Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby reziser » Thu Jun 25, 2020 6:08 pm

Nikodije wrote:Kolko je rezim Djukanovica izgubio kompas pa ovo radi sto radi?! Ja tvrdim da policija uopste ne reaguje nebi se ni jedan jedini incident desio. Ljudi bi dosli, setali, pevali, skandirali i posle se razisli, sa ovim pandurskim akcijama navlace jos veci gnev i podrsku narodu koji je protiv Mila. Posle ovoga svaka litija i svaki protest bice masovniji i jaci. Vucic to mnogo pametnije radi jer ovako da npr murija u BG krene da bije i baca suzavac, sutra dan ili tu noc gorelo bi pola Srbije! Pa sve setnje, protesti, akcije tzv opozicije i gradjana Srbije kojo su protiv Vucka ugaseni su jer su ih ovi iz Sns iskulirali klasicno i postalo dosadno i monotono bezidejno i raspalo se. Ovo u Cg ce ici do kraja i u toj borbi Milo nema sanse samo ako je pametan nece praviti zrtve jer nedaj boze nekome glava da padne ovde pasce krv do kolena a onda je vec to pitanje ne samo Cg nego i regiona a pogotovo Srbije.


Пријатељу,у Србији можеш да стрељаш 100 за једног ко Немци 1941-ве,нико реаговати неће.Народ је умро,не постоји промил воље,жеље,елана,плана,стратегије,наде.Све и када се тај промил,само промил,јави врло брзо лова,службе,притисци и понуде које се не могу одбити ураде своје.
Држте се би доле,а у нас се не надајте.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Nikodije » Thu Jun 25, 2020 10:53 pm

Пријатељу,у Србији можеш да стрељаш 100 за једног ко Немци 1941-ве,нико реаговати неће.Народ је умро,не постоји промил воље,жеље,елана,плана,стратегије,наде.Све и када се тај промил,само промил,јави врло брзо лова,службе,притисци и понуде које се не могу одбити ураде своје.
Држте се би доле,а у нас се не надајте.

Mislim da vecina misli kao ti a ja ti garantujem da nisi u pravu! U Srbiji fali jedna ali samo jedna iskra, jedna ideja, jedan cilj ili bilo sta oko cega bi se mogli okupiti a onda nema nazad do kraja! U CG na nasu nesrecu ili srecu mada to ruzno zvuči, udarilo se na SPC i tu je doslo do sabiranja svih ljudi u CG oko jedne jedinstvene ideje i zelje, cilja, kako god, da se spreci primena tog zakona. Medjutim naravno kada krene da se protestuje, da se izlazi na ulicu rezim svaki oseca ugrozenost i krece da radi sve da ugasi to. Medjutim u CG doslo je do razbuktavanja cele situacije i sada da se zakon i povuce sutra posle svega ovoga a i onoga od pre rezim Mila ne moze da opstane vise. Nama u Srbiji dakle fali nesto oko cega bi se sabrali svi! Kosmet je bio dugo ta karta na koju smo svi skakali i svi se skupljali, medjutim proslo je dosta godina došlo je do hladjenja i na temu Kosmeta neku ogromnu masu ne mozes okupiti sto je velika sramota! Gore neko pise ko bi izasao? navijaci?studenti? Itd... Navijaci u Srbiji su za nacionalu stvar, za nasu srpsku stvar uradili za poslednjih 30god vise od bilo koje partije, organizacije ili pojedinca zajedno! Od ratova 90tih,preko obaranja Slobe, akcija za Kosmet mali milion, sto na ulici u direktnom sukobu sa drzavom sto na Kosmetu, pomaganje Srba na Kosmetu nzm tacno kolko desetina akcija mozda cak i stotina akcija su odradili srpski navijaci. Većina organizacija humanitarnih, srpskih, nacionalnih u Srbiji su organizovali pojedinci iz navijackih grupa i dan danas rade za nasu stvar dole na Kosmetu! Koliko obilazaka mananstira, gradova, vidjanja sa ljudima dole pa to je nekoliko hiljada puta. Onda reci a ko ce da kod nas uradi bilo sta? Navijaci? Pa hoce ja verujem u to. Ima sada onih koji misle vucic drzi sve navijace, drzi moj kurac, kada se pojavi povoljna situacija i poklope se neke kockice kao braci dole ovde kada krene bice gadno, neko ce da plati od pada Krajine, preko gej parada, do Kosmeta i nazad! Samo mi kao narod ovde i braca dole moramo poceti verovati da zivot u Cg i Srb moze biti mnogo bolji! Idemo do slobode ne daj se narode moj!

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby reziser » Fri Jun 26, 2020 10:54 pm

Nikodije wrote:
Пријатељу,у Србији можеш да стрељаш 100 за једног ко Немци 1941-ве,нико реаговати неће.Народ је умро,не постоји промил воље,жеље,елана,плана,стратегије,наде.Све и када се тај промил,само промил,јави врло брзо лова,службе,притисци и понуде које се не могу одбити ураде своје.
Држте се би доле,а у нас се не надајте.

Mislim da vecina misli kao ti a ja ti garantujem da nisi u pravu! U Srbiji fali jedna ali samo jedna iskra, jedna ideja, jedan cilj ili bilo sta oko cega bi se mogli okupiti a onda nema nazad do kraja! U CG na nasu nesrecu ili srecu mada to ruzno zvuči, udarilo se na SPC i tu je doslo do sabiranja svih ljudi u CG oko jedne jedinstvene ideje i zelje, cilja, kako god, da se spreci primena tog zakona. Medjutim naravno kada krene da se protestuje, da se izlazi na ulicu rezim svaki oseca ugrozenost i krece da radi sve da ugasi to. Medjutim u CG doslo je do razbuktavanja cele situacije i sada da se zakon i povuce sutra posle svega ovoga a i onoga od pre rezim Mila ne moze da opstane vise. Nama u Srbiji dakle fali nesto oko cega bi se sabrali svi! Kosmet je bio dugo ta karta na koju smo svi skakali i svi se skupljali, medjutim proslo je dosta godina došlo je do hladjenja i na temu Kosmeta neku ogromnu masu ne mozes okupiti sto je velika sramota! Gore neko pise ko bi izasao? navijaci?studenti? Itd... Navijaci u Srbiji su za nacionalu stvar, za nasu srpsku stvar uradili za poslednjih 30god vise od bilo koje partije, organizacije ili pojedinca zajedno! Od ratova 90tih,preko obaranja Slobe, akcija za Kosmet mali milion, sto na ulici u direktnom sukobu sa drzavom sto na Kosmetu, pomaganje Srba na Kosmetu nzm tacno kolko desetina akcija mozda cak i stotina akcija su odradili srpski navijaci. Većina organizacija humanitarnih, srpskih, nacionalnih u Srbiji su organizovali pojedinci iz navijackih grupa i dan danas rade za nasu stvar dole na Kosmetu! Koliko obilazaka mananstira, gradova, vidjanja sa ljudima dole pa to je nekoliko hiljada puta. Onda reci a ko ce da kod nas uradi bilo sta? Navijaci? Pa hoce ja verujem u to. Ima sada onih koji misle vucic drzi sve navijace, drzi moj kurac, kada se pojavi povoljna situacija i poklope se neke kockice kao braci dole ovde kada krene bice gadno, neko ce da plati od pada Krajine, preko gej parada, do Kosmeta i nazad! Samo mi kao narod ovde i braca dole moramo poceti verovati da zivot u Cg i Srb moze biti mnogo bolji! Idemo do slobode ne daj se narode moj!


Ти лепо пишеш,можда те води племенита жеља мисао,један здрав однос према сопственом народу итд.Али никада од 1990-те ниједна идеја,циљ,програм,ништа уоквирено,оивичено није постојало у Србији као доминантан програм елита и народа истовремено.Српски народ,са њим и ове несреће које нас воде,нема никакав план ни у једној сфери ни националној,ни културној ни економској,ни социјалној ни демографској.Никакав меморандум,начертаније,ништа дуготрајно,свеобухватно,ништа што тера на покрет акцију,ништа није постојало,нити постоји.Све пароле,идеје,идеологије(и њих беше код нас некада)све је упрљано,искомпромитовано,прљаво.Ем лошим поквареним људима који су "стајали"иза тих идеја,ем спољним фактором,који је често у сагласју са домаћим олошем прљао,и компромитовао било какву варијанту идеје,покрета,програма,свако зрно које би се појавило.
Гајио сам годинама,а Боме и деценијама,мисао и наду да је то привремено и краткотрајно,да ће доћи тренутак када ће се људи сабрати око минимума националних интереса,када ће грађанин-радник-домаћин,препознати тренутак и рећи-Е,дошло је до краја,не може се више трпети,сад ћемо вам јебати матер за све.Али,на жалост краја нема,национална беда,порази,Косово милион момената је прошло али ништа.И када би се маса скупила она би се "заводила"онуда куда је наводе,а не онуда куда је срце води.
Једина варијанта на крају баладе,је породица.Онако како је Калајић говорио.Једна кућа једна тврџава,једна мала национална,образована институција,са МЕНТАЛИТЕТОМ,(људским,карактерним,националним,образовним,животним)којом не може нико манипулисати јер је од старта на здравим ногама.Остало је утопија,то је моје мишљење на однову искуства,а волео бих да ме некад стварност демантује,али све ми се чини да неће.Поздрав.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sat Jun 27, 2020 6:31 pm

Не дај се Будва!!!!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 126
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Одан ТЕБИ » Mon Jun 29, 2020 1:46 pm

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gv4S-csRImY&t=8s[/youtube]
И да задња лига си и даље волим те

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Далтон » Thu Jul 02, 2020 3:18 am

Oj svijetla majska zoro, LGBT Crna Goro!
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Thu Jul 02, 2020 11:18 am

Pa jel stvarno neko mislio da taj zakon neće proći?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sat Jul 04, 2020 10:40 pm

марш
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Sun Jul 05, 2020 11:03 am

jel se ovo milo opet predomislio i sad radi protiv interesa izmisljene crnogoske nacije? od zakona o tkz slobodi veroispovesti do sad gomila nelogicnih poteza koje narod ponovo priblizavaju srpskom narodu i to pred popis.. mislim jedno bih ja voleo drugo je stvarnost nazalost ali neka mi neko da realno objasnjenje kako ih ugla vlasti gledano njima odgovara u ovim okolnostima maksimalne netrpeljivosti sa narodom, da donesu jos jedan zakon koji apsolutno niko ne podrzava i koji dodatno povecava gnev naroda prema Milu i dps? reci samo bahatost i osionost nije dovoljno, jer je sve do sada promocudno vukao poteze
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Синдикат » Sun Jul 05, 2020 11:54 am

Прорачунао је он све пре доношења свих тих закона и пре свих његових потеза. Једноставно је, нема опозицију, нема противника. Има сигурно гласачко тело, уцењено, купљено...Има најмоћнији Европски нарко картел, значи бесконачни буџет. Изборе је код нас лакше наместити него утакмицу наше шесте лиге, а тамо је још лакше кад имаш сигурно гласачко тело. Овде имаш 1м више људи у бирачком списку, тамо је довољно да имаш 200 хиљада и све је решено

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Sun Jul 05, 2020 1:40 pm

Što se tiče priče oko izbora:

Image
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby santamarija » Thu Jul 16, 2020 12:34 am

Далтон wrote:Oj svijetla majska zoro, LGBT Crna Goro!

Kod nas je super stanje, premijerka nam je baja do jaja.

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 126
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Одан ТЕБИ » Wed Aug 26, 2020 9:34 am

Image
И да задња лига си и даље волим те

ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Wed Aug 26, 2020 11:33 am

Одан ТЕБИ wrote:Image
Mislim da Vojvode se zive nece cuti. I da politike nema kod njih, a eto mozda grijesim ,mozda ima odje vidjenijih Vojvoda da nas sve razuvjere.
Cak mislim da je vise njih protivnik ovog bunta svakolikog naroda. No eto, mozda grijesim,pa sam spreman i da se izvinim posle utakmice.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Wed Aug 26, 2020 7:50 pm

Image
8-)
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sat Aug 29, 2020 10:30 am

Ако Бог да сутра наркотрафикант и највеће смеће људско и можда тренутно највећи непријатељ свега српског иако је сам србин црногорац, али што би рекли ако је турчин крвав до лаката, потурица је до рамена. Падне са власти и при паду да удари главом и погине!
А црногорци одлучују хоће ли и даље остати при чојству и јунаштву, и да ли ће се на њих по српским земљама гледати као на спартанце, или шиптаре сами ће то да бирају...

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ultrastito » Sat Aug 29, 2020 11:38 am

Tom logikom prema rezultatima izbora kod nas svašta nešto bi se moglo krivo zaključiti ili generalizovati.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sun Aug 30, 2020 3:57 pm

Што су браћа упала на Коник срце милашови клошара шиптар до шиптара...
Што гађају билборде! Пичке се усрале...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Nexon » Mon Aug 31, 2020 8:18 am



Не треба сада очекивати велике промене у политици ЦГ, сувише су велике и шаролике коалиције које су победиле дпс, Мила и његове сателите(где је било велике крађе, поптуно је смешно да су сдп и сд прешли цензус на ову излазност). Али оно што се може очекивати је побољшњање положаја Срба у ЦГ и бољи односи са Србијом. Такође лудачка политика која је пливала на антисрпској политици последњих година је пуно економски коштала ЦГ. То се види и на гласањау људи из Боке и Будве који су одували дпс.

СПЦ у ЦГ је показала невероватну сталоженост и организованост због лудачког закона који је био тотално непотребан. Могло је то да се реши на толико других начина.
Морам да кажем да је званични Београд довољно ћутао да Милова пропаганада то не користи против опозиције. Замислисте шта би било да је неко из Београда позивао да се гласа као арбанас Рама?!

И за крај бих поздравио све другосрбијанске апелаше 88 који су подржали Мила против СПЦ из Београда и Србије, од онога каракитуристе Петричића који данас напада српску историју а глуми велику опозицију до онога Самарџића са историје, који је био финансиран од стране Мила и причао највеће бљувотине против Срба и правдао Јасеновац.

Треба ипак конторлисати да не купи мандате иако је озбиљно одбијен од стране популације ЦГ и поред свих крађа и намештања које је радио. Али би то било јако опасно за стабилност ЦГ и његову власт ако би то радио.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby нуклеарни удар » Mon Aug 31, 2020 8:26 am

Жалосно је да је дпс добио највише гласова, наравно ако није баш брутално покрадено.
https://www.intermagazin.rs/haos-u-niksicu-automobilom-uleteo-u-grupu-pristalica-opozicije-nekoliko-povredjeno/
Омчу да омасти Мило


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests