СП Катар - 2022.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

Резултат Србије на СП?

Испада у групи
23
35%
Пролази групу
28
42%
Пролази у 4-финале
8
12%
Пролази у полуфинале
1
2%
Пролази у финале
0
No votes
Шампиони
6
9%
 
Total votes: 66

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Синдикат » Wed Nov 30, 2022 11:32 am

Momo wrote:Nevera da ljudi veruju u ovo Goran fizio :D :D
Dobro nije napisao bile bukake , plus piksi jebo snezu.


Пикси је јебо Снежу сигурно. Или мислиш да ћерка није његова? Можда му Терзић јебо жену.
А ако је Вељко био са овом Рајковићевом, ко је јебо малу Цецу? А ко јебе српску мајку? Јел Карлеуша тамо и шта ради Врањеш? Мора нека да оде и до Дубаија, немају арапи у шта да серу

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby друг члан » Wed Nov 30, 2022 11:43 am

No al calcio moderno wrote:Bili tabloidni ili ne, licemeri ili ne, cinjenica je da oni zene kurve :D

ne sporim, ali u dve fotografije sto covek okaci Gudelj ako se ne varam je jebo zenu od Rajkovica u trojci, pa je to razdor, a ovamo je zenu od Jovica, pa je to razdor. Bukvalno dve fotke koje se potiru
dopuna: ili se dopunjuju :D
Choose Life

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Momo » Wed Nov 30, 2022 12:15 pm

Sve ovo da izadje dva dana pred ovu tekmu... i cia nam zavidi sta radimo sami sebi i kako se namestamo.
Nekom odgovara sad kome videcemo. Nevezano za ovu temu zanima me kako cigani reaguju na pretpostavku da ce Nedimovic biti predsednik? Mislim Bjekovic je kurton da ne misle ljudi...ali Nedimovic...uh.
Inace proverena info da je Radonja jebo Sofiju, mislim da u tom grmu lezi zec.

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby Moltisanti » Wed Nov 30, 2022 12:52 pm

Ono Goran fizio je plakanje, vidi se da je neko u jednoj od onih aplikacija za pravljenje konverzacija pravio to. A jos smesnije je sto je morao nekako da ubaci Necu Radonjica tu, da bi prica bila kompletnija, jer ako on nije jebo neku onda mora nekako da ga ubaci u pricu :D

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Синдикат » Wed Nov 30, 2022 1:06 pm

Софија се не рачуна, урачуо је Јовић пар погодака унапред.
Глупи фудбалери и курве су сигурица да се одговорност пребаци са савеза и државе. Рукодссатво савеза немамо колико дуго већ и тотално их је болео курац за то. Немамо план шта ћемо радити са фудбалом за 2 године, камоли нешто дуже. Поклопило се лепо све у квалификацијама, главни играчи су у најбољим годинама, прошли пар цуклуса заједно и на крају крајева нас је 2 пута погледала срећа ( гол Роналда и гол Митровића). Срећу смо вероватно потрошили на пар година. А кроз медије се пакује да реално имамо шансе да бар финале. Други никад слабији, ми никад бољи. Пикси врхунски тренер, са врхунским резултатима иза себе-Па градимо национални стадион, најлепши, највећи, да будући светски шампиони имају где да се припремају за обрану трофеја. На све то нам фали само да Пикси и Бјековић потпишу папир, про форме. Мењају се прописи, не позивају два највећа клуба,чека нас Златна Богиња. И онда Терзић слепац све сјебе,поквари цео план. И реално помгао је ту Шеф, не би могло без њега. Постаде Пикси опозоционар, ено пише у новој с. Али има она стара пословица, од велике и паметне Александре Пријовић.- Није коме је речено, него коме суђено је. Карта за Нагоју у једном праву је купљена, за сваки случај. Једном замало да не стигне да је купи. Али зна он, није баш толико глуп. дубока је фијока,има у њој нешто. Није ваљда само Терза у фијоци, Џајић је успео да изађе. А има и оних који нису никад ништа згрешили, не дај украли или присвојили, Зека и јел беше Бик?
О Недимовићу немам неко лепо мишљење, као ни о једном министру ове власти. У односу на остале министре. мислим да иије био катастрофа, није имао неке афере, осим оних фармерки. Можда грешим или не могу сад да се сетим. Искрено се надам да ће до избора наћи бољег кандитата, али кад реално размислим, кога бољег снс може да нађе? Катастрофа је што је такав систем, мање више исти курац кога год они да одреде. Они би пустили Бјековића, да није баш толико смуњано на брзину да га поставе. Полетео принц од Паси Пољане превише, заборавио да га је довео и кога мора да слуша. Али је сам то прихвтио, увлачио му се у чмар да би био сигуран да може да дође да живи овде, да неће да иде у ћорку

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby DRINK » Wed Nov 30, 2022 3:51 pm

Znaci koliko sam procitao izmedju redova cilj saveza na ovom SP-u je da se rusi premocna zvezda i terzic?
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti....

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: СП Катар - 2022.

Postby несуна реса » Wed Nov 30, 2022 4:05 pm

гори смо од парова и фарме, мајке ми :mrgreen:
Космет је Србија !

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Синдикат » Wed Nov 30, 2022 5:20 pm

DRINK wrote:Znaci koliko sam procitao izmedju redova cilj saveza na ovom SP-u je da se rusi premocna zvezda i terzic?
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti....


Не, не знам како си то закључио?
Јел Звезди, па и Терзићу лично, сметало нешто од како је Бјековић вршиоц дужности? Јел неко правио проблем око тога? Иако није нормално да такво стање траје ево колико већ, од како је предходном руководству истекао мандат. Пласирали се на првенство, добри резултатки у оној лиги нација, да се не први фрка без бпотребе. А чињеница да се ни Пикси, ни Бјековић нису пријатељски разишли са Терзићем кад су заједно шуровали. И чињеница је, ваљда је то очигледно, да су хтели сад да воде савез заједно. на Пиксијево инсистирање је Бјековић био вршиоц дужности. Ни реално је да су имали зелено светло за то.
Зашто су заказали изборе 15 дана пред првенство, кад сју ту већ колило дуго. Зашто су муљали на окружним изборима, мењали услове и на крају крајева, како и зашто нису ни Звезда, ни Партизан позвани на изборе у Београду? Притом, наш клуб није имао кандидата, није хтео ни да предложи. Зашто су хтели то на тај начин да ураде, то они знају, али су се зајебали, изгледа да се велилом шефу није свидела та њихова жеља за самосталношћу и непослушност. Наводно је то засметало великом тренеру, па га шеф подсетио ко га је довео и показао му је на карти света земљу излазећег Сунца. Нема директнее везе са Звездом и ТТерзиће, него са послодавцем. А колило је говно ми већ знамо, сад ће ваљда још неко да схввати.

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby Moltisanti » Wed Nov 30, 2022 6:51 pm

Image

Image

Borjan 4 puta :lol:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Rođaci » Wed Nov 30, 2022 7:33 pm

svi krenuli Tumbinim stopama

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: СП Катар - 2022.

Postby Bruno Sulak » Wed Nov 30, 2022 8:39 pm

Kako navijaju Argentinci :shock:

No al calcio moderno
Posts: 195
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby No al calcio moderno » Wed Nov 30, 2022 8:42 pm

Da skrenemo paznju sa kurvi koje su zavele nase fudbalere, vratimo se fudbalu. Cujem da je na vecerasnjoj utakmici izmedju Fra i Tunisa sviran kraj pri rezultatu 1:1 da bi nakon kraja ipak vraceno na 1:0 i da to nije kraj nego je jos malo igrano cisto protokola radi pa se svirao novi kraj. Sjajno zaista... Mozda do kraja veceri bude jos nekih promena vezano za tu utakmicu.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: СП Катар - 2022.

Postby Кум Жоржо » Wed Nov 30, 2022 8:43 pm

To je sve zbog Tv prenosa.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby riper » Wed Nov 30, 2022 9:43 pm

Iako ne ocekujem nista u petak (ali ne sirim defetizam), za eventualni prolaz da li bi nam bila dovoljna minimalna pobeda protiv svajcarskih siptara, pod uslovom da Kamerun ne drkne Brazil. Jer vidim da se prvo racuna gol razlika, koju bismo minimanom pobedom anulirali, ali sta se sve kasnije gleda.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby жабац » Wed Nov 30, 2022 10:06 pm

Можда и најсрамнији моменат до сада на овом СП је ово издање смрдљивих Пољака.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: СП Катар - 2022.

Postby Bruno Sulak » Wed Nov 30, 2022 10:10 pm

Riper, ako pobedimo i minimalno (sto se naravno nece desiti), mi imamo 4 boda a Svajcarci 3.

Zabac, bukvalno su bili gori od nas protiv Brazila, sreca njihova pa su prosli jedva.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby riper » Wed Nov 30, 2022 10:27 pm

Bruno Sulak wrote:Riper, ako pobedimo i minimalno (sto se naravno nece desiti), mi imamo 4 boda a Svajcarci 3.

Zabac, bukvalno su bili gori od nas protiv Brazila, sreca njihova pa su prosli jedva.


Hahaha, apsolutno sam prevideo da oni imaju "samo" tri boda i da pobednik ide, osim ako Kamerun ne napravi apokalipsu na ovom Mundijalu. Hvala ti.

Inace da nije ove zajebancije oko jebanja tudjih zena, pobednik dana bi bio Kuzmanovic koji je valjda resio da pomogne nasoj reprezentaciji izjavom da bi on 2018. godine iznabadao Dzaku i Sacirija da je bio na terenu dok su oni sirili orla rukama. Covek koji je napravio penal rukom daleko iznad glave i usrao nas protiv Gane, gde se ocekivalo da cemo uzeti bodove.

U prevodu, neki bivsi igraci reprezentacije nadju nacin da nam se useru u zivot i godinama po zavrsetku karijere. Jer to je bio period kada sam mnogo ozbiljno shvatao reprezentaciju i kada sam debelo precenjivao njihove mogucnosti i potcenjivao cinjenicu da su kompletni mentoli.

Da stavim malo u kontekst, nasa poslednja utakmica na Mundijalu 2006. godine bila je protiv Obale Slonovace. Ko se seca (a bolje bi bilo da imamo amneziju), to je protiv one katastrofe posle Argentine od 6:0, taman da ne odemo kao kompletna govna kuci.

Vodili smo ako se dobro secam 2:0 i onda je na scenu stupio Milan Dudic. Decko je dva penala napravio rukom, jedan iznad glave, drugi pored tela. Ono cega se secam je taj njegov teleci pogled i neki smesak i rasirene ruke kao da kaze, ne znam koji mi je kurac.

A ovo pominjem jer smo na toj utakmici napravili dva penala rukom, prva sledeca na mundijalima je bila protiv Gane 2010. godine, gde je Kuzmanovic napravio penal rukom. I tu naravno nije kraj, jer smo vec na sledecoj utakmici protiv Nemacke napravili jos jedan penal rukom iznad glave. To je ucinio kapitem Mancester Junajteda, Nemanja Vidic, ali je Mustafa taj penal odbranio.

Kada podvucemo crtu, imali smo tri vezane utakmice (na dva mundijala) na kojima smo napravili cetiri penala rukom iznad glava. Ovo je samo kratak povratak u traumaticnu istoriju pracenja nase reprezentacije, koja se svojski potrudila da na svakom velikom takmicenju igra sto je moguce vise retardirano, ali da pre toga raspali ovaj narod na nivo da je sve ispod osvajanja mundijala neuspeh.

Ipak, imaju jos jednu sansu ovi nesrecnici da se iskupe za sva sranja i traume koje sam doziveo prateci ih.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: СП Катар - 2022.

Postby Далтон » Wed Nov 30, 2022 11:32 pm

Bruno Sulak wrote:Riper, ako pobedimo i minimalno (sto se naravno nece desiti), mi imamo 4 boda a Svajcarci 3.

Zabac, bukvalno su bili gori od nas protiv Brazila, sreca njihova pa su prosli jedva.


A ako Kamerun nekom magijom drkne Brazil, onda smo na 4 boda i mi i oni. Kakva je onda procedura?
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby жабац » Wed Nov 30, 2022 11:34 pm

Баталите те прорачуне, дајте да скупимо лову за фарбу и платно.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby svuda.prisutan » Thu Dec 01, 2022 7:47 am

Riper, ako sam ja tebe dobro shvatio, mi pravimo penal protiv Svajcarske? :mrgreen: Nismo odavno... :lol: A ne bih se iznenadio da napravimo neku glupost.
Ali i dalje verujem u prolaz dalje.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: enbidzi1 and 26 guests