Легенде и легендарни постови трибина форума.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Далтон » Thu Nov 28, 2019 9:06 pm

st.vuki wrote:Relativno skoro je neko pisao da je drzao diskoteku negde na tajlandu ili tako nekoj egzoticnoj zemlji pa su mu preoteli lokalci u saradnji sa policijom, zaboravih nick.

I jos neko je tražio finansijsku pomoc za avio kartu da se vrati do evrope ali ne znam da li je isti covek

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk


Jeste Pop Đujić. U Gambiji. Baronska priča puna laži. Kako je u trenutku bio najveća faca u Gambiji imao hotel i krajslera pa mu uleteli neki Kongovci i udarili reket, ozeli mu diskoteku, vilu i krajslera i ženu i svu lovu koju je imao da bi se potom preko Madrida vratio u Srbiju i ovde na forumu tražio da mu neko izleti sa 2000€ kako bi se vratio u Gambiju po svoju lovu koju je negde zaboravio. Baronska ispušna priča koju ni Deretić nebi uspeo da osmisli.

A ja sam išao na Tajland i pisao o tome i da me neki kepec (midžet) ugrizao za buljson dok sam čekao na semaforu :D
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby čompika » Thu Nov 28, 2019 9:31 pm

A DA, znam da je trazio da ga izbave odatle sa nekim kešom, nisam znao da je trazio i za povratnu :D

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby фикрета » Thu Nov 28, 2019 9:51 pm

sve lazov do lazova,i padanje u ekstazu kad onaj krene da pise na dalmatinskom dijalektu

pogibija nesretnog slovaka,likovi koji su lagali da su uplatili novac

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby st.vuki » Thu Nov 28, 2019 10:45 pm

A jel se seca neko ko je koga na navijackim temama prozvao na fer tucu, skoro da je ostavio ime i prezime i broj telefona gde da dodje itd?

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Etaoin » Thu Nov 28, 2019 10:58 pm

Браћо, мислим да Додик није тражио лову јер је се нас пар понудило да помогне, али рекао је да не треба.

Иначе, брат Лидер је правио најбоље дускеве, мој се љубоморно чува, са још пар за које је неко требао да се јави али ево још га нема :)

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Modus Operandi » Thu Nov 28, 2019 11:48 pm

Да ли је нормално да навијачком форуму легенде буду ликови који су ведрили и облачили на темама "Само опуштено"? Реално Трибина Форум је пукао са навијачког аспекта оног момента када се брдо таквих ликова појавило а да на навијачким темама нису имали ниједан пост.
Ту је администрација доста оманула што је уопште дозволила топик "Само опуштено" од почетка.
Нпр. да Molosi престане да пише на теми Италија, да ли би га се неко сећао кроз пар година? Пре ће се људи сећати неких барона који су имали дара за писање бајки...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Batke » Thu Nov 28, 2019 11:58 pm

Modus Operandi wrote:Да ли је нормално да навијачком форуму легенде буду ликови који су ведрили и облачили на темама "Само опуштено"? Реално Трибина Форум је пукао са навијачког аспекта оног момента када се брдо таквих ликова појавило а да на навијачким темама нису имали ниједан пост.
Ту је администрација доста оманула што је уопште дозволила топик "Само опуштено" од почетка.
Нпр. да Molosi престане да пише на теми Италија, да ли би га се неко сећао кроз пар година? Пре ће се људи сећати неких барона који су имали дара за писање бајки...

Мени је Приштина доминирао са Грца и Карловац Фан са бара бравасима. Мислим да је Приштина покушао да оснује фудбалски клуб избеглица са Косова и Метохије у фазону ПАОК-а и АЕК-а
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Далтон » Fri Nov 29, 2019 1:58 am

Modus Operandi wrote:Да ли је нормално да навијачком форуму легенде буду ликови који су ведрили и облачили на темама "Само опуштено"? Реално Трибина Форум је пукао са навијачког аспекта оног момента када се брдо таквих ликова појавило а да на навијачким темама нису имали ниједан пост.
Ту је администрација доста оманула што је уопште дозволила топик "Само опуштено" од почетка.
Нпр. да Molosi престане да пише на теми Италија, да ли би га се неко сећао кроз пар година? Пре ће се људи сећати неких барона који су имали дара за писање бајки...


O kakvoj ti tribini pričaš? Tribina iz 2000tih i ova danas na koju lično ne idem iz mnogo razloga a verujem i dosta članova ovog foruma. Jer se više za tu tribinu ne potežu muda kao tih ranih dve-hiljaditih. Neka nova lica su došla i neki novi zakoni na toj istoj tribini. Odnosno otišla je u kurac a samim tim i fudbal kao takav na terenu je otišao u kurac. Pre 15 godina se i na terenu igrao fudbal sa puno borbe i neizvesnosti a ovo danas je sve samo ne to. Cak iako je neizvesno do samog kraja, znaš da će na kraju sudija svirati penal za onog ko više plati.

I tako su se ljudi ogorčeni prebacili sa navijanja na ove "opuštene teme" humora i problema s kojim su svaki dan okruženi. A da su se zadržali - zadržali su se mnogi zbog 'između sebe' jer se dosta ljudi ovde poznaje međusobno. Što sa drugih foruma što uživo sa tekmi.

A da je i zapad iole spašen - nije. I oni su u kurcu što se te iste tribine tiče, samo za razliku od nas oni igraju lep fudbal i imaš konkretno o čemu da vodiš polemiku.
Jednom kada se lova umešala masovno u ovaj sport a to je period oko svetske krize 2008/2009 posle toga je sve polako krenulo putem kojim ide i danas.

I reci mi koga ti pamtiš a da je na tribini od 2003-2004 godine a da nije derLi i pustinjska lisica? (Koji je trebao da bude tata na ovom forumu po stažu)
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Modus Operandi » Fri Nov 29, 2019 2:13 am

@Далтон Било је ту доста квалитетних ликова (сада не могу да се сетим), који су писали на навијачким темама и престали вероватно из разлога што када отворе форум виде active topics: Pmc, Клопа, Укакило...
Форум Трибина је данас у компарацији са Бурек.цом, али нису криви људи који пишу на тим темама већ администрација што је те теме уопште дозволила. Вероватно да би подигла популарност и чланство.
То је тако како је и то се неће мењати. Ја лично сам на форуму због пар људи који пишу на навијачким темама и што је права посластица читати њихова писанија.
Last edited by Modus Operandi on Fri Nov 29, 2019 2:13 am, edited 3 times in total.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Modus Operandi » Fri Nov 29, 2019 2:21 am

Batke wrote:
Modus Operandi wrote:Да ли је нормално да навијачком форуму легенде буду ликови који су ведрили и облачили на темама "Само опуштено"? Реално Трибина Форум је пукао са навијачког аспекта оног момента када се брдо таквих ликова појавило а да на навијачким темама нису имали ниједан пост.
Ту је администрација доста оманула што је уопште дозволила топик "Само опуштено" од почетка.
Нпр. да Molosi престане да пише на теми Италија, да ли би га се неко сећао кроз пар година? Пре ће се људи сећати неких барона који су имали дара за писање бајки...

Мени је Приштина доминирао са Грца и Карловац Фан са бара бравасима. Мислим да је Приштина покушао да оснује фудбалски клуб избеглица са Косова и Метохије у фазону ПАОК-а и АЕК-а
Приштина је био одличан форумаш, посебно се издвајао и на топику Српство.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby lider » Fri Nov 29, 2019 11:07 am

Види га овај Мудо Операнди :mrgreen: што саботираш тему? Видиш да су све групе у кризи нема ни о чему да се пише, мало ко иде на утакмице, крени од себе о чему би ти писао кад се ништа не дешава.
Мислим да је надимак био ракија лик је претио нешто давно некоме а из Америке је чини ми се кад је неко споменуо те прозивке.
Спомињете да сам слао неке дускеве а ја се тога не сећам уопште :lol:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby riper » Fri Nov 29, 2019 11:28 am

Jebiga, na samim navijackim temama, dok je bio neki procvat navijanja, cesto su se vodile najbolesnije diskusije. Koliko ljudi je banovano ili revoltirano napustilo. Pa na kraju je ostalo da se postavljaju samo slike, jer ono sto je tada bilo nije bilo normalno. Sada da kukamo zasto se vise ne pise na navijackim temama, kada je citava navijacka scena klinicki polumrtva, nema vise ni nekog smisla. Vecina nas bi eventualno mogla da pise veteransko-lovacke price i slicno, ali sta mozemo danas da komentarisemo.

Inace na ovom forumu je pisao i pokojni Bojan Majic (nek mu je laka crna zemlja). I to u onom vremenu kada je imalo sta da se pise. Na zalost sve se zavrsilo tragedijom.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Modus Operandi » Fri Nov 29, 2019 12:07 pm

lider wrote:Види га овај Мудо Операнди :mrgreen: што саботираш тему? Видиш да су све групе у кризи нема ни о чему да се пише, мало ко иде на утакмице, крени од себе о чему би ти писао кад се ништа не дешава ]
Је л' ти то себе переш сад што си давно дозволио топик "Само опуштено" па уништио форум?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby 1958 » Fri Nov 29, 2019 2:21 pm

Batke wrote:Мени је Приштина доминирао са Грца и Карловац Фан са бара бравасима. Мислим да је Приштина покушао да оснује фудбалски клуб избеглица са Косова и Метохије у фазону ПАОК-а и АЕК-а


Dok nije osetio cari imigrantskog zivota.

I dalton je imao one legendarne upise, otisao sam iz zemlje - ne znam kako neko moze da ode odavde. :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Brdja » Fri Nov 29, 2019 4:22 pm

Pa to je i Priština pisao isto, kao, ostanite ovde, Sunce tuđeg neba bla bla... Otišao na vikend u Poljsku ili gde beše već, zaboravio i na Srbiju i na srpstvo.

Nego Lideru, stvarno bi mogao da napišeš šta je sve bilo na kraju sa Splićom, vidiš da ti svi traže
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby SAO_Zeljin » Fri Nov 29, 2019 4:30 pm

koliko se secam Splica je napisao da ce da dodje na chat u neko vreme tipa 22:00 da sve objasni, ali je chat pukao posto je to htela da cuje masa ljudi. Mislim da je posle toga nestao i da vise nije napisao nista

miki pirs
Posts: 38
Joined: Thu Feb 04, 2016 10:48 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby miki pirs » Fri Nov 29, 2019 10:22 pm

A tema za rime?Dje je forumas tribina? Pozdrav za ekupu sa tribalwarsa od Njegosa, davno bjese, ima 12 godina sigurno
Dzon je varka, glasajte za Marka :mrgreen:

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby несуна реса » Sat Nov 30, 2019 12:17 pm

Прво када помислим на стари форум , падне ми на памет трибина чет , али онај стари , после је био покушај новог ал није то то било , ово се ишло преко Мирца :mrgreen: И онда Боба82 се дописује са неким ликовима (јел му ник делује као да је женско) , и тера их да дркају :lol: И када га скроз истовари напише му на крају " ДРКАО СИ НА МУШКАРЦА БУДАЛО" :lol:
Космет је Србија !

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby жабац » Sat Nov 30, 2019 5:46 pm

Притом лик има 2 м и 120 кг.Бар је тад имао.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Мићара » Sat Nov 30, 2019 5:52 pm

Мирц који легендаран изум...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests