Дешавања у Црној Гори

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Sat Feb 08, 2020 5:45 pm

Izaći će omladina na izbore i koga da glasaju? Samoprozvanog "lidera Srba u Crnoj Gori" vojvodu Mandića?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Мићара » Sun Feb 09, 2020 8:47 am

Не знам. И овај је био лидер срба 90тих па се потурчио...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby reziser » Sun Feb 09, 2020 1:43 pm

Па враћамо се на почетак.Он гласи;Срби у ЦГ,немају аутентичне представнике,и борце за њихове интересе.Води их,читај завлачи их,гомила аматера и лузера,који не само да трпе поразе 20 година,већ и када су близу победе,на чудан начин дпс опстаје.Читај,вође просрпских странака победе продају и муте са режимом.
Литије неће донети политичку добит опозицији,она је неспособна,њој ништа не може помоћи.Сходно томе потребан је нови модел борбе,јер садашњи трпи неуспех 20 година.Тај метод се налази,у другачијем решењу питања Срба у ЦГ,а не у лажној нади,и илузији да спас могу донети мртви Мандић,кнежевић,још црње смехотресни Милачић.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Ultra Sarma » Sun Feb 09, 2020 4:24 pm

Reziser ovo kao da si opisao u Srbiji situaciju samo zamenio ime drzave, stranaka i ova prezimena...

Dakle boljih i novih predstavnika nece biti, a izbori dolaze... treba razmisliti da li u ovom trenutku ide na korist ili stetu narodu da pljujemo Mandica i Knezevica bez obzira kako je i sta je..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Tue Feb 18, 2020 1:42 pm

Не знам зашто сви пљују по лидерима Опозиције у Црној Гори, они људи раде све што је до њих, пустили су да црква води литије не мешају се и слушају шта говори Митрополија.
Зашто пљување по Мандићу и Кнежевићу када су обојца робијали доле зато што су Срби, Кнежевићу претресају кућу, хапсе му мајку, чека их робија за измишљени случај " државни удар" уколико Гаргамел остане на власти.
Опозиција мора да се уједини и да им приђе и Алекса Бечић он јесте сепаратиста али је против Мила.
Такође мањине мора да привуку, највише муслимане јер они су тас на ваги. Ту може само да помогне Амфилохије да их позове да се уједине и да народ листом гласа за њих.
Видео сам да је отац Гојко критиковао опозицију, у реду је то али то да им каже интерно а не јавно, овако је само још више спустио опозицију и изазвао одбојност код народа.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Tue Feb 18, 2020 6:53 pm

Modus Operandi wrote:Не знам зашто сви пљују по лидерима Опозиције у Црној Гори, они људи раде све што је до њих, пустили су да црква води литије не мешају се и слушају шта говори Митрополија.
Зашто пљување по Мандићу и Кнежевићу када су обојца робијали доле зато што су Срби, Кнежевићу претресају кућу, хапсе му мајку, чека их робија за измишљени случај " државни удар" уколико Гаргамел остане на власти.
Опозиција мора да се уједини и да им приђе и Алекса Бечић он јесте сепаратиста али је против Мила.
Такође мањине мора да привуку, највише муслимане јер они су тас на ваги. Ту може само да помогне Амфилохије да их позове да се уједине и да народ листом гласа за њих.
Видео сам да је отац Гојко критиковао опозицију, у реду је то али то да им каже интерно а не јавно, овако је само још више спустио опозицију и изазвао одбојност код народа.

Naroduje preko kurca, da oprostiš na izrazu, Medojevića, Mandića, Peđe Bulatovića i ostalih koje gledaju isto 30 godina kao ovoga nesretnika na vlast.
A ko je tom istom Mandiću dao za pravo da poziva narod da dođu u Podgoricu i da se ne razilaze? Dobro znamo mi ovamo, kako smo se proveli kad je isti on i smradovi oko njega pozvao da se ne razilaze ljudi ispred skupštine 2015-te, a on isti uhapšen u restoranu tu istu noć.
Ko je tog Mandića progalasio za "predstavnika srpskog naroda u Crnoj Gori" i da u to isto ime ide kod Vučića?
Samo pročitaj kakve baljezgarije oni iznose ovih dana tako da ćeš viđet sam da oni sami spuštaju opoziciju još dublje.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Fri Feb 21, 2020 9:05 pm

Слике од јуче:

Image

Филм о митрополиту Амфилохију који је емитован на РТЦГ, мени је филм одличан одише српством:

https://youtu.be/8uB_7JEniSk

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Nexon » Sat Feb 22, 2020 12:15 am

Београдски синдикат: Скандалозна цензура — ударили на песму „Свиће зора“ они који ударају на литије!

Из групе Београдски синдикат саопштавају да их „Јутјуб“ цензурише јер нису постављени на трендинг листу овог канала, иако имају више од 500 000 прегледа.

Услед велике среће што је песма „Свиће зора“ са љубављу дочекана од нашег народа у Црној Гори, покушали смо да занемаримо неправду која нам се све време наноси од стране корпорације „Јутјуб“, кажу у Београдском синдикату:

„Након објављивања песме, која је само у првом дану имала 500.000 прегледа, нисмо постављени на трендинг листу, а све са циљем смањивања броја прегледа. Након тога смо свакодневно уочавали како се број прегледа рапидно успорава, а врло често и смањује. Као доказ томе достављамо фотографије на којима се то јасно види. Након што је песма прешла милион прегледа, у периоду од 00 до 12ч, број прегледа је према алгоритму „Јутјуба“ био свега 500, иако је досадашњи просек прегледа у том истом периоду до сада износио 50.000“, каже се у саопштењу популарне српске хип-хоп групе.

Скриншот који показује како се обара број прегледа песме "Свиће зора" Београдског синдиката:

Image

Да не буде забуне, ову песму свакако нисмо радили због броја прегледа и трендинга, па је и то један од разлога због којег смо све време ћутали, додају они. Међутим, како је овакво понашање „Јутјуба“ више него скандалозно, са циљем да се јавност, а поготово млади, информишу о постојању цензуре на Интернету, били смо приморани да реагујемо.

„Очигледно је да исти они који у јавности константно настоје да умање број присутних грађана на литијама широм Црне Горе, сада смањују и број стварних прегледа песме „Свиће зора“, а корпорација „Јутјуб“ им то омогућава“, закључује се у саопштењу Београдског синдиката.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sat Feb 22, 2020 1:31 am

Комита Image

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby grobarizsrpske » Sat Feb 22, 2020 3:49 pm

Панчевци

Image

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby CREW pg » Sat Feb 22, 2020 6:59 pm

BS-u zabranili ulazak u CG. Samo će još masovnije da se izadje na litije.
Samo mirno i staloženo, režim će i dalje pokušavati svakakve provokacije, sad će i Beba sa ekipom da pojača svoje djelatnosti. Film o Amfilohiju govori koliko daleko se ide, sve rade da vrate atmosferu iz devedeseditih, da se neutralni slome.
Samo se nadam pameti i što manjem javljanju kvazi opozicije, vidjeli smo već te Milove satelite što su napravili našem narodu...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Nexon » Sun Feb 23, 2020 11:23 am

Како се разни другосрбијанци(назови левичари и либерали) радују што је Синдикату забрањен улаз у ЦГ. Мало подршке властима у Србији за мигранте, мало Милу. Стратешки се распоредили.
Није могуће бити на истом страном финансирању као и власт и глумети опозицију или да те Мило финансира преко измишљених факултета.
Што би рекла уредница онога што они прате: сви се ми финансирамо преко ЕУ и западних фондова и он од њих зависимо кога подржавамо и шта причамо.

https://twitter.com/MilanCHE111/status/ ... 0033399808

Док год се не пресече финансирање из иностранства лоповима другосрбијанским неће стање битно да се поправи јер ће они увек када је критично стати уз власт по свим националним питањима.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Sun Feb 23, 2020 10:00 pm

Подгорица вечерас, има ли ко информацију колико је људи било? По мојој процени са ове слике преко 50.000.Image

fenian
Posts: 27
Joined: Tue Feb 23, 2016 12:58 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby fenian » Sun Feb 23, 2020 10:49 pm

Kad je ova fotka uslikana litija je jos minimum 25 min dolazila kod hrama, a nikad se ne vrate svi ljudi kod hrama nakon setnje. I takodje,na slici se ne vidi dobar dio ljudi, nisu usli u kadar.
Ne znam koja je to brojka ali je svakako ogromna, najvise ljudi do sad. Najbitnije je da je svaki put sve vise ljudi,ma koja to brojka bila.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Кум Жоржо » Sun Feb 23, 2020 11:14 pm

Sjajno je bilo. Oko 50ak hiljada sigurno. Za narednu subotu su pozvani ljudi iz svih gradova da dođu u Pg. Baš me interesuje šta li će ovi nesretnici uraditi povodom toga, jer priča da su litije protiv države ne prolazi kod ljudi.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

ротаториа
Posts: 13
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby ротаториа » Mon Feb 24, 2020 10:54 am

Српско Сарајево
Image
Прољеће '92. врели челик разнесе...

Misa Tumbas
Posts: 63
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Misa Tumbas » Mon Feb 24, 2020 12:37 pm

Image

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby CREW pg » Mon Feb 24, 2020 12:50 pm

Modus Operandi wrote:Подгорица вечерас, има ли ко информацију колико је људи било? По мојој процени са ове слике преко 50.000.Image



Plato od Hrama do kraja druge ulice ima ugrubo oko 12000 kvm. Ako racunamo minimum tri odrasla covjeka po metru kvm plus djecu, lagano se dolazi do brojke od bar 45 000. Naravno, racunajte da nisu svi ljudi stali u kadar, meni se cini realno da je brojka stigla do 55000 ovih dana...
Naravno, postoje pouzdaniji nacini mjerenja.
Sigurno je da nikad u CG nije bilo ovoliko uzastopnih masovnih protesta.

Za Mila je ukupna brojka u citavoj CG 70 hiljada, cudi me da je i toliko dao :mrgreen:
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Mon Feb 24, 2020 5:01 pm

CREW pg wrote:



Za Mila je ukupna brojka u citavoj CG 70 hiljada, cudi me da je i toliko dao :mrgreen:



Црна Гора на задњем попису пре 10 година имала је 620.000 становника. Негде сам гледао статистику по проценама данас има 550.000 максимум, доста се иселилио, помрло итд...Ако на литијама сваке недеље буде по 200.000 људи он практично има пола државе против себе, тако да падају у воду оне његове приче не залећите се више нас је.
Систем му је скроз труо, да позове те своје опет би му мало изашли, јер у целој тој клапи има доста оних који су се изјаснили као Црногорци због привилегија рада у државним фирмама и институцијама.
Ако дође до неких сукоба (а надамо се да неће) чисто сумњам да ће полицајци са платом од 400 е да бране његов распаднути режим па нека он умањује цифре људи на литијама.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Дешавања у Црној Гори

Postby Modus Operandi » Thu Feb 27, 2020 11:33 pm

27.02.2020
Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests