pobjede i to pobjede od tipa 4:0 kao narod nismo zadovoljni i ne postoji srednje rješenje.
Meni je ovo protiv Kameruna izgledalo tri puta bolje nego ona jajarska igra protiv Brazila kada su se usrali u gaće. Ova dva gola su ništa drugo nego pritisak i neiskustvo, tako nešto se ne radi, ali sve je to škola. Sjetite se recimo Zvezde ili Partizana prije 5 godina u Evropi a gledajte ih sad. Nekada se ljubilo i grlilo i krstilo za osvojenu loptu u 89 minutu, a sad su već prekaljeni da igraju koliko im treba i kada im treba. Više ih niko ne shvata kao neke trećerazredne ekipe.

Ono što je bitno, makar meni, jeste što je ovo ekipa (protiv Kameruna) što igra napadački fudbal, nema više onog našeg rovarenja i sve ostalo, da igramo 5 4 1 ili 4 4 2 ili takve neke Muslin fore (čovjeku svakako svaka čast ). Malo su nas usrale i te povrede i ne bi me čudilo da su stvarno Mitrović i ekipa folirali mogu šefe mogu i onda polu mrtvi hodali po terenu. Opet, iako većina evropljana ima taj stav prema crncima iz Afrike kao polu divljacima, recimo jedan Kamerun ima skoro čitavu ekipu što igra u Evropi + neki od njih su i više nego dobri igrači u vrhunskim klubovima.
I opet kažem šiptari su ih jedva dobili 1:0 na guzove. Mi smo imali 3:1 i još nastavljali da jurišamo. Onda se desio pad i jebiga.

Nadam se da će uzeti šipke, a uz takvu injekciju samopouzdanja mogla bi da se vrati Srbija protiv Portugala ili Norveške.
Kad smo već kod tog Portugala on je sinoć lagano uzeo Urugvaja, pa vi vidite gdje smo mi i šta smo, samo da nema tog usranog pritiska.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: СП Катар - 2022.

Postby несуна реса » Tue Nov 29, 2022 8:50 am

Ај' прекините да пљујете Србију, сачекајте петак да нагузимо шипусе и идемо даље ! :mrgreen:
Космет је Србија !

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Синдикат » Tue Nov 29, 2022 10:07 am

Принц од Паси Пољане је месецима уназад представљан кроз медије као велики тренер и нажалост 95 посто нације је то прихватило као чињеницу. А нико да размисли мало, где је он то радио и какве резултате је тамо имао. Па није први селектор који нас је одвео на првенство да се толико хвалоспеви у медијима пишу о њему. Бацио две флоскуле, једна се испоставила тачна после годину дана и то је знак да је он неки мађионичар. На све то, он се дигао и буквално се за све питао у савезу. Урадио је све што је могао да постави Бјековића на чело и кад је издувао, дигао је нос. Направљена фрка 2 недеље пред првентсво, а 2 године савез впде вршиоци дужности. И сад иде прича да је већ дао оставку и да ће опет да буде Јапан у једном смеру као и 2007.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests