Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby idemoo » Wed Sep 11, 2019 1:04 pm

CamoSurprise wrote:Činjenica je da je Đorđević ovaj put debelo brljavio, ali pre polivanja kofa govana po čoveku, treba imati na umu da je on taj koji je vratio reprezentativnu košarku na mesto koje joj pripada, a to je borba za medalje. Setite se praznog hoda pre njega.


Рекао бих да је Дуда Ивковић био тај који је покренуо ствари са мртве тачке, он је само наставио низ.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Далтон » Wed Sep 11, 2019 2:39 pm

I koga sad' kriviti?
(Street Force / Curva Orientale)

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Momo » Wed Sep 11, 2019 3:10 pm

Упоредити наша најбоља 4 играча са Шпанцима ( Љуљ, Фернандез, Гасол, Рубио) и са Французима ( Гобер, Де Коло, Фурније, Батум) ... И као ми смо најбоља селекција на турниру... Смешно. Французи прејаки, ништа то није случајно. Реално наш ростер је био просечан, ок да су ту били Гаги ,Тео, Недовић па и ајде али овај састав је био баш слаб.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby fuck_off » Wed Sep 11, 2019 3:18 pm

Francuzi oprali amere
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Brdja » Wed Sep 11, 2019 3:31 pm

mungos wrote:Samo francuzi da dernu govna sutra pa da igramo s kim smo planirali da se ovo malo iznivelise


Eto ga
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Wed Sep 11, 2019 4:06 pm

Na koju foru sad ne idemo na OI, ako izgube Cesi recimo, a mi pobedimo Amere i budemo peti, a neko od Evropljana uzme SP?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Wed Sep 11, 2019 4:08 pm

sad moramo da igramo pripremni turnir, na kojem će biti Grci, Italijani, Hrvati, Slovenci, Rusi... samo pobednik ide na OI

ne znam kad je to

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Tilt » Wed Sep 11, 2019 4:18 pm

Ja sam pogledao danas na miru prvo poluvreme sa Argentinom.

Utisak koji sam ja stekao je da su momci definitivno imali želju. Kad vidiš kako je himna otpevana, da se naježiš. Bodrenje, dizali su se oni, nema govora o nekom razdoru tu. Izgubili smo na odbrani. Priča se da Jokiću treba četvorka koja će da koriguje, a realnost je da našoj četvorci treba spoljni igrač koji će da koriguje i tu smo pucali skroz. Dek je uništio Belog. Njemu nije imao ko pomoći. Pogotovo su nas punili kad je bio u paru sa Gudurićem. Pakao šta su nam dva tri napada uradili. Tu je bio nedostatak Milosavljevića i Kalinića. Oni su to krpili.

U drugoj četvrtini na naše prilagođavanje oni menjaju postavku i kreću da nas pune spolja. Dve trojke su bile otvorene, ali ostalo su sipali na divljinu. Nestvaran procenat, ali što je najjače mi odgovaramo! Jović, Simonović i Bogdanović uzvraćaju. U momentima kad treba da pravimo razliku, mi idemo u minus. Posle tehničke Jokić i Gudurić nesporazum, Bogdanu ispada lopta iz ruke, Simonović posle promašenog slobodnog pravi faul na skoku i šalje ih na slobodno. Ali rola Marjanovića na početku druge. Ono je kriminal. Faul u napadu, nesportska, faul u napadu. One greške i ta njegova sekvenca su +10 razlike u poenima. Što se tiče Jokića, zaista ne stoje kritike. Bar za ovo prvo poluvreme što sam gledao. U napadu dobar, u odbrani solidan. Ne znam zaista šta očekujete od momka. Budite realni.

Moram pogledati i drugo poluveme. Nama je nedostajala odbrana, iz koje bi došli laki poeni, ali i samopouzdanje. Neki igrači su izgledali kao da su izgubili moći. Utisak je isto da u napadu nismo imali nekih sigurnih akcija. A Argentinci maksimalno odradili posao. Uh kakva igra, ispoštovan trener, ispoštovala ih i sreća (prve poene na utakmici daje lik sa kapice od tablu). Dešava se to, nije tragedija, ali imali smo materijala za bolje.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby idemoo » Wed Sep 11, 2019 4:21 pm

ultrastito wrote:Na koju foru sad ne idemo na OI, ako izgube Cesi recimo, a mi pobedimo Amere i budemo peti, a neko od Evropljana uzme SP?


Две најбоље пласиране европске екипе иду на ОИ. Шпанија и Француска. Или можда Чешка.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby mungos » Wed Sep 11, 2019 6:58 pm

E tako da se izlomimo sad da vidimo za sta smo spremani.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby fuck_off » Wed Sep 11, 2019 7:42 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby mungos » Wed Sep 11, 2019 9:40 pm

Haha pa ovo je do jaja. Em cemo igrati s afrikom sutra em uz malo srece izvlacimo kroasane u kvalifikacijama. Pa ovo bolje od zlata jebo ga saren bik!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Wed Sep 11, 2019 11:30 pm

idemoo wrote:Две најбоље пласиране европске екипе иду на ОИ. Шпанија и Француска. Или можда Чешка.


Ja sam mislio da ako neka evropska reprezentacija uzme SP da ona ispada iz tog kruga najbolje dve evropske reprezentacije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kit_Karson » Thu Sep 12, 2019 1:36 am

CamoSurprise wrote:Ovo je svakako neuspeh, pogotovo sa ovakvim timom, ali bilo je i većih trenerskih imena koja su potpuno podbacila sa reprezentacijom - najdratičniji primer Željko i Evropsko prvenstvo kod nas, kada nismo prošli grupu, a isto NBA igrači i jaka ekipa.


Није на месту поређење, много прљавог веша је изашло после тог првенства. На челу с будућим селектором Гуровићем, преко Јарића, Ракочевића, Миличића и осталих смрадова. Ови момци су једна варијанта екипе коју је још пре 10 година брусио Дуда, да не лајем како је ово требало да буде врхунац ове генерације. Нажалост, гледајући Француску и Америку на моменте се чинило да смо ми девети ешалон озбиљне кошарке. Треба размишљати о квалификацијама, али без еуфорије на ОИ кад се, здравље Боже, пласирамо. Као што је није било ни 2014. Нама свако сребро на једном такмичењу мало замаже очи пред наредно.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby vinjakboy » Thu Sep 12, 2019 9:26 am

Јеби га, нисмо имали среће да нам се падну Хрвати у четвртфиналу... Ништа, данас ако можемо да победимо Американце, или не, свеједно, а после да видимо кроз те квалификације шта и како. Добро је што можда можемо опет да организујемо турнир и што на њему неће бити једино европских екипа, да не морамо све са аждајама да играмо...

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby idemoo » Thu Sep 12, 2019 1:56 pm

Да нам је неко рекао пре СП да ћемо да водимо 20 разлике против Амера :lol:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby riper » Thu Sep 12, 2019 2:20 pm

Znas da je ovo vasarska utakmica kada ti se svakim napadom topi prednost od 25 razlike a tebe boli kurac da trazis tajm-aut. Koga boli kurac kako ce ovo danas da se zavrsi.

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby svuda.prisutan » Thu Sep 12, 2019 2:24 pm

Bukvalno vasaraska, ne zna se koga vise boli uvo. Ako nas posluzi sut, mozda i dobijemo, jer odbrana je za nijansu bolja u odnosu na prethodne dve utakmice.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Синдикат » Thu Sep 12, 2019 3:15 pm

Пустите то вашарска, утакмица са њима је увек ствар престижа, више од игре. Ми смо ушли потпуно растерећено у меч, играмо са скраћеном ротацијом, како смо требали и са Аргентином. Амери цело првенство играју као по казни, као да их је неко натерао, једва чекају да се врате у њихов циркус

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Vinz » Thu Sep 12, 2019 3:25 pm

Буквално утакмица која је показала ко је био вишак, Гудура, Симоновић, Радуљица и Бирчевић :))))


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests