Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Wed Jan 08, 2020 2:08 am

.Image

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby brucelee » Wed Jan 08, 2020 9:18 am

Danas u 16h kod Terazija litija do hrama, pa tamo moleban Presvetoj Bogorodici

Mislim da je jako bitno da bude sto masovniji skup, sto bi profesor Kovic rekao napokon imamo mogucnost da se prebrojimo, da vidimo ko je za Kosovski zavet

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby савабјан » Wed Jan 08, 2020 10:30 am

brucelee wrote:Danas u 16h kod Terazija litija do hrama, pa tamo moleban Presvetoj Bogorodici

Mislim da je jako bitno da bude sto masovniji skup, sto bi profesor Kovic rekao napokon imamo mogucnost da se prebrojimo, da vidimo ko je za Kosovski zavet

Brojacemo do 100 000 danas. Ako ne i vise.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby brucelee » Wed Jan 08, 2020 11:09 am

Nisi prvi koji je to rekao, iskreno sumnjam, vise stvari su tu u igri i to sto je radni dan i to sto su mnogi otisli i spojili dane i otisli iz Beograda i svasta nesto, ali daj Boze da bude tako!

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Врховна команда » Wed Jan 08, 2020 7:18 pm

А на челу колоне Ђурић и Селаковић, паметном довољно.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby BTS » Wed Jan 08, 2020 7:38 pm

Puca mi kurac i za Djurica i za Selakovica. Brdo ljudi sa malom decom, mada sam ocekivao mnogo vise ljudi. Jel ima neka slika gde se vidi koliko je ljudi bilo?

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Wed Jan 08, 2020 7:47 pm

svaka cast braco gomila ljudi danas

Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Влада Паликућа » Wed Jan 08, 2020 9:06 pm

Хвала браћо из Црне Горе за огањ, који је успео да се пренесе и на престоницу.
Сутра Бања Лука, а онда свеобухватна набавка пиротехнике да грувамо за 13. јаче него Иран по америчким базама.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Wed Jan 08, 2020 9:13 pm

BTS wrote:Puca mi kurac i za Djurica i za Selakovica. Brdo ljudi sa malom decom, mada sam ocekivao mnogo vise ljudi. Jel ima neka slika gde se vidi koliko je ljudi bilo?
Кажу да је било 20.000 људи.
Што се тиче кокетирања са цифром од 100.000 људи, никада у Београду није био ниједан скуп да је окупио толико.
Ни 5 октобра, ни скуп за Космет, за Радована, сахрана патријарха Павла...чак не може ни Вучић са свом логистиком и сендвичарима да окупи толико људи. Увек је гравитирало максимум до 70-80.000 људи.

Image

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby BTS » Wed Jan 08, 2020 9:38 pm

Los sam u procenama. 20.000 je pristojna cifra. Nisam razumeo za 13. januar, jel se planira nesto tokom dana ili uvece za docek ispred hrama, kao prethodnih godina? Kako god, idemo 13. , pa 17. Sad nema stajanja.

Nego, jel ima bar neka javna licnost, da je pozvala na moleban ili da je bila prisutna? Tu pre svega mislim na glumce, muzicare, sportiste... Ja sam video samo Keselja.

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Хајдучија » Wed Jan 08, 2020 9:44 pm

Сад си лупио за горе поменуте скупове,посебно за упокојење Патријарха Павла,за који кажу да је био највећи скуп који су Београд и Србија видели преко пола милиона људи,само да би оправдао бројку која је данас била.
Наравно свака част свима који су данас били,с обзиром да је радни дан...али опет очекивао сам око 50 000.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Wed Jan 08, 2020 10:12 pm

Хајдучија wrote:Сад си лупио за горе поменуте скупове,посебно за упокојење Патријарха Павла,за који кажу да је био највећи скуп који су Београд и Србија видели преко пола милиона људи,само да би оправдао бројку која је данас била.
Наравно свака част свима који су данас били,с обзиром да је радни дан...али опет очекивао сам око 50 000.
Пола милиона да ли си ти уопште био на сахрани?? Да кажемо да је било ту преко 100.000 али за остале скупове сам поприлично сигуран.

Ја нисам очекивао да ће бити данас 50.000, највише сам очекивао 10-15.000.
Ево ти слика па преброј пола милиона на сахрани патријарха Павла:
Image

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby несуна реса » Wed Jan 08, 2020 10:54 pm

Очекивао сам много више људи . Али какав смо народ и ово је добро , пошто БЕОГРАЂАНИ по обичају имају више циљеве и обавезе ... Где су ти силни навијачи да изваде просек сада ? ДА БИЛИ СУ , али то је мизерна цифра када у БЕОГРАДУ имаш МИЛИОН становника (не рачунам остале чуке) а седе по кафићима испијају кафе или блеје по кварту јебе им се за протсте , СРБИ СМО СВИ АЛ ОНО КАПИРАШ ФАЗОН ?!

Ај' уздравље , и свако добро ! ДОГОДИНЕ У ПРИШТИНИ !
Космет је Србија !

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby несуна реса » Wed Jan 08, 2020 10:56 pm

Врховна команда wrote:А на челу колоне Ђурић и Селаковић, паметном довољно.


Не знам да ли сам један од оних што је разочаран што је био миран скуп , тј да се није певало ништа ни за мила ни за пичкоустог ... Али ето сада ако је ово истина ми је све јасно , нисам ни појма имао да су ментоли били са нама у колони ...
Космет је Србија !

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby brucelee » Wed Jan 08, 2020 11:11 pm

несуна реса wrote:
Врховна команда wrote:А на челу колоне Ђурић и Селаковић, паметном довољно.


Не знам да ли сам један од оних што је разочаран што је био миран скуп , тј да се није певало ништа ни за мила ни за пичкоустог ... Али ето сада ако је ово истина ми је све јасно , нисам ни појма имао да су ментоли били са нама у колони ...


Људи то је литија била, на челу је био епископ СПЦ, не знам да ли сте очекивали да владика или неко од свештених лица покрене скандирање или можда на молебану испред храма, понављам то је била литија и молитва.

Притом кажете смета вам овај, онај, ајде напокон да ми Срби око једне ствари схватимо где смо и шта смо и да се не делимо, просто питање отимања светиња у ЦГ (а ко није знао то је повод протеста) апсолутно треба да буде ствар на којој морамо имати резон да смо против поделе и да не гледамо то на начин ју овај дошао, онај дошао. Притом ово је организација СПЦ и наравно да свако ко се осећа верником СПЦ има право да се појави, да ли је то овај или онај.... Видео сам доста познатих ликова игром случаја, били су са најразличитијих страна што политичких, што неких других, што навијачких, па и то је нека победа, а притом да нико није мислио да ће да говори на том скупу или да ће се истурити у први план или не знам шта.

Срамота је само што ни тих 20.000 није нека бројка, ми смо православна земља, земља Светога Саве, кад те црква позове ако си православац одазваћеш се, а нама се ето одазвало тек толико људи.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Врховна команда » Wed Jan 08, 2020 11:26 pm

brucelee wrote:
несуна реса wrote:
Врховна команда wrote:А на челу колоне Ђурић и Селаковић, паметном довољно.


Не знам да ли сам један од оних што је разочаран што је био миран скуп , тј да се није певало ништа ни за мила ни за пичкоустог ... Али ето сада ако је ово истина ми је све јасно , нисам ни појма имао да су ментоли били са нама у колони ...


Људи то је литија била, на челу је био епископ СПЦ, не знам да ли сте очекивали да владика или неко од свештених лица покрене скандирање или можда на молебану испред храма, понављам то је била литија и молитва.

Притом кажете смета вам овај, онај, ајде напокон да ми Срби око једне ствари схватимо где смо и шта смо и да се не делимо, просто питање отимања светиња у ЦГ (а ко није знао то је повод протеста) апсолутно треба да буде ствар на којој морамо имати резон да смо против поделе и да не гледамо то на начин ју овај дошао, онај дошао. Притом ово је организација СПЦ и наравно да свако ко се осећа верником СПЦ има право да се појави, да ли је то овај или онај.... Видео сам доста познатих ликова игром случаја, били су са најразличитијих страна што политичких, што неких других, што навијачких, па и то је нека победа, а притом да нико није мислио да ће да говори на том скупу или да ће се истурити у први план или не знам шта.

Срамота је само што ни тих 20.000 није нека бројка, ми смо православна земља, земља Светога Саве, кад те црква позове ако си православац одазваћеш се, а нама се ето одазвало тек толико људи.


Поента је што прави организатор није уопште СПЦ, то је чиста илузија...Не знам да ли је неко стварно очекивао преко 20 000 људи или неко скандирање Милу или Вучићу? Не наседајте тако лако кад је јасно ко стоји иза овога како би се створио привид. Нећу ништа више рећи, нека време и дела покажу све.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby brucelee » Wed Jan 08, 2020 11:36 pm

Прво Милу се скандирало није да није, друго какве везе има Вучић са законом у ЦГ, мислим брате...
Мало сам више укључен у информације око скупа, исти је организовала СПЦ, да идеш на Литургију знао би да у свакој цркви у Београду су за Божић парохијски свештеници позивали верни народ да дођу, на свакој цркви је залепљен плакат као позив на литију. Додуше зато је и срамота што је тако мали за мене искрено број људи дошао.

Али ок, како год...Да било ко од политичара стоји нашли би начин да после молебана уприличе неки говор или шта слично и што је жалосно било би свакако више људи. Но ок, како год.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Врховна команда » Wed Jan 08, 2020 11:49 pm

brucelee wrote:Прво Милу се скандирало није да није, друго какве везе има Вучић са законом у ЦГ, мислим брате...
Мало сам више укључен у информације око скупа, исти је организовала СПЦ, да идеш на Литургију знао би да у свакој цркви у Београду су за Божић парохијски свештеници позивали верни народ да дођу, на свакој цркви је залепљен плакат као позив на литију. Додуше зато је и срамота што је тако мали за мене искрено број људи дошао.

Али ок, како год...Да било ко од политичара стоји нашли би начин да после молебана уприличе неки говор или шта слично и што је жалосно било би свакако више људи. Но ок, како год.


Обавештен сам око позива и организације око данашњег догађаја и кажем ти да СПЦ није прави организатор. А ово из другог пасуса је доста наивно гледање ситуације но не кривим те нити вређам. Видећеш све временом.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Wed Jan 08, 2020 11:51 pm

Врховна команда wrote:
Обавештен сам око позива и организације око данашњег догађаја и кажем ти да СПЦ није прави организатор. А ово из другог пасуса је доста наивно гледање ситуације но не кривим те нити вређам. Видећеш све временом.
Како када је на плакату писало да је организатор СПЦ?

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Momo » Wed Jan 08, 2020 11:55 pm

Врховна команда превише гледао Сенке над Балканом :D
Одлично је било, у понедељак још више... Надамо се и неком каснијем термину.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests