Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ivanpfc31 » Thu May 14, 2020 1:08 am

Crn je ovo vakat moj prijatelju.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Thu May 14, 2020 10:26 am

Црн вакат. Е мој брате да ми је неко причао да Црногорци не смију на Острог зато што им не дозвољава неки муслиман не би му вјеровао...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

blode
Posts: 5
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:05 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby blode » Thu May 14, 2020 3:51 pm

Шта булазниш ти, ко не смије, шириш дефетизам и пишеш глупости браву!

User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Jason Fly » Thu May 14, 2020 3:59 pm

"Ако неко треба да буде хапшен, нека то будем ја, и ако неко треба да одговара ја молим да то будем ја. Ако некоме хоће да суде нека суде митрополиту Цетињском."
https://youtu.be/dzCOQd1WOb4

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Thu May 14, 2020 4:26 pm

blode wrote:Шта булазниш ти, ко не смије, шириш дефетизам и пишеш глупости браву!


Надам се да си у праву.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

blode
Posts: 5
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:05 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby blode » Thu May 14, 2020 10:19 pm

Док се напаћени народ у Црној Гори покушава изборити са тиранином Милом, жвалави нон стоп ћути и прећутно одобрава хапшење Владике и Свештенства Српске Православне Цркве. До тада "навијачи" у Београду шурују са истим...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Fri May 15, 2020 10:20 am

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Misa Tumbas
Posts: 68
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Fri May 15, 2020 1:11 pm

Мићара wrote:Црн вакат. Е мој брате да ми је неко причао да Црногорци не смију на Острог зато што им не дозвољава неки муслиман не би му вјеровао...

Hiljade ljudi su bili 12og Maja pod Ostrogom, a zatim i kod hrama u niksicu, nikad vise ljudi, sve dok traju mjere i zabrane putovanja, i ti ladno napises ovakvu glupost.. da je bilo ko drugi napisao pa i da se zacudim, al posto si poznat kao bistrina , ne moze covjek nista pametnije ni da ocekuje

Kalabrcna
Posts: 10
Joined: Mon May 27, 2019 11:56 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Kalabrcna » Fri May 15, 2020 2:49 pm

Nastavlja se huškanje,jedni se kao pravo ludi,nismo mi zvali narod na ulice..a drugi skupljaju poene tako sto optuzuju popove..a narod se prima nenormalno..ne shvataju da ce ovi jednog dana da sednu i da podele tu visemilionsku imovinu oko koje se spore..crkva ce morati da se odrekne jednog dela kao mi kosova..zato i huškaju narod da kao brani svetinje a u stvari je mnogo para u igri.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Fri May 15, 2020 3:09 pm

Misa Tumbas wrote:
Мићара wrote:Црн вакат. Е мој брате да ми је неко причао да Црногорци не смију на Острог зато што им не дозвољава неки муслиман не би му вјеровао...

Hiljade ljudi su bili 12og Maja pod Ostrogom, a zatim i kod hrama u niksicu, nikad vise ljudi, sve dok traju mjere i zabrane putovanja, i ti ladno napises ovakvu glupost.. da je bilo ko drugi napisao pa i da se zacudim, al posto si poznat kao bistrina , ne moze covjek nista pametnije ni da ocekuje


Није било хиљаде него можда 100-200 максимално полиција је забранила одлазак у манастир и масовно окупљање испред истог. И то ми је рекао зет из Брајића зато језик за зубе. И нисам генерализовао читаву ситуацију него само дан Св. Василија. Спречили су одлазак у Острог али испред храма нису успијели... Прочитај поново шта сам написао главоња.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Fri May 15, 2020 3:25 pm

Ђе видиш ти овдје хиљаду људи?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Смех младића » Fri May 15, 2020 10:36 pm

Kalabrcna wrote:Nastavlja se huškanje,jedni se kao pravo ludi,nismo mi zvali narod na ulice..a drugi skupljaju poene tako sto optuzuju popove..a narod se prima nenormalno..ne shvataju da ce ovi jednog dana da sednu i da podele tu visemilionsku imovinu oko koje se spore..crkva ce morati da se odrekne jednog dela kao mi kosova..zato i huškaju narod da kao brani svetinje a u stvari je mnogo para u igri.


To provereno?

Kalabrcna
Posts: 10
Joined: Mon May 27, 2019 11:56 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Kalabrcna » Sat May 16, 2020 1:07 am

Смех младића wrote:
Kalabrcna wrote:Nastavlja se huškanje,jedni se kao pravo ludi,nismo mi zvali narod na ulice..a drugi skupljaju poene tako sto optuzuju popove..a narod se prima nenormalno..ne shvataju da ce ovi jednog dana da sednu i da podele tu visemilionsku imovinu oko koje se spore..crkva ce morati da se odrekne jednog dela kao mi kosova..zato i huškaju narod da kao brani svetinje a u stvari je mnogo para u igri.


To provereno?


Lepo zvuci.

User avatar
Kockalone
Posts: 287
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Kockalone » Sat May 16, 2020 10:15 pm

Мићара wrote:Ђе видиш ти овдје хиљаду људи?


Према процјенама полиције на дан Св. Василија под Острогом је било између 5 и 6 хиљада људи. Управо је за тај празник држава дозволила служење обреде у црквама уз поштовање одређених правила, док је дан прије све људе који су се кретали пут Острога са намјером да посјете манастир и ноће полиција враћала назад. На дан Св. Василија у Никшићу је одржана литија као и сваке године, иако је ујутро на литургији речено да литије због короне неће бити, већ само молебан. Међутим, иако је ишла прича да литије нема, иако нико није позивао на долазак код цркве се на молебану скупило хиљаде и хиљаде људи, па су свештеници виђевши која је маса народа дошла једноставно попустили и кренули у литију. Искрено, мало је рећи да сам био изненађен бројем људи. Моја очекивања су била да ће око цркве биит пар стотина људи који ће импровизовати неку литију, вјероватно без свештеника, а десило се нешто сасвим супротно.

Image

Image

Јуче у Никшићу од 9 ујутро више хиљада људи је било на улицама око суда чекајући шта ће се десити са свештеницима.

Image

Image

После поноћи свештенство је пуштено, па је настало велико славље.

Image

Image

Image

Беране синоћ


Misa Tumbas
Posts: 68
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Sat May 16, 2020 11:32 pm

Budva sinoc

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby njasvi » Sun May 17, 2020 11:41 am

Image
04 X 1945

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Tue May 19, 2020 7:43 pm

Слушај сад ову теорију.

Ова ситуација сва је створена као тест, јер ће када тада доћи Косово и Метохија на ред, и како би се сачувале светиње на КиМ Црној Гори би требали да се припишу манастири а Амфилохије би требао да буде митрополит те Црногорске Православне Цркве... Зато жваљави не проговара.

Немој да ме главоње нападају овде ово је само теорија, Али нешто се кува иза свега оввога...
Али у ово да провјеријемоо тешшко!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Misa Tumbas
Posts: 68
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Wed May 20, 2020 9:52 am

Micara brate, glup si i za prostije stvari, nemoj ti teorije da razvijas, kao Boga te molim...

User avatar
Одан ТЕБИ
Posts: 126
Joined: Wed Feb 03, 2016 9:08 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Одан ТЕБИ » Wed May 20, 2020 10:16 am

И да задња лига си и даље волим те

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Wed May 20, 2020 10:31 am

Ово нисам ја развио него влада цг и ово је био један од планова приједлога, а на ово нико не бих пристао јер би извисили 99%. То да је влада цг глупа си у праву, а ово ми је рекао човјек који је сједио са Тарзаном почетком фебруара... То су њихови планови и неке идеје јер очито не виде излаз из овога у шта су се увалили... И то је Марковић и споменуо на писледњем састанку са МЦП, што је наравно одбијено и није долазило у обзир. Јер они су очито добили наређење да избаце СПЦ из Црне Горе како знају и умију... Па и на овакве преваре су спремни...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests