Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Sun Aug 11, 2019 2:05 pm

Image Image
Image Image
Image Image
Image Image


ukrštanja

Image

Image


Trenutni sastav Srbije:

Jović, Micić
Bogdanović, Gudurić, Milosavljević
Lučić, Simonović
Birčević, Bjelica
Jokić, Marjanović, Milutinov, Raduljica

Teodosić je malopre otpao zbog povrede, do početka prvenstva će otpasti još jedan igrač.

Preostale prijateljske utakmice našeg tima:

Litvanija - Srbija, ponedeljak 12. avgust
Akropolis kup - od 16. do 18. avgusta igraće se turnir u Grčkoj, a sem domaće selekcije i Srbije, na njemu će igrati selekcija Italije i Turske.
Turnir u Šenjangu - od 20. avgusta, sa Italijom, Novim Zelandom i Francuskom



THCF zabraniti, jebo im pas mater.



idemo bre

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby idemoo » Sun Aug 11, 2019 4:21 pm

бојкот плавих мајци

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby CREW pg » Sun Aug 11, 2019 5:51 pm

Interesantno je koliko se lesinara okomilo na Teodosica od momenta povrede. Jedni kivni zbog izdaje kkcz likuju, drugi na to nabacuju nespremnost i kurcobolju. Najmanji broj komentara po ovim portalima je u smislu neke nade, podrske, bar zahvalnosti za prethodni ucinak. Dalje to ide na Saletovu krivicu, neku protekciju. A znaju da je trebao da igra ovaj ili onaj, vajni selektori..
Jako je fascinantno koliko nam malo treba da se poseremo po svemu sto vrijedi...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Sun Aug 11, 2019 6:28 pm

nepsremnost i kurcobolja jesu činjenice, ne igra ozbiljnu košarku već dve godine, u LA se zezao itd, ali ovo što sekta radi je bolesno

bolesnici mu pominju karmu, kao da to nije čovek koji je doneo nekoliko medalja ovoj zemlji

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby riper » Sun Aug 11, 2019 7:46 pm

Teu zelim sto pre da se oporavi. Za mesto pleja ipak ne bismo trebali da brinemo. Imamo dva klasicna pleja, Jovica i Micica i dvojicu koja mogu sasvim solidno da organizuju igru, Bogdanovica i Bjelicu. Mislim da je to dovoljno.

Ono sinoc protiv Litvanije je bila jedna prilicno ruzna i tesko gledljiva utakmica, sto je i normalno jer se nalazimo u sred priprema. Sinoc mi je malo smetalo sto nismo koristili tu snaznu centarsku liniju gde mozemo opusteno da rotiramo cetiri dobra centra do mile volje. Sinoc je to delovalo rastimovano.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Sun Aug 11, 2019 9:01 pm

Dobro nije da i vaša strana brda nije imala sektaško vlaškomagijske izjave vezane za naše reprezentativce, ali očigledno se računaju samo ove boleštine od bolesnih likova koji sticajem okolnosti simpatišu Zvezdu.

U svakom slučaju, debilizam u tim izjavama za Tea je nemerljiv i graniči se sa krivičnim prijavama za pretnje i ostale stvari. Budale.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Sun Aug 11, 2019 9:17 pm

Можда ће испасти ружно, али ова ситуација око Теа и није толико лоша.

1. Тео је дефинитивно ван форме и ван било какве старе /снаге/
2. Диже се превелики хајп како ћемо развалити светско откад је објављено да Јокић игра

Без Теа нажалост ће мало притисак спласнути и притом имаћемо какав такав алиби донекле, па ће играчима сигурно бити бар иоле мало лакше

Наравно волео бих да ипак Тео иде и да све буде у реду.

Иначе диже ми се коса на глави од Мицића, не знам откуд толику плату има у Ефесу кад год сам га гледао, све то нешто ризично пренос, све то нешто ризичан пас, шута без.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby јахач магле » Sun Aug 11, 2019 9:39 pm

Јебо те, Гробари не могу да смисле Теодосића, а сад га као бране од злих Цигана. Стварно јадно и бедно и лицемерно.
...Сијају звезде као очи конобарице...

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby mungos » Sun Aug 11, 2019 9:55 pm

Nek igra sa jednom nogom, pijan, nadopan, nakon 5 dana exita i lavfesta bez treninga, to je opet duplo bolje od ova dva kreativca

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby pertla » Sun Aug 11, 2019 11:05 pm

riper wrote:Teu zelim sto pre da se oporavi. Za mesto pleja ipak ne bismo trebali da brinemo. Imamo dva klasicna pleja, Jovica i Micica i dvojicu koja mogu sasvim solidno da organizuju igru, Bogdanovica i Bjelicu. Mislim da je to dovoljno.


Jokica si zaboravio,ako moze da kreira u nba cenim da ce moci i na sp.sama organizacija igre i prenosenje lopte ne sme biti problem,micic,jovic,bogdan,bjelica,guduric...malo reprezentacija ima toliko opcija,mada nisam siguran koliko je bjelica jos uvek igrac kakvog ga se secamo iz reprezentacije,nadam se da mu ove godine u nba nisu "isprale mozak".po meni teo i da bude spreman,sto bih svakako voleo,vise bi igrao na 2 nego na 1,logicnije je s obzirom na stanje u kom se nalazi.

Nisam gledao utakmicu sinoc,ali ima jos puno vremena i utakmica do angole da se sve uigra kako treba i legne na svoje mesto.sale je definitivno na slatkim mukama,na ep nije imao bas puno izbora,radio je sa onim sto su mu otkazi i povrede nametnuli, i opet smo za dlaku izgubili finale.sada treba dobro da izvaga,ima previse kombinacija,a po meni najbitnije je da od starta odredi ko kosi a ko vodu nosi,dal je glavni jokic,bogdan ili neko treci,ili cak vise njih.

@brucelee

Ne znam sta da ti kazem osim da nisi dovoljno gledao micica ove godine,napravio je bas ozbiljan pomak u svojoj igri, a rezultati efesa su bili vrhunski najvise zahvaljujuci njemu i larkinu.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Moskri » Mon Aug 12, 2019 3:02 am

Vasa je ove godine bio najbolji plej u Evropi.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Mon Aug 12, 2019 8:25 am

Jes, iskreno i mene je to onako prijatno iznenadilo. Vazda mi je bio blentav, pa nikako ne mogu da prihvatim to da je ozbiljan plej postao.

Ne znam gde pročitah, ali izgleda da ostadosmo bez Tea...loše i to baš loše ako je tako. Njegov minut igre je ravan nečijem poluvremenu, mnogo znači za ekipu. Smor...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Џими Заказака » Mon Aug 12, 2019 10:09 am

Ja čak ne bih isključio da je Teova "povreda" dil sa Saletom. Očigledno nije na nivou potrebnom za SP, a čeka ga klupska sezona upravo kod Saleta za koju je plaćen Boga oca (a nije ga Sale platio jebiga nego gazda). Elegantnije je i njemu i Saletu da se to ovako reši, nego da Sale bude doveden u neprijatnu situaciju da ga vodi nespremnog ili da ga precrtava.

Po meni Raduljica otpada poslednji, iako ga gotivim.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Mon Aug 12, 2019 10:14 am

meni Bogdan ne bi bio ni drugi igrač u ovoj postavi, a kamoli prvi

dosta sam gledao Sakramento prošle sezone i izgledao je baš kao i na ovoj utakmici - loš šut, brzopleti napadi, tanko u odbrani, loši pasovi... ušao je u sezonu sa povredom zadobijenom na nekoj kvalifikacionoj utakmici, pa je postao šesti igrač umesto startera, menjane su mu pozicije, šut mu je jako pao...

nama prvi igrač mora da bude Jokić, to se i preksinoć videlo kad je podelio nekoliko lopti
biće dobar i u odbrani, jer sad nema defanzivne tri sekunde, pa će moći da letuje u reketu

posle njega Bjelica, ali ni za njega nisam siguran, jer je imao dobar početak u Kingsima, a onda baš pao
nema mnogo loptu u rukama, pa igra nešto slično onome što je igrao u Minesoti, a to mu nikako ne leži

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Aug 13, 2019 8:20 am

pertla wrote:@brucelee

Ne znam sta da ti kazem osim da nisi dovoljno gledao micica ove godine,napravio je bas ozbiljan pomak u svojoj igri, a rezultati efesa su bili vrhunski najvise zahvaljujuci njemu i larkinu.

Moskri wrote:Vasa je ove godine bio najbolji plej u Evropi.


Па ја нисам ни рекао да није одиграо добру сезону, најбоља досадашња његова сезона, међутим и даље ми је нејасно све то, апсолутно дечко нема ниједну ставку у игри која га издваја од неког другог плеја

1. Асистенције- солидан и то је све
2. Кошгетер- лош
3. Пренос лопте, солидно и то је опет све
* Нестабилан је, Јовић уме да мало спусти лопту, да смири игру кад треба, има тај осећај за тако нешто, од Васе очекујем да у петој секунди напада када то треба да се уради шутне за тројку.

Дакле нема сегмент било какав који га издваја, за мене је рецимо Јовић дупло бољи и стабилнији играч од њега. Чудан сплет околности заиста...Васа ми је у рангу квалитета Драгана Луковског- солидан ту и тамо, а опет Васа је један од најбољих плејева евролиге.

Наравно то не значи да неће бљеснути неку текму, да неће имати неку лудачку серију поена, да неће не знам шта...али просто ја од њега не очекујем константу неку.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Tue Aug 13, 2019 1:14 pm

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
fillam
Posts: 92
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:34 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby fillam » Tue Aug 13, 2019 3:49 pm

Rođaci wrote:meni Bogdan ne bi bio ni drugi igrač u ovoj postavi, a kamoli prvi



hahahaha, ovu je odigrao ovako iskljucivo zbog ovog komentara :D


PS. bez obzira se manje-vise slazem sa tobom, nema kontinuitet forme vec neko vreme, sve mora kroz Jokica, vidim precrtavaju se Denverove akcije polako

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby CREW pg » Tue Aug 13, 2019 5:46 pm

Meni se čini da Sale ide na to da vodi Tea po svaki cijenu, makar ne ulazio do druge faze takmičenja. U toj varijanti sklanja Bobija i Simona/Birču.
Ako ne bude nista od terapija, opet bi sklonio jednog centra, a ovoj dvojici po par minuta ide kad zatreba..
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Tue Aug 13, 2019 5:57 pm

fillam wrote:
Rođaci wrote:meni Bogdan ne bi bio ni drugi igrač u ovoj postavi, a kamoli prvi



hahahaha, ovu je odigrao ovako iskljucivo zbog ovog komentara :D


PS. bez obzira se manje-vise slazem sa tobom, nema kontinuitet forme vec neko vreme, sve mora kroz Jokica, vidim precrtavaju se Denverove akcije polako


bukvalno :D
ali opet drugo je kad igra timski sa Jokićem, Bjelicom, Jovićem, Gagijem, Lučom umesto sa mentolima poput Kolija Stajna i Kufusa ili pripaljivačem poput Badija Hilda

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Aug 13, 2019 6:14 pm

CREW pg wrote:Meni se čini da Sale ide na to da vodi Tea po svaki cijenu, makar ne ulazio do druge faze takmičenja. U toj varijanti sklanja Bobija i Simona/Birču.
Ako ne bude nista od terapija, opet bi sklonio jednog centra, a ovoj dvojici po par minuta ide kad zatreba..


Не верујем да ће се одрећи Бобија...За Бирчу сам сигуран, а други у случају да Тео ипак иде на СП би тражио Симоновићу или Гудурићу.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests