Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 5:51 pm

Пошто се задњих дана закувало у Црној Гори, решио сам да отворим ову тему да би се лакше пратило све.
Овде качите све у вези дешавања у Српској Спарти.
Мене интересује мишљење форумаша да ли може доћи до грађанског рата у Црној Гори?
Last edited by Modus Operandi on Sat Jan 04, 2020 5:51 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 6:08 pm

Јучерашња литија у Подгорици и говор Митрополита Амфилохија:



Данашње обраћање прецедника нам, мени доста неискрено и закаснело саопштење, много чудно с обзиром да годинама ћути док се врши терор над српским народом доле.


User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 6:35 pm

Одличан интервју са Велимиром Ераковићем новинаром из Црне Горе, који је морао због полицијског прогона да се склони у Србију :


ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 7:03 pm

Nikakvog rata nece biti, odje su ljudi SRBI I CRNOGORCI, JEDNE VJERE.
MEDJU NJIMA IMAS DVA BRATA RODJENA , BRACA OD STRICEVA I TAKO DALJE, KOJI SU NA JEDNOJ ILI NA DRUGU IZMANIPULISANOJ POLITICKOJ STRANI.
NIKO NIKAD UDARAT NA BRATA ODJE NECE. SAMO VI U SRBIJI I BEOGRADU BEZ TENZIJA , JER NE ZNATE KAKO SE ODJE ZIVI I STA SE ZIVI.
DOBRO JE REKAO OBRADOVIC ,LAKO JE BIT SRBIN U BEOGRADU, BUDI TI SRBIN U CG I NA KOSOVU.
ZATO BEZ TENZIJA.
REKOH , MRZJELI STE OD MORA DO TABLICA ISTI VI BEOGRADJANI CRNU GORU MISLECI DA JE KUKAVNO SRPSTVO UGASENO, A SAD SE SA NAMA DICITE!

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 7:55 pm

Нико не мисли да ће бити рата између људи већ између Срба и Миловог режима и оних који буду бранили тај режим тј. његовим апаратом.
Ми београђани мрзимо овакву антисрпску Црну Гору а зар је ви исто не мрзите?
Last edited by Modus Operandi on Sat Jan 04, 2020 7:55 pm, edited 2 times in total.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby фикрета » Sat Jan 04, 2020 7:57 pm

ko se dici sa vama?
ajde bre dosta davanja sebi nekog znacaja,
nikad nista niste uradili necete ni sad

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 8:00 pm

Modus Operandi wrote:Нико не мисли да ће бити рата између људи већ између Срба и Миловог режима и оних који буду бранили тај режим тј. његовим апаратом.


To je mali broj ljudi, koji su njemu sluge. Opet tesko da ce i do toga doci jer je odje svako svakome svoj.

Ne prica Amfilohije i ne pomanje taj bratoubilacki rat tek tako.

Jedno je tacno da ekstrema od Crnogoraca koji Srbe ne mogu svariti postoji ali opet to je mali dio ljudi....

Tesko ti je objasniti odje situaciju ,jedino covjek moze nekako ti pribliziti prema popisu kako stvari stoje.

Naravno da niko se nije odrekao onamo namo i najjljepse zastave trobojke, ni kosova naseg ni crkve, pogledaj herceg novi sto delije organizuju. Ali bas ti je tesko objasniti odje situaciju osim te da je jednostavno Milu sto god zamisli ostbarivo bilo i islo za rukom . Samo ako mene pitas sa ovim se zajbbbao odje.
Last edited by ivanpfc31 on Sat Jan 04, 2020 8:00 pm, edited 1 time in total.

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 8:05 pm

фикрета wrote:ko se dici sa vama?
ajde bre dosta davanja sebi nekog znacaja,
nikad nista niste uradili necete ni sad


Slusaj kralju, lakse malo,preko te tastarute, vise smo mi uradili u ovoj crnoj gori dje je Srbin 100 puta teze bit no tebi u Beogradu ili dje si vec tamo, u to garantujem, ni da se sa stolice dizao nisi , cim tako pises. Izuzev nekih

Tako da te zamolim, lakse malo.

A da ste zamrzli Crnu Goru zbog Milovog udbaskoh rezima jeste, za to ste vi krivi, sto primate kako se plasira i ne shvacate zivot u CG, i da je Cg sa stanovistvom mozda ko vase eto Mirijevo. I da odje zivi 650 ljudi a pitanje je zivi li i sad toliko!

I da je lakse izmanipulisag 650 hiljda nego 6.5 miliona.

Drugo za ovo sto kazes ko se dici sa vama malo me zabolje, jer tače tako i istoriju dugu nasu sa vama , svima dragu, znas.

Ako se ti ne dičiš siguran sam da ima tih mnogo mnogo vise koji se diče u to sam siguran. I ajde sad zdravo.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby pertla » Sat Jan 04, 2020 8:15 pm

Nema nas i vas,nase i vase istorije
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 8:18 pm

pertla wrote:Nema nas i vas,nase i vase istorije


Danas ima , i moras je prihvatiti. Donio im je i dao da se Crnogorci izjasnjavaju . I ja i ti ne mozemo im promijenit. Samo siguran budi da takvih nema mnogo i da dodje sjutra neki Jovan i da im kaze Srbi ste , bili bi srbi. Budi pametan pa se sa tim pomiri i shvati to.

Druga stvari medju istim tim Crnogorcima , imas ove ekstrme i imas ljude koji su to jer to moraju biti,opet duga prica.

Ovo Gore pricam za nacionalni indentite, a istorija koji ti pominjes ,jedino se nadam da ce se obistiniti ono Njegosevo VRIJEME JE MAJSTORSKO RESETO, pa da ce i oni istorijom shvatiti sto je i ko je , jer nije milo stvorio istoriju dugu 100 godina, no istoriju tesku jedva 20 godina. Sve ce to vrijeme iscistiti , iskreno se nadam u to.

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 8:42 pm

Modus Operandi wrote:Ми београђани мрзимо овакву антисрпску Црну Гору а зар је ви исто не мрзите?


Antistpska Crna Gora je njena trenutna politika koju vode ovi koji vode, narod Crne Gore nije, to ti ja garantujem, po popisu imas 30 posto srba , a ukupno je 72 pravoslavaca u Cg. Vecinski je pravoslavna.

Ja ti garantujem od svih ti Crnogoraca, samo jedan dio je Antisprski nastrojen, onaj na Cetinju, oko CPC i ostali nacionalni indetiteti (muslimani,hrvati itd)

Koji se mogu izjasnjavati na popisu kao Crnogorci.

Plasiranje haosa u Moracu protiv Kk CZV, nije crna gora, i ne moze ni biti ,prestavljena ona, kad u Sportski centar nemas karata u prodaji ,i kada se karte dao kako se daju. Duga je prica , duge su kalkulacije i nije ovo ona frekvencija koja zivi i koja bitise.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 8:45 pm

pertla wrote:Nema nas i vas,nase i vase istorije


Управо сам то хтео да напишем.

Имам утисак као да он није оно за шта се представља.

Када би нпр. један Србин из Републике Српске написао " наше и ваше" испада да и Срби у Црној Гори су нека посебна нација у односу на остале Србе по писанију овог човјека.
Last edited by Modus Operandi on Sat Jan 04, 2020 8:45 pm, edited 1 time in total.

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 8:52 pm

Mozda moj nacin i nastup ti se cini takvim, i pisanje , ali samo sam htio objasniti situaciju kakva je u istini odje i da nije naivna .

I iskazao neki revolt na iste te sto pljuju po Crnog Gori kao sto je ova fikreta.

Mislis da nas Srbe to ne boli koji zivimo odje , a isti smo narod ?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sat Jan 04, 2020 9:36 pm

Важно је да ви ударите по систему, напад је најјача одбрана. И да ударате сваким даном све јаче и јаче док говно не да оставку! После повлачења закона треба тражити оставку читавог апарата државе!

Иначе да нисам сјебо ногу доле би био са вама!
Last edited by Мићара on Sat Jan 04, 2020 9:39 pm, edited 1 time in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Sat Jan 04, 2020 9:39 pm

Мићара wrote:Важно је да ви ударите по систему, напад је најјача одбрана. И да ударате сваким даном све јаче и јаче док говно не да оставку!

После повлачења закона треба тражити оставку читавог апарата државе!


Hvala brate ,pomislih da sam sam u tami , slusajuci ovog ludaka. Jos vidim da nista ne zna a drzi mi slovo!

Izbacicu snimke posle, u Podgorici nikad vise ljudi. Najjvise sto treba pomenuti jeste Berane i Niksic.

Mnogo,mnogo ljudi, u Berane je sve i krenulo. Svaka cast sjeveru crne gore.

To je za pohvalu sa obzirom na broj stanovnika!

Jedno je sigurno da je ovo ujedinilo narod kao nikad do sad. Sta ce biti i kako ce se zavrsiti , to sami Bog zna. Crkva svaku litiju poziva na mir i nikakav blagoslov ne daje na bilo kakvo prosipanje mrznje provokacije i nereda.

Za sad je sve u miru i tako je cilj crkve

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby савабјан » Sat Jan 04, 2020 9:58 pm

Otvori covek temu, posvadjase se 50 puta ljudi. E jesmo mi Srbi neki kurac od ljudi. Ne znam sta treba da se desi da bi mi bili slozni.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 11:33 pm

ivanpfc31 wrote:Mozda moj nacin i nastup ti se cini takvim, i pisanje , ali samo sam htio objasniti situaciju kakva je u istini odje i da nije naivna .

I iskazao neki revolt na iste te sto pljuju po Crnog Gori kao sto je ova fikreta.

Mislis da nas Srbe to ne boli koji zivimo odje , a isti smo narod ?


Знам ја друже одлично ситуацију у Црној Гори, само ова борба је на вашим плећима и ви морате да је изнесете, јер шта ми можемо из осталих српских земаља уколико ви не посегнете први.
Last edited by Modus Operandi on Sat Jan 04, 2020 11:35 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Jan 04, 2020 11:34 pm

Ниш јуче.


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Rođaci » Sun Jan 05, 2020 12:52 am

nama Šreder bio u gradu 24. marta 2017. godine, na mitingu najveće stranke
Bler savetuje predsednika republike
potpisali smo sporazume sa NATO
potpisali smo Briselski sporazum
predsednik nam se rukuje sa Šiptarima i predlaže razgraničenja

i ništa
jedino smo uspeli da napravimo proteste 1 od 5 miliona, ali su tu glavni zahtevi medijske slobode, a protesti se svode na uzaludne šetnje na kojima ima sve manje i manje ljudi

ne možemo baš da prigovorimo ljudima iz Crne Gore

uostalom, nismo sposobni da oteramo jednu govnjivu mafijašku pudlicu iz sporta, a ne da uradimo nešto ozbiljnije

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Moskri » Sun Jan 05, 2020 2:57 am

Ovi protesti su nešto najčistije što se desilo ovom narodu u zadnjih 20 godina, i daće bog da je ovo iskra koja će pogurati ovaj narod. Saopštenje SPC pravo u centar, jasno i glasno rekli da se ne politizuju protesti. Isto i Delije u saopštenju opleli po režimskim medijima povodom sramnih naslovnih strana oko Amfilohija, ne sme narod da posustane, od Crne Gore do Srbije.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests