Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Wed Jan 22, 2020 2:57 pm

Најјачи коментар, а да Бог да је неко бика пустио на оволико црвенило... :lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Wed Jan 22, 2020 10:45 pm

Мићара wrote:Видим јутрос ови су раширили на "Na Cetinje nema šetnje"

Толико су јебени да ће литију да нападну, класични милови јањичари, а још су им већа муда што су се сви сакрили иза транспарента само прстићи вире...
:D

Image

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Thu Jan 23, 2020 6:47 pm

U nedelju se organizuju jutarnje liturgije u svakoj crkvi na Novom Beogradu i Zemunu odakle ce se kretati u litijama koja ce se nalaziti zajedno na odredjenim lokacijama i na kraju ce svi zajedno da se upute u crkvu u 21.bloku gde ce biti moleban za nas ugrozeni narod u cg i na Kosmetu i ostalim srpskim terotorijama.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Thu Jan 23, 2020 10:02 pm

Image
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Thu Jan 23, 2020 10:35 pm

https://youtu.be/82_6TsaJvss

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Fri Jan 24, 2020 6:32 pm

:lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Sat Jan 25, 2020 12:33 am

Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 25, 2020 12:33 am

Не знам зашто се Амфилохије труди да привуче Монтенегрине када они неће шетати. Ово што је на литијама је све српски народ, могу да се кладим да је мизеран број Монтенегрина.

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/ ... W_hMi4-M7U

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Sevastopole » Sat Jan 25, 2020 2:03 am

A ko smo ja i ti da postavljamo takva pitanja ljudima koji se za Srpstvo i svetinje dole bore vec poprilicno dugo? Mislim da mi nismo kompetentni, pozvani, dostojni...da komentarisemo niti Amfilohija i njegove poteze, niti Patrijarha i njegove poteze ovde. Vec da sledimo ono sto najveci poglavari Srpske crkve imaju da kazu u ovim teskim trenucima. Sigurno je to bolje nego da slusamo opoziciju ili poziciju kako ce da se postave i tamo i ovde? Daj bar jednom da smo svi zajedno, ako su vec dole ljudi ustali, a ustali su 80% na reci Amfilohija, onda treba imati malo vise vere u ono sto rade, i ovo je za njih ogroman ispit, ali opet...ko smo mi da komentarisemo nesto za sta ti ljudi zive 24 casa dnevno? Mnogo mi je casnije da stanem iza reci nekoga od njih, nego iza reci nekog predvodnika paravojne jedinice koja je ko muva bez glave. Sto je Patrijarh dodelio orden Svetog Save Vucicu? Pa da ga uremi klasicno, da mu za svagda izbije podele i razgranicenja iz glave. Nije crkva naivna institucija i kakva god, najcistije nesto sto Srbija ima i to treba slediti. Nekada urade nesto sto ne razumemo sad, vec kroz neko vreme. U glavnom, ako u njih ne verujemo i sumnjamo u ovim trenucima, mislim da su nam dani odbrojani kao narodu.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 25, 2020 2:30 am

Sevastopole wrote:A ko smo ja i ti da postavljamo takva pitanja ljudima koji se za Srpstvo i svetinje dole bore vec poprilicno dugo? Mislim da mi nismo kompetentni, pozvani, dostojni...da komentarisemo niti Amfilohija i njegove poteze, niti Patrijarha i njegove poteze ovde. Vec da sledimo ono sto najveci poglavari Srpske crkve imaju da kazu u ovim teskim trenucima. Sigurno je to bolje nego da slusamo opoziciju ili poziciju kako ce da se postave i tamo i ovde? Daj bar jednom da smo svi zajedno, ako su vec dole ljudi ustali, a ustali su 80% na reci Amfilohija, onda treba imati malo vise vere u ono sto rade, i ovo je za njih ogroman ispit, ali opet...ko smo mi da komentarisemo nesto za sta ti ljudi zive 24 casa dnevno? Mnogo mi je casnije da stanem iza reci nekoga od njih, nego iza reci nekog predvodnika paravojne jedinice koja je ko muva bez glave. Sto je Patrijarh dodelio orden Svetog Save Vucicu? Pa da ga uremi klasicno, da mu za svagda izbije podele i razgranicenja iz glave. Nije crkva naivna institucija i kakva god, najcistije nesto sto Srbija ima i to treba slediti. Nekada urade nesto sto ne razumemo sad, vec kroz neko vreme. U glavnom, ako u njih ne verujemo i sumnjamo u ovim trenucima, mislim da su nam dani odbrojani kao narodu.
Због тога да би придобили ове друге са сајта Митрополије су још пре десет година избацили назив српски!
На печату Митрополије стоји само " православна митрополија црногорско приморска". Да не причамо што је подржавао Ђукановића, правио са њим разне компромисе и на крају ђаво дошао по своје.
Овде се види да су људи жељни да продишу, због тога и носе заставе, доста им је да ходају погнуте главе зато што су Срби!
Због тога "немој" је дошло до овакве ситуације и годинама повлачење...Такође називање ових других браћом, која црна браћа када они певају да ће бранити Црну Гору од душмана?? Срби су им душмани али то луди Срби никако да схвате.
Овде се брани српска православна црква а не некаква православна митрополија, ја се само бојим да на крају та митрополија опет не склопи неки трули компромис са режимом па кажу тако је морало, па затим томос из Цариграда за митрополију, све је исто само исто није.
Можда сам ја превише екстреман не знам. Литије су се омасовиле када је народ почео да носи заставе.
Такође шта ћемо са овом акцијом Марка Милачића и Праве Црне Горе са цртањем српских тробојки? Је л' треба сад да узму белу фарбу у руке па да све прекрече? Свака част цркви али понекад Бог говори и кроз народ и на послетку тај народ ће заштити цркве.
Изгледа да су тек сада људи у Црној Гори схватили да немају више где, да су прибијени уз зид. Даће Бог да они почисте тамо режим а и ми овде и да скинемо једном за свагда издајнике са грбаче.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Sevastopole » Sat Jan 25, 2020 3:30 am

Amfilohije nije sam. To je covek koji je vec u dobrim godinama, i za Patrijarha Pavla se pricalo da je "crveni" i sta vec...pa ga isprati pola drzave. Tako nemoj da sudis po onome sto se trenutno vidi. Takodje, oko Amfilohija su ljudi koji su mladji, bistri, brzeg razmisljanja i sigurno da imaju sta pametno da savetuju. Ja opet kazem, mi prljavi i strokavi odavde, sto ne moze da nas se skupi vise od 15000-2000...u gradu od 2000000 ne bi trebali mnogo da galamimo i da postavljamo pitanja razna pogotovu ne ljudima dole i crkvi koja dole odrzava nas narod. Ne seta taj narod sam za sebe, nego ispred svake Litije ide krst, a to je jasno cije je "oruzije" u ovom trenutku. Crkva nekada mora da osluskuje i politiku i mnogo jos stvari, ali ti ljudi su mnoogoo cisti i duboko u svemu tome da bi mi tek tako olako lepili etikete nekome od njih. Za sada, crkva, barem za mene, ima ubedljivo najveci kredibilitet da zastupa interese Srba ne samo u Crnoj Gori, nego u svi Srpskim trenutno okupiranim teritorijama.
Crkva u Beogradu, bukvalno na divlje napravljena Litija u par dana. Niko nije stao iza toga sem ljudi dobre volje. Ni drzava ni novine ni tv...stidljivo nesto sve. A u stvari, crkva i nije navikla na ovaj broj ljudi koji je izasao iako mizeran za Beograd, oni na Litijama najvise sto vide je 1000 ljudi za Spasovdan i to je to. I oni jednostavno nisu spremni za ovo, i oni su uljuljkani i paralisani vremenom od ne radjenja nicega jer je takvo vreme bilo. Sigurno da im narod sada daje krila, tako i treba da bude, i da krenu sada da sa Kraljem,kraljicom i topom, matiraju ovog sa Kraljem i pesakom. Samo da ne krene sad a sto ovo a sto ono...bukvalno treba bataliti te price jer ovo se desava jednom u pa ajde 30 godina da se nas narod i nasa vera budi! Nemoj da mi postavljamo pitanja i da nesto tu etiketiramo ljude kojima nismo ni do kolena.

Misa Tumbas
Posts: 64
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Sat Jan 25, 2020 3:37 am

Због тога да би придобили ове друге са сајта Митрополије су још пре десет година избацили назив српски!
На печату Митрополије стоји само " православна митрополија црногорско приморска". Да не причамо што је подржавао Ђукановића, правио са њим разне компромисе и на крају ђаво дошао по своје.
Овде се види да су људи жељни да продишу, због тога и носе заставе, доста им је да ходају погнуте главе зато што су Срби!
Због тога "немој" је дошло до овакве ситуације и годинама повлачење...Такође називање ових других браћом, која црна браћа када они певају да ће бранити Црну Гору од душмана?? Срби су им душмани али то луди Срби никако да схвате.
Овде се брани српска православна црква а не некаква православна митрополија, ја се само бојим да на крају та митрополија опет не склопи неки трули компромис са режимом па кажу тако је морало, па затим томос из Цариграда за митрополију, све је исто само исто није.
Можда сам ја превише екстреман не знам. Литије су се омасовиле када је народ почео да носи заставе.
Такође шта ћемо са овом акцијом Марка Милачића и Праве Црне Горе са цртањем српских тробојки? Је л' треба сад да узму белу фарбу у руке па да све прекрече? Свака част цркви али понекад Бог говори и кроз народ и на послетку тај народ ће заштити цркве.
Изгледа да су тек сада људи у Црној Гори схватили да немају више где, да су прибијени уз зид. Даће Бог да они почисте тамо режим а и ми овде и да скинемо једном за свагда издајнике са грбаче.


Ko zna dje si se ti nacitao ovih gluposti, i dosao sad odje da predstavljas to kao cinjenice.Mitropolija kao mitropolija nikad nije nosila u sebi naziv srpski,tako da nisu ni mogli da maknu nesto sto nije ni bilo.Niko odje ne hoda pognute glave zato sto je Srbin, vec naprotiv.Crnu goru da ce da brani od dusmana je pjevalo ukupno 300-400 militantnih ustasa sa cetinja,cak i manje nego sto se ocekivalo da ce da ih se skupi,znajuci kolika su govna.Nisu svi koji se izjasnjavaju nacionalno kao crnogorci anti-srbi, i to je cinjenica.Na litijama nisu samo oni koji se pisu kao Srbi,vec ima i dosta nacionalno izjasnjenih crnogoraca,to malo bolje znamo mi sto setamo nasim gradovima, i srecemo ljude,nego ti iz Beograda.Litije se nisu omasovile kad su pocele zastave,vec obratno. Koliko si upucen, vidi se po tome sto u Marku Milacicu vidis nekog borca za sprstvo. Lika koji je do pre par godina samo pisao kako su Ratko Mladic i naser oric braca po zlocinu, a sad srbuje kolko idje moze, ne bi li ubrao neki poen. Nije on pokrenuo nikakvu akciju, momcima iz Donje Gorice ,naselja u Podgorici je par puta krecena trobojka,oni je popravljali, i kad su izbacili na internet, on se pojavio kao sto se pojavi svudje,iskace iz sahte,slikava se i prepisuje sebi raznorazne akcije. Lik koji je na izborima vise glasova imao u Baru,nego u Podgorici, a Podgoricanin je..on i onaj Dajkovic koriste situaciju da zadobiju "fanove" ..Dvije najvece ljige
A evo ti isjecak samo od jucerasnjeg intervju naseg Amfilohija, koji mozes naci na sajtu Mitropolije,koji zacepljuje usta tebi i svima ostalima koji ste se drznuli da u ovo vrijeme na njega pljujete,i pripisujete mu sve i svasta!
https://mitropolija.com/2020/01/24/mitr ... om-crkvom/
јан 24, 2020 у 08:18
Како оцењујете то што је Марковић нагласио да сте ви једина адреса за разговор?

– Разговарати са мном значи разговарати са Српском православном црквом. Не може он да дели Патријарха и Митрополита црногорског. Ово је Српска православна црква, Пећка патријаршија, Митрополија црногорско-приморска која је прва у свим њеним епископијама била и остала једина која је сачувала континуитет Пећке патријаршије и за време њеног укидања. То је наша Митрополија. Митрополити су били господари Црне Горе, а Митрополија је стварала Црну Гору, што значи Пећка патријаршија, јер на Цетињу и данас постоји бунар Пећке патријаршије и зграда у којој је краљ Никола настанио прву Богословију 1863. године. И данас су моји богослови у тој згради и она се води на Пећку патријаршију. То значи да је Митрополија незамислива без Пећке патријаршије и без Српске православне цркве.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 25, 2020 4:14 am

@Miša Tumbas шта да ти кажем, само се ви успављујте и даље, баш ти што су се одрекли дедова а шетају са вама гласају за Мила. Имам пријатеље доле у Црној Гори па сам упућен. Тамо Срби су најбољи ортаци са ликовима Дукљанима, као јбга браћа смо а та браћа вас сатиру. Седели сте на две столице и сада када више осим цркве још душу да вам узму, видели сте да немате где. Упамти где Срби нису имали своју државу ту су нестајали.
Кажи ти мени као Србину који је твој циљ, да заштитиш храмове и да све остане по старом? Где вам је прегнуће, да скинете ланце и окове, или је теби циљ да ЦГ остане независна до краја века а знај што дуже то буде трајало Срби у Црној Гори ће нестајати.
Понекад се питам да ли сте ви уопште преци оних стаменитих Срба Брђана, предуго сте спавали а мораш да знаш да се слобода некада и крвљу стиче, бар нас је то историја научила.
Ти ћеш сада да кажеш "Шта ти знаш у Београду, ми ћемо сами ово да решимо", ајде да видимо како ћете да решите.
Ако наставите братимљење са тим Монтенргринима, годинама ви ћете се смањивати а они ће расти јер имају државу иза себе а ви немате никог осим цркве која води исту политику и назива браћом.
Кажем ми Срби смо наиван народ, то је као када бих ја који сам националиста делио трибину са неким либералом,антифа, комунистом...и све под патронатом волимо исти клуб, што ми је незамисливо.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Sat Jan 25, 2020 7:34 am

Ljudi, Amfilohije je jedan od najboljih u nasem narodu u vremenu u kom zivimo, jedan od najispravnihih i najcestitihih ljudi od svih nas. Svako ko bar malo ne veruje u ono sto on radi u najmanju ruku nije upucen sa njegovim delovanjem i stvarima koje je radio za srpski narod. Mitropolija crnogorsko-primoska trenutno zastupa najcistije insterese srpskog naroda.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Misa Tumbas
Posts: 64
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Sat Jan 25, 2020 8:38 am

Modus Operandi wrote:@Miša Tumbas шта да ти кажем, само се ви успављујте и даље, баш ти што су се одрекли дедова а шетају са вама гласају за Мила. Имам пријатеље доле у Црној Гори па сам упућен. Тамо Срби су најбољи ортаци са ликовима Дукљанима, као јбга браћа смо а та браћа вас сатиру. Седели сте на две столице и сада када више осим цркве још душу да вам узму, видели сте да немате где. Упамти где Срби нису имали своју државу ту су нестајали.
Кажи ти мени као Србину који је твој циљ, да заштитиш храмове и да све остане по старом? Где вам је прегнуће, да скинете ланце и окове, или је теби циљ да ЦГ остане независна до краја века а знај што дуже то буде трајало Срби у Црној Гори ће нестајати.
Понекад се питам да ли сте ви уопште преци оних стаменитих Срба Брђана, предуго сте спавали а мораш да знаш да се слобода некада и крвљу стиче, бар нас је то историја научила.
Ти ћеш сада да кажеш "Шта ти знаш у Београду, ми ћемо сами ово да решимо", ајде да видимо како ћете да решите.
Ако наставите братимљење са тим Монтенргринима, годинама ви ћете се смањивати а они ће расти јер имају државу иза себе а ви немате никог осим цркве која води исту политику и назива браћом.
Кажем ми Срби смо наиван народ, то је као када бих ја који сам националиста делио трибину са неким либералом,антифа, комунистом...и све под патронатом волимо исти клуб, што ми је незамисливо.

Ma druze ti si ekspert, dodji da nam sredis ovu situaciju, sigurno bi ocas posla sve postavio na svoje mjesto, vidi se da si sposoban. Pun kurac vas strucnjaka, sto dijelite savjete i vidite ispred svih nas, pa nam jos otvarate oci. Sredio stanje u svojoj drzavi, pa sad moze da se posveti oslobodjenju Srba u drugim krajevima, i to na nacin sto ce da pljuje po tim srbima. Zapitaj se ciji si ti predak, i svi mi u globalu, pa ce nam mozda biti bolje. Spavamo i jedni i drugi odavno vec.. evo mi se probudili, kad ces ti da se probudis? Ne znam uopste sto se prepirem sa zatupljenim neo nacistom, ovo sam se odlucio da pisem, samo zbog straha da neko ko je jos manje upucen ne povjeruje u ove tvoje bljuvotine.
Last edited by Misa Tumbas on Sat Jan 25, 2020 8:46 am, edited 1 time in total.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby brucelee » Sat Jan 25, 2020 8:41 am

Пазите јуче је митрополит Амфилохије изјавио јасно и гласно да разговор са њим је разговор са СПЦ и притом додао

То је било 1945. и 1946, када су се сви Црногорци осим нешто мало монтенегрина писали да су Срби. То би требало да зна наш премијер


И сад ми треба да објашњавамо ето како је он договорио све са Милом, како ради за ЦГ.

Да будем искрен од неколицине људи чији став код мене има значај сам чуо исто, издаће, договорио џа бу. Опет без јасних доказа, ја у то не верујем и мислим да је будалаштина која се потура из Србије јер митрополит не даје политичарима одавде да скупљају поене.
Са друге стране митрополиту замерам што има тај отклон од власти у Србији јербо Вучић ће по њему издати, али зато све увиђајно са властима у цГ а они су издали и КиМ и ушли у нато и не знам шта све не више, ту ми баш није најасније.

Што се печата епархије тиче, многе епархије у печату немају оно СПЦ већ само назив епархије, ништа чудно.

ШТо се Марка Милачића тиче ја га пратим у последње време и он сам каже да није био у вери толико, али да га је све ово покренуло и вратило вери прађедовској, што у православљу није нелогично и немогуће. Да се разумемо не знам ни како му се странка зове, немам везе са њим, али видим по материјалима што качи.

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 25, 2020 8:53 am

Modus Operandi wrote:@Miša Tumbas шта да ти кажем, само се ви успављујте и даље, баш ти што су се одрекли дедова а шетају са вама гласају за Мила. Имам пријатеље доле у Црној Гори па сам упућен. Тамо Срби су најбољи ортаци са ликовима Дукљанима, као јбга браћа смо а та браћа вас сатиру. Седели сте на две столице и сада када више осим цркве још душу да вам узму, видели сте да немате где. Упамти где Срби нису имали своју државу ту су нестајали.
Кажи ти мени као Србину који је твој циљ, да заштитиш храмове и да све остане по старом? Где вам је прегнуће, да скинете ланце и окове, или је теби циљ да ЦГ остане независна до краја века а знај што дуже то буде трајало Срби у Црној Гори ће нестајати.
Понекад се питам да ли сте ви уопште преци оних стаменитих Срба Брђана, предуго сте спавали а мораш да знаш да се слобода некада и крвљу стиче, бар нас је то историја научила.
Ти ћеш сада да кажеш "Шта ти знаш у Београду, ми ћемо сами ово да решимо", ајде да видимо како ћете да решите.
Ако наставите братимљење са тим Монтенргринима, годинама ви ћете се смањивати а они ће расти јер имају државу иза себе а ви немате никог осим цркве која води исту политику и назива браћом.
Кажем ми Срби смо наиван народ, то је као када бих ја који сам националиста делио трибину са неким либералом,антифа, комунистом...и све под патронатом волимо исти клуб, што ми је незамисливо.
Misa Tumbas wrote:
Modus Operandi wrote:@Miša Tumbas шта да ти кажем, само се ви успављујте и даље, баш ти што су се одрекли дедова а шетају са вама гласају за Мила. Имам пријатеље доле у Црној Гори па сам упућен. Тамо Срби су најбољи ортаци са ликовима Дукљанима, као јбга браћа смо а та браћа вас сатиру. Седели сте на две столице и сада када више осим цркве још душу да вам узму, видели сте да немате где. Упамти где Срби нису имали своју државу ту су нестајали.
Кажи ти мени као Србину који је твој циљ, да заштитиш храмове и да све остане по старом? Где вам је прегнуће, да скинете ланце и окове, или је теби циљ да ЦГ остане независна до краја века а знај што дуже то буде трајало Срби у Црној Гори ће нестајати.
Понекад се питам да ли сте ви уопште преци оних стаменитих Срба Брђана, предуго сте спавали а мораш да знаш да се слобода некада и крвљу стиче, бар нас је то историја научила.
Ти ћеш сада да кажеш "Шта ти знаш у Београду, ми ћемо сами ово да решимо", ајде да видимо како ћете да решите.
Ако наставите братимљење са тим Монтенргринима, годинама ви ћете се смањивати а они ће расти јер имају државу иза себе а ви немате никог осим цркве која води исту политику и назива браћом.
Кажем ми Срби смо наиван народ, то је као када бих ја који сам националиста делио трибину са неким либералом,антифа, комунистом...и све под патронатом волимо исти клуб, што ми је незамисливо.

Ma druze ti si ekspert, dodji da nam sredis ovu situaciju, sigurno bi ocas posla sve postavio na svoje mjesto, vidi se da si sposoban. Pun kurac vas strucnjaka, sto dijelite savjete i vidite ispred svih nas, pa nam jos otvarate oci. Sredio stanje u svojoj drzavi, pa sad moze da se posveti oslobodjenju Srba u drugim krajevima, i to na nacin sto ce da pljuje po tim srbima. Zapitaj se ciji si ti predak, i svi mi u globalu, pa ce nam mozda biti bolje. Spavamo i jedni i drugi odavno vec.. evo mi se probudili, kad ces ti da se probudis? Ne znam uopste sto se prepirem sa zatupljenim neo nacistom, ovo sam se odlucio da pisem, samo zbog straha da neko ko je jos manje upucen ne povjeruje u ove tvoje bljuvotine.
Modus je okej momak, nema potrebe da se ovako spustamo opet, ja sam vec to pokazao jednom na temi, iz toga govorim ovo.
Modus bez ljutnje , Misa je u pravu, sve sto je kazao je istina, od Marka M. pa nadalje.
Mislim da misljenje takvo koje imate je takvo zbog svakakvih misljena i informacija koje kruze. A vi pratite Milacica i slicne ljude.Misa je u pravu , imate mali gnijev zbog 400-600 Cetinjana i njihovIh pjesama, a znate sto nama u Cg to predstavljaju oni i njihovi potezi- NISTA !
DA TREBA DA SE CG smiri i ujedini , treba!
Dobro je otac Gojko rekao Cg bez Vas i Cg vasa bez nas-nema.
To je isti narod.
https://youtu.be/9vHOcEXEnzE




Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока

Misa Tumbas
Posts: 64
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Sat Jan 25, 2020 9:17 am

brucelee wrote:
ШТо се Марка Милачића тиче ја га пратим у последње време и он сам каже да није био у вери толико, али да га је све ово покренуло и вратило вери прађедовској, што у православљу није нелогично и немогуће. Да се разумемо не знам ни како му се странка зове, немам везе са њим, али видим по материјалима што качи.

Pa to je glavni problem kod njega, on dopire do ljudi iz Srbije i Republike Srpske, vise nego do ljudi iz cg, tu se najvise i reklamira.. dovoljno je to sto kaze "da se vratio vjeri pradjedovskoj" da kupi dobar broj ljudi, prosto jer to prija nasim usima, a on bas na to i ide... nije sporna vjera, lik je do juce bio montenegrin, to ja pricam.. lik koji je cekao da mu kum(dajkovic) ode van zemlje, da sazove odbor partije, i izbaci ga iz iste.. kad je "kumu" to uradio, sta da ocekuje narod od njega..
Srpski vitez MilaCha, na proslavi otcepljenja 2006 , na trgu u Podgorici..
Image

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 25, 2020 11:42 am

Ultra Sarma wrote:Ljudi, Amfilohije je jedan od najboljih u nasem narodu u vremenu u kom zivimo, jedan od najispravnihih i najcestitihih ljudi od svih nas. Svako ko bar malo ne veruje u ono sto on radi u najmanju ruku nije upucen sa njegovim delovanjem i stvarima koje je radio za srpski narod. Mitropolija crnogorsko-primoska trenutno zastupa najcistije insterese srpskog naroda.
Овде је дошло до несугласица. Ја не спочитавам заслугу митропилита Амфилохија за све што је учинио за српски народ у Црној Гори , само се плашим да ради опстанка митрополије не направи трули компромис са антисрпским режимом. Такође нисам сагласан са овим ставом око застава, има ту још питања око канонизације Његоша противно сабору цркве, његово учествовање око протеривања владике Артемија са Космета који је био стожер борбе опстанка Срба на Космету...итд

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 25, 2020 11:57 am

ivanpfc31 wrote:
Modus Operandi wrote:DA TREBA DA SE CG smiri i ujedini , treba!
Dobro je otac Gojko rekao Cg bez Vas i Cg vasa bez nas-nema.
To je isti narod.
https://youtu.be/9vHOcEXEnzE




Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока


Брате како не схваташ да то ви мислите али они не мисле да сте исти народ, да је тако онда би било 45% Срба у Црној Гори а овај коњасти никада не би владао...али добро радите како мислите да је најбоље по вас.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests